sausmiga trauksme

Aizsāka Just me 

Re: sausmiga trauksme
18.08.2012 18:38
A ko darīt, ja tu esi bjis misijā kaut kur Afganistanā un pieredzējis tādas lietas, par kurām parasts cilvēks pat iedomāties nevar? Vai ja tu esi sieviete, kas tikko kā vārtrūmē izvarota? Vai bērns, kas visu savu mūžu pazemots un apcelts? Vai atbilde ir- jādzer vairāk vitamīnu un viss būs ok?
Re: sausmiga trauksme
18.08.2012 19:24
Neapgalvoju, ka būs ok bet vajadzību pēc vitamīniem tas neatceļ. Starp citu, es dzīvē daudz sliktu lietu esmu redzējis un izbaudijis uz savas ādas. Nu ko man tagad? Grauzt nagus un čurāt gultā? Viss atkarīgs no tā kā kurš cilvēks to uztver. Viens noskurinās un iet tālāk bet cits ieciklējās uz to huiņu un maļ un maļ uz riņķi. Afgāņus nezinu, zinu cilvēkus kas izvaroti, zinu kas pazemoti un apcelti. Lielākā daļa veiksmīgi dzīvo un neko daudz nekomplekso.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sausmiga trauksme
18.08.2012 19:35
Protams, ka cilvēkam kuram ir tikai nepareizas asociācijas smadzenēs, nekādi vitamīni nepalīdzēs. Tāds variants varētu būt grūtā bērnība. Pārējie kam ir normāla reference principā varētu tikt galā tikai ar organisma stiprināšanu kas vienkārši ļauj skatīties un tām problēmām no augšas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sausmiga trauksme
19.08.2012 10:04
es personīgi cīņai ar vd neko citu,izņemot vitamīnus/minerālvielas un nervostrongu neesmu lietojusi...un nevarētu teikt,ka nepalīdz nemaz...kaut gan vd lēkmes ir bijušās ui ui ui kādas...un arī trauksme..bet nu esmu sapratusi vienu-viss ir galvā un atteiksmē pret dzīvi.reizēm jau ir tik smagi,ak nekāda tur pozitīvā domāšana neplīdz,bet nu vienalga es ceļos,eju uz darbu,braucu ar riteni un zinu,lai cik slikti arī nebūtu,ja es pa šiem gadiem vēl neesmu atstiepusies,tad jau būs ok:) vienīgi to niķi netā lasīt par visāām tur slimībām un simptomiem vajadzēu kaut kā izskaust,savādāk salasos un atkal kāu nedēļu ir slikti-visas slimības manējās:)
Mefisto
Re: sausmiga trauksme
19.08.2012 14:49
Neņem ļaunā, bet kāds ir informācijas avots tavām zinātniskajām versijām? ( tas ir domāts ku!) Pagaidām tas izklausās pēc krievu dokumentālo filmu pseidozinātnes. Jā, protams, ja cilvēks ikdienā badojas vai ēd ekstraneveselīgi, tad tie vitamīni var noderēt, bet citādi cilvēkiem, kas paši gatavo, nav tas vajadzīgs. Farmācijas atbalsts. Par kādiem organisma resursiem tu runā, kurus patērē smadzenes? ( ja neskaita glikozi)
Pašnāvība nav risinājums jebkurā gadījumā. Meitenei ieteiktu varbūt nomainīt psihiatru un pievērsties lietām, kas sagādā prieku kaut nedaudz.
Re: sausmiga trauksme
19.08.2012 14:58
Un kā vēl ir vajadzīgs,diemžēl ārsti tik reti iesaka vitamīnus.....jājautā-a kas par zinātni ir tā ka tie nav īpaši vajadzīgi?Avotus drīkstētu uzzināt?Farmācijas atbalsts laikam tomēr būs vitamīnus nelietot-baltās ripas tirgot ir daudz izdevīgāk,piedevām-pacienti regulāri cīnās ar kkādām problēmām,tā ka noiets lielos daudzumos garantēts.

jekabs19@inbox.lv
Re: sausmiga trauksme
19.08.2012 15:30
Mefisto

Tu arī neņem ļaunā bet kāda jēga ir meklēt zinātnisko avotu ja pati zinātne savā saknē ir greiza un nu jau arī pamatīgi korumpēta. Tas viss ir manis paša dzīves gaitā pārbaudīts un secināts. Protams, ka balstoties uz citu cilvēku idejām. Tā kā negatavojos es te piesavināties laurus. Vienkārši dalos ar pozitīvu pieredzi un savām atziņām. Krievu dokumentālo pseidozinātni neskatos jo besī laukā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: sausmiga trauksme
19.08.2012 22:36
varbūt var lūgt forumiešus neturpināt šos mūžīgos un bezjēdzīgos strīdus par to, kas ir labāks: psihiatrs, zāles, psihoterapija vai vitamīni...

un tāpat par slikto farmindustriju... nevajag, lūdzu, šīs projekcijas. tas mūsdienās vairs nav loģiski, jo ir cilvēki, kas lieto zāles katru mēnesi un maksā par tām apmēram 3 latus... vitamīni tik lēti nemaksā. ir cilvēki, kas lieto zāles, un viņiem no tām kļūst ļoti slikti, kam ir blaknes utt., ir cilvēki, kam zāles nelīdz, bet ir cilvēki, kas zāles lieto visu mūžu, un tās viņiem palīdz.

varbūt varam kaut kā vienoties, ka katrs var ieteikt to, kas pašam der, bez kategoriskām norādēm, jo es tāpat varu pastāstīt stāstus par psihiatrijas stulbumu, par māsu un sanitāru rupjību (esmu savām ausīm dzirdējusi un vēl tagad uzvelkos, kad atceros) un psihiatru neiecietību, tāpat par stulbiem un pārgudriem, kā arī viediem psihologiem un atsaucīgiem psihoterapeitiem, kas nebūt nav dārgi.

tā kā visam ir savas nianses.

esmu lietojusi vitamīnus ilgi un kārtīgi, apmēram no 90. gadu sākuma līdz 90. gadu vidum, un bez sekmēm... tā kā man ir šāda pieredze. nekas nav objektīvs un nekas nav baltas vai melns.

bet šie mūžīgie palagi par to, kam ir taisnība, bojā visu foruma jēgu, it sevišķi, ja ņem vērā, ka atkārtoti rakstošie ir diezgan neamainīgs kontingents un sen jau savā starpā "pazīstami".

ir vietasun situācijas, kur vecenēm (babenēm) daļa, ir vietas, kur nazim.
Re: sausmiga trauksme
19.08.2012 23:12
Domāju,ka nav tik traki.Strīdus jau neviens īsti nekurina un nevēlas.Un protams ka katram ir vajadzīgs kkas cits-vienam zāles,otram psihoterapija,citam pietiks ar vitamīniem.Tomēr bieži rezultāts ir labāks,ja lieto visu,kas vien var palīdzēt.Tāda ir arī mana pieredze....negribēju īpaši nozākāt zāles,ja kāds tagad jūtas sliktāk-tad atgādinu-arī es lietoju zāles,vnk vitamīnu lietošana var būtiski palīdzēt samazināt zāles,problēmu daudzumu.Es saprotu-nauda ir problēma un-diemžēl nespēju palīdzēt tiem kam tās nav,vienīgi-mana pieredze rāda,ka ļoti veselīgs uzturs,kur viss jau būtu,maksā daudz dārgāk nekā vitamīni no aptiekas. Bet-atzīstot ka nevajadzētu cīnīties pret nevienu ārstniecības metodi,negribētos,ka arī pret vitamīniem notiek kāda agitācija-jo tie patiešām ir palīdzējuši un var palīdzēt citiem,bet-tie nav visspēcīgi un neatrisinās visas problēmas visiem.
Varbūt problēma nav tur,ka notiek diskusija,bet gan-ka tā ir karojoša un negatīva...nu ok-centīsimies būt pozitīvi un toleranti.

jekabs19@inbox.lv
Diāna K.
Re: sausmiga trauksme
01.09.2012 02:06
Pirms skaties uz ripām ,paskaties uz savu uzturu. Vai esi veģetārietis/-e? Ja neesi, noteikti pamēģini, rezultāts jāpagaida, atkarībā no tavas 'saindētības' pakāpes, bet neizpaliks.
Ripas sazāļo organismu tā ka maz neliekas, tavas bailes ir nedabiska reakcija un Tev jāsaprot un jāpieņem, ka tu tāds/-a nepiedzimi, tā ir vide, kas tevi tādu padarīja. Vai savā priekšā vismaz atzīsti, kas ir bijis lielākais iemesls šīs slimības cēlonim?
mad no malas
Re: sausmiga trauksme
01.09.2012 09:44
...o, vēl viena nostāja - neēd gaļu, būsi vesels...
Re: sausmiga trauksme
01.09.2012 11:41
O,Diāna,par vegetārismu Tu smagi kļūdies,tur patiesība ir pavisam savādāka,vegetārieši neuzņem b12 vitamīnu un maz vispār b vitamīnus,tas var būt par iemeslu reimatiskām sāpēm......
cilvēks no dabas ir visēdājs,nevis zālēdājs,un vēl-gaļu nevajag ēst stipri daudz,tālāk-organismu vajag arī attīrīt.....bet atsakoties no gaļas pilnīgi,var sākt trūkt arī dzelzs,olbaltumvielas.Vēlreiz-ja pati esi vegetāriete,tad apdomā šito tā rūpīgi.

jekabs19@inbox.lv
Re: sausmiga trauksme
14.09.2012 14:42
Varbūt ir daļa patiesības, bet nu nav viss tik vienkārši, padzersi trūkstošo un būs ok.
Pirmkārt, cilvēkam nevajag ciest no panikas lēkmēm, viņam ir jāizvērtē cik nopietnas tās ir, vai vajag dzert antidepresantu ( šajā gadījuma Seroxat) vai iztikt ar trauksmi mazinošām "ātrās palīdzības" zālēm ( Lexotanil, Xanax, Alprozolam). Medikamenti ir jālieto, ja ir nepieciešamība!
Un tad mēs varam skaisti runāt par sevis savešanu kārtībā - fiziskās aktivitātes svaigā gaisā, psihoterapijas un vitamīni!
Starpcitu, ir zināma meitene, kas savu trauksmes sajūtu noņēma ar adatu terapija, nevarēja ne gulēt ne normāli padomāt.
Un vēl, ir jāpārliecinās, ka šīs sajūtas neizraisa kāds no blakus faktoriem, pārbaudi vairogdziedzeri!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 16?
Ziņa: