Ko var līdzēt?

Aizsāka apolons 

apolons
Ko var līdzēt?
11.01.2013 02:01
Īsti nezinu ar ko sākt, bet kaut kas uz ziemu liek aizdomāties - vai man nav sākusies depresija.
Es gan nekad neesmu bijis īpaši smaidīgs vai laimīgs, bet šķiet šobrīd esmu bez emocijām.
Salīdzinoši senā pagātnē, kad man vēl bija padsmit gadi, viss bija ok. Jau sen esmu samierinājies ar savu homoseksualitāti (zin vecāki, tuvākie draugi). Arī ar pazemojumiem, ja tie tiek raidīti manā virzienā. Tomēr problēmas sākās tā ap gadiem 30, kad sapratu, ka visi mani hetero draugi sāk veidot ģimenes, un es palieku viens.Man nav bijušas attiecības, pārsvarā visi geji meklē vienas nakts sakarus, un ja tie retie arī vēlas ko nopietnu, tad liktenis tomēr nav bijis labvēlīgs manā pusē.
Tad nu es dzīvoju viens. Darbs mājas, darbs mājas...
Rutīna un apātija, bet nezinu kā sev palīdzēt. Psihoterapeitei stāstu visu šo, bet man ir sajūta, ka viņai esmu interesants gadījums(ko viņa parasti uzsver), bet ka viņai nav izpratnes kā reaģēt homoseksulu cilveku problēmu gadījumā. Seksa man arī nav bijis jau vairākus gadus. Tas padara mani nīgru un kašķīgu. No ilgstošas vienatnes sāku palikt ar putniem galvā. Jūtu, ka dzīve aizbrauc, ka jaunība nepiepildīta. Es sevi žēloju, cenšos gan atradināties....

Ko iesakat?
Re: Ko var līdzēt?
11.01.2013 02:10
Vai iespēju nolaisties vismaz līdz biseksualitātei nav nekādu? Citādi es nekādu atrisinājumu neredzu. Homoseksualitāte veiksmīgi var partāvēt tikai jaunībā. Ja tā turpinās arī brieduma gados tad atnes to ko ir atnesusi. Tas vienkārši ir likumsakarīgi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
apolons
Re: Ko var līdzēt?
11.01.2013 02:17
Neteiktu, ka arī jaunībā kaut kādas īpaši ir bijis - pāris seksuali kontakti. Bet par attiecībām tik sapņojis esmu. Tagad man ir 35 un jūtu kā laiks iet, bet realitātei skatīties acīs ir kļuvis pasmagi - jūtos neveiksminieks tiesi homoseskualitātes dēļ.

Seksualitāte ta īsti nemainās. Ja to varētu mainīt, reti kurš/a vairs paliktu homo orientācijā.
Re: Ko var līdzēt?
11.01.2013 02:21
Tāpēc jau es neko optimistisku neteicu... Tikai pajautāju par iespēju... Taču seksualitāte kā tāda nemaz tik ļoti no dzimuma nav atkarīga tā kā iespēja strādāt ar šo domu ir... Drīzāk problēma varētu būt atrast atbilstošu pretējā dzimuma partneri kas uz visu to adekvāti reaģētu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
zive
Re: Ko var līdzēt?
11.01.2013 10:49
Oi, man šķiet, ka Tavai pašsajūtai nav tieša sakara ar orientāciju...
Mani interesē psihoterapeite :))) ar to es gribēju teikt, ka, iespējams, psihoterapeite patiešām varēja būt kompetentāka, kā atbildēt, jo ne velti Tu viņai maksā ne tikai par laiku, bet arī par PROFESIONALITĀTI..., ar to es gribēju teikt, ka ar to vien nepietiek, ja pasaka "interesants gadījums"...
p.s. esmu savulaik apmeklējusi ps.terap. un nekautrējoties izteicu neapmierinātību, ja gadījās sajutu ps.terap. nepietiekamo profesionalitāti...
Katrā ziņā, man ir saprotams, ko Tu vēlies. Tu vēlies, kā jebkurš normāls cilvēks, normālas partnerattiecības - tas ir dabiski un pašsaprotami jebkuram cilvēkam...
Tad zini - šī problēma (veiksmīgas patrnerattiecības) - tai nav tieša sakara ar orientāciju. Šī problēma ir arī ļoti daudziem standartorientētiem...
Jautājums ir aktuāls un tas noteikti ir risināms.
Varbūt jānogaida līdz pavasarim (to es pēc sevīm), jo ziemā kaut kā daudziem nav vajadzīgā fīlinga...
Lai nu kā, manā skatījumā, problēma ir risināma! :)
Re: Ko var līdzēt?
11.01.2013 22:08
Lielos vilcienos piekrītu zivei.

Vai nu Tu kaut ko nepasaki, vai Jums ar terapeiti kaut kas neklapē.

Dažreiz cilvēki kļūst neapmierināti ar psihoterapeitiem, kad tuvojas risinājums, bet no tā ir mazliet bail... bet tas ir tikai minējums.
apolons
Re: Ko var līdzēt?
11.01.2013 23:56
Tas, ka it kā depresijai ir sakars ar seksuālo orientāciju, ir pēdējos gados radusies atziņa. Es diezgan ātri sevi apzinājos un samierinājos ar šo, pat nezinu kā apzīmēt, apstākli.
Zinu, šis nav iepazīšanās diskusiju portāls. Bet es nevaru vai nemāku iepazīties nopietnām vai vnk attiecībām. Esmu reģistrējies speciālajos forumos, kā arī apmeklēju klubus,gājis uz aklajiem randiņiem, bet neko vairāk par intīmajiem sakariem neesmu tur atradis. Un tagad vispār nekā..., un esmu it kā padevies, tādā kā bezcerībā.

Ar psihoterapeiti iespējams arī neizrunāju visu, un man ir neērti runāt ar viņu par homo-lietām. Ar sievieti tomēr ir vieglāk, jo vīrietim - terapeitam nevarētu atklāties.
Es, piemēram, nevaru psihot...m pateikt, ka man ir problēmas ar anālo seksu, jo esmu pasīvais. Sāpes, problēmas un info trūkums. Savukārt geji it kā mulsdami ierēc uz maniem jautājieniem.
Re: Ko var līdzēt?
12.01.2013 01:33
apolons

Neķer kreņķi. Starp citu, es kādus gadus atpakaļ šajā pašā forumā sameklēju sev sievu. 3 gadus es viņu te meklēju. Un visi man teica, ka šī nav pareizā vieta kur meklēt. Muļķības. Pareizā...

Tu vispār gribi vīrieti vai sievieti sev atrast?

Vēl varu Tev palīdzet ar konsultācijām anālā seksa jautājumos un tamlīdzīgās lietās...

Es neesmu gejs bet daudz ko no tām lietām labi pārzinu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
apolons
Re: Ko var līdzēt?
12.01.2013 01:44
KU, es gribu vīrieti atrast, bet vairāk kam pastāvīgam, ideālākā gadījumā - attiecībām. Un ar seksualitātes pieņemšanu viss bija ok, līdz brīdim, kad atskārtu, ka esmu viens/vientuļš seksuālās orientācijas dēļ.

Par anālo seksu..
Es saprotu, ka ir google, bet info angļu valodā nav latviešu valodā.
Re: Ko var līdzēt?
12.01.2013 02:07
izklausīsies absurdi, bet Tev būtu vēlams pateikt psihoterapeitei, ka kauns par to un to runāt... jo citādi Tu maksā naudu par stāvēšanu uz vietas.

par visām emocijām, kas terapijā rodas, vajadzētu pacenties tur par to arī runāt.

varbūt, ka tur tieši ir tas āķis, ka Tu gribi tādu seksu, kādu gribi, bet kaut kā nesanāk.

nav tā, ka pilnīgi nekā nesaprotu par homoseksualitāti, bet tuvu ne eksperts, parasts cilvēks, kas apmēram saprot, kas ir orientācijas, tāpēc daudz nepateikšu, bet varu iejusties Tavās kauna sajūtās runāt, bet tās ir vērts atzīt un pārvarēt, jo psihoterapeits ir mācījies, lai atbalstītu Tevi veidot tādas attiecības, pēc kādām ilgojies.



Edited 2 time(s). Last edit at 12.01.2013 02:09 by Runcene.
Re: Ko var līdzēt?
12.01.2013 02:55
apolons

Atbilstošu vīriešu te ir daudz mazāk kā sieviešu bet nu mēģini. Daži te šad tad apgrozās... Periodiski taisi tēmu ar atbilstošu nosaukumu.

Kas attiecas uz psihoterapiju tad piekrītu Rncenei tiktāl, ka jau Tu nesaki par to problēmu kāpēc netiec uz priekšu tad sanāk, ka velti naudu tērē... Bet tas attiecas uz pārējo tad es esmu tur diezgan skeptisks. Jo ko gan daudz Tev līdzēs psihoterapeits ja Tu ej nepareizu ceļu un pats labi redzi, ka tas ved Tevi deprsijā... Šis nav tas gadijums kad Tu neko nesaproti un Tev vajag atvērt acis...

Tas ir tāpat kā Tu gribētu elpot zem ūdens bet vienmēr slīktu kā mēģinātu to darīt. Un tad teiktu, dakter izdariet tā lai es varu zem ūdens justies kā zivs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko var līdzēt?
17.01.2013 12:19
Apollon,
Es arī esmu homosexuāls, bet galīgi to nepārdzīvoju, pat ja esmu diezgan vientuļš. Man ir pat zināms lepnums par savu homosexualitāti, ka esmu savādāks un īpašāks un interesējos par prinčiem, nevis kaut kādām meitenītēm. ;D
Man arī nav nekāda boyfrienda, par ko es esmu ļoti bēdīgs.
Vispār man arī nav īpaši daudz draugu vai cilvēku, ar ko kontaktēties, tā ka nāc - draudzēsimies ;D ;D ;D
Re: Ko var līdzēt?
18.01.2013 23:02
Attiecību ziņā-Kad tiecies ar vīriešiem, tad uzreiz arī pasaki, ka nemeklē vienas nakts izklaidi. Un esmu pārliecināta, ka otrs cilvēciņš to tomēr novērtēs un neizmantos. :) Varbūt pamaini vecuma grupu? Jaunāki vīrieši parasti mekle vienas nakts sakarus, bet vīrieši tavā vecumā vai vecāki jau tēmē uz ko nopietnāku... Arī iesaku izvērtēt to, kur tieši tu meklē dzīves partneri, jo klubi nav tā īstā vieta, kur gaidīt nopietnus cilvēkus...
Seksa ziņā-Cilvēkiem ir seksuāli jāsader, lai būtu labi un lai veidotos stabilas attiecības. Tā tas ir ''tradicionālās'' attiecības un esmu droša, ka arī homoseksuālās. Ne tikai homoseksuāliem vīriešiem ir grūtības atrast partneri, ar kuru ir labi. Izteiktāk gan tas ir sievietēm, jo tieši sievietēm ir grūti atrast vīrieti, kas spēj sniegt baudu. Un tas nav nekas slikts, tā tas vnk ir iekārtots. Nu nevar katram cilvēkam būt lab ar katru pretimnācēju.. Un daļai vispār nav labi bez romantisku jūtu iejaukšanas.. Tāpēc par to nevajadzētu īpaši iespringt un tomēr dzīvot ar domu, ka kāds uz šīs pasaulītes tomēr spēs aizvest līdz baudai.
Par depresīvo noskaņojumu-varētu pie vainas būt arī ziema. Iesaku pamainīt kaut ko dzīvē. Paplašini draugu loku, atrodi kādu jaunu aizraušanos, iegādājies suni, pavadi vairāk laika svaigā gaisā, nodarbojies ar sportu... Atceries, ka cilvēkiem patīk smaidoši cilvēki. Visiem. Lai kā būtu-ja būsi optimistiskāks, smaidīgāks, laipns un atsaucīgs, tad cilvēki tevi ievēros un arī citi homoseksuāli vīrieši saskatīs tevī ne tikai vienas nakts sakaru, bet arī vēlmi iepazīt tevi tuvāk un pavadīt vairāk laika tavā sabiedrībā. :) Lai veicas. :)
mad laisks
Re: Ko var līdzēt?
19.01.2013 11:01
...kā homītis, tā savādāks, izcilāks un visādā ziņā labāks par citiem...gontiers latviski šprehajet, kka gan pats no Kanādas...jeb tomēr nav tas Adams???...da šādas orientācijas rumpji neatšķirās no citiem kustoņiem...vien atšķirība gan ir - savas taisnības hipertrofēta manifestēšana...da nu, v pizdu jūs, aktīvisti...

...ku, es esmu orientēts uz mašīnām...nevari ieteikt, kā pareizi ielikt viņai izpūtējā???...:)
apolons
Re: Ko var līdzēt?
19.01.2013 13:19
Mad, tā viss nav, ka homoseksuālists ir ar kaut ko labāks, izcilāks vai talantīgāks. Tas ir stereotips, ko radījuši atsevišķi mediji, un kuru izmanto atsevisķi homīši, lai, es pieļauju, paceltu savu pašvērtējumu.

Homīši, tāpat kā heterīši, var būt gopņiki, noziedznieki, narkomāni vai alkoholiķi u.tml.
mad no malas
Re: Ko var līdzēt?
19.01.2013 20:00
Adam Gontier Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Man ir pat zināms lepnums par savu
> homosexualitāti, ka esmu savādāks un īpašāks
> un interesējos par prinčiem, nevis kaut kādām
> meitenītēm. ;D
>

...pēc šīs savas nostājas manifestēšanas noteikti iekļausies saliedētajās praida rindās...

...pediņš vai lezba pēc savas būtības - OK...tur neko nepadarīsi, tā viš i...bet parunā ar jaunajiem...iespraust otram džekam dirsā daudzi uzskata par normu...kaut gan pēc savas būtības abi ir hetero...čudno, odnako...
Re: Ko var līdzēt?
19.01.2013 20:32
mad no poda
mad no sudiem
mad no virtuves
mad no zinātnes
mad no apaksbikseem
mad no hren vin zin kuriens
mad dusmigs
mad apslapinaajies
mad noskuvies

Tie ir tikai daži no šizoptiskiem traucējumiem Failu hostings
Re: Ko var līdzēt?
19.01.2013 21:03
ja precīzāk, tad šizotipiskiem :)

šiz-

un

-optisks

diezin kā neiet kopā :)

bet nu tas jau būtību nemaina...
ikdiena
Re: Ko var līdzēt?
21.01.2013 01:43
Šitas labais!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mad no poda
mad no sudiem
mad no virtuves
mad no zinātnes
mad no apaksbikseem
mad no hren vin zin kuriens
mad dusmigs
mad apslapinaajies
mad noskuvies
Re: Ko var līdzēt?
21.01.2013 17:44
mad laisks

Kaut kur netā redzēju bildi, kur zeķturī ģērbies vecis ņem autiņu izpūtējā... Nav Tava bilde gadijumā? :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko var līdzēt?
21.01.2013 18:05
Runājot par autora iesākto tēmu, uzskatu, ka lai tiktu no tās sērgas vaļā, vajag veidot attiecības ar sievieti. Protams kura katra sieviete Tur nederēs bet var atrast visnotaļ vīrišķīgas būtnes kuram prieku sagādās iespēja savu draugu paņemt dibenā. Un tad jau var pamazām mēģināt pāriet arī pie citām, tautā ierastākām nodarbēm...

Bet tas viss ir ar nosacijumu, ka cilvēks vēlas kaut kā no tā tikt vaļa. Ja grib turpināt sevi uzskatīt par īpašu, tad nu neko...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad žizOptisks
Re: Ko var līdzēt?
22.01.2013 15:27
...enfuego, bumbulīt, kad iemācīsies rakstīt, tad arī mācīsi vecu runci pelnos dirst...:)

...ku!, kādā zeķturī???...ja sieviešu, tad noteikti nav mana bilde...ja dresskoda šrābantēs, pletkreklā ar tauriņu, tad iespējams...:)
Re: Ko var līdzēt?
22.01.2013 16:33
Mad

Nē, tauriņš nebija...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Ko var līdzēt?
22.01.2013 16:49
http://brownthatbanana.typepad.com/my_weblog/2009/11/index.html

:)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Pūkaine
Re: Ko var līdzēt?
06.02.2013 16:25
Ļoti daudziem cilvēkiem, tai skaitā sievietēm arī, ir līdzīgas problēmas. Tā nav un šitā nav. Un nemaz orientācija var nebūt pie vainas. Nedomāju, ka vientuļa vecmeita jūtās savādāk.

Bet tas, ka cilvēkam ir kontaktu trūkums, kaut kādā ziņā viņu padara nīgrāku vai dīvaināku. Vismaz man par sevi tā šķiet.
Beigu beigās, rodās sajūta, ka drīz vispār nepratīšu komunicēt nekādā veidā.

Un tas arī rada to bezjēdzīguma un vientuļo sajūtu. Tā vienkārši ir, ka tīri matemātiski nekad nepietiks partneru visiem. Īpaši sievietēm, kur nu vēl, ja meklē sev atbilstošu, domubiedrisku kvalitāti. Pilnīgi iespējams, ka katram ir kaut kur sava tipa cilvēks, bet vai viņš būs pieejams? Utopiski.

Es dzīvoju ar domu, ka būs jāpaliek par vientuļnieci. Ne obligāti vēlami, bet cēloņsakarīgi un loģiski domājot. Jo partnerus dabū jau tās, kurām tie vīrieti apullinošie relišeri pirmkārt. Paņem uz izbrīna, vēlāk nesaprot, kāpēc kopdzīve ir tāda un šitāda. Nav slikti cilvēkam dzīvot vienam. Bet vajag kādu domubiedu, neatkarīgi no dzimuma un orientācijas.

Vai labāk ir dzīvot -ka tik partneris, bet mocīties ar pašu kopdzīvi? Diez vai... :(
Re: Ko var līdzēt?
06.03.2013 14:18
Lai palīdzētu cilvēkam, arī citādi orientētiem ir jābūt valsts un likuma atbalstam.Tāda atbalsta Latvijā nav. Brauc projām uz angļu valodā runājošām valstīm.Kamēr vari. Negaidi,ka tev kāds šeit sapratīs vai palīdzēs
Šajā saitā dot padomus nav iespējams.
__________________________________
Jācīnās.Gļēvuļi mirst simtiem reižu!



Edited 2 time(s). Last edit at 08.03.2013 10:55 by Mazdakteris1.
Re: Ko var līdzēt?
06.03.2013 23:47
Taisnība.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
bmw
Re: Ko var līdzēt?
10.03.2013 19:38
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jācīnās.Gļēvuļi mirst simtiem reižu!

Pilnīgi pareizi!
Nebrauc nekur,jo-cilvēka dzīvi nosaka tas ko viņš domā,gļēvulim jebkur vajadzēs atbalstu,palīdzību,viņš meklēs kam pasūdzēties un vai kādam pielienot,nevar iegūt viņa labvēlību,bailīgajam ir bail jebkur.
Tā vietā-lido kā ērglis,jo ērgļi lido pa vienam.Centies pārveidot savu domāšanu,orientējies uz uzvarām ,nevis sakāvēm,neslīcinies alkoholā,tā dara tikai vārguļi!
Ej ar paceltu galvu,lai dirsēji dirš ko grib,viņu diršana paliek pie viņiem pašiem.Jā,dažkārt atbalstu vajag,bet-nav lielas nozīmes to meklēt pie cilvēkiem.Atbalstu meklē dabā,pie dzīvniekiem,paņem suni-viņš tev būs uzticīgs līdz kapa malai,atrodi kādu hobiju,kādu sporta veidu,ar ko nodarboties un piekās ko citi domā vai saka-90% cilvēku ir gļēvuļi un kā tādi uzvedas-līdzīgi šakāļiem-tie barā ir drosmīgi.Viss ir galvā.
Re: Ko var līdzēt?
12.03.2013 21:45
Lāsēns♥
mad laisks
Re: Ko var līdzēt?
12.03.2013 22:58
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Lai palīdzētu cilvēkam, arī citādi
> orientētiem ir jābūt valsts un likuma
> atbalstam.Tāda atbalsta Latvijā nav. Brauc
> projām uz angļu valodā runājošām
> valstīm.Kamēr vari. Negaidi,ka tev kāds šeit
> sapratīs vai palīdzēs
> Šajā saitā dot padomus nav iespējams.

...vells, un kur tik sameklēta šāda sabiedrība, kur apolons tusēja...man, pa provi, un maniem paziņām un draugiem homoseksualitāte nav pieņemama...bet ne jau paši homoseksuālisti...forša, atraktīva tauta...un tā ir katra personīga padarīšana, ar ko gulēt...

...mazdakter, Tu atkal brauc ūkstā...esi dikti advancēts???...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 10?
Ziņa: