sekss sapnos un domaas - visu laiku

Aizsāka murgotaja 

sekss sapnos un domaas - visu laiku
22.05.2012 10:36
Sveiki. esmu meitene, 22. Nezinu vai saucama taa par probleemu, driizaak apseestiiba. es visu laiku redzu sapnos sevi nodarbojamies ar seksu. ar ko? ar visiem peec kaartas: bijushie, kaiminji, koleegji, sveshinieki, dazreiz pat meitenes. pat iemiegot uz 10 minuteem paspeeju jau nosapnot kaut ko seksualu.
un taa saak kluut par apseestiibu pat nomodaa. es par to domaju visu laiku.
jaapiemin ka pirms meenesha izjuka attiecibas ar puisi ar kuru man bija lielisks sekss. man tas bija lielisks, man bija vienmer veelme mileties. dazreiz vins vnk fiziski nevareja man turet lidzi.
esmu lasijusi par skesa atkaribu - itkaa nav man taadu paziimju, kas liecinatu par nimfomaniju.
tagad esmu viena un vnk nezeliigi seksuali apsesta. koncentreshanas speejas - nulle. liekas ka varetu panemt pirmo sveshinieku un vnk nokniebties.. juus lasat un varbut smiinat?? tas nav smiegliigi - tas ir tuvu cieshanaam..
Re: sekss sapnos un domaas - visu laiku
22.05.2012 12:54
Forši. Es arī tā gribētu... Vai apmierināt sevi esi mēģinājusi?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sekss sapnos un domaas - visu laiku
22.05.2012 13:33
jaa, to ari daru.. bet nav gana..
Re: sekss sapnos un domaas - visu laiku
22.05.2012 13:44
Nu, kā variants var būt antidepresanta vai trankvilizatora palietošana kas parasti samazina tieksmi pēc seksa... Arī hormonālajai kontracepcijai mēdz būt šāda iedarbība.

Bet vispār Tava slimība mani ieinteresēja un es labprāt par to parunātu ar e-pasta starpniecību.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Donzuans
Re: sekss sapnos un domaas - visu laiku
23.05.2012 16:18
Man ir 23, varam šodien satikties ? :)
Re: sekss sapnos un domaas - visu laiku
18.07.2012 23:18
Man 20, davai uz piektdienu sarunājam tikties, ko, murgotāja. Ir hata, gultas ar matračiem un izturīgas :D



Edited 1 time(s). Last edit at 18.07.2012 23:20 by jamm.
Alfrēds
Re: sekss sapnos un domaas - visu laiku
21.07.2012 00:29
Donzuans Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man ir 23, varam šodien satikties ? :)


labi ^_^
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 15?
Ziņa: