trauksmes sajuta

Aizsāka karloss 

trauksmes sajuta
13.10.2012 22:07
labdien..
vai varat ieteikt kā mazināt trauksmes,nemiera sajūtu
negribas atkal uzsēsties uz zālēm...
nav katru dienu,bet bieži uznāk,ka nezinu kur likties,pat rokas trīc,tāda sajūta,ka apkārtējie to redz.izdarīt tādā brīdī arī nevaru neko.
iestājies izmisums.
palīdziet
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 00:11
palieto kalciju un magniju,vēl arī var antistress tabletes,no tām pieradums neveidojas.
bet- varētu pie psihoterapeita arī piestaigāt,jo-Tevi uztrauc ka pārējie redz.......a kas tur tāds? lai redz....bet nu ar manu pateikšanu diez vai būs līdzēts.......kaut kā vajag atslābt par to ko citi redz,domā utt.

jekabs19@inbox.lv
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 00:14
Es tev palīdzēšu, es lūgšu par tevi Failu hostings
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 00:18
enfuego..paluudz luudzu arii par mani :D..man ar trauksme paraadijusies,,iipashi ssodien dikti stipra...
klau..a cik feniku var dzert? dzeru reizeem 0.5,reizeem 0,75 bet pie tadas lielas trauksmes neliidz..hmmm....dzeru 1x dienaa ,nu tad kad tad taa trakaa trauksme uznaak...
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 00:27
nūū,zanča,dzer 1mg,uzreiz 2 tabletes,ja vajag,var arī 2 reiz dienā,tas gan ir tā-samērā daudz,nu bet trīcēt no stresa arī nav labi.

jekabs19@inbox.lv
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 00:28
enfuego,a ko Tu lūdz?

jekabs19@inbox.lv
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 02:21
Da beidz ākstīties es neko nelūdzu, ja es lūgtu dievu un ticētu viņa eksistencei, es būtu lūdzis par jums un par sevi!

Zancha izskaidrošu benzodiazepāna iedarbību, viņš atrodas asinīs un ja no asinīm viņš pazūd, tā ķīmiskā viela, tad tev atkal nāk trauksmīte virsū, tad es parasti neatkarājas 1x 2x vai 3x dienā dzeru, jo jūtu ka man jau deva ir par mazu, jo pie šiem tranvkiļiem pierod organisms ātri, un vajag vairāk to dozu savā organismā. Bet tāpēc lai nepalielinātu dozu, parasti taisa ķīmiskos kokteiļus, Neiro+AD+Trankvilis

ZANcha tev tās mazās devas to tavu trauksmi nenoņems, tev no normālas devas būtu jāpaliek gļumai, flegmantiskai bišku, tākā apmēram bišku iedzērusi, un tad tu jutīsi effektu. Es tagad iedzeru uz nakti 6mg bromazepāma un nekāda īpaša kaifa, tikai pievienojas klāt asinīs pie iepriekšējās nomierinošās devas, visu laiku jāuzstur tā deva organismā(Tas ir ja nav cita varianta)

Es saprotu tevi zancha tu turi rokās to zāli un domā jā vai nē, varbūt būs par daudz vai varbūt labāk nē un tā tu šitā visu laiku pa apli ņemsies, nav jēgas domāt, ņem 3 tabletes no tā tu nenomirsi, un tad tu varēsi secināt, kas tev palīdz un kas nē, es pats šitā eksperimentēju, protams ar robežām!



Edited 1 time(s). Last edit at 14.10.2012 02:22 by enfuego.
aberz
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 05:07
karloss Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> labdien..
> vai varat ieteikt kā mazināt trauksmes,nemiera
> sajūtu
> negribas atkal uzsēsties uz zālēm...
> nav katru dienu,bet bieži uznāk,ka nezinu kur
> likties,pat rokas trīc,tāda sajūta,ka
> apkārtējie to redz.izdarīt tādā brīdī arī
> nevaru neko.
> iestājies izmisums.
> palīdziet

padzer baldriāni bez jokiem
īstnībā ja patīk tabletes tad interesants ir mildronāts aptiekā bez receptes
var lietot ar alko un nekādas atkarības viņšir labs ja trīc rokas raustās kautkas uz nervu pamata
ja ir sirds aritmijas un vispār kautko tur veicina šūnas iznēsā skābekli pa visām malām labāk un kastur

arī galvā tak šunas ar kautko apmainās :-)
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 11:51
enfuego...Tu ar joprojaam zaales rij? :(
man laikam smags periods,ka taa trauksme saakusies..brr...taa negribaas to kjiimiiju..aiii...
traks vai? 3tabletes? tad jau es atrubiishos vai glukos iedziivosos....man tak beerns.. :)

nu tad 1mg pa dienu varu mieriigi,ja? man bailes vnk,ka miegs neuznaak....jo atceros,ka 1/4 kloziisa es vnk nokritu un aizmigu
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 12:35
Ja klonazepāns ir stiprākais.

Kādas tagad tev ir nomierinošās?

Ja 1mg tev nepalīdz tad pati palielini devu, līdz tev būs iedarbība, tas ir pat receptē rakstīts. Jāpalielina deva līdz būs iedarbības efekts, ja tu lieto tikai 1mg dienā tad droši pa 2mg dienā tagad vari paņemt, no tā tu uzreiz neatlūzīsi, vot ja teiksim tu no 1 mg palielini devu uz 5 mg tad gan tu vari atlūzst vai būt miegaina un dīvaina, man ir bijis tā ka pārāk lielu devu ieņemot, uznāk baigā apātija.
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 12:43
nu maajaas man staav plaaksniite xanax un fenazepaams....es pat 1mg feniku neesmu dzeerusi,jo bailes,,
vispaar nesaprotu kas man izraisa to trauksmes sajuutu..vienu dienu juutos super,otro spraagstu nost..
riktiigi ieksas krataas...
bet taa dzeru ypsiloheel,depremin un vitamiinus magniju un kompleksos,aa un naktsvecess ellju....
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 13:41
nekadi vitamini un magniji tev vairs nepalidzees!!!! Sanjemies un samierinies padzer zāles lielāku devu, un nomierinošās, nejau fenazepānu un xanaxu, bet lexotanilu 3mg uz nakti un redzēsi būs labāk, ja nebūs tad pamaini uz Lorafēnu 2,5 mg.

P.S. Sākumā lietojot Lexotanilu varētu būt galvas sapes, bet tās pāries un viņas nebūs stipras!
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 20:50
enfuego mums tagad baigais spečuks :) kad vērsi vaļā privātpraksi?
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 21:10
enfuego nu nenoliec mani pavisam.. :(
gribas paciiniities passai..varbuut tas taadeelj,ka atmetu to betamaxu
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 21:14
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> karloss Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > labdien..
> > vai varat ieteikt kā mazināt
> trauksmes,nemiera
> > sajūtu
> > negribas atkal uzsēsties uz zālēm...
> > nav katru dienu,bet bieži uznāk,ka nezinu kur
> > likties,pat rokas trīc,tāda sajūta,ka
> > apkārtējie to redz.izdarīt tādā brīdī
> arī
> > nevaru neko.
> > iestājies izmisums.
> > palīdziet
>
> padzer baldriāni bez jokiem
> īstnībā ja patīk tabletes tad interesants ir
> mildronāts aptiekā bez receptes
> var lietot ar alko un nekādas atkarības viņšir
> labs ja trīc rokas raustās kautkas uz nervu
> pamata
> ja ir sirds aritmijas un vispār kautko tur
> veicina šūnas iznēsā skābekli pa visām
> malām labāk un kastur
>
> arī galvā tak šunas ar kautko apmainās :-)


Klau, kas ar to mildronātu? tu saki trīcei un tā palīdz. netā informāciju par to neatradu un rakstīs tomēr,ka recepšu zāles :)
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 21:16
man personiigi no mildronaata nelabi bija...sirdsklauves
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 21:33
Enfuego,ko Tu māci muļķības? ja cilvēkam zāles ārsts izrakstījis,tad nebūs pareizi,ja sāks tās mainīt kā Tu iesaki,neesi taču ārsts,a vitamīni un magnijs ja arī nenoņem trauksmi,tad tomēr nāk pa labu.Un fenazepāms tāpat var labi palīdzēt,devu gan,piekrītu,vajag lielāku,bet nu nevajadzētu zāles maiīt uz savu galvu,tas kas der Tev,var nebūt labs citam,katrs taču ir atšķirīgs.

jekabs19@inbox.lv
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 21:39
zancha Tev no visa vienmēr sūdīgi, ta nav ko niekoties ar pieaugušo piļuļām, padzer siltu pieniņu un miers, moška vēl kādu bolderjānīti pa virsu
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 21:52
jaa..un tas lexis man neliidzeja...varbuut par mazu deva bija,neatceros..taas man pasas pirmaas lika dzert...

buutu laimiiga,ja silts pieninjs paliidzeetu..:D

da nee...nu kaadu laiku jau bija miers no manis..bija sameeraa normali ar to betamaxu
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 22:34
zancha tas jau nenozīmē ka es tevi nolieku, es nolieku tavas smadzenes nervu šunas, jeb nervu sistēmu kura viņa tev ir nestabila tas arī viss!!!

zancha tu tāpat kā es sākumā pa apli skraidīju, varbūt to, varbūt šito, cik esmu apmeklējis psihiatrus, tad esmu sapratis daļēju viņu zāļu izrakstīšanas principus. Trankvilis(nonmierinošais da jebkurš) ar laiku nepalīdzēs, būs jāpalielina tā deva, tas ir fakts, lai nepalielinātu devu viņi nomaina uz citu nomierinošo kuru aktīvā viela ir cita, un klāt tev noteikti j;akombinē ar antidepresantu, tas vnk tev nostabilizēs, sīkak to parunā ar psihiatru. Es vispār nesaprotu kāpēc tev psihiatre klāt nepiemeta arī antidepresantu kāudu?

Veselīgu uzsturu un dzīves veidu var arī kombinēt ar zālēm. Ir vielas kuras vnk tev vairs nekad dzīvē vairs neražos, jeb tu nezini kad atjaunosies sabojātās nervu šunas, to mēs neviens nezinam.

Ja es aizeju pie psihiatra un man izraksta zāles kuras nepalīdz, tad es uzreiz eju atkal pie viņas un saku ka man nepalīdz, un viņa maina atkal citu kombināciju, kamēr piemeklēs kuras tev palīdzēs, tas arī viss, galvenais pasaki simptomus. No AD skaidrs sākumā blakus parādības!

Man arī izrakstīja Lorafēnu, tagad atkal sāku lietot AD + tas pats vecais Bromazepamum un izrādās tagad viņš atkal iedarbojās. Un nevaig man vairs Betamaxx neiroleptiķi, protams es nezinu varbūt man vēlāk atkal nebūs pa prātam!



Edited 1 time(s). Last edit at 14.10.2012 22:35 by enfuego.
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 22:39
Tev vienkārši vēl joprojām ir ieildzis medusmēnesis ar tiem psihotropiķiem. Visticamāk nepaies ne pusgads, kad teiksi, ka visi tie AD utt ir pilnīgs fuflo.
Re: trauksmes sajuta
14.10.2012 23:24
Fuflo ne Fuflo, bet rezultāti ir. Bet ar pliku galvas domāšanu nepietiks, nu neuzveigsi tu ar vnk domāšanu, it īpaši pie tāda simptoma, ka bioroboti Failu hostings
aberz
Re: trauksmes sajuta
17.10.2012 14:18
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> man personiigi no mildronaata nelabi
> bija...sirdsklauves

nu jā man arī kādas pāris stundas uz sirdi spieda

bet es vinju sāku dzert jo man sākās sirds pārsitieni kautkadas aritmijas
un no ta mildronāta pārgaja. tāpec vinju saku lietot

kad iedzer to tad sirds tur znjaudzās kautkas notiek kadu laiku
tagad nedzeru vairāk bet efekts paliek ir labi

bet es visu laiku censos venas vert vaļa ar ladu mizam lazdu riekstu eļļu
asinsrite galvā nierēs utt..

iedzeŗu brendiju viņam aŗi vēnas piepampst
tātad lazdu riekstu eļļa mierīgi der pohām
vai ja nevar tikt vaļa no alko :-)

trauksmas sajūtai arī jāmazīnas
Re: trauksmes sajuta
17.10.2012 15:23
aberz tāpatās jau tev ir par vēlu, jo tev jau zobu nav, cukur diabēts, un vēl kautkas tev bija!
Re: trauksmes sajuta
17.10.2012 16:58
Nevajag brendiju. Labāk ir viskijs. Viņam ir labāks ārstnieciskais efekts. Brendijs pārāk pūdē... Nu sliktākajā gadijumā var armanjaku...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: trauksmes sajuta
17.10.2012 17:53
vai nav vienalga? ka tik dod pa galvu!
Re: trauksmes sajuta
17.10.2012 17:57
///...???°°°



Edited 1 time(s). Last edit at 17.10.2012 18:00 by existential fool.
Re: trauksmes sajuta
17.10.2012 18:04
Nu, ja galvenais ir lai "dod pa galvu" tad jebkas derēs bet ja ja gribās lai labsajūta uzlabojas tad tomēr vajadzētu šķirot ko lej iekšā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: trauksmes sajuta
17.10.2012 20:06
Bet ja labsajūta uzlabojās arī tad ja vienalga kas dod pa galvu?

Failu hostings



Edited 1 time(s). Last edit at 17.10.2012 20:11 by enfuego.
aberz
Re: trauksmes sajuta
17.10.2012 20:18
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz tāpatās jau tev ir par vēlu, jo tev jau
> zobu nav, cukur diabēts, un vēl kautkas tev
> bija!

ir ir parvēlu

nāciet ārstēties pie psihiatriem,

kads prieks, visiem sūdīgi visi nariki
psihiatrijas uzvara

psihiatrija sēž savā dzīvoklī un priecājās
visi slimi gurķi nāk pēc zālēm un vēl maksā naudu

a es arī slima bet tomēr starp gurķiem verenākā
sasniegusi dzīvē izsitusies :-)

a ko man dzīve ir dzīve
es vismaz neesmu nevienu indējis
:-)

viskijs ir taspats spirts ar karamelju krasvielu un topašu kas tabļetkās
brendijs teorētiski ir vīna biezumu kandza

a es uzleju uz tejam super sanāk
asinzali vilkabeli baldriani kadas mizas ozolu aveni sakrata un ir
no vienas čarkas pus dienu siguldas rudens
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 23?
Ziņa: