Kurš rītdien ies uz Geštalta atvērto durvju dienu?

Aizsāka enfuego 

Re: Kurš rītdien ies uz Geštalta atvērto durvju dienu?
16.01.2012 23:29
Man nevaja psihoterapeita.Es pats varu uztaisīt psihoanalīzi jebkuram.
Re: Kurš rītdien ies uz Geštalta atvērto durvju dienu?
17.01.2012 00:31
Tabūju, bet tur viņi pēc vārda ira vairāki, es nezinu kuram rakstīt?
enfuego - šobrīd viņš ir online..., tāds, ar brūnganu jaku un šalli, man viņu rāda oro no augšas...
p.s. manu vēstuli viņš jau ir izlasījis :)
otro no augšas.
ui, nē, trešais no augšas :)
Re: Kurš rītdien ies uz Geštalta atvērto durvju dienu?
17.01.2012 01:25
Nu manējās viņš vēl nelasa!
gan jau izlasīs...
Ja atbilde nav līdz rītvakaram, tad ieteiktu uzzvanīt viņam (tel.Nr var atrast caur to pašu googli) parīt, trešdien, kaut kad dienas pirmajā pusē...
+ priekš vēstuļu lasīšanas un rakstiskas atbildes sniegšanas varbūt viņš jau šovakar ir noguris..
Re: Kurš rītdien ies uz Geštalta atvērto durvju dienu?
17.01.2012 01:47
nuja tāds pavec izskatās, pirmais iespaids neuzsticīgs, zin kā pa velti takš))
enfuego - tas, ka pavecs, tas tomēr ir PLUSS, jo tādam ir lielāka ne tikai darba, bet arī dzīves pieredze un..., viņš bija diezgan stingrs..., un tas, ka par velti, tad prasība (skaļi nepateikta) arī būs: ja jutīs, ka Tu nenopietni izturies, var arī atteikt... (viņš netērēs laiku veltīgi + ir arī citi gribētāji)..
Jebkurā gadījumā vēl jau nav zināms, vai vispār pieņems...
Bet ja pieņems, ieteiktu izmēģināt..., jo sliktāk jau nepaliks + atteikties arī var vienmēr...
Re: Kurš rītdien ies uz Geštalta atvērto durvju dienu?
17.01.2012 12:01
Sanāk viņš kautko tur eksperimentēs psiholoģiski, tāpat kā piemēram visi šarlatāni, kuri, itkā ar rokas visādām kustībām izdara visādus brīnumus!!!
enfuego - beidz fantazēt!
p.s. eksperimentētājs esi Tu pats - vispirms paeksperimentēji ar nakotikām un tagad, pa šito laiku, kopš raksti te, pat neesi palsaījis, kas un kādas ir psihoterapeitu darba metodes!
Ja šitā turpināsi - man būs neērti Tavā vietā, ka Tevi esmu ieteikusi...
enfuego - cik noprotu, Tu esi bijis narkomāns un pēc vielu pārtraukšanas lietot, Tev ir izveidojušās dažādas veģetatīvas disfumkcijas, kā piem. trauksmes, balies, dažādas sliktas uzmācīgas domas, depresivitāte..., nu apmēram tā..., un Tu gribi atgūt savu veselību līdz tādai stadijai, lai ir laba pašsajūta un nav jālieto medikamenti - tas tad būs Tavs darbs, bet psihoterapeits Tev mēģinās palīdzēt ar psihoterapijas metodēm...
Nekāda eksperimentēšana tā nebūs!
Tas būs grūts un ne vienmēr patīkams darbs.
Re: Kurš rītdien ies uz Geštalta atvērto durvju dienu?
17.01.2012 13:13
Es domāju, ka enfuego vēl nav gatavs psihoterapijai. Zināšanas nelielas un haotiskas. Var sanākt tāpat kā ar zālēm tipa labas/sliktas/der/neder.
Varbūt vispirms vajadzētu sākt ar kādu grāmatu palasīšanu.
Re: Kurš rītdien ies uz Geštalta atvērto durvju dienu?
17.01.2012 15:22
Es esmu gatavs nevaig, es tanī galšteta institūtā takš nevarēju stāstīt viņai, kādas ir manas problēmas. A ja es iešu kā klients man nebūs nekādu problēmu esmu gatavs stāstīt visu kas ar mani notiek un ap mani.
Atkārtoju esmu gatavs sadarboties ar viņu.
ZIVE es vienkārši nesapratu do domu par psihodinamisko terapiju, jo biju dzirdējis tikai psihoterapiju!

ZIVE domāju tu manas ģimenes bildes esi redzējusi, un ar to jau esmu bijis atklāts.

Vēljoprojām viņš manas vēstules nav izlasījis!



Edited 4 time(s). Last edit at 17.01.2012 15:27 by enfuego.
Re: Kurš rītdien ies uz Geštalta atvērto durvju dienu?
17.01.2012 15:47
enfuego
Nereti arī no psihoterapeita ir "blakusparādības". Var uz laiku kļūt sliktāk un pat ļoti slikti.
Re: Kurš rītdien ies uz Geštalta atvērto durvju dienu?
17.01.2012 15:53
nea nepaliks, gan mani apčakarēt neizdosies, es paņemšu no viņa tikai to kas man palīdzēs, viņš takš mani nesitīs!!!
enfuego - esi pacietīgs!
Sliktāk būtu, ja Tavas vēstules būtu izlasītas un Tu nebūtu saņēmis atbildi! Bet, arī tad ieteiktu saglabāt pacietību, jo dakterim arī var gadīties aizņemts prāts ar citiem pacientiem vai kaut kas cits...
p.s. un mazliet stratēģiju arī jāietur ;))

Par to dinamisko psihoterapiju - es nezinu, kādu metodi viņš pielietos Tev, jo metodes var arī kombinēt...
Par to Tu varēsi kaut kad vēlāk runāt ar dakteri.
Tev nav jābaidās - drīzāk dakterim būtu jābaidās no Tavām emocijām (dažreiz).... :))

Principā, jebkura terapija ir process..., reizēm sāpīgs, jo var gadīties atsaukt atmiņā kādas sāpīgas dzīves epizodes...
Bet terapeits jau sapratīs..., parasti pie terapeitiem ir arī bezmaksas kabataslakatiņi paraudāšanai... :)

Nu labi, neskriesim notikumiem pa priekšu, jo pagaidām ir jāgaida rakstiska atbilde.
Re: Kurš rītdien ies uz Geštalta atvērto durvju dienu?
17.01.2012 17:02
ZIVE ko lai es viņam saku, viņš man atbildēja, kādā jautājumā. A es nezinu ko lai viņam atbildu. Es atbildēšu ka man ir psiholoģiskas problēmas pēc narkotiku lietošanas?? Un kādas ira jūsu izmaksas??
Re: Kurš rītdien ies uz Geštalta atvērto durvju dienu?
17.01.2012 17:04
Es šitā te viņam uzrakstīju, izskatās ka negribīgi viņš runā.

Vai jums būtu brīvs laiks pieņemt kādu pacientu,proti mani? Vai ir iespēja satikties, un izrunāt visu sīkāk? Ja runa ir par naudu, tad arī vēlētos to uzzināt, kas un cik?
es viņam teicu (rakstīju), ka ar naudu Tev ir pagrūti..., jo, ka Tev vēl ir trīs mazi bērni, bet nu, skaties pats...
Es viņam arī rakstīju, ka esi bijušais narkomāns, kurš narkotikas vairs nelieto, bet pēc pārtraukšanas ir izveidojušās dažādas deģetatīvas disfunkcijas (trauksme, panikas lēkmes, sliktas uzmācīgas domas u.c.) - to arī saki viņam... Pastāsti, cik ilgi (no kura laika, apmēram) nelieto narkotiksas un noteikti pasaki, ka vēlies atbrīvoties no visiem tiem simptomiem un, ņemot vērā, ka esi vēl jauns, ļoti ceri, ka sevi varētu savest kārtībā līdz tādam līmenim, lai nebūtu jālieto zāles.
Saki, ka gribi būt labs tēvs savām meitām, labi justis un atgūt dzīvesprieku, iekšējo mieru, ticību sev un visam labajam... utt :)
ā, jā, un vēl..., mierīgi saki viņam, ka tu neko daudz par psihoterapijām nezini..., ka info dabūji no foruma dr.lv, vari arī teikt, ka es (vari minēt manu V.Uzv. - to Tu noteikti zini pēc inboxa) ieteicu Tev viņu caurs šo dr.lv forumu...
Principā, nekas nav jāslēpj..., esi tāds, kāds esi.
p.s. varbūt uzzvani uz viņa tel. ...
Lai Tev izdodās! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 3?
Ziņa: