5.Februārī izlidoju uz Īriju

Aizsāka enfuego 

un Tu te esi jau sapinies savā meistarībā konkrēti..pirms tam rakstīji, ka Tev darbs sarunāts, tjip lasīsi sēnes Īrijā. Tagad, ka pats sameklēsi.
Tad Tev bija jau LV sarunātas pārrunas, bet tagad Tu jau lido uz Angliju, lai gan pirms tam taisījies uz Īriju..visai interesants tipiņš izskaties.
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
08.02.2013 16:07
Enfuego ir personības dubultošanās :))
skaties tik neiebrauc auzās uz fiktīvām lietām, es tādiem ramzamiem neuzticētos :)) a tādu tur daudz :))
Pūkaine
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
08.02.2013 16:28
Ai, ai.... Biju pārliecināta, ka ar mani ir ļoti švaki, izšķirtspējas ziņā. :(
Bet nesaprotu, kā enfuego bija tik prātīgs sākumā, bet nu galīgi nav lāgā ar dzīvi..

Varbūt ņem un vienkārši aizej uz to darba vietu, kas bija paredzēta kaut kad decembrī, ja nemaldos, un parunā vēlreiz?
Sāksi strādāt, ienāks kāda naudiņa, šis tas sakārtosies varbūt...
ikdiena
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
09.02.2013 00:34
kādu gan sakarīgu domu var gribēt no cilvēka, kurš ēd medikamentus kā govs zāli......
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
09.02.2013 11:09
Pievienojos ,ikdiena,, teiktajam ,ari temata par berniem ....
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
09.02.2013 18:51
Kas jauns Enfuego?
Re: Enfuego
10.02.2013 14:52
Man šķiet, ka Jūs te baigi pārspīlējat! Padalīšos savā pieredzē. Es arī atrodos ārzemēs-Vācijā! Jau vairākus gadus lietoju AD un lexotanīlu! Kad biju LV izņēmu Eiropas veselības apdroš karti, kas ir bez maksas. Tagad, kad vajag zāles aizeju pie ārsta, viņš izraksta recepti un mieriņš!
Re: Enfuego
10.02.2013 15:03
Nu bet Tu jau nešņauc un nedzer, pa laikam neesi tādā stāvoklī, kad nespēj atbildēt par savu rīcību, policija arī Tevi nav savākusi un bērnus zagt arī neplāno...

Skaidrs, ka zāļu lietas var nokārtot, ja vien grib, un dzīvot mierīgi nost.
Vijolīte.
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
10.02.2013 22:06
...mjā...nožēlojami...pat runāt nav vērts...
Piedodiet viens otram,un mīliet viens otru,jo jums ir bērni,tātad Dievs jūs vienojis...
mad smīkņādams
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
12.02.2013 21:08
...paceļiet rokas, moderatori, kuri diskriminē manus tekstus...vai tad viendzimuma laulību pieminēšana ir kas peļams???...
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
12.02.2013 21:26
mad, kas atkal noticis?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
anoņimka
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
12.02.2013 21:53
...kkur kāds no klavas klabinātajiem, laikam mad, ielika ziņu enfuego, lai yis stājas viendzimuma laulībā ar zumzumu, kurš sola jumpravām anglijā zelta kalnus...ieteica enfuego uzvilkt lindrakus un uz inglenderiem prom...bet kāds lasītājs ( es ) šo nekrietneļa mad opusu nevar sameklēt...

...labvēlis...
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
13.02.2013 12:15
Skatos pēdējā laikā te tikai lieki troļļo, tagad brālis atbrauca no norvēģijas(cits brālis, neinvalīds) Šis minēja ka varot savākt pie sevis strādāt, tur vismaz viņš mani tur grožos jau no bērnības.
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
13.02.2013 14:26
Tad Iirija, tad Anglija, tagad jau Norveegija ;)))
mad smīkņādams
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
13.02.2013 18:27
...šitam rumpim viss galvā sajucis...
Būsim iecietīgi un atbalstīsim ar labu vārdu tos kuriem ir grūti,dodot prieku citiem,un pašiem gūstot prieku no tā!
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
14.02.2013 18:22
Lāsēn, kas Tev menopauze? :)
Kas tas ir? :)
Re: 5.Februārī izlidoju uz Īriju
15.02.2013 01:06
Lāsēn nesmīdini tautu :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 12?
Ziņa: