Cik ilgi psihiatrs uzklausa klientu?

Aizsāka enfuego 

Cik ilgi psihiatrs uzklausa klientu?
11.01.2012 21:08
Gribēju uzzināt cik ilgi bezmaksas psihiatrs uzklausīs pacientu.
Mani uzklausīja 1,5 stundas.Pastāsti viņam tīri cilvēcīgi kā tev ir.Pec vizītes jau paliks labāk..Es tā domāju...
Vel gribēju piebilst, ka var būt arī "nesaderība", ka jau visiem cilvēkiem kaut kas var nepatikt, jo psihiatrs jau arī ir cilvēks :)
Re: Cik ilgi psihiatrs uzklausa klientu?
11.01.2012 21:51
pēc standarta ir 15 min. 1,5 st. ir nebijusi veiksme. mēdz būt daudz tautas.

var iet pie jebkura, bet visur ir iepriekš jāpierakstās.

Rīgā ir 3 ambulatorās pieņemšanas vietas.

P. S. katram jautājumam nav jāver vaļā sava tēma.



Edited 1 time(s). Last edit at 11.01.2012 22:02 by Runcene.
Re: Cik ilgi psihiatrs uzklausa klientu?
11.01.2012 22:43
A psihiatrs izrakstīs zāles kautkādas kuras būs pa velti va ibūs jāmaksā nauda???

Pie kura labāk pieteikt vizīti, Tvaika ielā?? Vai kur citur uz dullo google.lv izvēlēšos un pieteikšos?

Ko viņa teiks, ka es tagad lietoju citus AD, un viņa iedos citas AD?

Es vienkārši pieteikšos pie narkologa jo narkologs Runcene teica, ka esot tas pats psihiatrs, bet jautājums vai mani narkologs pieņems ja es nelietoju narkotikas, tikai ira psiholoģiskās problēmas, tad man ir jāpiesakās pie psihiatra?



Edited 2 time(s). Last edit at 11.01.2012 22:47 by enfuego.
Re: Cik ilgi psihiatrs uzklausa klientu?
11.01.2012 22:53
Es tad izlēmu rīt zvanīšu no parasta uz psihiatrisko staļicu, šo te http://www.gvva.gov.lv/ tur itkā esot bezmaksas psihiatri.

Ā es tikko atvēru tur kontaktus, izrādās tur kādam jāieraksta pieteikums Acrobat reader formātā. Ko man tur jāizspilda tas, vai tas iesniegums ir domāts, ja piemēram kāds mājā psiho un viņu vaig iemest psihenē?? Runcen comment plzz?

B le tur nav telefona nummura.



Edited 2 time(s). Last edit at 11.01.2012 22:58 by enfuego.
Re: Cik ilgi psihiatrs uzklausa klientu?
11.01.2012 22:59
Ko lai es izvēlos no šī te ieejat un apskataties, kuru no tālruņiem lai es izvēlos lai zvanītu jo tur ir vairāki psihiatri

http://www.gvva.gov.lv/index.php?+3i7D647eDDnTlxaeLiAJLCeAJj
Enfugo, kapec nelieto vairs narkotikas?
Re: Cik ilgi psihiatrs uzklausa klientu?
11.01.2012 23:36
Es vienkārši esmu viņas atmetis. Jo sekas ir palikušas, man nav spēka vairāk viņas lietot, es ienīsto to dienu kad es sāku lietot. Tad kad es attapos bija jau par vēlu, būt tādam kāds biju pirms tam, spēcīgs, mērķcietīgs, drošs, strādīgs, centīgs.
itkā tam esot jāpāriet, bet tas kas nav lietojis tas to nesapratīs. narkotikas ir inde kas ir ielaista šinī pasaulē. 90% tikai atmet narkotikas, es cīnījos ar to atmešanu un rezultātā atmetu ar sekām, jo tā psioloģiskā spriedze kas bi9ja tad kad mēģināju atmest bija milzīga, tāpat kā narkotiku iedarbība uz cilvēku, iešņauc un momentāli pēc 5 minūtēm tev organismā ir nenormāls adrenalīns pēc kura tu neguli 2 diennaktis un tā katru nedēļu, esmu sevi izmocījis, organismam vairs nav spēka. Es nelietoju jop arī man ir biales, šīs te kas ir parādījušas VD, varbūt pateicoties šīm bailēm un VD esmu atteicies no narkotikām, jo bailes, ka pēdējā doza būs pēdējā manā dzīvē, un es pazaudēšu savu ģimeni uz mūžu un savas mīļas meitas, kuras es nevaru pamest vienas pašas. Vot tā es to salīdzinu
Malacis Enfuego.Lai tev veicas!

P.S. Jelgavā ir ambulatorie psihiatri, pavelti.Iepriekš japierakstās. Dr,Jurkiševs un otrs ārsts -vīrietis(aizmirsu uzvārdu) ir ļoti saprotoši!
Re: Cik ilgi psihiatrs uzklausa klientu?
12.01.2012 17:01
Zini, Enfuego, nedomāju, ka tava problēma ir psihiatra kompetence! Palasot tevis pausto forumā, es dzirdu to, ka tev ir bail dzīvot. Tu nevēlies uzņemties atbildību par savu dzīvi, tāpēc tik ļoti gribi būt slims, aiziet no realitātes. Starp citu par to liecina arī tava bijusī narkotiku atkarība ( ja tāda bija ). Oto Ranks, viens gudrs onkulis, šo fenomenu dēvē par spriedzi starp "bailēm dzīvot" un "bailēm nomirt". Psihiatriskā diagnoze neatrisinās tavas problēmas. Tāpēc sameklē sev labu terapeitu, nevis skraidi pie psihiatriem.
Parasti nerakstu forumos, bet nu ok,... turklāt tas ir tikai mans subjektīvs redzējums.
Re: Cik ilgi psihiatrs uzklausa klientu?
12.01.2012 17:13
Man vēl 3 mēneši palika kredītus ko nomaksāt u ntad varēšu at'\lauties iet pie psihoterapeita un visādiem tur terapeitiem.

Kādu atbildību es baidos uzņemties?

Bērnus auklēju, pieskatu, vedu uz bērnu dārzu, eju uz darbu, eju dejot krievu dejās un tautas dejās, komunicēju, daru daru, bet ar mokām jo nav garīgā sēka.

Kāpēc nevar būt viens pareizs viedoklis, kāpēc ir tik daudz un dažādu viedokļu? Vienam tā, otram šitā, a kā ir man kā darīt man. Es nezinu pieliet muli, un neko nesaprast. Un pēc tam atkal mocīties.



Edited 2 time(s). Last edit at 12.01.2012 17:18 by enfuego.
Re: Cik ilgi psihiatrs uzklausa klientu?
12.01.2012 17:19
Būtu forši ja ienāktu forumā kāds psihoterapeits, un uzaicinātu man palīdzēt, tas būtu tik nomierinoši. Bet tādi brīnumi nenotiek, vis maksā naudu.
Re: Cik ilgi psihiatrs uzklausa klientu?
12.01.2012 17:33
Tu saki, ka tu tik daudz dari, tev ir bērni, sieva grūtniece, strādā ( diezgan intensīva spriedze priekš viena cilvēka )...Mana atbilde par to atbildību- iespējams, ka tu negribi šo atbildību, tu gribi tikt no viņas vaļā.
Ps par to naudu...zāles arī maksā naudu.
Re: Cik ilgi psihiatrs uzklausa klientu?
12.01.2012 17:49
Kā negribu, es gribu, bet nav spēka tam visam vairs. Jo nav kautka ar mani kārtībā, es gribu un arī varu, jeb varēju tikt galā pirms nesastapos, ar nerviem. Es girbu un mīlu savus bērnus, un audzināšu.
Re: Cik ilgi psihiatrs uzklausa klientu?
12.01.2012 17:51
Un kad tu sastapies ar nerviem ? Kas notika tavā dzīvē, kad satiki nervus?
Re: Cik ilgi psihiatrs uzklausa klientu?
12.01.2012 18:05
Brīnumi patiešām nenotiek.
Tu pats lem, ko darīt ar savu dzīvi. Es tikai tev varu ieteikt pameklēt kādu eksistenciālo terapeitu. Lai Tev veicas!
Re: Cik ilgi psihiatrs uzklausa klientu?
12.01.2012 18:08
Zanīte Malacīte, kāpēc Tu iesaki tieši eksistenciālo? Jautāju vienkārši aiz intereses. :)
Re: Cik ilgi psihiatrs uzklausa klientu?
12.01.2012 18:14
tagad ir izveidojusies situācija, kad niķīgs bērns ir vidū, bet apkārt bars mammu :) katrai blociņš ar terapeitu un citu dakteru uzvārdiem un telefoniem, kas jau ir vairākkārt minēti.

bet cilvēks zvana uz 112, kaut zina, ka tā nav līnija muļķībām, zina, kur patiesībā ir palīdzība...

(pie psrs Tu, enfuego, par tādiem gājieniem trāpītu diezgan smagi)

zvana uz Tvaika ielu, tad tur kādu pasūta :) kāds bija zvana mērķis un jēga? (viņi tādus zvanus saņem katru dienu.)

ko enfuego nezina?

kur ir Minesotas programma? kur ir anonīmie narkomāni? viss tas ir rakstīts forumā (daudz reižu) vai ir atrodams google: narkologi, psihiatri, psihoterapeiti, psihoanalītiķi, nu jau tiek piedāvāti arī eksistenciālie...

bet puisis grib, lai te ienāktu kāds psihoterapeits un viņu palūgtos... :) un pieņemtu bez maksas, zāles bez maksas.

"Aivar, nauda beidzās" :)... tā gan laikam tikai no Saeimas varēja zvanīt.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.01.2012 18:22 by Runcene.
un vispār manuprāt psihdakters nemaz neklausās principā
viņš vairāk vēro acu zīlites kustības un satraukumu pie kādām tur tēmām

nez vai tur ir no svara cik ilgi varbut uzreiz redz kas ir kas nav
un atrod kas jādara

a klausīties es dzirdēju ka kautkur bija haltūra tada ka cilvēks sanēma naudu par to ka
pie viņa nāca runāties vinš tikai klausījās un viss neko nedarīja un tikai kalusījās

ir cilvēki kas iet uz banku vai pie kurpnieka jo nav neviena ko satikt kontaktēties
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 25?
Ziņa: