depresija un vegetativa distonija

Aizsāka spanishgirl88 

Re: depresija un vegetativa distonija
30.09.2012 15:17
Enfuego...
Tagad iedomajies...
Tu sedi majas un blenz 4 sienas...vairak ka 2 gadus, o draugs nevelas, lai es stradaju, izklausas fantastiski vai ne?
Bet taja pasha laika tu juties vientulji, jo tev teoretiski ir otra puse, bet praktiski nav, jo pashlaik ir pagajis varak ka gads kopsh es vinju esmu redzejusi pedejo reizi. Trauksme man sakas 3 gadus atpakalj, kas man liedz kaut kur braukt un kaut ko darit...iedomajies, ka tu pat nevari iekapt trolejbusa, jo uzreiz gribas vemt...iedomajies?
Un esosha vientuliba to visu tikai ir pastiprinajusi...
Tie kas nav tam gajushi cauri, to nesapratis, pie tam mana gimene mani neatbalsta, dazhi gimenes locekli pat gadiem nezvana
pie tam tu nespej pat iedomaties, kam esmu gajusi cauri, Runcene zin un domaju, ka saprot mani...
Ne jau vienmer plika nauda nes laimi, ta nes laimi, ja tev ir ar ko dalities taja. Bet piekritu, ka bez naudas cilveks ir daudz nelaimigaks...
Es vienkarshi neesmu tik emocionali stipra, lai ko mainitu sava dzive, un tagad viss tiesham ir aizgajis tik talu, ka pat no majas iziet nevaru. Zinu, ka pati vien esmu sevi nolaidusi tik talu...
Re: depresija un vegetativa distonija
30.09.2012 16:14
Ja es arī sevi esmu nolaidis tik tālu. Es tevi arī saprotu. Man ir vienīgais labums tas, ka es visu turu sevī iekšā, un cenšos savas vājības cik vien iespējams paslēpt, lai cilvēki neredzētu! Bet esmu ņaudētājs, visu laiku kunkstu kā suns, agrāk tāds es nebīju, tagad sajūta tāda, ka esmu kā lupata, ģimenes priekšā. Ģimene vispār mani nesaprot, saka, ka tā ir izlaidība un esmu nolaidies, jo esmu slinks un neko negribu darīt, kautgan tanī pašā laikā es nespēju konsentrēties, un nav spēka darīt neko daudz tikai tik cik, nepieciešams lai dzīvotu!



Edited 1 time(s). Last edit at 30.09.2012 16:19 by enfuego.
Re: depresija un vegetativa distonija
30.09.2012 19:37
Vienmer esmu teikusiun tas ari apstiprinas, ka tie, kas nav gajushi tam cauri nekad nesapratis...
Es nekad pirms tam neesmu bijusi nekados forumos un neesmu vaicajusi padomu, bet tagad, saprotot, ka ir vajadzigs padoms, neiebilstu uzjautat...tas nenozime, ka esmu chikstetaja vai kas cits. Tagad saprotu , cik svarigi ir dalities pieredze un padomos...
Man ir rakstijushi uz email un privatas vestules ar ieteikumiem un padomiem un varu teikt Paldies, ka ir cilveki, kam rup, ne tikai tadi, kas depresiju uzskata par slinkumu un nolaidibu un raksta nejedzibas.
Ja pirms paris dienam domaju par pashnavibu, tad shodien saku domat, ka varbut ir verts padzivot un paskatiies, ka dzive iekartosies...nesaku, ka viss pekshnji iet uz labo pusi, bet no nakamnedeljas atsakshu terapiju. Esmu sapratusi, ka daudzi sheit iet cauri ellei, daudzi tam ir gajushi cauri un tikushi ara no bedres. Tas mani uzmundrinaja:) Paldies visiem, kuri sapratushi mani!!!
Tikai citreiz nesaprotu, ko shaja foruma dara cilveki, kuriem nav nekadas saprashanas par psihi un tas novirzem, un tie, kuri spej tik rakstit mulkibas, nevis uzmundrinat...
Es ar šad tad pamocos ar satraukumu.
Varu pēc savas pieredzes teikt,ka man lexotanil
Iedarbība bija par ilgu.Dzerot bromazepamu
Man vairs tā nav. Ar lexiti no rītiem kā zombijs
Biju. Lietoju gadus 3. Bet ne regulāri.
Ar atkarību problēmu nav.
juris muris
Re: depresija un vegetativa distonija
21.11.2012 13:32
melnie makoņi atgriezas kad viņi grib un man nav palīdzejuši ad, to tikai varu pateikt,ka dažreiz atlaiž;saprotams,ka tas paralizē dzīvi,jo nezini,kura brīdī var palikt slikti.ari ar laika prognozi tam nav sakara
juris muris
Re: depresija un vegetativa distonija
21.11.2012 13:46
lexotanil tomer rada atkaribu;esmu dzirdejis,ka palidz asinsspiedienam;var jau izmeginat kopā ar ad,bet intuitivi man tas liekas nepareizi;
visvairak es ticu naturopatijai,vingrojumiem,tacu ar depr ir tik neiedomajami gruti sanemties;

es veroju cilvekus ,kam prieks nodzerties,es vienkarsi nesaprotu,ka var pilnigi veselu galvu likt uz nodzersanu,ja seit ir tik pūļu dabut atpakal vismaz nulles stavokli;es noveroju,ka psihene dzerajus ilgi netur,patiesiba vini ir veseli,ta sanak ,

varu liecinat,ka depresija man bija pargajusi, tomer nu ir atgrizusies pec 10 gadiem
Re: depresija un vegetativa distonija
21.11.2012 14:15
gstra

lexotanil ir tas pats bromazepams... kauču vikipēdiiju paskaties.


juris muris

varbūt citas zāles vajag, ne AD, ir ļauži, kam AD pūt ļipā; un varbūt vienkārši nomāktība, ja jau naturopātija palīdz.
Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi, izjūtām pēc pakāpeniskas AD nomešanas?

Man divas nedēļas pēc AD nelietošanas reiba galva, šodien kratīja drebuļi, tb likās, ka ir temperatūra, bet izrādās, ka nebija. Darba spējas arī mazinājušās...
Jautājums tāds - vai ir pamats satraukties par šīm pazīmēm vai arī tas ir pārejas posms, kas vnk jāpārdzīvo?
Re: depresija un vegetativa distonija
12.12.2012 21:19
Nav pamata satraukties.Organisms pierod iztikt ar to kas ir,ķīmija drusku pamainās,lieto vitamīnus,būs darbaspējas.Lietoji pret depresiju jeb VD?

jekabs19@inbox.lv
Re: depresija un vegetativa distonija
12.12.2012 21:26
man no betamax atmesanas kadu menesi bija taa.pec tam bija ok..
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> man no betamax atmesanas kadu menesi bija taa.pec
> tam bija ok..
Paldies, tieši to arī patiesībā gribēju dzirdēt:)

ivars61
"Nav pamata satraukties.Organisms pierod iztikt ar to kas ir,ķīmija drusku pamainās,lieto vitamīnus,būs darbaspējas.Lietoji pret depresiju jeb VD?"
Pret depresiju. Un vitamīnus lietoju pietiekami daudz:)
Re: depresija un vegetativa distonija
12.12.2012 22:30
es ar teejaam tiku galaa...naaca sliktumi virsu baigie...bet dzeeru daudz teejas viigriezi,piparmetru,kumelites...daudz uudeni dzeeru ...un tad paargaja taas sajuutas...nu varbuut bik mazaak kaa meenesi....es itkaa pieraxtu visu dienasgraamataa,bet nezinu kur esmu iebaazusi ar paarvaksanos...

buus labii..... :) baigi pakapeniski nometi???

jaa Ivaram visa dziive vitamiinos :)
Re: depresija un vegetativa distonija
12.12.2012 23:22
Mauze,kādus vit.lieto?Un cik daudz? omega3 arī?Jā,Zančai taisnība-es milzīgu nozīmi piedodu vitamīniem.

jekabs19@inbox.lv
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> es ar teejaam tiku galaa...naaca sliktumi virsu
> baigie...bet dzeeru daudz teejas
> viigriezi,piparmetru,kumelites...daudz uudeni
> dzeeru ...un tad paargaja taas sajuutas...nu
> varbuut bik mazaak kaa meenesi....es itkaa
> pieraxtu visu dienasgraamataa,bet nezinu kur esmu
> iebaazusi ar paarvaksanos...
>
> buus labii..... :) baigi pakapeniski nometi???
>
Es dzēru Venlaxoru 75mg. Devu ik pa divām nedēļām samazināju par ceturtdaļu, pēdējo ceturtdaļu gan dzēru trīs nedēļas. AD lietoju gandrīz divus gadus. Moš tas bija par strauju?

Ivars, vitamīnus lietoju labus un omega3 arī tai skaitā:)
Re: depresija un vegetativa distonija
13.12.2012 10:29
Nu,Mauze,vienīgi jāskatās vai nesāk pārņemt nespēks un apātija,ja darba spējas mazinās drusku un tas neprogresē,tad ir normāli,ja progresē,tad nav īsti labi.Es kādreiz metu nost Mirzaten,tad parādījās nemierīgo kāju sindroms.
Ja liekas ka tomēr īsti nevar,tad var mēgināt asinszāli,vēl-vajag lielu pārliecību,ka viss būs labi.Tu tā īsti negribi atbildēt,itkā stresā būtu,vai piesardzīga esi.Bet tam nav pamata,saki sev-būs labi.

jekabs19@inbox.lv
mad smīkņādams
Re: depresija un vegetativa distonija
13.12.2012 12:06
...nja...ko nesauciet lietas īstajos vārdos???...lomkas ir un paliek lomkas...lai kā viņas nosauc...parādība pārejoša...tāpat kā saaukstēšanās - ar tējām 4 nedēļas, bez tējām 30 dienas, ar vitamīniem - viens mēnesis...:)
ivars61 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu tā īsti negribi atbildēt,itkā
> stresā būtu,vai piesardzīga esi.Bet tam nav
> pamata,saki sev-būs labi.
Esmu piesardzīga:)

mad smīkņādams, paldies. Doma skaidra - vnk jāiztur... un priekšā vel Zs brīvdienas...:)
mad labā noskaņojumā
Re: depresija un vegetativa distonija
13.12.2012 13:47
...pēperkoki, egle, mazliet skumju, kas iejaukts priekā...nja...noziedo apm 20 Ls, nopērc labu visīti, daudz ledus (nepiedirs tikai šo Dieva dzērienu ar kolu vAi citiem mīzaliem), sajauc 25 vai 50 gr šī padzēriena ar saiju ledus, izbaudi garšu...saņemies, un paski, ka Tavs bijušais nevelk par uz pimpja statusu, bet ar lielu piespiesanos ir tikai krāniņš...un nospļaujies viņam uz kurpēm...tad apsviedies uz papēža un dibenu kārdinoši grozīdama aizdefilē prom no apjukušā kustoņa...:)
...adrenalīns kompensēs daudz ko...:)
Atvaino manu cinismu..., bet, manuprāt, Tu esi pārāk labā noskaņojumā:)
Re: depresija un vegetativa distonija
14.12.2012 00:08
Mauze
No kā Tu sargājies?Kas Tev kko var nodarīt?Nu nevar neko,pēc būtības neko,protams var būt,ka Tu kādam uzticies,bet tad kāds uzraksta kko sliktu.....nu forumā tā var gadīties,bet šeit ne ļoti bieži.Runāšana toties depresīvajiem palīdz,jo-depresijā esot cilvēks maz runā,visu patur sevī.....bet runāt vajag.Nāk pa labu,palasi ko nupat Runcene rakstīja citā topikā par homeopātiju-cilvēks jūt uzlabojumu no sarunas,līdzīgi kā no psihoterapijas,jā-nekā cita jau tur nav kas varētu palīdzēt.Gribēju teikt-nebaidies.

jekabs19@inbox.lv
mad uzzjautrinās
Re: depresija un vegetativa distonija
14.12.2012 10:32
...Mauze, cinisms ir labs vai slikts???...:)
ivars61 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mauze
> No kā Tu sargājies?Kas Tev kko var nodarīt?Nu
> nevar neko,pēc būtības neko,protams var būt,ka
> Tu kādam uzticies,bet tad kāds uzraksta kko
> sliktu.....nu forumā tā var gadīties,bet šeit
> ne ļoti bieži.Runāšana toties depresīvajiem
> palīdz,jo-depresijā esot cilvēks maz runā,visu
> patur sevī.....bet runāt vajag.Nāk pa
> labu,palasi ko nupat Runcene rakstīja citā
> topikā par homeopātiju-cilvēks jūt uzlabojumu
> no sarunas,līdzīgi kā no
> psihoterapijas,jā-nekā cita jau tur nav kas
> varētu palīdzēt.Gribēju teikt-nebaidies.
Šonakt pirmo reizi normāli gulēju un salīdzinoši labi arī pašreiz jūtos, tā kā viss būs Ok.

mad uzzjautrinās

Manā gadījumā - drīzāk balts...)
Man ir lidzigi, pat trakak, es vispar neko nesaprotu. ir bijis ta, ka iekapju transporta un saku tricet drebet, svist utt, sakas krampji, aj vispar pat atcereties negribu, bail iiet veikalos, ipashi ,lielveikalos.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 10?
Ziņa: