guļot jocīgas sajūtas

Aizsāka asjana 

asjana
guļot jocīgas sajūtas
14.01.2013 17:17
gribu zināt vai man vienai tā vai ir vēl kādam...
ir reizes, ka gultā guļot pirms iemigšanas vai vienkārši guļot uz skatoties tv man pēkšņi rodas sajūta ka mans ķermenis krīt it kā cauri gultai, zemei utt. Tas ir biedējoši. Un sajūta paliek ar vien spēcīgāka. Otrs variants ir, ka liekas, ka rokas vai kājas paliek lielākas un lielākas, tas varētu izskatīties tā it kā normāla izmēra cilvēks ar 3reiz lielākām ekstrimitātēm...tas ir sviests, man nav nekādas garīga rakstura problēmas, nu ir stress par to, ka darba nav, esmu 31 gadu veca, esmu intraverts mazliet depresīva attiecība uz nākotni, ir bijušas trauksmes lēkmes bet tikai sabiedriskās vietās.

kāds var pateikt, kas tas ir? pie ārstiem iet negribu
Re: guļot jocīgas sajūtas
14.01.2013 18:05
Normāli, tā mēdz būt kad ilgāku laiku guli nekustīgi. Es piemēram būtu ļoti priecīgs ja man būtu kaut kādi tādi efekti. Tā taču ir reāla izklaide. Tu taču saproti, ka gulta nekur nekrīt un locekļi resni nepaliek. Tā kā guli un baudi :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: guļot jocīgas sajūtas
14.01.2013 18:06
p.s. Citi par to lielu naudu maksā lai kaut ko tādu izjustu bet Tev tas ir pa velti :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
asjana
Re: guļot jocīgas sajūtas
15.01.2013 16:04
tur jau tā problēma, ka esmu no tiem, kam nepatīk nekas apdullinošs, apreibinošs utt. Patīk visu skaidri apzināties, kontrolēt savu runu, darbību. Nepīpēju, nedzeru, nekad neesmu bijusi piedzērusies, pat nezinu kā izpaušas apreibšana. Un vismazāk es vēlos atakl izjust tās izjūtas par kurām rakstīju.
Re: guļot jocīgas sajūtas
15.01.2013 16:37
Pamēģini palietot kādu Gingko Bilobas preparātu un pavērot kā būs. Dzīvot visu laiku skaidrā arī isti nav labi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: guļot jocīgas sajūtas
17.01.2013 02:50
Domāju, ka atslēga varētu būt tieši tajās bailēs zaudēt kontroli. Ja visu laiku tiek ievērota strikta pašdisciplīna, ja visu gribas apzināties un kontrolēt, kādā brīdī var iestāties pārslodze un organisms var pats uz savu roku sākt izreaģēt uzkrāto. Salīdzināšanai - cilvēkiem, kuru darbs prasa precizitāti smalkās lietās, piemēram, rotkaļiem, brīžos, kad netiek veikts darbs, mēdz ļoti trīcēt rokas.
Svarīgs jautājums Tev pašai priekš sevis - kāpēc ir tik ļoti bail zaudēt kontroli?
Re: guļot jocīgas sajūtas
17.01.2013 11:04
Man tā ir,ja iedzeru pa daudz un liekos gulēt,patīkama nekā tur nav,baigi pretīgi.
Tiešā veidā nezināšu ko ieteikt,jo es parasti iesaku kādus vitamīnus,mikroelementus,un-nedomāju,ka Tev vajadzētu kādas zāles tik vieglam gadījumam,kaut ko vispār esi mēginājusi lietot,vienalga ko?Nu,man,lai kko vispār ieteiktu,vajag garāku sarunu,tā vispār-domāju ka jātiek vaļā no depresijas,stresa,lai arī tam ir iemesls,pirmais jau ko domāju-vai organismam pietiek magnijs,jo,ja tas trūksr,tad trauksme,depresija,problēmas ar kustību koordināciju ir ļoti iespējamas.
Ikdienā jūties trauksmaina?

jekabs19@inbox.lv
Ezis99
Re: guļot jocīgas sajūtas
18.01.2013 00:54
Man dažreiz tādas sajūtas, kad esmu slims un temperatūra ap 40. Tad visādi tādi gļuki sāk rādīties. Baigi nepatīkami!
Nosaukumu nepateikšu, bet esmu lasījusi par tādu kā sindromu, kad cilvēks mēdz redzēt savas ekstremitātes lielākas, neka tās ir. Tikai tur bij rakstīts, ka tā to redz visu laiku. Iesaku cītīgi pameklēt internetā informāciju un nosaukumu, jo nemāku arī pateikt, kāds speciālists varētu palīdzēt.. Un tad jau pēc pētījumiem domāt, pie kā doties un kā to mainīt.
asjana
Re: guļot jocīgas sajūtas
29.01.2013 20:07
esmu intraverts ar , jau no agras bērnības, depresīvu noskaņu, agri sāku domāt par kariem utt. Tagad ir 31. gads, iedzimtas migrēnas, kā rezultātā regulāri dzeru Triganu, lai noņemtu saspringo sprandu, Magne B6 arī regulāri, katru mēnesi pa 10 dienām. Vingroju, reti gan, bet tad kad nekas nelīdz un liekas, ka migrēna būs klāt, izstaipos. Visu bērnību man tika noteikta nepareiza diagnoze un ar to baigi iedragāju sev pašvērtējumu. Ilgus gadus dzīvoju viena, līdz ar to viss kas ar mani notika, kas man ir bija jāsarūpē pašai. Tagad jau 5 gadus dzīvoju attiecībās bet pēdējos 4 mēnešus, kad pārvācāmies no mana dzīvokļa uz viņa māju, mums ir kapitāla krīze, strīdi, lamas utt. Nesen atradu darbu, ilgi pārdzīvoju, ka nevaru atrast neko piemērotu, stress. Bet tās sajūtas ik pa laikam man ir jau no bērnības, es nevienam neko neteicu, jo ļoti baidījos, ka esmu jocīga un mani iespundēs trako namā, lai gan nekādas saistības ar to māju man vai mūsu ģimenei nav bijis. No bērnības iemācīts, ka citu cilvēku vajadzības ir prioritāte un tikai pēc tam es un tā arī vēl ar vien neprotu to pagriezt otrādi. Pirms 4 mēnešiem biju ārpus LV, bija milzīgs stress, biju ļoti tuvu nervu sabrukumam. Ir bijušas panikas lēkmes sabiedriskās vietās, sākās pēc tam, kad noģību piesmakušā, cilvēku pārpildītā vilcienā. Esmu sākusi pastiprināti svīst, kas agrāk nebija raksturīgi. Vispār pēdējā laikā liekas ka nekas neesmu, neko neesmu pelnījusi labu utt. Vienkārši cilvēks, kas blakus 5 gadu laikā nekad nav paslavējis utt.
Re: guļot jocīgas sajūtas
29.01.2013 20:28
Iespējams,ka Tu varētu kko pamainīt no mikroelementiem un vitamīniem,jo-Magneb6 dažkārt nepalīdz,es ieteiktu kalciju ar magniju,ir dažādi,viens variants-calcia800,un tad varētu multi b strong.Varētu vēl kko ieteikt,bet būtu vairāk jāzin kkas.Cukura līmenis ir baudīts?Asinsspiediens un pulss kāds ir?Es neesu ārsts,vnk-drusku kko saprotu.Jā-derētu jau arī psihoterapeits,jeb-vismaz audio psihotehikas,kkas līdzīgs meditācijai.

jekabs19@inbox.lv
Re: guļot jocīgas sajūtas
29.01.2013 20:52
Domāju, ka Tev ļoti derētu psihoterapeits; daudzas sajūtas zustu, ja Tev izdotos izveidot augstāku pašvērtējumu. Arī spranda atietu.

Es nudien negribu biedēt, bet man mazliet ir pieredze ar šīm lietām: ja cilvēks sevi ILGSTOŠI baigi noliek, šausta, ir neharmoniskās attiecībās, tad psihiskas slimības var arī attīstīties; jau teicu, ka nebiedēju ar to, bet par psiholoģisko labsajūtu vajadzētu gan padomāt, jo, ja Tu to nedarīsi, var tiešām notikt tas, no kā Tu baidies, jo smadzenēm un visam ķermenim būs bijis par grūtu!!!
Re: guļot jocīgas sajūtas
29.01.2013 21:52
Rucene,Tu Margaritu Murahovsku neesi gadījumā klausījusies,vai dzirdējusi tādu vārdu?Es varētu sameklēt linku un ielikt,manuprāt-pašvērtējumam ļoti labs audio,bet-interesanti ko Tu teiktu,citiem arī palīdz labi.
Jā-autorei-kkas ir jādara,depresija gan laikam nav psihiska slimība,bet-tā var kļūt aizvien smagāka.Es ieteiktu vismaz rakstīt-ko Tu domā darīt,ko redzi par derīgāku.

jekabs19@inbox.lv
Re: guļot jocīgas sajūtas
29.01.2013 21:58
Te būs,autorei noteikti ieteiktu,un-labprāt dzirdētu atsauksmes,vienīgi-tas ir krieviski.

http://books.tr200.net/v.php?id=11463

Bet palīdzēja ļoti labi man,arī citiem,vairāk gan domāts sievietēm,bet-var abi dzimumi.vajag lādēt no depozitfile.com ,pa velti.

jekabs19@inbox.lv
Re: guļot jocīgas sajūtas
29.01.2013 22:36
Ja Tu vari, atrodi to linku. Man gan nav pieredzes, bet ir taču situācijas, kad cilvēkiem nav naudas, un es domāju, ka ir labi darīt visu ko, kas palīdz.
Re: guļot jocīgas sajūtas
29.01.2013 22:47
Vēlreiz:

http://books.tr200.net/v.php?id=11463

Jā,nav naudas,un arī-manuprāt psihoterapiju var apvienot ar audio psihotehnikām.Man būtu prieks dzirdēt atsauksmes,arī-ja nepatīk,pagaidām gan negatīvu nav bijis.Bet-daži ir baidījušies lietot vispār audio psihotehnikas.

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 29.01.2013 22:50 by ivars61.
Re: guļot jocīgas sajūtas
29.01.2013 23:23
Relaksācijai varētu šo,tas ir alfa viļņu stimulācijai,bet-jāklausās ar austiņām un ļoti klusināti:

http://www.youtube.com/watch?v=BybBaJC1cFo

Nav ideāls,varbūt vēlāk atradīšu labāku,jo-mūzika bez emocijām,bet varbūt kādam patīk tieši šis.
Te būs vēl,gan jāsaka-ja izjūtas nav patīkamas un relaksējošas,tad nevajag klausīties,tāpat-šie audio ir domāti,ja ir stress ar depresiju,bet-ne ja ir smaga depresija ar apātiju,bez stresa.

http://www.youtube.com/watch?v=Yd4lJjQLfx4&NR=1&feature=endscreen

jekabs19@inbox.lv



Edited 2 time(s). Last edit at 29.01.2013 23:48 by ivars61.
Re: guļot jocīgas sajūtas
30.01.2013 00:17
Pēdējais būtu ļoti noderīgs autorei,jo-nupat cilvēks ar līdzīgām sūdzībām mēgināja-momentāls efekts,nomieriošs un antidepresīvs,es jau novērtēju tāpat pirms ieteicu,man vairāk nomierinošs.
Te nebūtu jāmeklē muzikālas vērtības......:)
Atgādinu-jāklausās tikai ar austiņām un ļoti klusināti,lai skaļums netraucētu relaksēties.ja sajūtas nepatīkamas-labāk pārtraukt.

jekabs19@inbox.lv



Edited 2 time(s). Last edit at 30.01.2013 00:20 by ivars61.
Re: guļot jocīgas sajūtas
30.01.2013 01:18
Visi jautājumi ir jāprasa Tam Kungam madam, viņš zin visas atbildes un risinājumus, jo viņam ir apveltītas Dieva dotas spējas. Viņš ir izredzētais Failu hostings
Re: guļot jocīgas sajūtas
30.01.2013 01:31
Enfuego
Es jau ieteicu jums abiem-nomierinieties.Un aizmirsti,jeb vismaz-neroc augšā aizvaiojumus.Iekopē pēdējo linku,uzliec austiņas un paklausies,viens lexotanil ietaupīsies

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 30.01.2013 01:31 by ivars61.
asjana
Re: guļot jocīgas sajūtas
30.01.2013 19:26
Jums visiem ir taisnība un brīvdienās noteikti paklausīšos no linka.
Paldies Jums visiem, augstu vērtēju.

Kādu laiku atpakaļ bij` man gan adekvāts pašvērtējums, gan mērķis dzīvei, gan draugi, gan spēja argumentēt savu viedokli un to izteikt, pat ja kādam tas nepatika. Es ļoti īlgojos pēc tā laika, jo zinu, kāda es varu būt. Pat nevaru pateikt brīdi, kas viss sāka slīdēt uz leju. Es vienmēr cenšos paslavēt, ja kāds izdarījis ko labu, jo zinu, kā tas var pacelt pašvērtējumu un tiekties pēc laba rezultāta. Man nekad, arī bērnībā, nav izteiktas uzsslavas, savukārt, ja ir kas ko slavēt nav vārts vienmēr tika uzsvērts. Diemžēl, mans vīrietis ir tieši tāds. Es viņam saku, ka es vēlos dzirdēt pelnītu paldies vai uzslavu bet...
Un pats parodoksālākais ir tas, ka pati esmu psihologs, nestrādājošs gan, un labi ka tā. Zinu, kas jādara bet tik grūti saņemties uz nepopulāriem soļiem un tos īstenot. Esmu kā basais kurpnieks.


vēlreiz liels paldies par saturīgajām un noderīgajām atbildēm un ieteikumiem.
Re: guļot jocīgas sajūtas
30.01.2013 19:32
Man gan Sieva pieņēma jaunu izaicinājumu, iestājās augsti klafisicētā darbā, kautgan pati strādāja 5 gadus maximā, un citos veikalos. Kā arī es pats, gaidu to dienu kad būšu jaunās izmaiņās, man šī smirdīgā, ļaunā, naidīga Latvija ir apnikusi, mazā pilsētā viens otru aptirš, bet tur gan visiem ir pie kājas kas tu esi, un kāds tu esi. Tas man der. A te kā nopirdies tā viss rajons zin jau visu.
Re: guļot jocīgas sajūtas
30.01.2013 19:50
:D:D:D
Tu iedomāties nespēj - kā apdirš imigrantus Īrijā... kas ir dīvaini, jo esi taču tur bijis ;)
Nez kas ir augsti klafisicēts darbs? Kvalificēts? Tas būtu? Ja jau lielies...dari to līdz galam :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: guļot jocīgas sajūtas
30.01.2013 20:23
autorei

Nu tad jau teorētiski Tu esi gudrāka par mums visiem kopā; bet kāpēc gan Tev nestrādāt par psiholoģi? Tu noteikti labi izjūti cilvēkus; terapija pishologam šā vai tā ir nepieciešama, lai nesadegtu; supervīzijas, piemēram.

Lai Tev izdodas.
Re: guļot jocīgas sajūtas
30.01.2013 21:21
Nē ja māki uzsturēt angļu valodu un izrādīt viņiem cieņu, tad arī viņi tevi cienīs, es takš man liekas labāk zinu. Esmu strādājis tur apkalpojošā sfērā. Un zinu kāda ir viņu attieksme, kad viņus apkalpo!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 1?
Ziņa: