Betamaks Vieglais Neiroleptikjis

Aizsāka enfuego 

Betamaks Vieglais Neiroleptikjis
17.06.2012 19:40
Ka ir ar to vieglo neiroleptikji? Beidzot aizgaaju pie Psihiatra, jo man jau dazskanalna apnika dzert alkoholu un lietot Lexotanilu, karo4 man psihiatre izrakstiija No riita Elicea(AD), pusdienaas betamaks 25 mg(neiro) un uz nakti Lorafen 2,5 mg(trankv) juutos taa kaa flegma viss ir pofig :) Bet vispar tik traki nebija aizgaaju pie psihiatra jo man apnika alkoholu lietot, bet taa vis bij okei. Hu cik sen nav te rakstiits!



Edited 1 time(s). Last edit at 18.06.2012 12:54 by Runcene.
Re: Betamax Vieglais Neiroleptikjis
18.06.2012 11:03
jā, Betamaks ® (ne Betamax), tādās devās ir/skaitās viegls...

ja nenāksi slaucams, tad ok. galvenais, lai palīdz, ja jau citādi pret dzeršanu nav spēka cīnīties.

manuprāt, labāk zāles nekā dzeršana.
Re: Betamax Vieglais Neiroleptikjis
20.06.2012 18:06
Autors prasa, kā ir ar "vieglo neiroleptiķi" Betamaks? Interesanti, kāpēc tāda baža. :)
Varat droši dzert Betamaks un neraizēties. Jaunās paaudzes neiroleptiķi vispār ir praktiski mazkaitīgi. Ja jums izrakstīs lielākās devās, arī droši dzeriet zāles bez bailēm, kā ārsts nozīmēs.
(Laikam tautā tomēr ir kaut kādi aizspriedumi pret neiroleptiķiem -- tas viss ir nepamatoti.)
Re: Betamax Vieglais Neiroleptikjis
20.06.2012 22:49
betamaks nav jauns...
Re: Betamax Vieglais Neiroleptikjis
22.06.2012 23:10
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ja nenāksi slaucams, tad ok. galvenais, lai
> palīdz, ja jau citādi pret dzeršanu nav spēka
> cīnīties.

Kā ta enfuego var nākt slaucams? Viņš tak i vīrieš, ķipa. Tas jau sievieš, kas nāk slaucamas no neiroleptiķu lietošanas. Vai ta ne tā?
Re: Betamax Vieglais Neiroleptikjis
25.06.2012 08:53
nē, ne tā.
palasies par prolaktīnu.
Re: Betamaks Vieglais Neiroleptikjis
03.07.2012 18:39
uz Līgo tikai izgāzos, bet tā alkoholu negribās.
Re: Betamaks Vieglais Neiroleptikjis
12.07.2012 18:28
hey, enfuego, vai piens jau ira?! :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 23?
Ziņa: