Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.

Aizsāka enfuego 

Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
07.07.2012 22:02
Ka es varu iegut grupu? Uzskaitee esmu no berniibas, visu muzu principa jalieto zales, pie saadiem simptomiem, obsesivi kompulsivi, traucejumi, trauksme, panikas leekmes, depresia. nervozitaate. Smagu darbu straadaat nevaru sap kauli, un tad atkal psihiska domasana kapec sap kauli un nak visaada trauksme, ziema vispar ir pakala tada ka pat no maas iziet normali nevaru, ar asiem instrumentiem stradat nevaru un negribu, o tad nak visadass sliktas domas no kuraam pats nobiistos!

Nu ka ir?

Vai man kautkas buutu apiemt klaat?



Edited 1 time(s). Last edit at 12.07.2012 08:11 by enfuego.
Re: 2.grupa
08.07.2012 00:38
Kas ir Enfuego, straadaat apnicis? :))) Ar zaalu lietosanu un grupas dosanu nav nekaada sakara. Es arii dzeru zaales, bet straadaaju pilnu slodzi un ceru ka vareesu to dariit veel daudzus, daudzus gadus.
Re: 2.grupa
08.07.2012 10:55
Es savu darbu ienīstu. Es jau no bērnības izrādās esmu uzskaitē. Aizbraucu pie psihiatres, tā manu lietu uzraka aukšā.
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
12.07.2012 18:24
Manuprāt grupu dod, ja tu vispār neesi spējigs funkcionēt, strādāt. Zāles dzer tagad puspasaule, psihofarmācija ienes vislielākos ienākumus, bet es nedomāju, ka visiem tad grupu. Starp justies slikti, bet būt spējīgam strādāt pret būt gandrīz nespējīgam funkcionēt un nodrošināt savas primārās nepieciešanības ir liela starpība.
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
12.07.2012 22:14
Nee exstensial, ka es noskaidroju pie maniem simptomiem, tas ir, bailesj panikas lekmes, nekontroleeamas un uzmaaciiggas domas, kaa arii satraukums atrodoties liela cilveeku puuli, ka piemeeram Riigaa, dot grupu un dod 2. grupu, o es nesmu speigs dziivot bez zaaleem, un neesmu speeiigs arii straadaat fizisku daru, kaa arii komunikablas speeas. Manam bralim vien iedeva 3. grupu tikai taapeec ka vinam ir gariigi viegla atpaliciiba!
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
13.07.2012 00:08
Un kaapeec tu nevari straadaat fizisku darbu?
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
13.07.2012 13:02
Kad es te pirmoreiz izlasīju par enfuego, viņš bij 25g., jauns, apmulsis puisis,kurš nesaprata, ko iesākt ar savu prātu un savu dvēseli. Mazliet žēl bij sakarīga puiša ar diviem bērniem! Cerēju, ka viņam izdosies atrast savu psihologu/ psihoterapeitu, kas viņam iemāca elementāras lietas-kā pārvaldīt savas domas, prātu un noskaņojumu.
Tā vietā puisis 2gadus sēž uz zālēm. Pa 2gadiem jau ir nonācis tik tālu, ka ir gatavs uzsēsties valstij (arī mums un man-mēs arī maksājam nodokļus) uz kakla, dzert visu mūžu zāles,lēnām pārvērsties par dārzeni un par tēti=beku savām meitām. Žēl,ja sakarīgs cilvēks atsakās no dzīves iespējas un izvēlas tikai eksistēt.
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
13.07.2012 17:09
enfuego, un ko Tev tās zāles dot? Kā Tev viņas liek jsties labāk?
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
13.07.2012 20:47
Es grupu taisu tapec lai naudu vel plus tabutu, o mums krediti lieli, un es tas zales ko man izraksta tapatas nelietosu, tikai AD+ benzo! Es neno ka neatsakos, es gribu uzstaisit to grupu un tabut naudu. par darzeni vinji mani nepataisiis. Es iegulsos slimnica un lietosu savas zaales tur man nedos nekaadas, citas zaales!

Es nekur netaisos palikt par daarzeni, bet a man ir jalieto zaales visu muuzu tad es logiski ka taisiisu grupu, jo es bez zaaleem, veel neesmu gatavs dziivot, paaraak liela psihiskaa slodze, beerni, darbs, krediiti!!



Edited 1 time(s). Last edit at 13.07.2012 20:56 by enfuego.
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
13.07.2012 20:55
nu slimnīcā var tā nepaveikties, jo tur tomēr liek dzert tās zāles, kuras ārsts uzskata par vajadzīgu, nevis tās ko vēlies pats...
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
13.07.2012 21:02
Bet man psihiatre jau iedeva zales kuras man der, pinbjemsim tas ir ad un beznos, un man vinjas der kapec vinji dos citas???
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
13.07.2012 21:25
stingri ņemot, Tu atsakies gan...

jo, redz, piemēram, es Valsts kasē patlaban pārskaitu nodokļus ar savu roku; un man vienmēr domas aizķeras, kas ar to naudu notiek. un neba es viena tāda. forumā pa laikam ir bijuši daudzi, kas ir teikuši, ka ir strādājuši ar visu to, ka ir bijis slikti, un ir paši sevi uzturējuši, nevis pa labi un pa kreisi ņēmuši kredītus, ko nespēj atpelnīt. iznāk, ka man un citiem tie jāmaksā Tavā vietā, enfuego...

un ar to slimnīcu (un ar zālēm kopumā) tiešām nesaceries, ka neiznāk kā kādā Blaumaņa gabalā, kur pēdējā rinda skan apmēram tā:

"un ar to sākās viņa elle"...
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
13.07.2012 21:29
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Bet man psihiatre jau iedeva zales kuras man der,
> pinbjemsim tas ir ad un beznos, un man vinjas der
> kapec vinji dos citas???


tāpēc, ka slimnīcas psihiatrs var ozdomāt, ka kādas citas zāles tev varētu derēt labāk... un tavi iebildumi var netikt uzklausīti... un slimnīcā pašam savas zāles nemaz nevar būt, jo tās visas jāglabā pie māsiņām...
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
13.07.2012 22:17
Ja Runcen pienjemsim, ka taa es gribu darit, kas ir es ar maksaaju joproaam nodoklus tikai, tie nodoklji neaiziet vien valsts labklaajiibaa, taapec nekas nenotiks ja arii es paseedeesu uz valsts kases!!! Ko tad tadu dakteris man sliktaaku vareetu iedot tanii psihenee, ta jau man ir visaadas zaales! Un vins nevar uzskatiit ka citas derees labakak, jo es jau pats juutu kas man ir labaak, kas es tur kautkaads eksperimenta trusiitis buusu vai!!!

Principaa es visu noskaidrosu, ja es iestaasos psihenee un tur vareesu lietot savas zaales, tad es iesu uz psiheni, bet a nee tad nakuj man to grupu. Pinjemsim ka es gribu valstsi apkaast:)



Edited 1 time(s). Last edit at 13.07.2012 22:19 by enfuego.
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
13.07.2012 23:50
Tu laikam vienīgais tāds nabadziņš Latvijā, kam "tāda slodze- bērni, darbs un vēl kredīti"? Ir arī citi veidi, kā ar spriedzi tikt galā, nav jau jānozāļojas...
Bedņaga!
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
13.07.2012 23:56
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja Runcen pienjemsim, ka taa es gribu darit, kas
> ir es ar maksaaju joproaam nodoklus tikai, tie
> nodoklji neaiziet vien valsts labklaajiibaa,
> taapec nekas nenotiks ja arii es paseedeesu uz
> valsts kases!!! Ko tad tadu dakteris man sliktaaku
> vareetu iedot tanii psihenee, ta jau man ir
> visaadas zaales! Un vins nevar uzskatiit ka citas
> derees labakak, jo es jau pats juutu kas man ir
> labaak, kas es tur kautkaads eksperimenta
> trusiitis buusu vai!!!
>
> Principaa es visu noskaidrosu, ja es iestaasos
> psihenee un tur vareesu lietot savas zaales, tad
> es iesu uz psiheni, bet a nee tad nakuj man to
> grupu. Pinjemsim ka es gribu valstsi apkaast:)


nu var saukt arī par eksperimenta trusīti... ja pagadās ārsts, kas ieklausās un kategoriski neuzspiež savu viedokli, tad ir cerība, ka viņš nozīmēs tev zāles, kuras dzer pašlaik... bet tā ir neliela varbūtība, jo ir daudz ārstu, kas neatzīst trankvilizatorus, bet to vietā mēģina kaut ko citu... un, ja jau tu ej uz slimnīcu, tas nozīmē, ka esošā terapija nepalīdz un jāmeklē kkas jauns... neviens tevi slimnčā neņems tikai tāpēc vien, ka esi sadomājis, ka gribi grupu... un arī, lai caur slimnīcu dabūtu grupu nepietiks ar nedēļa, vari rēķināties vismaz ar mēnesi ja ne vēl ilgāk... tāpēc pirms to mēģini darīt, kārtīgi pārdomā vai tev tiešām to vajag...
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
14.07.2012 02:13
Man liekas enfuego derētu pie reizes uztaisīt ECT. Moška nāks pie prāta. :)
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
14.07.2012 02:53
enfuego, ej vispār dzīvot slimnīcā, ko Tu šeitan čakarējies? Paika būs par velti, zālītes ar iedos. Uzsēdinās Tevi uz kaut kāda Haloperidola un varēsi džīvot zaļi!
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
14.07.2012 16:05
Da pictu es sonakt izdzeeru to olanzapiinu es no riita jutos kaa sazaaljota nespeejjiiga flegma, vis es nekaadu grupu vairs negribu, pictu es tagad sapratu par kaadu daarzeni vini tevi padara! Es labaak lietoju to benzo nekaaa neiroleptikji!! nAUDA NAV TO VEERTA!
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
14.07.2012 18:00
Tā bij tikai viena deva. Organisms ātri pierod un pēc tam tu vispār neko nejūti.
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
15.07.2012 12:53
Skatos, enfuego, Tu jau vairāk, kā gadu interesējies par psih.zāļu iedarbību.

Tev google datorā ir? Pamēģini internetā sev atrast arī kaut ko citu- Pameklē netā informāciju par jogu, meditācijām, reiki. Pameklē kādus cilvēkus,kas var Tev pamācīt to pamatus, paskaidrot, kā Tu vari tikt galā ar spriedzi. Atšķirībā no psihofarmācijas, Austrumu gudrībām jau ir vairāku tūkstošu gadu gara pieredze uzkrāta- kā iemācīties tikt galā ar stresu, pārvaldīt savas domas un prātu. Un- tas palīdz. Gudri ārsti arī mēdz ieteikt saviem pacientiem jogu kā ārstniecisku līdzekli. Man pašai meditācija ir ļoti daudz ko iemācījusi.
VAI:
Pamēģini atrasts kādu bezmaksas/ lētu psihologu, vai psihoterapeitu savā apkārtnē- Tā izklausās, ka viņi varētu Tev palīdzēt.

Ir viena atšķirība- zāles iedarbojas uzreiz, bet būs jāpērk visu mūžu. Pie psihologa vai jogu, vai meditāciju ir jāiemācās- tas prasa zināmu laiku un pūles, bet iemācīto lietosi visu mūžu bezmaksas. Zāles kredītu nepalīdz atdot, bet prasme pārvaldīt stresu un sevi- palīdzēs.

Ja tiešām gribēsi atrast izeju, tad izeju atradīsi. Ja gribi tikai žēloties, tad paraudi vien te, forumā un meklē sev jaunas zāles.
No Tavas "drūmo domu problēmas" var tikt vaļā. Bez zālēm.



Edited 3 time(s). Last edit at 15.07.2012 13:09 by kachenite.
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
15.07.2012 15:27
Da kaada joga, kada meditaacia. Man jaaiet uz darbu un jauuklee beerni, jooga tev idrtitvai kocin! Visu laiku ir jastrada ka tu to nevari saprast.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.07.2012 15:27 by enfuego.
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
15.07.2012 20:21
Incanti, kā Tu atrodi laiku, lai katru dienu sēdētu forumā? Gada laikā jau kādas 300 stundas būsi atradis priekš foruma? Neesot laika viņam!
Ja gribēsi, arī iespējas atradīsies.
Es eju ārā. Atā!



Edited 2 time(s). Last edit at 15.07.2012 20:44 by kachenite.
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
17.07.2012 08:55
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Da kaada joga, kada meditaacia. Man jaaiet uz
> darbu un jauuklee beerni, jooga tev idrtitvai
> kocin! Visu laiku ir jastrada ka tu to nevari
> saprast.


Joga, meditācija, u.t.t. tak priekš enfuego ir tīrie lamuvārdi. Ja ietu runa par šnabsi vai amfiku- ta pa visam cita lieta būtu!
Re: Ka iegut Ivalidites grupu ar psihiskiem trauceumiem.
17.07.2012 12:33
existensial fool rakstiija
-----------------------------------
trolololo



Edited 2 time(s). Last edit at 17.07.2012 12:37 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 8?
Ziņa: