5.Februārī izlidoju uz Īriju

Aizsāka enfuego 

Runcene, kā labā Tu strādā? Tu esi kā nenogurdināma psihiatrijas propogandas mašīna.
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
23.01.2013 19:07
Kāpēc man kāda labā būtu jāstrādā? Nevari iedomāties, ka es tāpat vien, savam priekam?

Un kas Tev pašam par problēmu ņemties visu laiku ar to "plesībo" :)?

Arī baigi atkārtojas, turklāt šausmīgi ilgi. Ja jau Tu tos AD nedzer, tad kāpēc visu laiku jāsūdzas, aizmirsti un baudi dzīvi ar trankviļiem, par kuriem Tevi strostē farmaceits :)

Esmu pati pārliecinājusies, ka psihiatriju ar gudru apdomu pie sakarīga doka var lietot, un to uzskatu par variantu, ja tiešām vajag.

Klonazepams ir tik iedarbīgs, ka trauksmes gadījumā tur vairāk par 1/8 daļu 2 mg tabletes arī nevajag. Es reiz sajaucu 1/2 20 mg escitaloprama ar 1/2 klonazepama, no rīta... biju maigi šņācošs radījums pēc apmēram 30 min. uz vairākām stundām.

Sievietēm cits rumpis, cita ķīmija, spēcīgāk iedarbojas.
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāpēc man kāda labā būtu jāstrādā? Nevari
> iedomāties, ka es tāpat vien, savam priekam?
>
> Un kas Tev pašam par problēmu ņemties visu
> laiku ar to "plesībo" :)?


Man ir plesībo mānija, es visur redzu plesībo!! :) Neko nevaru padarīt. :)
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
24.01.2013 00:06
Es AD 20 mg, un 3mg klonazepānu uz nakti un ir okei sanāk viena un puse tabletes. Jo kā man teica narkomāni lieto klonazepānu, un tas arī apstiprinājas!



Edited 1 time(s). Last edit at 24.01.2013 00:07 by enfuego.
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
24.01.2013 11:30
No AD jēgas miegam nekādas, ja runa par ātru iedarbību, jautājums vienkārši, kad to labāk dzert. Un, ja tas jālieto, tad kaut kad jādzer ir, var arī vakarā.

Tāpēc jau teicu par kvetiapīnu kopā ar klonazepamu, jo tie viens otru potencē, pastiprina viens otra darbību, klonim mazāku devu vajadzētu, ja sākumā jau 1,5 tabletes, tad tas ir ceļš uz atkarību, kad devu vajadzēs celt.
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
24.01.2013 14:22
Bet man to AD Active Paroxatine deva uz nakti jo tam piemītot miega effekts.
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
24.01.2013 14:43
Nu, ja viņš Tev dod miegu, tad ok, bet klonis sākumā pusotra 2 mg tablete ir par daudz, vismaz manas domas.
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
24.01.2013 15:05
nuAD nedod miegu, kvetiapins dod, bet es tagad gulju panakti ljoti labi un pieceljos labi, tas man apmierina, nu esn jesu liidzi ,gan kvetiapiinu, gan ad, gan kloni ja nukas!
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
24.01.2013 15:10
un es tikko ar savu kādreizējo sporta ķīmiju sajutos tīrs balts un pūkains :D
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
24.01.2013 16:37
Enfuego, tikai nesūdzies pēc laika, ka klonazepams vairs nelīdz.

Tāpēc teicu par vēlamo kombinēšanu ar kvetiapīnu, kas palīdzētu lietot mazāku devu klonazepama, jo tā ir pārāk liela deva, ko lieto tagad; tas ir pats lietošanas sākums, bet jau 3 mg, kad cilvji normāli guļ arī ar 0,5 mg, ar 1/4 daļu 2 mg tabletes.

Bet nu ok, Tev pašam tas laikam jāpiedzīvo.

Nejautāju jau, ko Tu ņemsi vai neņemsi līdzi.
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
24.01.2013 17:41
Cik Tu lieto kvetiapinu,Enfuego?
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
24.01.2013 17:41
Nu ko koferi sakrāmēti jau? Cikos ta rītā izlido? Uz cik ilgu laiku?
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
04.02.2013 20:41
ceru ka uz neatgrezsanos!
Lai veicas Enfuego,gan jau atgriezīsies :)
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
05.02.2013 02:10
Nu paldies, tev taapat.
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
05.02.2013 08:47
laptopu labāk neņem līdz :)
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
05.02.2013 20:50
ko aprej citus eksistenciali :)
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
05.02.2013 23:12
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ko aprej citus eksistenciali :)


Vieniigais kas mani aizstaav, jo laikam jau vinji domaa ka es izskatos pec gariigi atpalikusa cilveeka :)
Lidosnaa atlikta uz nenoteiktu laiku!
05.02.2013 23:15
Taatad 5 februaarii neizlidoju, jo biljetes veel kaveejaas, kaa jusdams, ka kautkas noies greizi. Karo4 naacaas tomer taisiit grupu, samaksaaju 30 par psihologes sleedzienu, un no beerniibas psihiatres visus dokumentus nokaartoja. Tagad gaidu dienu kad jaabrauc uz komisiju, bet kaa mineeja mana psihiatre, nu vinja netic ka iedos grupu, tikai deelj iskata!

Tagad psihiatre, man iezrakstiija, Depakine chromo, lai nebuutu jaalieto, klonazepaans. pameeginaaju, nu savaadaaks esmu palicis, tads apreibis staigaaju!



Edited 1 time(s). Last edit at 05.02.2013 23:17 by enfuego.
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
06.02.2013 06:30
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ko aprej citus eksistenciali :)


tāpē, ka man ir garlaicīgi un jūs visi man krītat uz nerviem :)
Kā var būt tā, ka biļetes kavējas? :D Viņa vai nu ir, vai nu nav nopirkta..Tev vispār kāds to biļeti ir pasūtījis?
Pūkaine
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
06.02.2013 15:58
Es iepriekš sapratu, ka enfuego strādās tajā sarunātajā darbā. Kaut kas ar viesnīcām bija saistīts. Kāda velna pēc jābrauc tad uz Īriju? :(
Ka vajadzēja tikai iznākt no slimnīcas.
Manprāt, Īrijas verga apstākļos var tikai vai nu vēl vājāks palikt vai radikāli izārstēties.... Man grūti noticēt, ka brīžos, kad jūtās visai slikti, varētu parukāt n-tās stundas pie sēnēm... Zinu pietiekami cilēkus, kurus sēņu un līdzīgs darbs ir novedis pie vēl lielākām veselības problēmām. Protams, ja var iztikt ar dažām, samazināta miega stundā, tad noteikti var ar to tikt galā.
Man miegs ir svarīga opcija. Kā nepietiekami neizguļos, tā problēmas.

Tā uzskatu tāpēc, ka bieži esmu pati domājusi, kā būtu, ja to darītu un vai es to spētu.

Nu kāds velns dīda skriet nezin kur, ja , cik nopratu, tomēr izdodās atrast arī šeit darbu?
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
07.02.2013 11:53
Da saprotiet, braalim ir tads pazinja ramzams, pie kura jau vins braukaa uz Dublinu, ramzams braalim soliija ka biljetes jau atsuutis uz 5.datumu, bet redz ramzamam kautkas tur ar naudam nav sanaacis, nu vot esmu atkal iespruudis. Un nekur netieku, jo braalis man zveereeja, ka biljetes ramzams izsuutiits, jo projam sola ka buus bet nevar pateikt preciizu datumu!
Kapēc tad Tavs brālis pats nevar nopirkt biļetes? Ieiet www.ryanair.com un nopērk..tad ne uz vienu nebūs jāpaļaujas.
Pūkaine
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
07.02.2013 18:22
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Da saprotiet, braalim ir tads pazinja ramzams,

Negribu sabiedēt, bet ka neiznāk līdzīgi kā tām latvju naivajām meitenēm...kas dodās uz ārzemēm..

Mani šaubīgu dara Tevis pieminētais vārds- ramzams. Pat, ja tas ir tikai segvārds. Bet tāds ēģiptiski austrumniecisks.. Un tie ir knaši (no citu cilv. lasītās nelaimīgās pieredzes) uz solījumiem un ''it kā'' naudas došanām, lai varētu tikt līdz darbam.
Ka neiznāk, ka no Tevis uztaisa cilvēktirdzniecību vai ko citu savtīgu.... :(

Nē, nu ja patīk afēras, tad droši vien derēs šis variants.

Nu man jau šķiet, ka tās tādas klasiskas krāpnieku un austrumnieku atrunas....te būs, te nebūs, te atkal kaut kas iesprūdis.

Vai Tu zini, kas Tev būtu tieši jādara? Kādā jomā darbs? Varbūt par kurjeri grib Tevi pavilkt...vai ko citu tik pat nejauku, ja jau kaut kāds ''Ramzes''. Ar tiem joki mazi, palasi mitoloģiju... vai mūsdienu pieredzi...

Un tad jābūt gatavam, ka savus bērnus vairs varbūt neredzēsi, vienkārši netiksi uz Latviju atpakaļ.

Piesardzība nebūtu par ļaunu. Zinu gadījumu, kur arī kāra uz ausīm makaronus par it kā īstu darbu, bet ''tā kā darba tagad tomēr neesot'', tad bija jāiesaistās noziedzīgās lietās. Tie starp citu bija divi vīrieši. Par laimi, atbēga atpakaļ veiksmīgi, ja būtu vēl vilcinājušies, draudētu restes tajā valstī. Ātri saprata, ap ko lieta grozās....
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
07.02.2013 19:54
ramzams, mjā...

ramzams pirks biļetes, kaut arī pie brāļa draudzenes apmetīsities...

priekš kam tas ramzams?

darbu kārtos?

un kādu?

man šķiet, Pūkaine precīzi par tēmu ir pajautājusi, jo Tavs naivums, enfuego, vienkārši ir graujošs. neiekulies vēl lielākos mēslos.

un priekš kam Tu psiholoģei Ls 30 atdevi, ja slimnīcā taisīja testu? Turklāt valsts psihiatrijā visi psihologu slēdzieni ir gandrīz bez maksas, jo slimnīcā par velti, bet ambulatori Ls 2 jāmaksā.
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
07.02.2013 19:58
jāmaina sarunas tematā datums? :D
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
08.02.2013 12:16
Nee es neteiksu seit forumaa ar ko nodarbojas mans braalis un ramzams, bet to ka biljeteem bija jaatnak tas bija zinaams, un to ka vinjas bus to ramzams joprojaam apstiprina, jaaa vins ir pakistaanju izscelsmes cilveeks. Un darbu man neviens nesoliija, es pats vinju tur tabuutu, man bija galvenais saakumaa, kur palikt. Es aizietu uz savu veco viesniicu un tabuutu atpakalj savu darbu, jau vis ir zinaams, tikai ir kaveejumi.

Un grupu es uzstaisiit gribeeju lai sieva sanjem kameer esmu arzzemees kautkaadu naudu liidz ko es sakaartoju lietas tur.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.02.2013 12:18 by enfuego.
Draudziņ, biļetes nevar tāpat kautkā atnākt pašas, ja viņas nav nopirktas :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 2?
Ziņa: