Izmisums un dzīves apnikums

Aizsāka slota 

Izmisums un dzīves apnikums
06.11.2012 21:52
Man ir tik daudz dažādu sadzīvisku problēmu, kas nomāc, bet arī veselība streiko. Ir milzīgs nespēks gandrīz nepārejošs, sāpīgi pulsē un tirpst kājas. Bet nu noslēdza slimības lapu, jo neesot pamata pagarināt, lai mēģinot strādāt. Pilnīgs izmisums, kā gan lai pastrādāju, ja galīgi nav spēka un knapi varu paiet, bet darbā visu dienu uz kājām. Kājas sāp pat, kad iecēlusi tās gultā sēžu un adu, nu kas labs mani var sagaidīt darbā.

Vēl mani nomāc vientulības problēma. Vīrs cietumā, bērni pie tēva. Nu man kopš jūnija, kā dēls teica, bija bezmaksas hostelis. no tā visa bija ari savs labums, jo nebiju viena. Nodzīvoju viena 1.gadu 8.mēnešus. Gandrīz nojūdzos no vientulības. Darba kolēģe ari jau pāris mēnešus jau kā dzīvo pie manis, skumīgi nebija nemaz, bet nu viņa kuru katru dienu brauc strādāt uz Angliju. Jau gandrīz sākas panika un negribas dzīvot vairs vispār, jo vientulība galīgi nav priekš manis.
Re: Izmisums un dzīves apnikums
06.11.2012 22:00
pie psihiatra nesūtīja?
Re: Izmisums un dzīves apnikums
06.11.2012 22:37
Sūtija pie psihiatra.
Re: Izmisums un dzīves apnikums
06.11.2012 22:37
slota..taas laikam skaitaas taas bailes palikt vienai..man ir tas pats un psihoterapeits man teica,ka taa esot sava veida atkariiba no cilveekiem
Re: Izmisums un dzīves apnikums
06.11.2012 22:45
Tās nav vienkārši bailes palikt vienai. Man ir bēdīga vientulības pieredze. Un par kādu atkarību var runāt. Vienkārši gribas sabiedrību, kādu ar ko kaut parunāt. Tad arī sviests nekuļas. Sviests jau visvairāk kuļas tāpēc, ka mīļotais vīrietis ir cietumā. Bet kamēr nedzīvoju viena, tik ļoti neieciklējos uz to cik smagi ir dzīvot, kad mīļotais cilvēks nav līdzās.
Re: Izmisums un dzīves apnikums
06.11.2012 22:59
nu un psihiatrs teica, ka ar tādu depresiju jāiet uz darbu?
Re: Izmisums un dzīves apnikums
06.11.2012 23:08
Psihiatrs jau šodien vairs nestrādāja. Bet pat ja tas arī ir no depresijas, un psihiatrs man kā var līdzēt ar terapiju kaut kā uzlabot manu stāvokli, tad uz darbu būs jāiet tik un tā, jo psihiatre man lapas nedod. Un lapu ģimenes ārste noslēdza. Ja nav darba spēju psihiatre saka, ka jābrauc uz psiheni. Tas jau nu gan nav risinājums, jo man jau nekas tāds nekaiš, ka nevaru atrasties mājās. Rakstiju, ka uz darbu būs jāiet tik un tā, bet nekāda strādniece jau es neesmu, darba spēju jau nav. Pa mājām jau kaut ko pa druskai varu ko padarīt, kad galīgi nevaru, lienu gultā un adu. Bet ko darbā, pie tam pēdējā laikā kolēģi strādāja garas stundas.
Re: Izmisums un dzīves apnikums
06.11.2012 23:43
slota,tās problēmas ar kājām man ļoti atgādina b vitamīnu trūkumu,Tu savulaik ļoti ticēji savai ārstei,ka vitamīnus nevajag,varbūt gribi mainīt viedokli?
es te kāreiz šovakar lasīju,drusku kko jaunāku,saproti,man jau negribas uzbāzties kādam,bet forums ir forums,un ja īsti nezini ko darīt,varbūt gribi pamēgināt?es vispār nevaru saprast,kā var dzīvot tā-stress,problēmas,vientulība,tur nepietiks ar to ko var apēst,bet nu tās ir manas domas,nav tā,ka man viss ok,bet es zinu ko darīt.

jekabs19@inbox.lv
Re: Izmisums un dzīves apnikums
06.11.2012 23:55
Ivar61

Protams, ka ar to, ka kaut kas tiks apēsts, nebūs īsti līdzēts, bet visam tam neredzu nekādu risinājumu.
Nu tām kājām jau varbūt ari var līdzēt b vitamīni. Šai ziņā jau nav ko zaudēt.
Re: Izmisums un dzīves apnikums
07.11.2012 00:25
slota
depresijas stāvoklī risinājuma neredzēšana ir parasta lieta,tur parasti arī nav cerības,bet-varbūt kkas mainās,depresija mazinās,mainās skats uz dzīvi,arī vientulība vairs neliekas tik traka,bez tam-varbūt rodas domas kā ar kādu komunicēt.depresija pa spirāli visu ved uz leju,izeja no tās-visu atkal pamazāmuz augšu.dažkārt varbūt jāsaliek kopā kādi vitamīni,komunikācija-un viss var mainīties.

jekabs19@inbox.lv
aberz
Re: Izmisums un dzīves apnikums
07.11.2012 00:41
tikai nedzer adepresantus

labāk nodzeries kauvai tas ir humānāk
tikai krutkas

kājas pampumi un depresija ir asinsrites problēma
aizej pie vēnu pārbaudi ja arsti patik

no pašārstēšanās
hertemagil - škidrina trombus stprina venas
baldriānu vilkābeļu māteru tinktūra - stiprina sirdi bar nervus
lazdu mizas tirgū vai stokmanī lazdu riekstu eļļa - paplašna vēnas
atverās asinsvadi kā kad šmigu iedzer, pazūd baiļu sajūta patīkams komforts galvā
platas venas nozīmē nieres darbojās apasinojas viss sirdij vieglak

var mēģināt neaceros diždadzis vai djagilj krieviski tikai uzmanīgi
iedarbina limfu atteci piepampst limfu mezgli attīras asinis mirstoās šūnas

skaties neēd e vielas pārtika labak izvelis kautko tīru

var mēģināt piem ēst 2 nedēļas tikai ābolus iztīras kunģis zarnas attīras asinis
negribas pipet izčurājas smagie metali utt


saki muļķības??????????????????
tas šitā nodzīvo pa lēto kādas 2 - 3 nedēlas lai pierādītu ka tas ir štrunts
pa to laiku kautkas mainīsies būs ko darīt, psihiatra vietā...

pauris saks sancet
ja esi dzerusi vai kauko ari attiras organisms


paed ritos bishu maizi

aizej pie venu arsta ja nauda ir
pampst kajas asins nav ari galva no ta depresija

bucas
aberz
Re: Izmisums un dzīves apnikums
07.11.2012 00:49
ivars61 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> slota
> depresijas stāvoklī risinājuma neredzēšana ir
> parasta lieta,tur parasti arī nav

depresija ir asinsrites problema
depresijas rez zid zivespriex sex velmes un
samazinas dopamini kasturvel

bet galvenie asinsrites celji iet caur sirdi galvu un
nierem kājstarpi kur ari veidojas tie hormoni kas dzen dzivot

tas ir cēlonis asinsrite

ar adtiem asinsrites problēmu radīto hormonu deficītu
kompensē kreisā veidā kā ar narkotikā aiturot atteci dopamīniem
tas ir kā nosprostot tualetes podu lai būtu vairā udens
rezultātā neatgriezeniski sacakarejas hormoni aug usas izkrit zobi mati
bezdzimumu cilveks rodas ko psihdakteri sauc par dārzeni

jāārstē cēlonis un cēlonis ir ķimisks asinsritisks psihologija ir sekas
ķimijai nevis otradi

bucas
Re: Izmisums un dzīves apnikums
07.11.2012 09:43
aberz

Nevaru noliegt tavus ieteikumus. Lazdu mizas jau esmu savākusi pati, jo par tām salasijos te pat netā. Par cik pie mājām parks un pamaniju, ka nozāģētas daudzas lazdas, tad izmantoju izdevību. Un vēl nopirku garšvielu maisījumu asinsvadiem. Sastāvā ir kardamons, koriandrs, muskatrieksts, kanēlis, kurkuma, krustnagliņas, varbūt bija vēl kas. Pie tējas ļoti garšīgi.

Domāju, ka ar vēnām man viss kārtībā. Vismaz pēc skata.


Ivar61

Mana dzīve ir tā muļķīgi iegrozijusies. Jā man jāmācās uz dzīvi savādāk skatīties. Mīļoto cilvēku līdzās gribot nevaru dabūt. Darba devējiem nevaru neko padarīt. Naudiņas maksā pavisam minimāli. Lielākā daļa naudas paliek neizmaksāta, bet darbā naudiņa iekrājusies diezgan. Palīdzot citiem, pati finansiāli esmu uz sēkļa, notērējusi visus savus iekrājumus. Ēst jau man ir ko, bet veselības uzlabošanai naudiņa ir pavisam minimāla. Man vēl ir parāds par slimnīcu, bet naivi ceru, ka sociālās palīdzības nodaļa palīdzēs apmaksāt slimnīcas rēķinu. Nesen tik sāku kārtot lietu socos. Labi, ka slimnīcā biju tikai 3 dienas, jo sapratu, ka nevaru atļauties atrasties slimnīcā.

Esmu komunikabla un sabiedriska, bet tas tikai vēl sarežģī situāciju, kad jādzīvo vienai. Darbā jau neesmu viena, bet mājās pēc darba nebūs neviena ar ko parunāt. Man ir daudz vaļasprieku ar ko aizpildīt laiku, tādā ziņā garlaicīgi nav. Bet pēc iepriekšējās pieredzes, dzīvojot ilgstoši vienai, brīžam zūd motivācija un interese ko darīt. Pazūd dzīves jēga un tad vienīgā doma ir kaut mans mīļotais vīrietis pēc iespējas ātrāk būtu mājās no cietuma.
Re: Izmisums un dzīves apnikums
07.11.2012 10:18
To visu var saprast,un -lielā mērā sajūtas atbilst situācijai,nevar teikt,ka tas būtu kkas slimīgs.Bet hobiji dažkārt nepalīdz ,varbūt vari vairāk rakstīt forumos,vēlmi komunicēt nevar aizvietot ne ar ko citu.
Par naudiņām-tā diemžēl ir Latvijas realitāte,tāpēc ieteicu b multi strong,kaut parasti iesaku pilnu kompleksu.Nu diemžēl 90% cilvēku saka ka naudas nav pat vitamīniem.
Gribās cerēt,ka lietas kļūs labākas,nu-Rīgā ar darbu kļūst labāk,par lauku rajoniem nezinu,domāju ka neko labāku nejūt.
Bet viens gan-cerība ir tāda lieta,ko jāsaglabā,nedrīkstētu ļauties bezcerībai,visas nepatikšānas reiz pāriet un dzīve atkal izskatās savādāka.Es jau saprotu,ka lasīt ieteikumus maz ko palīdz,ja tie pamatā neko neatrisina,bet-nekad nav tik slikti,ka nevar būt vēl sliktāk,tāpēc ir zināms pamats nekrist galīgā apātijā.

jekabs19@inbox.lv
Pūkaine
Re: Izmisums un dzīves apnikums
07.11.2012 13:17
Autore, bet vai ar to cilvēku, kas tagad cietumā, sapratāties labi? ....
aberz
Re: Izmisums un dzīves apnikums
07.11.2012 14:18
slota Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz
>
> Nevaru noliegt tavus ieteikumus. Lazdu mizas jau
> esmu savākusi pati, jo par tām salasijos te pat
> netā. Par cik pie mājām parks un pamaniju, ka
> nozāģētas daudzas lazdas, tad izmantoju
> izdevību.

:)
uraaa



> Domāju, ka ar vēnām man viss kārtībā. Vismaz
> pēc skata.
>

a kapec tev kajas pampst tad?
kaukur redzeju briv iela vai
venu dignostika kautkada kautkadi aparatitur

ginko turguira teja no vacijas

varbut tev udens daudz sali ed
kalmes var pakoshjat

galva notiek tas kas apakšā
ja pampst kajas tatad ari galva ir pampst kaukads

ar lazadam mok parmaz, zinu vienu pazinju pec insulta stradinjos saarsteja
dod zales kautkadas venas uz roka,m var redzet ka tīklu
un garigais un bezkunibas tagad atliku likam labak ka pirms ta insulta

ari saktijos vienreiz vilciena dzeks iedzer no balskes snabi
domaju jaskatas uz rokam tocna pec 2 min venas piepusas
kaifo laimigs

saku klausi mani
aizej venu arsta kaukadas zales
mok tev insulta risks ari ira tjipa
Re: Izmisums un dzīves apnikums
07.11.2012 21:50
nopirku b multi strong un vilkābeles tinktūru. Nu nez varbūt, ka tiešām jādodas pie vēnu ārsta.

Ar vīru sapratāmies labi, viņš ir ļoti jauks, gudrs un izdarīgs.
Re: Izmisums un dzīves apnikums
07.11.2012 22:36
A kapēc pie vēnu ārsta?Vai tad kājas pampst,es kkā neievēroju?Jeb kkas cits?
Vispār,ja varētu atļauties,derētu vēl arī pilns komplekss vitamīnu,nu nav obligāti uzreiz...tad kad sanāk.

jekabs19@inbox.lv
Re: Izmisums un dzīves apnikums
08.11.2012 00:31
Vai parastākie vitamīni Undevit ari der? Tādi man vēl ir saglabājušies no pagājušas sezonas. Saprotu, ka tos tāpat jāizlieto, bet vai vietā pirkt tādus pašus, jeb kādus?
aberz
Re: Izmisums un dzīves apnikums
08.11.2012 00:44
normala depresija
oranismā dzīvē un alvā viss mainās
tev labi ka tevi tšīsi neviens nav nodevis piekāsis
vai ko no tuvienikeim tas parasti uzdod depresijai vel

nedzer ADtus

izdomākutko glāb pasauli piemram
es piem spītīgi cenšos pierādīt ka ar zāļu tējām var labi dzīvot un ilgi
jo pats biju jau pagalam uz gultas utt.. un aŗi laiks iet itkā nekas nenotiek bet

veselam būt ir forshi
tev vēl ir varianti visādi

panjem kādu jaunu piku piemitini pie sevis vai otrādi
sāc dzert piem

vai otrādi tjipa nododoes tievēšanas idejām tjipa
kas tev patīk darīt ?

ej dejot piem kautkādas tautasdejas vai

deresija ir ka tu neko nevari izdarit ka sedi un gava domā ka tu tūlīt piecelsies paēst a
depresija saka ka tūlīt piecelsies a nekas nenotiek sēdi ta un sēdu stundām ilgi

a tu gaidi komandu esi pieradusi klausīt manliekas

piem atrodi dabas līdzeklūs kāju pampsanas un pulsēšanas ārstēšanai
avoti
internets, bilioteka , http://www.ibook.lv/

un tad ieposte te
kad būs gatavs

pēctam savāc informāciju par antidepresantu katīgumu
un ari ielies te

vīrs tevi gudrs un izdarīgs esi pieradusi
tagad kā jahta bez buras :(
Re: Izmisums un dzīves apnikums
08.11.2012 00:54
Tad laikam jāizmēgina un jānovērtē,es tos esmu lietojis tikai pirms kādiem 40 gadiem:)
Var jau būt,ka tagad kvalitāte ir labāka,un es principā neesmu pret krievu vitamīniem,vienīgi-tie nesatur mikroelementus. Nu labāk jau būtu wellwoman vai vismaz livol multi total.

jekabs19@inbox.lv
Re: Izmisums un dzīves apnikums
08.11.2012 02:05
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> vīrs tevi gudrs un izdarīgs esi pieradusi
> tagad kā jahta bez buras :(

Nu nebija īpašas iespējas pierast, mazu laiciņu tik paspējām padzīvot kopā. Un neviens jau nav ideāls, bija jau tāpat problēmas.

Komandas negaidu, nav jau arī no kā, vīram gan patika komandēt, kas ari ir mīnuss viņam, citādi ar viņu bija OK.
Re: Izmisums un dzīves apnikums
08.11.2012 02:09
Palasijos par vitamīniem un plašajā klāstā galīgi apjuku, nespēju saprast kuri ir tie labākie par optimāli pieņemamāko cenu. Iespējams, ka būs jānopērk GRITAMIN sievietēm. Nevaru īsti izlemt.
Re: Izmisums un dzīves apnikums
08.11.2012 07:02
Vakar piezvaniju savai psihiatrei un pastāstiju par to, ka neiroloģe man pateica, ka man ar savām sāpošajām kājām un nogurumu jāgriežas pie psihiatra, jo tas esot no depresijas, jo depresija savukārt ir no tā, ka man ir daudz problēmas. Psihiatre uzreiz - brauciet uz slimnīcu. Es atkal dakterei - ļoti mīļi dakterīt no jūsu puses, bet paldies, nē. Tad daktere teica, ka citādi man lapu nevarot dot. Es uzreiz - vai tad es lapu prasīju? Ka iespējams man pēc neiroloģes vārdiem jāmaina terapija no psihiatres puses. Psihiatre atbildēja, ka jā man esot daudz problēmu dzīvē, bet depresijas gan neesot, nervu sistēma gan varot izspēlēt visādus brīnumus. Tad teica, lai kad varu, aizejot pie viņas, kaut ko padomāšot. Bet, kad izstāstiju par vitamīniem b multi strong, vilkābeles tinktūru un vēl pieminēju arī lazdu mizas, tad nu daktere pateica, ka lai visu to droši lietoju, ak jā, pieminēju laikam arī garšvielu maisījumu asinsvadiem. Rezultāts ir tāds, ka pie psihiatres man nav jāiet. Nu tik pēc mēneša izrakstīt kriksi Soliana, ko lietoju 1|4 no rīta un tik pat vakarā, pēc dakteres vārdiem mazas Soliana devas iedarbojoties aktivējoši.

Nu bet vai nav vienlaicīgi muļķīgi un smieklīgi, sāp kājas un jābrauc uz psiheni, jo lapu tāpat nevar dot. Es nekādi neraujos uz slimnīcu, nav ne mazākās vēlmes vēlreiz tur nonākt.

Man par laimi šobrīd vēl kādas dieniņas nebūs darbiņš, dīkstāve. Šodien jāaizbrauc uz darbiņu, jāaizved slimības lapas un iedošot kādu kapeiciņu. Tad uzreiz nopirkšu vitamīnus.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.11.2012 07:03 by slota.
Re: Izmisums un dzīves apnikums
08.11.2012 10:27
Tur tādas milzīgas atšķirības nebūs-kādus tieši vitamīnus,vakarā varētu papētīt ar ko atšķiras,es pats jau ilgi pērku veikalā Veselības pasaule,kādreiz salīdzināju-sanāca ka cena ir augstāka,bet daudzums lielāks un kopumā sanāk lētāk.Bez tam vnk-labi vitamīni un izvēle.Jā-fiksi paskatījos-Gritamin nebūtu labāKā izvēle,jo no mikroelementiem satur tikai selēnu un cinku,vajadzētu stipri vairāk,lai b vitamīni iedarbotos ir svarīgi lai mangāns būtu.Parasti ir nedaudz kalcijs,magnijs un normālā daudzumā-dzelzs,jods,cinks,mangāns,varšs,molibdēns selēns,hroms.
Tad vēl ir tādi mikroelementi,kas bieži nav vit.kompleksos-silīcijs,bors uc,to nozīme nav tik izšķiroša.

jekabs19@inbox.lv
Re: Izmisums un dzīves apnikums
08.11.2012 19:34
Nopirku naktssveces eļļu, ko man sen jau vajadzēja izdarīt un vitamīnus REGULAR Vita- Vim, tie ir multivitamīni ar zaļās tējas un vīnogu sēkliņu ekstraktu, likopēnu un D vitamīnu, kopumā satur 32 vērtīgās vielas. Aptiekā teica, ka šie vitamīni labāki par Gritamin.
Re: Izmisums un dzīves apnikums
08.11.2012 19:51
Nu ,nekas,būs labi,pa to cenu gan var nopirkt 2 livol multi total,tajos gan nav vīnogu sēkliņu ekstrakts un zaļā tēja,bet šiem sastāvs tiešam ir labāks par Gritamin,vismaz ir visi svarīgākie vitamīni un mikroelementi.Tos abus-b kompleksu un pilno nevajag dzert kopā,jo vitamīni labi nesadzīvo savā starpā un ar mikroelementiem,labāk vienu no rīta,otru-vakarā.

jekabs19@inbox.lv
Re: Izmisums un dzīves apnikums
08.11.2012 19:52
Ai es jums saku, nekas tur vairs nav līdzēts, ar dabīgajām vielām, ja kādam ir palīdzējis, tad tos var saskait
it uz pirkstiem, priekš kam skraidīt pa apli, un atgriesties vienalga tur pat kur biji, tāda ir psihe, un ir jāsamierinās, nesamierināšanās ir vislielākā psihes slimība, par to es varu 100% droši apgalvot.

Slota, man jautājums, kāpēc vīrs ir cietumā????
Re: Izmisums un dzīves apnikums
08.11.2012 19:55
Tie vitamīni bija gan dārgi, bet pietiek 3.mēnešiem.
Re: Izmisums un dzīves apnikums
08.11.2012 20:00
slota Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tie vitamīni bija gan dārgi, bet pietiek
> 3.mēnešiem. Vīrs nozaga dārgos vitamīnus un tāpēc nonāca cietumā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 1?
Ziņa: