Vientulība slimajiem un iepazīšanās.

Aizsāka Adam Gontier 

Adam Gontier
Tev @
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
04.04.2012 20:16
Runcene,
Pati vari lasīt savas "grāmatas, grāmatas un vēlreiz grāmatas, kā arī izmainīties daudz augstākā līmenī domāšānā", man nekāda intelektuālā masturbācija nav vajadzīga, es tik vien meklēju kā draugu.. un es meklēju tāds, kāds es esmu, - slims, neadekvāts, pilns ar visādiem komplexiem; man nav laika sēdēt un "izmainīties daudz augstākā līmenī domāšanā", es nezinu, cik ilgi dzīvošu, bet negribu nomirt viens un nevienam nevajadzīgs. punkts.
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
04.04.2012 20:31
es domāju, ka viss forums Tev sen dod zaļo gaismu drauga atrašanā un ir Tavā pusē...

mana replika bija par tetete komentāru.
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
04.04.2012 20:37
cienījamā džungļu muša,
Jā, mēs dzīvojam sabiedrībā.. sabiedrībā, kas mani jau ir pietiekami nošķīrusi.. nav brīnums, ka es arī gribu no tās nošķirties un draudzēties tikai ar kādu, kas mani pieņem.
Un, nē, es neņemšu rokā telefonu: 1) man nav kredīta; 2) man faktiski nav neviena, kam zvanīt.
Stāstīju savas domas un pieredzi. Man sociālā fobija bija no kompleksiem un stresa, ko citi domā, vai es kaut ko stulbu nepasaku, tieši no dialoga ar svešu cilvēku. Man galīgi nebija un tagad nav vajadzīga saskanības meklēšana, es par draugu gribu jebkuru cilvēku, ar ko var aprunāties un pabūt kopā un kurš arī to vēlētos. Protams, ja līdzīga domāšana un uzskati ir, tad vispār ideāli.
Būtu loģiski, ka vismaz man tāda iepazīšanās metode būtu palīdzējusi.
tetete Rakstīja:
------------------------------------------------
Protams, ja līdzīga domāšana un
> uzskati ir, tad vispār ideāli.
> Būtu loģiski, ka vismaz man tāda iepazīšanās
> metode būtu palīdzējusi.

Tiešām Tev nav svarīga otra cilvēka pasaules uztvere?
Mauze Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tetete Rakstīja:
> ------------------------------------------------
> Protams, ja līdzīga domāšana un
> > uzskati ir, tad vispār ideāli.
> > Būtu loģiski, ka vismaz man tāda
> iepazīšanās
> > metode būtu palīdzējusi.
>
> Tiešām Tev nav svarīga otra cilvēka pasaules
> uztvere?

Es nesapratu.
tetete Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mauze Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > tetete Rakstīja:
> >
> ------------------------------------------------
> > Protams, ja līdzīga domāšana un
> > > uzskati ir, tad vispār ideāli.
> > > Būtu loģiski, ka vismaz man tāda
> > iepazīšanās
> > > metode būtu palīdzējusi.
> >
> > Tiešām Tev nav svarīga otra cilvēka
> pasaules
> > uztvere?
>
> Es nesapratu.

Jebkas ir labāks par dienām ilgu būšanu vienatnē četrās sienās pie debīlā datora.
tetete Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mauze Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > tetete Rakstīja:
> >
> ------------------------------------------------
> > Protams, ja līdzīga domāšana un
> > > uzskati ir, tad vispār ideāli.
> > > Būtu loģiski, ka vismaz man tāda
> > iepazīšanās
> > > metode būtu palīdzējusi.
> >
> > Tiešām Tev nav svarīga otra cilvēka
> pasaules
> > uztvere?
>
> Es nesapratu.

Precizēšu. Radniecīga pasaules uztvere.
Radneicīga pasaules uztvere. Tu jau vairāk runā par mīlestību un otru cilvēku: puisi, meiteni, sievu, vīru.
Ja ir runa par draugiem, es neredzu iemesla šķirot, ar ko būt draugam un ar ko nebūt. Jā, ar dažiem nesanāk sadraudzēties un ar dažiem ir bīstami sapīties, bet... whatever.
Ikviens cilvēks vēlas būt saprasts... Ja man otram cilvēkam katru reizi jāskaidro sava atšķirīgā pasaules izpratne, tad...
Nu nezinu.
Kāpēc Tev jāskaidro? Labāk mēģini viņa pasaules uztveri izprast.
Bet savā ziņā Tev noteikti ir taisnība. Neapzināti sanāk šķirot draugus, pārsvarā jau paaudžu ziņā. Jo ar cilvēkiem virs 60 gadiem nesanāks baigā satusēšana, ja pašam tikai 20 ir. Arī bērniem ar vecākiem nesanāk. Tur tiešām mēdz būt pavisam atsevišķa pasaules uztvere.
Tas vienmēr būs jautājums par to, cik ļoti vientuļš ir cilvēks un un par šī cilvēka toleranci. Nav jādiskutē, dažādi cilvēki, katram ir savādāk... Cilvēks iegūst daudz draugu, tad var sākt šķirot. Cilvēkam nepatīk citi cilvēki, tad viņš var ar tiem nedraudzēties... sēdēt mājās viens, ja viņam tā labāk nekā būt ar viņiem kopā... Tikai nevajag tad teikt, ka vajag citus cilvēkus un draugus, ja beigās pašam neviens cilvēks neliekas piemērots un nepatīk. Tad jau noteikti vaina ir pašā cilvēkā diemžēl...
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
13.04.2012 19:28
Šausmas, tik sen te nebiju ielūkojies... :)
nja...:D
Par homoseksuālismu. Vienmēr fascinējusi "cīņa" vai riebums pret gejiem, ped***em, Pidr***m, zilīšiem..

"Īstiem" večiem riebj pakaļā stūmēji, meitenes ar krāniņiem.... Gatavi pat fiziski izrēķināties. Turpretī pietiek pieminēt lezbietes, kā lielākā daļa veču seksuāli atplauktu, izjustu kārdinājumu utml. Sekss taču ar divām sievietēm būtu hetero vīrieša inovatīvs-mūsdienu seksuālā ego apmierinājums.
Ja jau homoseksuālisms ir tāds grēks, tad kādēļ neizjūtat riebumu pret abiem homo-dzimumiem?
Lezbietēm nav izdomāts pat īsti neviens lamuvārds, turklāt par geju tēmu varētu izdot vismaz mazu kabat izmēra grāmatiņu, ko nēsāt līdzās kabatā un izbļaut ieraugot dir**ā stūmējus.
Ja riebj tas, ka kāds ievada savu dzimumlocekli otra ānusā, tad kāpēc starp hetero ērzeļiem pieminot anālo seksu ar sievieti tas vairs nav izvirtīgi, pretīgi un slimi?
Jums kas, dir*u plēš, ka kāds tādējādi nodarbojas ar seksu?
Būtu labāk, ja gejs aprecētu hetero sievieti un dzīvotu ar viņu butaforiskā laulībā, būtībā mānītu viņu? Vai arī tas, ka cienījamai sievietei tiek iedots kurvītis, un homoseksualitātes slēpšanas gadījumā sievietei nāksies domāt par sevi kā atraidītu personu.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.04.2012 00:58 by drudzis.
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
14.04.2012 00:42
Hei, drudzi, nu skaidra lieta- Tu esi gejs. Sašūmējies riktīgi. Nu atvaino, ka es tik ļoti aizskāru Tavas jūtas. Tu jau vari dupsēties ar ko gribi. Kāda starpība, ko es par to domāju? Kapēc tas Tevi tik ļoti uztrauc?
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
14.04.2012 00:54
Un kas pa lietu, ka pat vārdus "bļe" un "pidaru" nevari uzrakstīt bez zvaigznītēm? Tu visiem tāpat liki saprast kas tie par vārdiem. Nafig tad zvaigznītes? Neesam jau šeit sešgadnieki.
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
14.04.2012 01:02
"Zvaigznīte" - neliela cenzūra virtuālajā sarakstē.
EF biju nedaudz aizsvilies, un emociju uzplūdā mazliet lieka izteicos pēdējā atkāpē, ko padzēsu. Tā ka atvaino mani.
Nu re, te ir viens homoseksuālis ar nervu problēmām.
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
14.04.2012 02:03
Eksistanciāli.. esoša dzīve tevi neapmierina un gribi to beigt? varbūt tu esi pilnīgi uz nepareizā ceļa.. varbūt tev lemts būt Homo un tas tevi padarītu laimīgu :)) un kamēr tu to nepārbaudīsi nekad nezināsi:))
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
14.04.2012 14:04
Jā, nebiju par to aizdomājies. :)
mad smīkņādams
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
14.04.2012 14:18
...a ko nozīmē - gejs???...ak jā, pareizi, nigeru politkorektie toleraasti nokrustīja par afroamerikānieti, nezog, bet fenderē, žīdus par ebrejiem pataisīja...utt, utt...

...pederasts ir un paliks pederasts...fool, noprovē gan...:)
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
14.04.2012 15:48
Gejs, patiesībā angliski "gay" apzīmē arī lezbietes. Piedevām angļu valodā vārdam gay ir vairākas nozīmes. Viena no tām, precīzi nepateikšu - jautrs.(kaut kas uz to pusi bija).
Var saukt par pederastu, bet kaut kā tā iegājies, ka šo vārdu lieto kā, ja tā varētu teikt, ar vēlmi pazemot otru, nicinoša nozīme. Tāpat kā vārdi - pidrillas, pidari, pidarasi, gomiki, pedovkas, mīkstie, pediņi, zilīši-ie un droši ka vēl citi tml. Zilie, piedevām, neasocicējas ar lamuvārdu, bet tā kaut kā nekorekti skan..
Patiesībā atsevišķi homoseksuālisti bieži vien šos apzīmējumus lieto savā starpā it kā jokojoties.
Tā ir iegājies, ka nēģeris, melnādainais mums liekas nekorekts vārds. Tāpat žīds, pretstatā ebrejam...
Nu bet, - p*mpis un p*pele vai p*ža ir lamuvārdi, jūs taču sabiedrībā runādami izvēlēsaties lietot citus apzīmējumus.
mad uzjautrinās
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
15.04.2012 10:55
...ir Vertinskim viena dziesmā vārdi - i sizij ņegr vam podajot manto...pirms pārdesmit gadiem nēģera vai melnādainā apzīmējums tika lietots pat avīzēs...un nevienam nelikās piedauzīgi...jewish fonētiski ir tuvāks žīdiem, nevis ebrejiem...jeb eiropas valstīs jau arī lieto hebrew???...nja...kā var sačakarēt vienas paaudzes laikā galvas lumpenim...un eksistē drudži, kuri svēti tic visam, ko uzraksta uz sienas...
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
15.04.2012 11:32
Piedodiet, man bija slinkums lasīt visu tēmu bet domāju, ka tēmas autors nav kļūdijies. Jo es savulaik šo forumu izvēlējos draudzenes meklējumiem un man tas izdevās neskatoties uz daudziem aizrādijumiem, ka šī nav īstā vieta. Manuprāt tieši tematiskie forumi ir īstā vieta priekš iepazīšanos. Jāsaka gan, ka process nebija viegls. 3 gadi un diezgan liels tukšo tikšanos skaits (ar to jārēķinas) uzdzina besi bet beigās es tomēr dabūju to kas vairāk vai mazāk atbilst manām velmēm.

Adam Gontier, lai Tev veicas :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
15.04.2012 16:37
Es ar drīz būšu vientuņieks, piesakaties pie manis PM Failu hostings
Nu nu, kāpēc gan enfuego? :D
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
16.04.2012 19:34
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es ar drīz būšu vientuņieks, piesakaties pie
> manis PM


Raksti droši Adam Gontieram, viņš tak meklē sev draudziņu. :)
Re: Vientulība slimajiem un iepazīšanās.
17.04.2012 16:24
Es jūs pis visus :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 25?
Ziņa: