AD atmesana

Aizsāka kasis 

AD atmesana
26.03.2012 20:40
labdien es jau 5 dienas nelietoju AD saku justies slikti nelaba dusa galva galigi dula nogurums tas varetu but no ta
Re: AD atmesana
26.03.2012 21:07
a kas teica nelietot,ārsts?jāsamazina ir pamazām,nevis uzreiz jāpārtrauc.
Re: AD atmesana
26.03.2012 21:07
Kāpēc jums visiem te tik svarīgi kko atmest, tak lieto zālītes un dzīvo nost. :) :) :)
Re: AD atmesana
26.03.2012 21:10
Kā tad, un vēl dzer alkogoļu, un tik dzīvo nost! :))



Edited 1 time(s). Last edit at 26.03.2012 21:12 by existential fool.
Re: AD atmesana
26.03.2012 21:23
Mūsdienu cilvēks ir tik sačakarēts, ka tabletītes ir pilnīgi dabiska, romantiska un neatņemama lieta viņa stabilizācijai... :)
Re: AD atmesana
27.03.2012 08:02
Es nelietoju arī 5 dienas AD, pagaidām, vēl neko nesūdzos, bet nomierinošais uznakti vienalga vajadzīgs.
Re: AD atmesana
27.03.2012 09:27
un vel ta ka ar stravu sit reizem
Re: AD atmesana
27.03.2012 11:34
Jā jā tā strāva ir pazīstama lieta, it īpaši naktīs kad guli.
Re: AD atmesana
27.03.2012 17:35
bet ta nelaba dusa un galvas reiboni
Re: AD atmesana
28.03.2012 17:18
Kā jau sapratu AD atmešanas simptoms būs t]āds, kad pagriežu(paskatos) uz sāniem, tāda sajūta ka nervs būtu nogājis no acs, līdz kājām, un tā visu laiku, kā straujāk pagriežu, tā tāda kā strāva, jeb kā lai vēl to pasaka. bet es nezin kāpeč īpaši par to neuzstraucos, vai AD blakusparādības, pazūd pēc laika, vai tas paliek uz mūžu??
tttt
Re: AD atmesana
29.03.2012 13:50
Es, kad patraucu lietot AD man bija ta, ka pirmas piecas dienas nebija nekadas reakcijas, bet pec tam toties sakas murgaini - slikta dusa, galvas reiboni, sirds dauzisanas, paaugstinajas asinsspiediens, dulla galva, nu vienkarsi loti slikta passajuta uz kadu nedelu, es tik majas noguleju, nekur aiziet normali nevareju. Ta tas bija, jo patraucu uzreiz bez devas samazinasanas. Bija tik slikti ka saku domat, ka nepareizi dariju un jau biju gatava kerties atkal pie zalem, bet stingri nolemu parciest visu un viss. Pec nedelas viss loti labi, un prieks, ka tiku vala no tas atkaribas.
Re: AD atmesana
29.03.2012 15:54
Es ar atmetu dzert AD (Fluanholu un Elicea), kaa to ieteica arsts izdariju to pavasar un domaju ka pietiekami ilgi ar zaales dzeeru. Nezinu kaa buus taalaak, man ir reaali bail iekrist atpakalj bedree, bet es saaku dzert Nervostrong un vel pakonsulteejos ar psihiatri , kura man ieteica Deprex(dabisks antidepresants), kuras tiko ienaaca muusu tirguu. Dziivos , redzees. Fluanhol lietoju 2 gadus 1mg no riita un svars palielinaajaas man par 18kg, tas arii bija iemesls kapeec noleemu paartraukt zaales. Luudzu, kam ir pieredze ar lieko svaru, kas ir palielinaajies pateicoties AD vai neiroleptikiem , pasakiet vai svars kriitas un cik aatri tas notiek.Paldies.
Re: AD atmesana
29.03.2012 21:36
man jau kadu 6 dienu slikti tada sajuta ka tulit izraus jau gribeju iet pie arsta lai kaut ko dara bet tagad vel pamocisos
Re: AD atmesana
30.03.2012 09:55
Šito laiku var iedzert jebkuru citu SSRI, it sevišķi derētu fluoxetīns (jo tam ir ļoti garš half-life)- viena tablete ik pa pāris, trijām dienām, pēc tam vēl retāk un visas sliktās sajūtas būs kā ar roku noņemtas.



Edited 1 time(s). Last edit at 30.03.2012 10:40 by existential fool.
Re: AD atmesana
04.04.2012 21:50
Galvas sāpes pēc AD nelietošanas, ir kādam bijis?
Re: AD atmesana
04.04.2012 21:54
ir,ir,enfuego,nu,drusku nestabilāki nervi jau ir,kādu laiciņu

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 04.04.2012 21:55 by ivars61.
Re: AD atmesana
05.04.2012 10:32
11 diena bez AD, vakar naktī kad gāju gulēt, nejutu kā es elpoju, likās ka vis mirstu, domāju izsturēt, vai atkal bezjēdzīgi zvanīt 112 ātrajiem, sapratu, ka zvanīt nav jēgas, bet to situāciju grūti bija izsturēt, kamēr iemigu, man lēkmes sāk parādīties uz vakariem vairāk, dzeru nomierinošo tas nenoņem pat blakusparādības!

Ivar? Tu nelieto AD, esi atmetis, ar visām blaknēm? Cik ilgi blaknes apmēram ilgst? Vai viņas pāriet, ar laiku?



Edited 1 time(s). Last edit at 05.04.2012 10:33 by enfuego.
aberz
Re: AD atmesana
05.04.2012 10:34
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Galvas sāpes pēc AD nelietošanas, ir kādam
> bijis?


kādas sāpes ir ta ka tur liekas ka šauj artilērija
kā kād vidusauss iekaisums ir štruts

liekas kautkas pārplīsīs smalks asinsvada, bet insultus jau nejūtot kad plīst nesāp
traki ir ka tu saker galvu un nekusties un centies nedomāt
pagulēt aŗi īpasī nevar bet trui to galvu un gaidi kad būs rīts
aizskrien pēc lazdu mizām un zeltskanēm un tad atkal

kāds laiks paiet tad sāk pāriet
nerunājot par lomkām kas ir kad tie hormoni kreisie tev maina
tevi atpakaļ izejas stāvoklī... tas ir kad tu esi biete resna ar zarnu
uztūkšanu un aizietējumu un hemaroīdu bezzobiem samganām kā šiķidrs bišū vasks
tas viss notiek šausmīgās mokās

kādas novēlu tikai
nu tas lai paleik
aberz
Re: AD atmesana
05.04.2012 10:36
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 11 diena bez AD, vakar naktī kad gāju gulēt,
> nejutu kā es elpoju, likās ka vis mirstu,
> domāju izsturēt, vai atkal bezjēdzīgi zvanīt
> 112 ātrajiem, sapratu, ka zvanīt nav jēgas, bet
> to situāciju grūti bija izsturēt, kamēr
> iemigu, man lēkmes sāk parādīties uz vakariem
> vairāk, dzeru nomierinošo tas nenoņem pat
> blakusparādības!
>
> Ivar? Tu nelieto AD, esi atmetis, ar visām
> blaknēm? Cik ilgi blaknes apmēram ilgst? Vai
> viņas pāriet, ar laiku?

nu tu ja nedzersi ginko zeltsakni un lazdas
vispār būs šausmas kadu laiku bet es turēju
3gadus apm... bet ir vērts lai dzīvotu
Re: AD atmesana
05.04.2012 10:36
aberz es tevi lūdzu ļauj izsteikt savu viedokli, kuri nav tik smagi cietuši, kā tu! 3 gadus neizsturēšu, bet 3 mēneši varētu es uz to iziet, jo no rītiem ir labi, bet uz vakariem paliek slikti! Man likās, ka nomierinošiem vajadzēja noņemt blaknes?



Edited 3 time(s). Last edit at 05.04.2012 10:40 by enfuego.
aberz
Re: AD atmesana
05.04.2012 10:38
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Šito laiku var iedzert jebkuru citu SSRI, it
> sevišķi derētu fluoxetīns (jo tam ir ļoti
> garš half-life)- viena tablete ik pa pāris,
> trijām dienām, pēc tam vēl retāk un visas
> sliktās sajūtas būs kā ar roku noņemtas.


kāda jēga atkal sēsties uz citiem sūdiem
tas ir bezgalīgi
exis man liex tu esi tas pats tirgonis
narkodīleris sadists
aberz
Re: AD atmesana
05.04.2012 10:40
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz es tevi lūdzu ļauj izsteikt savu viedokli,
> kuri nav tik smagi cietuši, kā tu! 3 gadus
> neizsturēšu, bet 3 mēneši varētu es uz tio
> iziet, jo no rītiem ir labi, bet uz vakariem
> paliek slikti!


kāpēc domā ka smagi cietuši
vienkāršī viņi ir veļ joprojām uz ripām

un tu arī neizlīdīsi ja nedarīsi kā es
:-)

es tiksi saku faktus kā ir
uzvara ir tad ja tu redzi reāļi ripu spēku un savu vājumu
no tā izejot praktiski nomest nav iespējams

bet var
Re: AD atmesana
05.04.2012 11:06
Nu ja es salīdzinu, ka esmu atmetis, zāli, amfetamīnu, alkoholu, cigaretes, un extasy. Kāpēc ir tik grūti AD atmest, ar tadām lomkām, Amfetamīna zapļoti pat nav tik traki, es uz zapļotiem(athdņakiem) uzdzēru šnabi un nākošā dienā jau jutos atgājis!
aberz
Re: AD atmesana
05.04.2012 12:51
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu ja es salīdzinu, ka esmu atmetis, zāli,
> amfetamīnu, alkoholu, cigaretes, un extasy.
> Kāpēc ir tik grūti AD atmest, ar tadām
> lomkām, Amfetamīna zapļoti pat nav tik traki,
> es uz zapļotiem(athdņakiem) uzdzēru šnabi un
> nākošā dienā jau jutos atgājis!


nu tad tu sāc saprast kas tas ira viss

ja jau tu tiki ārā no visa šitā tad ko tad nevari nedzert
tos depresantus?

atbilde ir vienkārša, tu nenoka nedei ticis vaļā, ja būt ticis no amfeteamīna tad nebūtu jādzer ADti
un tie mēsli visi..

es arī kodu drusku pa pudelai sprta uz asinzāēm, pīpēju smagi pīpi un
tagad jau nometu.. i nedzeru nemaz...

auzu šitām nu ko noloba nost no grauda skrāņžām ir fena sajūta vienigā ka negribā spīpēt kost utt
nopirku auzas pa 0.70ls kg un tik uzleju kā kapeju :-)

tā ka trubā jūs esat visi smagā
nelaidīs jūs ārā tie narkodīleri, es biju vesels un knapi izkūlos
.......
aberz
Re: AD atmesana
05.04.2012 12:54
tie kas ziedoja dzīvību savu
mūžam būs praugs citiem

nu tā pa radio skan
ta jūs esat paraugs bērniem kas vēl dzer pienu
kas notiek ar narkomāniem un sohiatru klientiem

paldies dievam katrā ģīmenē kaam rados ir pa kādam kas ir narkomāns vai
šītas te labticīgais psihiatru izmēīnāumu trusītis..

vīsi viņi ir ...... ušī
pēc 20gadiem

sorry be tāir taisņiba
Kashers
Re: AD atmesana
05.04.2012 13:21
Tak tā ir diagnoze. Kas nedzer caurām dienām, tas arī amfetamīnu nesāks caurām dienām lietot. Jūs esat tiešām piemēri, kāpēc nevar legalizēt zāli vai ko citu vēl. Ārprāts, ja tiešām daži ir tik neprātīgi, lai paliek kā ir.
Vnk aberz, ne jau nelegālā stafa sekas tās ir, bet ka pats cilvēks hroniski ir tendēts uz dajebkā lietošanu.
Re: AD atmesana
05.04.2012 13:57
sliktāk ir tas lexotanil, ko var iebāzt visu laiku mutē... vot pamēģini izturēt vienas parastas nepatikšanas bez tā lexotanila — kādu kašķi darbā vai ar sievu, piemēram, vai panikas lēkmi.

turklāt AD tak Tev nelīdzēja, vismaz tas ir tas, ko viss forums visu laiku varēja lasīt, tad kas tur par atmešanu. ir ļaudis, kam nepalīdz. ir arī depresijas, kad AD nepalīdz.

receptori brēc pēc lexotanila, tie paši, kas savulaik dabūja amfetamīnu, viņi tā arī neatveseļojas. negudrs doks, kas Tev to lexotanilu visu laiku raksta, vai arī Tu stāsti viņam, ka lieto arī AD... tas ir baigi slideni.

psihiatri daudzkārt ir teikuši, ka ģ.ā. palīdz nonarkoties tiem, kas ir tendēti uz benzodiazepīniem.

jāatmet AD, kas nelīdz, — tur kaut kas galīgi neiet kopā. un cik reiz tad Tu jau atmet?

un vai nu lieto, vai nelieto, bet tagad smadzeņu bioķīmija visu laiku tiek tracināta, jo kaut kādi procesi tur ar to AD jau tik un tā notiek. beigās vispār nesapratīsi tik, cik tagad saproti... Jaunas galvas jau nekur nepārdod.
Re: AD atmesana
05.04.2012 15:48
A kad tad ja ne tagad es mēģināš uzzināt vai es varēš uatmest AD, vai nē! Šodien, vējš man uzspūš un man apreibst galva, likās ka nokritīšu un vēl sīkais man ratos, da jeibogu, lexotanils jau netuvu matam nelīdz, tā kā līdzēja pirmajā reizē. Ja jau lexotanils nelīdz, tagad tad jau var uzskatīt par lexotanila atmešanu! AD Elicea un uz nakti lexotanils, man baigi labi gāja kopā, es visu mēnesi jutos savākts, tiko mēģinu atmest AD, tā sākās visādi mēsli, da jeibogu, šitādus mēslus vaitad rīkst dot cilvēkam lietot? Domājatt psihiatrs zinās kādu kokteili miksēt, lai es vēlāk varētu atmest zāles?

līdz plkst 12:00 es jutos labi, pēc 12:00 jūtu ka atkal vis sākas, šodien šausminos, kadi prikoli ir jāgaida vakarā, mošk tagad pat ātrie būs jāsauc, jeibogu. Alkohols jādzer tad vismaz neko nejūti, izrubies un izgulies, bet tad ir jādzer non stopā, katru dienu jābūt alkohola devai!

man jau tīri automātiski, liekas ka lexotanils ir glābējs, viņš vairs nesūda nestāv līdzi, tam effektam kas bija sākumā tagad es visas 2 ierauju, un tikai biš kmiegs nāk. Sanāk ka es ja uesmu atmetis lexotanilu.

Es pat Diazepeksu esmu 10 mg dzēris, un tikai uz pēc 5 minūtēm, mani tākjā izrubī, bet vis pēc 1 stundas ir atpakaļ, man nav tādu žālu kas var izrubīt, tika iklonazepāns, tas gan mani nogāza gar zemi Failu hostings pamazām jūtu, ka man pārliecība par saviem spēkiem pazūd! nebūtu ma nparalēli darbs un bērni un sieva, es mēnesi pagulētu guktā ar visām blaknēm un pamocītos, tad man tik trak inebūtu, a tagad es uzstraucos, ka tik ar man ikautkas nenptiek, zin kā sikie ar mani kopā, sieva darbā pizdec polnijs pizdec!

Runcen tu domā es to lexotanilu lietoju, tika itad kad man ir slikti, es viņu lietoju, arī tad kad man ira labi, zin kā droš paliek droš lexotanils mutē un vis kārtībā būs !



Edited 4 time(s). Last edit at 05.04.2012 16:07 by enfuego.
Re: AD atmesana
05.04.2012 16:04
1,5 mēneši slimoju ar šiem traucējumiem, pareiz Runcen ģ.ārste teica, nosūtījuma, obsesīvi afektīvi traucējumi! Viņa man liekas, nojauš, ka esmu lietojis narkotikas, tikai es ģ ārstei to pats nesaku!

Gribētu tagad ar riteni pabraukāties, bet nevaru, aja vdrug es noģīsbstu, un apgāžāžos, un nositos, bērni paliks bez tēva, vot šadi man ir tie stulbie domu gājieni, tā narkomāna dēvētais KALPAKS, kuru es nevaru noņemt, vaig zāles kuras noņem!

Runcen tu takš teici, ka AD aizstās to Lexotanilu? Itkā pamazām varēs nelietot lexotanilu jo AD visu izdarīs, interesanti ko tas AD izdarīs? Ka man nepatīk realitātes izjūtas! Jā esmu tendēts uz atkarībām, laikam jāsamierinās uz tabļetkām, no vienas atkarības uz otru, laikam manam organismam vaig visu laiku kautko, laikam tad mans organisms jutīsies mierā ar sevi un vis būs čikiniekā!

PSC.. Lieldienas priekšā neviens psihiatrs arī nestrādās, pat pēc AD netikšu jeibogu. Sestdien strādā psihiatri, jo sestdiena itkā skaitās darba diena?

Pictu ņemu trubu un zvanu laicīgi pierakstīšos. Lai man pasaka man beidzot īsto diagnozi, šizo, debīls, losis, auns, atpalicis, mironis, drīz tev būs gals, narkomāns ar sekām, vai vienalga, ko tikai lai dod zināt, kas tas ir par mēslu , kas visu laiku grozās, un visu laik uar jaunām izjūtām. lai vismaz mani iedala pie kautkādiem, es nesaku, ka man vissliktāk, bet tiem kuriem nav bērnu jūs pat nespējat iedomāties kāda ir tā situācija!



Edited 5 time(s). Last edit at 05.04.2012 16:16 by enfuego.
mad uzjautrinās
Re: AD atmesana
05.04.2012 16:15
...kad savulaik rakstiju, ka AD lomkas ir sūds pret geriča athodņaku, runcene un vēl buntīte kazu bruka man virsū, teikdamas, ka tas viss ir fufelis...lētticīgais enfuego, neklausot nevienu, kurs tam gājis cauri, ir iekūlies sūdos līdz ausīm...ėnfuego, atbildi godīgi - nelegālo vienu athodņaks ir vieglāks vai smagāks???...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 3?
Ziņa: