par zaaleem

Aizsāka zancha 

zive
Re: par zaaleem
11.12.2012 21:53
zancha - TURIES, turies savas meitiņas dēļ!
Viņa Tev vēl maziņa... Man šķiet, ka līdz ar pavasari arī Tava pašsajūta uzlabosies..., un gan jau ar laiku viss nokārtosies...
Kurā LV pusē Tu atrodies? Varbūt ir kādi paziņas kādā lielākā pilsētā - tad Tu varētu arī strādāt...
Ehhh..., grūti laki...
mad nopietns11
Re: par zaaleem
11.12.2012 23:22
...par krīzes centru nu galīgi nav sūdīga doma...apsver...atceries vienu - Tavas problēmas nevienu neinteresē...jā, parunāt mēs visi varam, just līdz, bet...krīzes centrā tomēr ir cilvēki, kuriem uzklausīt un palīdzēt ir profesija...savākties jau nu noteikti palīdzēs...
...nja...maza un spalvaina doma - ku!, meklē sev izpalīgu savā fazendā...:)...klizmas gan jau neliks...:)
Re: par zaaleem
12.12.2012 13:32
klizmas :D

es nevaru par to krizes centru sanemties.un vel kas,tad jau man ir jaiet sava rajona uz to krizes centru..tas taakaa staav paar mani... :(

besii,ka tie riiti taadi pretiigi ir..jau mostos ar to trauksmi un stulbaam domaam,ka nu tik kkas notiks slikts :( ...nu tak taa nav,ka nekas nepalidzz no dabigajiem???
Re: par zaaleem
12.12.2012 14:01
Zinu par kizes centru "Marta" (skiet ta vinu sauca) Tur ir mammas ar berniem, kuriem nav kurp iet, vai kriem problemas, cietusi no vardarbibas. Manai masai viena draudzene ar 2 sikiem tur dzivo un saka ka ir ok. Tur paed, padzer, apgerbas, sniedz psihologisku palidzibu, ta teikt palidz sanemties. Tev ne par ko nav jauztraucas, izdevumus sedz valsts.
Iedrosinu Tevi turp doties un meklet palidzibu. Nesedi majas un nejudzies, jo ta robeza starp cilvaka normalu un nenormalu pratu ir loti maza un trausla. Negaidi sliktako. Pati zinu kas tas ir. Pasai tikko notika liela nelaime dzive, un saskaros ar pamatigu depresiju. Ari audzinu 4 g.v. meitinu. Berni visu jut. Neta pamekle krizes centra talruni, skiet bezmaksas, zvani un stasti savu bedu. Esmu parliecinata, ka Tev palidzes.
Re: par zaaleem
12.12.2012 15:26
jaa,bet es saku,ka noteikti man piedaavaas rajona kriizes centru..ne taa?
Re: par zaaleem
12.12.2012 22:10
Tu domā, ka latvijā katrā rajonā ir krīzes centrs? :) Martā vismaz zinās, kur ir tuvāk mājām, ja Tu pati tā gribēsi; neesmu dzirdējusi, ka tur šķiro pēc dzīvesvietas, jo gluži valsts nauda tā nav; tur ir gk. ziedojumi.
Re: par zaaleem
12.12.2012 22:24
nee..es laikam veel nee...
ja nu galigi nevareesu,tad domaashu taalaak....
beerna teevs veel man beernu atnjems...
Re: par zaaleem
13.12.2012 11:46
Mjaaa, koks ar diviem galiem.... Varbut tad ludz palidzibu berna tevam??? varbut vins Jums var kadu mazu istabinu palidzet noiret?? Izrunajaties!! Jaizmegina visi varianti.
Re: par zaaleem
13.12.2012 13:27
Agnese-tur jau taa lieta..es vinjam iemineejos,ka ieesu uz kriizes centru...a vinjs teica-vai tad Tev nav kur dziivot? dziivot tur...vins cer,ka viss veel buus mums ok... ai tur baigais penteris buutu jaaraksta...itkaa sim dzivoklis staav tukss,bet nu vinja mate tak nelaistu muus tur dziivot,ja arii laistu,tad atkal saaktos viss no gala,ka liistu manaa dziivee...man vinja bij taa apnikusi...100xdienaa zvaniijaas,3x dienaa naaca..es biju paargurusi...saakumaa kluseju,peec tam man atspraaga valjaa ..un nu mums ir naids :D
mad smīkņādams
Re: par zaaleem
13.12.2012 14:48
...pēperkoki, egle, mazliet skumju, kas iejaukts priekā...nja...noziedo apm 20 Ls, nopērc labu visīti, daudz ledus (nepiedirs tikai šo Dieva dzērienu ar kolu vAi citiem mīzaliem), sajauc 25 vai 50 gr šī padzēriena ar saiju ledus, izbaudi garšu...saņemies, un paski, ka Tavs bijušais nevelk par uz pimpja statusu, bet ar lielu piespiesanos ir tikai krāniņš...un nospļaujies viņam uz kurpēm...tad apsviedies uz papēža un dibenu kārdinoši grozīdama aizdefilē prom no apjukušā kustoņa...:)
...adrenalīns kompensēs daudz ko...:)
mad alojies
Re: par zaaleem
13.12.2012 14:50
...šo te biju domājis zanchai...
Re: par zaaleem
13.12.2012 15:02
ha ha haaa..:)
bet probleema jau ir taada,ka es alko nelietoju..ko nu? :)
mad uzjautrinās
Re: par zaaleem
13.12.2012 16:20
...es arī nelietoju...:)...tur jau tas knifiņš - ieņemt nav lietot...bodēs nopērkamās indes nav gan lietojamas...vomfasā - tās jau var ieņemt...latgalē šmakovka - mmmm...ja no laba exorcista...ar labu zaci...tā ka saņemies un IEŅEM kādu lāsi...
Re: par zaaleem
13.12.2012 16:26
ar zaaleem kopaa???
da nevaru..nesen kaa izravu paris glazes balzamu-likaas,ka nojuugsos :(
Re: par zaaleem
14.12.2012 16:43
nav īstās kompānijas :))
Mauze
Re: par zaaleem
14.12.2012 16:59
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ar zaaleem kopaa???
> da nevaru..nesen kaa izravu paris glazes
> balzamu-likaas,ka nojuugsos :(
Es arī mēdzu ielietot šķidros AD paralēli ķīmiskajiem... Ja godīgi, es šķidrajam AD variantam uzticos daudz lielākā mērā nekā ķīmiskajam...
Re: par zaaleem
14.12.2012 17:16
Takš ei uz tvaika ielu un beidz tirinātieas pa apli, kamēr tiešām sviestā sajiesi!
Re: par zaaleem
15.12.2012 13:58
enfuego... un Tu pieskatisi pa to laiku manu meitu? :D

ko tvaika iela dos? ko? sapumpees zaales? man te vien druska bija-teica,ka staigaja ka zombijs...
Re: par zaaleem
15.12.2012 14:51
Enfuego,Tu domā ka tagad Tu pats beigsi riņķot pa apli?Man gan neliekas ka tā tvaicene būs kko radikāli mainījusi,ja nu vienīgi zāles dzert sāksi.

jekabs19@inbox.lv
Re: par zaaleem
15.12.2012 15:25
piekriitu ivaram...man druska tur bija pirms 2gadiem...sakuma bija ok..tagad tapat mokaas taalaak...
vinja kaa cilveeks vispaar riebiiga un vislaik mani ariigribeeja pierunaat,bet tikai taapeec,lai vina nebuutu vieniigaa,kas tur bijusi..vinai paliktu labaak,ja arii es tur buutu pabijusi..
Re: par zaaleem
15.12.2012 15:36
visas enfuego izrakstītās zāles var saņemt pie ambulatorā psihiatra. un galvenais jau ir domāšana, ne jau ķīmija; turklāt psihiatrijā diagnozes ir tikai aptuvenas, enfuego taisīja dzerstiņus pa vidu, ne vienu vien, līdz tam ar to pašu escitalopram taču bija labi.

turklāt enfuego vienkārši grib grupu.

bet slimnīca var palīdzēt ielaistās situācijās, kad galīgi nevar piemeklēt zāles.
Re: par zaaleem
22.12.2012 13:04
Sveika,man ir liidziiga probleema un arii simptoomi gandriiz identiski,doktors man izrakstija adaptolu un diazepeku,jo man vel pie visa taa paraadijaas krampji,plus vel asinsspiediens uzleca.Uz zaaliiteem jau divi gadi,bet iisti nekas nav mainijies,ja nu vieniigi asinsspiediens vairs neleekaa.
Re: par zaaleem
29.12.2012 00:40
Man ir f21sizoptiskie trceejumi un 50% zaaleem atlaide.Un grupu es netaisiitu ja zinabluemamka ar manaam probleemam njemtu kads darba, es ja gadiena uzstaisu grupu man vismaz bus kauthadi ienaakumi ja gadiena palieku galigi viens.
Br...
Re: par zaaleem
31.01.2013 23:46
Tak neatņems, kur viņš viņu liks? Un kas narkomānam bērnu dos?!
Re: par zaaleem
01.02.2013 00:16
Nu esmu īpaš narkomāns, nejau, tāds kā tu iedomājies.
mad stāvā sajūsmā
Re: par zaaleem
01.02.2013 17:44
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu esmu īpaš narkomāns, nejau, tāds kā tu
> iedomājies.

...jobvašmantelīt!!!...nevaru citādi izrādīt savu sajūsmu par īpašo narkomānu!!!!...

...enfuego, Tu esi šā foruma nagla...suņa...nu bet tomēr...:)
Re: par zaaleem
01.02.2013 19:43
mad lūdzu beidz prococēt.
mad sajūsmā
Re: par zaaleem
02.02.2013 13:43
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> mad lūdzu beidz prococēt.

...nevaru, bumbulīt, nu nekādi nevaru...
Re: par zaaleem
02.02.2013 19:22
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> mad lūdzu beidz prococēt.


Tikai tāpēc vien ir vērts atvērt šo forumu, lai paskatītos, ko enfuego atkal ir sarakstījis- enfuego ir mans realitātes šovs. :D



Edited 1 time(s). Last edit at 02.02.2013 19:27 by kachenite.
Re: par zaaleem
02.02.2013 19:30
... vai seriāls ar 3000 sērijām
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 1?
Ziņa: