vairs nevaru izturēt

Aizsāka existential fool 

Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 17:46
Ā to nedrīkstēja Runcen :) Pareiz šis ir psiho phorum, kur slikti kadri, var radīt iespaidu, uz exestenciall fooll :)

Par tabļetkām.

3 diena bez nomiernošā, kā jau zinādams, ka saspringums dagaņajit mani atkal. Nu neko, visas receptes uz klonazepāna esmu izņēmis, jo tās ir uz uzskaites, nāksies iet atpakaļ pie bromazepāma!
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 17:50
enfuego, atvaino, bet te tiešām ir nervoza tauta; lopu kaušanas davai kaut kur citur un citreiz :)

nesapratu arī Tavas asociācijas: kā tas Tev asociējas ar eksistenciāli? :), bet nu tas nebija galvenais iemesls.
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 17:53
Nu tur viņi meta iekšā kadrus, varbūt es aizgāju no exestencial fool tēmas, bet viņi paši to iesāka, nu es ar izdomāju iemest kādu youtube kadru! Vot arī visa asociācija!
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 17:55
ak kungs, un tad vienīgais, ko varēji atrast, bi lopu kaušana?

mmm....

Tavs ķirbis man reizēm ir mīkla :)

P.S. Vai tad doks nevar iedot jaunu recepti tam klonim, ja beidzās?
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 18:04
Saproti, ka es pie Ģ ārstes paņēmu līdzi, ķipa uz ārzemēm braucu, un limits ir mēnesī 2x30, bet ja ar officiālu papīru, ka izlido uz ārzemēm, tad 3 mēneši, 3x60. Pie Sava bērnu psihiatres, es jau izņēmu max 2x30 mēnesī, un arī pie officiālās psihiatres veldres ielā, kura man ar gariem zobiem izrakstīja, 2x30 uz mēnesi!

Un par veldres ielu, psihiatru attieksme ir vienkārši graujoša, man tik klārē; tu nedrīksti uz valsts apmaksāta psihiatra staigāt pie viena, tad pie otra, da beigās es itkā pierakst'jos, ka ārstēšos pie a kurtmanes kautkādas, da pictu tos psihiatrus, es saku man vajag tabletes tik un tik, a šī man saka: nē tu izskaties ļoti slidens, un tu esi pirmo reiz, vispār ta veldres iela smird, slinkie psihiatri, pie Ģ.ārstes ir daudzreiz pretīmnākoša attieksme, nekā veldrenē. Mēgināšu atrast kontaktu uz sava rajona psihiatra, Siguldā, lai tā veldres iela iet ieskrieties.

Bet gudrākā un zinoškā ir tomēr mana vecā bērnības psihiatre, kura uzskata, ka neiroleptķi ārstē un to vaig labāk darīt tā tāpēc ka tā, viņai ir pieredze ar pacientiem jau vairāk , kā 35 gad, viņa drīz ies pensijā, jo viņa ar datoru vairs nemāk strādāt, jo valsts apmaksātajiem psihiatriem, ir jābūt vienotai datu bāzei, lai policija varētu izskontrolēt, klonazepāna, subotexa, kā arī citu psihotropo vielu nokļūšanu uz ielām!!

Nu iedomājies ja mēnesī es pie trijiem dokiem esmu izņēmis maksimumu, domā viņi vēl dos:) Viņiem nemaz nav atļauts kloni dot tik cik tu vēlies, es saku man vaig divas uz nakti, dažreiz trīs.

Tātad tagad lai tabūtu klonazepānu, man jāgaida vēl 20 dienas. Bet es ko secināju, ka klonazepāns baigi fiksi un momentāli izveido toleranci, tāpēc man lorafēns un bromazepāns labāk patika, tam klonim, tu jūti tādu vairāk narkotisku garšvielu :)



Edited 3 time(s). Last edit at 11.03.2013 18:11 by enfuego.
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 18:28
Nu pēc tā, kā Tu stāsti, iznāk, ka Tu desmit dienās esi apēdis 300 tabletes... 8)
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 18:41
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...tagad visi uzlikušies eksistenciālajam
> durakam virsū, un tik birstē, cik saulaina un
> skaista ir šī pasaule...da lai karās,
> griežās, sarijās un visādi citādi mēgina
> beigt savas visnotaļ saulainās zemes
> gaitas...viņam eksistē tikai tas, ko pats var
> aptaustīt vai ir izlasījis gudrās
> grāmatās...stulbi tic, ka lielā lustra, ko sauc
> par sauli ir liela un karsta...aptaustījis nav,
> bet tic...ir pārliecināts, ka pēc nāves nav
> nekā...Tavs prāts ir aptumšots, džekiņ, ar
> NETICĒŠANU...
>
> ...ir gan āzis...:)


Pastāsti kam tad jātic, kur ir patiesība? Vai senajos šumeru vai ēģiptiešu vergturu mītos? Vai new age idiņu grāmatās?

Un pēc nāves ir gan kaut kas- liela smirdoņa un nesmuks skats, tapēc tevi aprok zemē.
mad smīkņādams
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 19:41
...es vienkārši zinu...nodrāzta frāze, bet patiesa - ieklausies sevī...bmw pareizi pauž - rezēm nav par skādi vienkārsi mēgināt neko nedomāt...patiesība pati atnāks...protams, ja būsi gatavs tam...savulaik vieds vīrs mani iemācija ielīst sevī...ieklausīties tukšumā...tas pasaka daudz ko priekšā...
...protams, ka gaļa sapūst...bet cilvēks nav gaļas gabals...:)

...runcenīt, enfuego atkal mēgina palekties tik augstu, lai ierauga kaut vai viņa šņukuru pāri aizgalda malai...:)
...par kloni...ko tu stulbam padarīsi - tie, kā parasts, brauc no viena grāvja otrā...ja protams, nedirš, kā parasti...
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 19:57
From now on, you got ignored all the time

Failu hostings



Edited 1 time(s). Last edit at 11.03.2013 19:58 by enfuego.
mad jau zviegdams
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 20:11
...tātad Tu tomēr esi sieviete???...vai sieviešu dzimtas mīkstais???...vai bābietis biksās???...hū ār jū, šmak???...
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 20:19
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 20:28
Kaš taš ira Enfuego :)
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 20:31
Das iš švainen rihtiš Failu hostings
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 20:32
Kas tas ir? Doiče šveine? :)
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 20:34
ja natrulljih Deutchen švainen Failu hostings
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 20:35
Kā Tu ieliec tos smaidiņus?
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 20:38
Ai lāsēn beidz piešmekot topikus, tad tik tiešām, exestensial fool padomās ka esam roboti Failu hostings



Edited 1 time(s). Last edit at 11.03.2013 20:38 by enfuego.
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 21:00
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ai lāsēn beidz piešmekot topikus, tad tik
> tiešām, exestensial fool padomās ka esam roboti


un to saka pats šmeks? :))
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 21:09
Godājamie kungi, varbūt mēs varam spamot vienā tēmā? :)

Harding ir ienācis un blakustēmā uzdevis nopietnus jautājumus, cilvēkam rīt jāsāk strādāt, varbūt iesakiet ko derīgu, nevis šiten tā.
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 21:24
Nu ko darīt ka exestencial fool, neko neprasa vairāk mums, un tāpat uzskata ka mēs esam roboti, un vēlpietam, nelieto zāles, es uzskatu ka viņš ir neatgriezeniski slims, nevis pat slims, bet tiešām citplanētietis, jo te jau viņš, grozās ari ilgi, un nejau pirmo reizi uzdod vien un to pašu jautājumu!
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 21:44
Man žēl tās Hardinka koridora durvis. Vai ta nu vajadzēja tik šerpi ar tām izrīkoties? :/
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 21:49
Tad tu mirsi vai nē ko darīsi? Vai tikai āksties visu laiku? Kā lai mēs tev palīdzam?



Edited 1 time(s). Last edit at 11.03.2013 21:49 by enfuego.
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 21:52
Es tak teicu- pavasarī vai vasarā. Man viss ir pēc grafika, ņe tošto Tev, alkogoļikam un vējagrābslim! :)
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 21:58
Jā jā davai pasaki kurā vietā, lai es varu nofilmēt. Baigais jau nu tev grafiks tu pateici tjipa jā vai nu nē - Pavasarī jeb Vasarā, tu nu gan māki jokot Failu hostings



Edited 1 time(s). Last edit at 11.03.2013 21:59 by enfuego.
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 22:31
Izskatās vispār ka šovasar mainīsies magnētiskie poli,tas starp citu
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 22:50
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...es vienkārši zinu...nodrāzta frāze, bet
> patiesa - ieklausies sevī...bmw pareizi pauž -
> rezēm nav par skādi vienkārsi mēgināt neko
> nedomāt...patiesība pati atnāks...protams, ja
> būsi gatavs tam...savulaik vieds vīrs mani
> iemācija ielīst sevī...ieklausīties
> tukšumā...tas pasaka daudz ko priekšā...
> ...protams, ka gaļa sapūst...bet cilvēks nav
> gaļas gabals...:)

Es esmu daudz ieklausījies sevī un apkārt, daudz analizējis un izskatās, ka šo eksistenci mums nekad neizprast. Kas viss šitas ir? Mēs vnk esam pārāk primitīvas būtnes, lai pat pietuvotos jelkādai izpratnei. Mēs tur vispār nekādu lomu nespēlējam un nekad neizpratīsim. Tu skaties uz visu caur savu neizmērojami milzīgo primāta ego, kas ir varenāks par pašu Everestu. Tev liekas, ka Tu esi centrs. Viss izriet no- ES un manas sajūtas no maņu orgāniem. Tālāk prātiņš nekādi netiek? Pacelies kaut dažus kilometrus virs mūsu mīļotās planētas un paveries, kas tad esi tu.

Kas Tev liek domāt, ka cilvēks nav gaļas gabals? (izņemot Tavu ego, protams)
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 22:59
Ai labi, lai abi slimie runā viens ar otru skatos viņiem ir vienādas paralēles Failu hostings
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 23:10
Starp citu runājot, man šonakt bij interesants piedzīvojums. Laikam miega paralīze. Es pamostos, esmu it kā pie apziņas, tikai nevaru pakustēties un reāla panikas sajūta. Gluži kā nāves bailes. Liekas, ka kāds ir labajā pusē no manis, bet galvu nevaru pagriezt, ne rokas, ne kājas pakustināt. Tā kā iecementēts betonā. Likās, ka ilga kādas minūtes 20.

Uz to brīdi sajūta bij briesmīga, bet tagad atceroties diezgan kaifīgi. Nez ko citi šeit forumā tā pārdzīvoja par šo lietu?
mad apcerīgs
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 23:34
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
>
> Es esmu daudz ieklausījies sevī un apkārt,
> daudz analizējis un izskatās, ka šo eksistenci
> mums nekad neizprast. Kas viss šitas ir? Mēs vnk
> esam pārāk primitīvas būtnes, lai pat
> pietuvotos jelkādai izpratnei. Mēs tur vispār
> nekādu lomu nespēlējam un nekad neizpratīsim.
> Tu skaties uz visu caur savu neizmērojami
> milzīgo primāta ego, kas ir varenāks par pašu
> Everestu. Tev liekas, ka Tu esi centrs. Viss
> izriet no- ES un manas sajūtas no maņu
> orgāniem. Tālāk prātiņš nekādi netiek?
> Pacelies kaut dažus kilometrus virs mūsu
> mīļotās planētas un paveries, kas tad esi tu.
>
> Kas Tev liek domāt, ka cilvēks nav gaļas
> gabals? (izņemot Tavu ego, protams

...godīgi???...man pie dirsas eksistences jēga...ko tas man dos, ja es to izpratīšu līdz galam???...
...cilvēka gars sver 4 gramus...viss pārejais - sūdi, kauli un gaļa...lai kkas darbotos, ir jāgūt kkam, kas to darbinātu...un šie 4 grami ir tie, kuri liek kustēties un artikulēti sazināties kustonim, kurš sevi lecīgi uzskata par radības kroni...

...vispār, miris cilvēks neizskatās pievilcīgs...padomā, kāds Tu izskatīsies zārkā ar sveci rokās...:)

...starp citu, iepriekšējā postā es Tev teicu ieklausīties klusumā...nevis analizēt un domāt...:)
Re: vairs nevaru izturēt
11.03.2013 23:43
mad apcerīgs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...godīgi???...man pie dirsas eksistences
> jēga...ko tas man dos, ja es to izpratīšu līdz
> galam???...
> ...cilvēka gars sver 4 gramus...viss pārejais -
> sūdi, kauli un gaļa...lai kkas darbotos, ir
> jāgūt kkam, kas to darbinātu...un šie 4 grami
> ir tie, kuri liek kustēties un artikulēti
> sazināties kustonim, kurš sevi lecīgi uzskata
> par radības kroni...

Tev ir pareiza attieksme, bet man ir jāizprot. Kaut nosprāgsti, bet izproti! Bet izprast ta šajā ziņā nevienam nav lemts. Apburtais loks un tikai mokas sanāk. :/

Kurā enciklopēdijā izlasīji, ka cilvēka gars sver 4 gramus?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 9?
Ziņa: