Rezumē Tvaika iela 2

Aizsāka enfuego 

pasacina
Re: Rezumē Tvaika iela 2
10.12.2012 13:45
Ja tā ziņa par seksuālām darbībām ir patiesa atbildīgajām personām tas ir ārstiem un māsiņām gan slimnīcā, gan pansionātā ir jāuzņemas krimināla atbildība, jo viņi ir atbildīgi par pacientu, kurš nevar par sevi parūpēties, tāda jau ir šādu iestāžu jēga. Man liekas, ka tas posts būtu jānosūta atbildīgajām institūcijām Labklājības ministrijā, policijā vai Veselības inspekcijā un vainīgajam jāatbild.
pasaciņa
Re: Rezumē Tvaika iela 2
10.12.2012 14:06
Es neticu, ka neviens no tiem, kas gadiem raksta šajā forumā nesaņemsies un naizsūtīs to linku Viņķelei, lai glābtu savu likteņa biedru.
pasacina
Re: Rezumē Tvaika iela 2
10.12.2012 15:49
Kas patīk? Slimam cilvēkam izsit zobus un izvaro. Un tas viss veselības aprūpes darbinieku uzraudzībā!!! Nahuja tādus ārstus! Slimnīcas! Un Veselības/Labklājības ministrijas! Viņš taču atrodas šo iestāžu aprūpes centrā. Ministri un ierēdņi tik sauc skaistus ciparus, bet par neaizsargātu, slimu cilvēku neviens nedomā. Tam puikam ar Lego un Puzlēm jānodarbojas nevis jāsniedz šādi "pakalpojumi" dēļ lētākās šokolādes tāfelītes.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
10.12.2012 21:09
pasacina

Neiespringsti tik dikti. Cilvēks vismaz saldumus dabū :) Un Tu tak pati atbildēji uz savu jautājumu "Ministri un ierēdņi tik sauc skaistus ciparus, bet par neaizsargātu, slimu cilvēku neviens nedomā.".

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Rezumē Tvaika iela 2
14.12.2012 16:19
Nu tā esmu izrakstīts ārā, ar diagnozi šizoptiskie traucējumi, zālēm 50 atlaide, un pēc tam mani nosūtīs uz komisiju kur lems par grupas piešķiršanu, man pacienti teica, ja šizoptiskie tad 2. grupa garantēta! jo teicu ka man galvā pīskt un džinskt un ka man nepatīk assi priekšmeti.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
14.12.2012 16:22
Psoholoģes slēdziens man bija auksts novērtējums, ka mana mehānika kā citam veselam cilvēkam strādā ļoti labi, nebija pat nevienu klūdu!
Re: Rezumē Tvaika iela 2
14.12.2012 16:22
ā bija gan aizmirsu pēdējos divus vārdus, jo man pārbaudīja atmiņu un novērtēja to kā uz 8 ballēm!
Mauze
Re: Rezumē Tvaika iela 2
14.12.2012 16:25
Bet tas jau laikam nebija gluži tas, uz ko cerēji...?;)
Re: Rezumē Tvaika iela 2
14.12.2012 16:41
nu cik tad ar otro grupu tu mēnesī pelnīsi? :))
Re: Rezumē Tvaika iela 2
14.12.2012 17:10
120ls un plus transports par brīvu, nav slikti. Bet es neko nebiju simulējis, teicu kā ir ar mani, es jau daudzko slēpju no šī foruma, kādas domas man vēl kaitina. Es necerēju uz šizofrēniju, to es gan nebiju cerējis, bet Šizofr[ēnija laikam nekad neizārstējas?
Re: Rezumē Tvaika iela 2
14.12.2012 17:11
Es pat vispār nebiju domājis, ka es varētu būt šizofrēniķis!
Re: Rezumē Tvaika iela 2
14.12.2012 17:15
Zāles man šodienai pietiks, man rīt jābrauc uz Veldres ielu pie psihiatres ar izraksta zīmi un tur man būs 50% atlaide,
dzeru tagad.

Betamax 150 dienā
Lorafēns 4,5 mg dienā
AD 20mg
Kvetiapīns nezinu mazas tabletītes laikam 25 miligramīgās
Mauze
Re: Rezumē Tvaika iela 2
14.12.2012 17:19
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 120ls un plus transports par brīvu, nav slikti.
> Bet es neko nebiju simulējis, teicu kā ir ar
> mani, es jau daudzko slēpju no šī foruma,
> kādas domas man vēl kaitina. Es necerēju uz
> šizofrēniju, to es gan nebiju cerējis, bet
> Šizofr[ēnija laikam nekad neizārstējas?
Ir jau lasīts, ka šizofrēniju var izārstēt, bet praksē diemžēl nav nācies piedzīvot....
Mauze
Re: Rezumē Tvaika iela 2
14.12.2012 18:29
enfuego
Padalies, kāds ir Tavs gala rezumē par Tvaika ielu 2 ?:)
Mauze
Re: Rezumē Tvaika iela 2
14.12.2012 18:54
P.S. Vai tas viss, ko Tu ieguvi, tiešām bija tā vērts? Vnk ziņkāre, jo nav gadījies pabūt tādās iestādēs...:)
Re: Rezumē Tvaika iela 2
14.12.2012 20:47
Nu tagad pastāsti kā ir mainījusies tava dzīve pēc tvaika ielas. kas ir tas ko tu ieguvi tur esot. ar ko tu tagad esi labāks kā iepriekš? :))
Re: Rezumē Tvaika iela 2
14.12.2012 22:52
Nē es tikai satiku psihenē arī normālus cilvēkus līdzīgus sev, un viņi neizskatījās pēc slimiem cilvēkiem, bija tur protams staigājoši dārzeņi. Bet mēs bijām tāda kompānija savākušies, kuri viens otru saprata un nebij nemaz tanī psihenē tik sūdīgi, psihiatriskā slimnīca ir tāda kā ātri reaģējoša vieta kur atpūsties, jā protams, es tur jutos labi, jo zināju, ka ja būs slikti man uzreiz sniegs nepieciešamo palīdzību, es pat izrāvu bezmaksas divus sabojātos zobus. 15. nodaļa bija vislabākā un sakarīgākā nodaļā visā tvaicenē. Daži iet visu laiku uz to pašu nodaļu, jo kad beidzās DEPO deva, tad viņš atkal ieiet psihenē. Ir tādi kuri tēlo kuriem ir slikti (bomži), viņus tur labi baro un ir silti nav jāsalsts ārā uz ielas. Es uzskatu ka es tikai ieguvu, ieguvu to ka zinu, tad kāda ir tā mana diagnoze, nevis tākā muļķis viens pats majās riju ripas bezjēgā. Un protams arī sapratu, ka tā psihiatriskā slimnīca nebij nemaz tik slikta, bet tas laikam tāpēc ka viņi sadala tos cilvēkus pie normālajiem un puslīdz normālajiem, mūsu nodaļā varēja pīpēt, mainījāmies ar ēdamo taisījām '4iferi pa kluso, jo viņi neļauj ievest melno tēju. Kā arī citi lietoja ciklodolu un kaifoja, es arī pamēģināju korektoru, man sākumā bija kā zem alkohola, man nepatika tas prikols.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
14.12.2012 22:55
Jā vērts bija gan, jo tagad zinu, ka nākošreiz zvanīšu ātrajiem tie uzreiz mani vedīs uz psiheni :)

Un ja gadienā ir krimināl pārkāpums, tāpatās mani metīs iekšā psihenē. Neko jau īpašu man tur nedeva, kā vien to kvetiapīnu, lorafēnu, betamaxu un AD. Citiem tur deva veselu čupu dzert zāles vienā reizē, es ielikšu drīzumā foto, un video kur varēsiet apskatīt 3D apstaigu pa 15. nodaļu, personāls arī tāds sakarīgs, vienai visu laiku kanti sitām :)))
Re: Rezumē Tvaika iela 2
14.12.2012 22:57
Es apzinos uz ko gāju, zinu ka tiesības man ir garām, bet man tāpatās viņas negribējās jo bail ir uz šosejas parādīties ar mašīnu.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
14.12.2012 23:00
Ā un diagnoze man ir F21 šizoptiskie traucējumi, zāļu kompensācija ir 75% no summas, tas ir lēti, es uzskatu. a F20 apmaksā 100%. Nu man vēl pie tā tagad ir trūcigais statuss.
Re: Rezumē Tvaika iela 2
15.12.2012 14:04
un kaa juties enfuego ar siim zaaleem?
ka tur vispar ir?
Tu tur aizbrauc un Tev ir konsultacija ar psihiatru,ja? un pec tam izraxta zales?

es varbut gribeetu,bet esmu dzirdejusi,ka tur kaudzeem taas zales izraxta...tas mani biedee

un reaali padomajot...Tu teici lai eju uz psiheni...kada jega? es uzskatu,ka ja ir ar nerviem problemas,tad tas busu visu muzu...ja ne visu laiku,tad periodiski....vai tad taa nav?
Re: Rezumē Tvaika iela 2
15.12.2012 14:24
viņš gribēja grupu, lai ar to var pelnīt...tāda jēga:)
Re: Rezumē Tvaika iela 2
15.12.2012 14:39
nu man taada doma nav..es veel ceru,ka tikssu uz kaajaam,jo gribu tiesiibas tomeer beidzot nolikt...kaut ari nezinu vai tas ir priekss manis...
piemeram manai draudzenei ir VD-vinjai vienigais kas nomierina un noverss domas ir brauksana ar auto...bet kaa buutu man-nezinu...
Re: Rezumē Tvaika iela 2
15.12.2012 20:37
Ai man tagad vienalga, cerēt nav olas perēt, un neviens tevi tur ar kaudzi zālēm nebaros, tur pat vēsā mierā vari izspļaut ārā tās zāsle kuras tev nepatīk! Atkarājās kādā tev nodaļā ieliks.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.12.2012 20:42 by enfuego.
arsenal
Re: Rezumē Tvaika iela 2
15.12.2012 20:39
Es tur biju pirms 10 gadiem slēgtā nodaļā laikam pa īstam joprojām neesmu ticis pāri. Bet pēc tam ar visām vecās paaudzes zālēm bija drausmīgi. Gribējās kārties utt...
Re: Rezumē Tvaika iela 2
16.12.2012 00:33
tagad man ir Paroxetins, kvetiapins, Lorazepams, Betamax, kopā maksā pie 30Ls, bet tā kā man ir šizo man ir 50 % atlaide, un man plus vēl trucīgais statuss man par zālēm vispār nebija jāmaksā, tikai trankvilizātori nav kompensējamo zā';u saraksta!
Re: Rezumē Tvaika iela 2
16.12.2012 01:32
Super, vari indēties par brīvu un vairs ne par ko nedomāt :))
Re: Rezumē Tvaika iela 2
16.12.2012 01:33
Tieši tā 20 gadus dzīvē bez bēdām, nevis 40 gadi dzīvē ar bēdām!
Re: Rezumē Tvaika iela 2
16.12.2012 01:35
meitas ar tevi leposies :))
Re: Rezumē Tvaika iela 2
16.12.2012 14:34
enfuego-izskatas,ka Tev taas zaales arii paliidz.. :)
lai taa buutu-tureeshu iikshkjus.. ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 4?
Ziņa: