...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...

Aizsāka mad smīkņādams 

mad smīkņādams
...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
27.03.2012 19:03
..runcane palikusi par uzurpatoru....zzzzzzzzzzzzzzzzvinkt, un tēma ciet...aberz ieknāba sēžamvietā (negribu to saukt par dirsu) par štengru???.
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
27.03.2012 19:31
nekā darīt, nāksies pieciest.

citu cilvēku tēmas nav domātas aberz strīdiem ar mani par AD, jo man ir vienalga, vai kāds lieto vai nē. kad pāries dažiem fūga, tēma būs vaļā.

+ ir sūdzības par uzbāzību; vismaz kāds ir tā juties.
ir bijuši arī smagāki jautājumi, tā kā viņam vēl veicas.
nesaproti, ka cilvjiem apnīk? viņš bauda ļoti lielu iecietību, drīzāk ir tā.

psihiatri indē...
zāles indē...

a kam tas ir svarīgi?

katrs dzīvo, kā māk.
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
27.03.2012 21:44
Es skatos Runcene ir mainījusies Failu hostings

A man nekas jauns, ir tikai labāk, 6 diena bez AD, ir blaknes, bet kopumā ir labi, galvenais ātrāk saule. Ar ko tas izskaidrojams, protams to mēs nezinām, bet bioloģiski kautkas visu laiku mainās smadzenēs. Bet es pastiprinātāk, jūtu emocionālās izmaiņas, tieši klimata izmaiņās, ja ir vētrains laiks, tad manā galvā arī būs vētraina putra.

Neko galvenais ka sīkā izveseļojās at o visu laiku pārdzīvoju par viņu, palika pēdējais kredīts, jau stresa būs mazāk, bet 3 sīkie ir vienkārši out off control, ārprāts. Vecākā meita nepadodās nekādai kontrolei.



Edited 4 time(s). Last edit at 27.03.2012 21:48 by enfuego.
vienkāršī tu beidzot pateici ka ADus un trankviļus izmanto dzives spēka tur enerģījas
nu dopingam... tatad tev dzīve ir zem zālēm.. nu narkas jau nav sliktākas un alkohols

tā lūk, manuprāt tā nav baltmaize, bet medicīna
nevis pašdarbība bet smagu slimību ārstēšana nevis
nevaru laikā tikt uz darbu. dzeršu kloni lai izgulētos

tā ir narkomānija
sorry

un cilvēki maksā naudu un iet sviestā
un visiem vienalga ka narkodīleriem
mad ieinteresēts
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
27.03.2012 22:12
...runcenīt, saulīt, pasmaidi...:)...šeku, pavasaris laukā...putnini čiv un pļir...nesen skatījos, galvu atgāzis, kā liels dubultkāsis spalvaino lidoja debesīs...aizvējā jau mierīgi varēja pasildīt nabu...ehh, daba sāk mosties...

...bet Tu kā vecava ar grenadiera manierēm...nemaz nav labi, nu nemaz...

...interesnti tikai palasīt...un salīdzināt...tipiskas narkomānu - amatieru sarunas...pie tam to, kam kāposts pa īsu, lai uzturētu sevi pie sajēgas...cik, kas un kā pieķer, kā atlauzties...smieklīgi, ja nebūtu skumji...tikai ar AD lošus cērp bez krimināla...

...un labticīgajiem AD atkarīgajiem varu apgaismot par to, ka profesionāls narkomāns, kad sak just, ka sākas gonkas, pats sevi uzsēdina uz atturības, lai nokristu dozņaks...un vēsā mierā iziet cauri tam, par ko jūs te šausmināties, jo pieņēm to kā pašu par sevi saprotamu...

...kāda skirba - AD atkarīgais vai heroīna atkarīgais...da nekāda...ak jā, AD atkarīgie un AD izplatītaji skatās uz narkomāniem kā maukas uz sīknaudu, kaut gan atrodas tajā pašā grāvī...
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
27.03.2012 22:17
aberz


ir taču kaut kāds mērķis, kāpēc Tu gribi, lai es, piemēram, ar vienu kroku sāktu ticēt tam, ko Tu raksti...

vai tikai Tu negribi citus iedabūt savā pasaulē?

es nedošu tai pasaulei nekādu interpretāciju vai birku, lai katrs pats domā vai nedomā...

Tu it kā visu laiku fano par tējām, uzlējumiem, par veselīgu un jauku dzīvi, it kā, jā...

bet patiesībā procentuāli tieši Tu visvairāk šajā forumā runā par zālēm, par narkām, par psihiatriem, kaut citiem tā varbūt ir tēma Nr. 100.

un kas ir narkomāniija? kas tas par jaunvārdu Tavā leksikā, kurš neatzīst nekādas diagnozes?
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
27.03.2012 22:36
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ..runcane palikusi par
> uzurpatoru....zzzzzzzzzzzzzzzzvinkt, un tēma
> ciet...aberz ieknāba sēžamvietā (negribu to
> saukt par dirsu) par štengru???.


Vai Tevi ar aberza sēžamvietu saista kādas tuvākas attiecības, ka negribi saukt par dirsu, vai kā? :))
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
27.03.2012 22:40
Un ar aberzu jau gan baiga jēga ielaisties dikusijās, viņš planē savā dimensijā.
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz
>
>
> ir taču kaut kāds mērķis, kāpēc Tu gribi,
> lai es, piemēram, ar vienu kroku sāktu ticēt
> tam, ko Tu raksti...
>

tavs pauris man neinteresē ne mazākā mērā

> vai tikai Tu negribi citus iedabūt savā
> pasaulē?
>

redzi pēc padomju demagoģijas skolas ir sekas jāapriež vietām ar cēloni
FAKTS ir tāds ka tu visus gribi dabūt savā pasaulē uzsēdināt uz atkarības

vienīgais ko gribu pasargāt naivus cilvēkus kas tic muļķibām nu vismaz neapzinās ko dara
ar viņiem uzticās... tie kas ar nodomu zinot sekas un cēloņus ed tos tie OK bet reklaēt
ka tas ir medicīna normāli vai kautko tādu nevaig...

dzīvot bez atkarības ir normāli.... atturība dzīves norma vaig saprast ka normāļi ir nevis dzert lietot narkas vai
trankviļūs bet nelietot neko .. un tad izejot no tā sākt noiet nost notās normas

nevis proklamēt otrādi ka normāli ir dzert sintātiskos psihotropus vaig vai nevaig, a tie kas tos
nelieto ir lohi piedod....

> es nedošu tai pasaulei nekādu interpretāciju
> vai birku, lai katrs pats domā vai nedomā...
>

nu tad vaig pateikt ka visi dzer lieto narkas ja gribi varam to legāli uztasisīt tikai samaksa
būs foršī dabūši darbu vīru un kotur ... tas nav nekas tikai lomkas drusku tur blaknes un jādzer visu mūžū

> Tu it kā visu laiku fano par tējām,
> uzlējumiem, par veselīgu un jauku dzīvi, it
> kā, jā...

es nefanoju es domāju ka tikai idiots uzskata ka dzert pīpēt un narkot ir normāli


>
> bet patiesībā procentuāli tieši Tu visvairāk
> šajā forumā runā par zālēm, par narkām, par
> psihiatriem, kaut citiem tā varbūt ir tēma Nr.
> 100.

nu tapec lai viņi nenonāk tur

>
> un kas ir narkomāniija? kas tas par jaunvārdu
> Tavā leksikā, kurš neatzīst nekādas
> diagnozes?

manā leksikā narkomānija ir

oficiālā vesija

Latīņu val.: narcomania
Skaidrojums: gr. narkē stingums, tirpums + mania ārprāts; kaisle
spilgti izteikta patol. tieksme un pieradums lietot vienu vai vairākas (polinarkomānija) narkotiskās vielas, kas iedarbojas gk. uz CNS.

un pasaki ka AD un trankviļī atšķirās no šīs diagnozes par vienu kapeiku

paisotropas vielas narkomānija
tikai ir legālas un neleglas kā aŗī dažas nelegālas narkotikas ir legālas to ķimiski
izmainot lai neoet zem likuma un viss

a kada atšķirība
bučās
mad iezviedz
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
27.03.2012 23:47
...durak, Tev grūtības ar uztveri???...ja kāds knāba, tad runcenei...

...

...
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
27.03.2012 23:48
aberz out off conTROLL Failu hostingsFailu hostingsFailu hostingsFailu hostings



Edited 1 time(s). Last edit at 27.03.2012 23:48 by enfuego.
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
28.03.2012 00:14
mad iezviedz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...durak, Tev grūtības ar uztveri???...ja kāds
> knāba, tad runcenei...
>
> ...
>
> ...


njā, laikam mazāk dzert vajag :)
mad uzjautrinās
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
28.03.2012 00:56
...enfuego, bumbulītis, jaunu jēdzienu sameklējis...visnotaļ apsveicami...:)
mad iezviedz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...durak, Tev grūtības ar uztveri???...ja kāds
> knāba, tad runcenei...

nu loģiski... viņā saka lai nevelk iekšā tās tējas vai kas... tak fakts ir tāds ka viņa uzskata ka šeit ir visi normāli
un tur nenormāli... un velk iekšā tur..

bet ir tak orādi. normālie pie psihiatriem neiet.. normālā pasaule ir tur otrā pusē
un viņa velk iekšā un ārstē normālus cilvēķus padarot par gurķiem ... es nevienu negribu apvainot bet nu..
kā var izārēt kādu... kā var nokrāsot baltu audeklu, ja uz acīm rozā brilles... vaig lai vismaz viens ir skaidrā
prātā.. iedzer šnabi tev liekas smieklīgi tie kas nedzer, iedzer ADus tev liekas nenormāļi kas to nedara.

tas ir kā alkoholiķis ārstēs alkoholismu jo kurš par to zina vislabāk

kurš tad kuram brauc virsū
sviests

es saku ka pasaule jau sen ir kājām gaisā
bet ja kāds nedzer tos draņķūs tam jāsprot ka tās nav konfektes vai
aspirīns. kādreiz antibiotikas un hormonu tabletes sargājās izraksīt jo redzi
veselībai kaitē taad ar trankviļīem iesnas ārstē itkā nekas nebūtu bijis un tiempašīem
ko agrāķ ar apsardzi tikai varēja dabūt

nu brīvība katrs dara ko grib

tā ka Runcenei neviens nebrauc virsū
bet otrādi

kur ir rezultāts? vienkārši arvien vairāk cilvēku ir uz sponsorētām zāļēm
un viņas palīdz kādus 8gadus nopelnīt algu lai pectam sabruktu kā sportists
pēc dopinga... itkā kādam par to būtu šaubas, tikai cilvēkiem to neviens nepasaka

a veseli jauni cilvēķi dzērāju un narkomānu vidē jūtās kā murgā, tad ārstēšana ir iegrūst
zāles lai viņi paleik tadi paši un tad aŗi nav sociāļfobijas...

var darīt to no kā normālam cilvēkam vemt gribās

buca
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
28.03.2012 17:18
bla, bla, bla.



Edited 3 time(s). Last edit at 28.03.2012 17:20 by enfuego.
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
28.03.2012 18:23
aberz, tu izklausies tik piemīlīgs :D :D :D labprāt uzdāvinātu tev kādu mīksto mantiņu.. :D
Adam Gontier Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz, tu izklausies tik piemīlīgs :D :D :D
> labprāt uzdāvinātu tev kādu mīksto mantiņu..
> :D

nu pēc loģikas ja tev škiet ka kāds ir pūkains vai mīksts, tad apskaties uz sevi varbūt tu esi
kļuvis pārāk ciets, varbūt tad ka tev it problēma kāda, kāds vai kāda tevi pazemojusi un tu to asi uztver
bet tas nekas to var ārstēt protams ar ADtiem ja to daŗīsi tad tas būs nu... moderni

ja gribi justies kruts tad jau kādam tev ir tas ir jāizrāda vai sev vai kam
nu tad vaig z ko pakāpties , bet ja vaig tad labāk ne uz mani :-)

aplauzīsies
pamēries pie spoguļā ar kādu citu

a tās zāles ir inde

es gribētu redzēt kā pati gudrākā psihatre savu bērnu uz nakti midzinātu ar
leponexu guli meitiņ tev būs salds miedziņš un rīt būs jauni spēki :-)

tad kāpēc tad citiem dot, vai ne tādēļ lai viņass meitiņā guļ dbisku miegu bet
citiem to vaig joviņi ir slimi un mēs viņus ārstējam un par nopelnīto pērkam

ievērījumu medu baldriāņus un ziedus vāzē :-)

bucas
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nekā darīt, nāksies pieciest.

> psihiatri indē...
> zāles indē...
>
> a kam tas ir svarīgi?
>
> katrs dzīvo, kā māk.

nu ja, ja citādi nevar tad ....
a tu pati leito viņus?
ciet blaknes lai gūtu jaunu eneriju un atkaŗība

kas tev viņās izraksta
peidod šīto es no filmām saskatījos , gandrīz visās filmās par medicīnu pasihiatri
dopingojās no tād, tas bija laikam pat internos krievu gan ugunsgrēkā cerībā aŗi laikam

man galvā glūki jāiedzer kautkas

es daru otrādi ir gļuki tad ir jādomā kā nedzert nerko, un jācieš neko darīt
bet palīdz.......

interesati es pa kluso vilku no interneta ķiniešu ogas, domāju ka jāriskē, bīstami ir internetā nezināmas
tur kautkādas, par USA esot aizleigtas, ka nav narkas kautkādas... īštenībā tās man iekustin āja
asinsriti tur kautkas sāka kustēties un paldies dievam skats nepagāla ne trīs gadi un šitās jau
stokmanā tirgo...

tā ka vaig domāt un riskēt un cīnītes un izdzīvot, intuitīvi ja puse smadzēņu ir nozāļotas tad
tikuntā ja ir dzīvotgriba tad izdomājjās

cīnaties pašī un ja juems glūki galvā, atceratries ka ir jaatstāj logīka un intuīcija un jajūt kas ir kas
šajā brīdī jūs esas mērķis, klibs briedis kuram var klupt virsū,,, jo kādamšķiet ka pašī sevi nevarat
kontrolēt.. tāpec nevaig vismaz rādīt savu glūku un labāk to nenest tur kur to uztvers ar prieku par
jaunu upuri
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
28.03.2012 22:52
aberz taviem lielajiem tekstiem ir rezultāti, kādam grūtajā brīdi? vai vispār kautkādu iesapidu tu kādam esi atstājis?



Edited 1 time(s). Last edit at 28.03.2012 22:53 by enfuego.
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
28.03.2012 22:56
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> es gribētu redzēt kā pati gudrākā psihatre
> savu bērnu uz nakti midzinātu ar
> leponexu guli meitiņ tev būs salds miedziņš un
> rīt būs jauni spēki :-)


labais :DDD es a gribētu redzēt
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
28.03.2012 22:56
aberz,
a man patīk tabletītes, man tāpat nav nekādas dzīves, nekā, ko zaudēt. vismaz es varu sēdēt savā medikamentozajā pasaulītē kā pa purnu dabūjis bērns.. :) :) :)
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
28.03.2012 23:01
jā, enfuego, es sāku justies iedvesmots no tik pseidosakarīgiem murgojumiem.. varbūt aberzam ir kāds fanu klubs, kur es varu iestāties..
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
28.03.2012 23:02
Adam Gontier Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz,
> a man patīk tabletītes, man tāpat nav nekādas
> dzīves, nekā, ko zaudēt. vismaz es varu sēdēt
> savā medikamentozajā pasaulītē kā pa purnu
> dabūjis bērns.. :) :) :)


Kas Tev tieši patīk tai pasaulītē?



Edited 5 time(s). Last edit at 29.03.2012 01:43 by existential fool.
Adam Gontier Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz,
> a man patīk tabletītes, man tāpat nav nekādas
> dzīves, nekā, ko zaudēt. vismaz es varu sēdēt
> savā medikamentozajā pasaulītē kā pa purnu
> dabūjis bērns.. :) :) :)

nu tu jau pats pateici ka tev nav nekādas dzīves nekā ko zaudēt
un lēnām iznīksti..

tāpēc es saku ja kāds domā ka ADti viņus atgriezīs dzīvē tad :-)
tā ir narkomānija legālā... vienkāŗši

man ta kas
uz priekšu
man vēl kādi trankviļī palikušī varu uzdāvināt
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz taviem lielajiem tekstiem ir rezultāti,
> kādam grūtajā brīdi? vai vispār kautkādu
> iesapidu tu kādam esi atstājis?


nu esmu parliecināts ka vismaz dažī grūtā brīdī
ir palikušī tik gudri ka naļeuj sevi uzsēdināt uz šitiem draņkiem

grūs bŗīdis ir kad cilvēks meklē palīdzību , bet par viņu rēcīgi izņirgājās
un izbaro viņām to kas noliktavā ar beidzošiem termiņiem

tas ir tā nevisai nu sakrīgi, bet es saku ka atturēties ir vienkārši, ja tev nebruc
ar psiheni pakaļ... palīdzētāji

tas ir kā narkas piebērt, bet tas nenozīmē ka to nedara... pat šķietami cienījamā
nu medicīnas iestāde ar stingru uzskaiti un ko tur... nu organizēti
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
28.03.2012 23:12
nodefinēta sociālā loma bez nekādām expectācijām.. manā gadījumā. es varu atļauties būt slims lohs un nemaz nejusties par to slikti vai vainīgs, vai nokaunējies.. tāds kā krutais lohs pats savās acīs.
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
28.03.2012 23:19
A Tev negribās labāk būt krutajam loham un kaut ko darīt nekā tusēt pa psihiatriem un dzert fufeļripas?
Adam Gontier Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nodefinēta sociālā loma bez nekādām
> expectācijām.. manā gadījumā. es varu
> atļauties būt slims lohs un nemaz nejusties par
> to slikti vai vainīgs, vai nokaunējies.. tāds
> kā krutais lohs pats savās acīs.


tu neesi ne vaiņigs ne slims ne lohs tu vienkāršī esi uz zālēm
kam kāda daļa gar tevi, bet es saku tas laiks zem zālēm aziet trubā
pat o laiku vrbūt baudītu kautko kas tev patīk kautvai stādītu tomātus vai spēlētu kārtis

starp citu psihiatri jau te fano par šīto tēmu publiski, ko vīni ta norūpējušies nezinu

citāts>>>>>>>>>>>>>.

Konsultē Biruta Kupča, asoc. profesore, psihiatre

"No antidepresantiem cilvēki ļoti baidās,” saka profesore Biruta Kupča. Piemēram, ārsts tos izraksta, pacients nopērk, izlasa, kādas var būt blaknes, nobīstas un izlemj nelietot. Vai arī – aiziet sieviete uz aptieku, bet tur farmaceits saka: „Kādas jums briesmīgas zāles izrakstītas?! Vai tad jūs esat tik ļoti slima?!” Šīs situācijas raksturojot sabiedrībā valdošos maldīgos priekšstatus un informācijas trūkumu par antidepresantiem.

Protams, antidepresanti ir nopietni un komplicēti medikamenti, taču ārsti tos vērtē daudz pozitīvāk, nekā Latvijā tik bieži lietotos
trankvilizatorus (benzodiazepīnus) – nomierinošos recepšu medikamentus (populārākie no tiem „Seduksens”, „Benzodiazepams” u.c.). No benzodiazepīniem veidojas atkarība, tāpat kā no alkohola un cigaretēm, turklāt tā ir grūti ārstējama. Antidepresanti atkarību un pieradumu neraisa.

Antidepresantu iedarbība ir daudz plašāka, nekā pierasts uzskatīt – tie ārstē ne tikai stresa vai citu apstākļu raisītas depresijas, bet arī panikas lēkmes jeb veģetatīvo distoniju, trauksmi un fobijas. Antidepresantus bieži iesaka kā palīglīdzekli smagu, arī neārstējamu slimību brīžos.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

iesaka palīglīdzekli, tas ir ja cilvēks ir slims viņam jāēd bišūmaize lai organisms kaut pēdējo spēkus
mobilizē vai ir ar starošanu nomērdēts viņu vēļ noglušī ar ADtiem kur no blaknēm vien var vesels civēks
nojūties... piet am jauki dzirdēt ka tev iegrūž kautkādus grūtnieču hormonus vai
kaukādus blokatorus , lai tu nejustos tik psihiski bēdīgi, kamēr normāki krīzes situācijājābūt skaidra
lai organisms var saprast ko daŗīt.. nevis iegrūst zāles lai justos labi, nu i organisms arī jutās ka vis iir ok
Re: ...vells, ko nozīmē - uzurpators:)...
28.03.2012 23:47
aberz,
Tu tik par tiem AD visu laiku... pastāsti mums savu viedokli par neiroleptiķiem? :D :D
Все эти препараты ухудшают состояние нервной клетки больного наркоманией. Они не должны применяться без особого рода психиатрических данных и показаний, вынуждающих врача их использовать. Их применение становится оправданным только в тех случаях, если, как мы уже писали, наркотик “выудил” из нервной системы больного “дремавшее” там серьезное психическое заболевание.

Единственное, что нужно знать пациентам: среди нейролептиков существуют очень мощные по выраженности действия и побочным эффектам препараты, которые, не должны применяться для лечения больных наркоманиями ни в коем случае. Это, в первую очередь трифтазин (стелазин), пипортил, мажептил.

ja krieviski saproti lasi

neiroleptikī laikam ir tie ko šricē psihiatrs ja viņam ir no kāda bails
:-)

tos vispār var leitot ja cilvēks citādi nomirs
nu vēl ja pasihiaram tā vaig
nu tas ta
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 20?
Ziņa: