AD nomaiņa un jēga no tā?

Aizsāka enfuego 

Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 18:15
Gvdk, nomīza skaidrs! Nākošais? Un Gvdk, pilnīgi garām atkal nošāva, man visu ziemu bija okei, un nedomā ka estikai domāju par slimību, tas jau pierāda, kā faktu, ka tuksa vārda rakstīšana, bez saprašanas ko, cilvēks īsti domā un dara jau vien liecina, ka vaig satikties un izrunāties!

Turpinu gaidīt, interesējošos, pārliecināt mani un pateikt acīs, nevis forumā! varu aizbraukt uz tasi tējas pie kāda ciemos! Šeit forumā ir informācija tikai 50 uz 50, tas mani nepārliecina!

Gvdk, un ja tu domā, ka es tikai domāju par savu stāvokli, tad tu stipri maldies, tu pat nespēj iedomāties par ko es domāju!



Edited 3 time(s). Last edit at 01.04.2013 18:21 by enfuego.
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 18:27
Nu ja bija ok ziemā, tad jau zālītes arī Tev nebija jādzer? Tad jau labi, ko Tev te vispār tagad vajag.
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 18:33
Bet, ja nopietni, Tavs ieraksts tik pierādīja, ka man ir taisnība, - Tev zāles ir kļuvušas par ikdienu kā ēdiens un Tu vispār citas alternatīvas pat nesaskati, Tev tas viss ir tik normāli. Tu pat noliedz, ka par to domā - atļaušos piebilst, ka normāls cilvēks domā 0% ikdienā par šiem lietām. Tu uzskati, ka tagad Lieldienās visu dienu nesēdi un neraksti šajā forumā ik pēc 20 minūtēm, cik tālu Tu esi no izveseļošanās, enfuego!
bmw
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 18:35
Redzi,es esmu ticies ne ar vienu vien,un zini-kkā nemīžu,varam parunāt,bet-zini,es īsti tomēr negribētu klausīties,cik tu slims,jo tad arī saruna ieilgs. Tas gan nenozīmē,ka tev mute būs jātur,vnk-jārunā drusku mazāk,nekā šeit raksti.Citādi-nav problēmu.Nu,vienīgi-jāsarunā cik ilgi runājam,jo visu dienu arī nevaru tam ziedot.A tu kautkā domā,ka visiem bail būs?
Starp citu-es pārliecināt netaisos,dabā neesu tik runīgs,tev pašam būs jāizdomā,kādu ceļu iet.Vēl-forumā infa ir ļoti ticama,man tā liekas,es dodu 98%,tā ka-var gadīties,ka tu netici nevis forumā,bet pēc būtības-tapēc ka negribi ticēt.
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 18:54
Pirmkārt, es nestāstīšu par savām slimībām. otrkārt, esnetaisos ilgi runāt. treškārt, es gribu dzīvē redzēt, kā jūs paskaidrotu savu situāciju un izeju.

Es jaušeit visas slimības esmu aprakstījis!

bmw, saki ka un cikos tu esi brīvs, tīri informācijai!

Gvdk, tu vispār esi garām, čau un nemēģini kautko te man pierādīt, vis ir savādāk, nekā tu domā! es esmu tikai pāris dienas, pēc tam no manis nebūs neziņas, jo šis ir pārmaiņu laiks, kad visi simptomi sāasinās, laika apstākļa dēļ. būs saule pavasaris, es te nekūkošu vairs!



Edited 1 time(s). Last edit at 01.04.2013 18:56 by enfuego.
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 18:56
Domā, ka būs kāda jēga bmw? Nu varbūt kaut ko enfuego izdosies vairāk ieskaidrot pēc tikšanās dzīvē, bet nu es šaubos pēc tā, cik daudz psihiatru, tvaika ielas darbinieki un vēl citu ir ap viņu ņēmušies...

Pareizi teici, viņš negrib ticēt, ne ieklausītes un visa tā runāšana ar viņu kā pret sienu.

Es saku, ka Tu, enfuego, neesi pat apzinājies savas problēmas un tas ir pats galvenais, lai atveseļotos, bet Tu to noliegsi un noliegsi.... Brīnums, kur Tevi vienkārši neignorē vēl šie visi forumā esošie. Tik daudz sakarīgu padomu, kā es te esmu lasījis... Tiešām visi tik gudri cilvēki... ja Tu pilnīgi neko no tā neesi paņēmis šo gadu laikā un domā, ka esi tas pats gudrākais, tad, sorry, neviens nav spiests ap Tevi vairāk ņemties vai tikties ar Tevi... :(
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 18:58
Gvdk Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Domā, ka būs kāda jēga bmw? Nu varbūt kaut ko
> enfuego izdosies vairāk ieskaidrot pēc
> tikšanās dzīvē, bet nu es šaubos pēc tā,
> cik daudz psihiatru, tvaika ielas darbinieki un
> vēl citu ir ap viņu ņēmušies...
>
> Pareizi teici, viņš negrib ticēt, ne
> ieklausītes un visa tā runāšana ar viņu kā
> pret sienu.
>
> Es saku, ka Tu, enfuego, neesi pat apzinājies
> savas problēmas un tas ir pats galvenais, lai
> atveseļotos, bet Tu to noliegsi un noliegsi....
> Brīnums, kur Tevi vienkārši neignorē vēl šie
> visi forumā esošie. Tik daudz sakarīgu padomu,
> kā es te esmu lasījis... Tiešām visi tik gudri
> cilvēki... ja Tu pilnīgi neko no tā neesi
> paņēmis šo gadu laikā un domā, ka esi tas
> pats gudrākais, tad, sorry, neviens nav spiests
> ap Tevi vairāk ņemties vai tikties ar Tevi... :(

Ble nu Gvdk, nu tad ei dirst nu! Ko tu te troļļo! Ei naxuj!

gan jau cilvēki zinās vai vaig, vai nē!

Runcen ar tevi es gan gribētu aprunāties, jo es pret tevi esmu atklāts un tu daudzko jau zini, personīgi!
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 19:01
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> Ble nu Gvdk, nu tad ei dirst nu! Ko tu te
> troļļo! Ei naxuj!
>
> gan jau cilvēki zinās vai vaig, vai nē!
>
> Runcen ar tevi es gan gribētu aprunāties, jo es
> pret tevi esmu atklāts un tu daudzko jau zini,
> personīgi!

Labi, iešu naxuj. ;D
bmw
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 19:41
Es neko bezjēdzīgu nedaru,man viss izdodas,un-kā jau teicu-enfuego ļoti neredz 1 risinājumu,pēc būtības tas ir tas pats ko domā Runcene,šis risinājums,esmu brīvs darba dienās pēc 17-18,kā kuru dienu.Starp citu,enfuego-tu krieviski saproti?Ja jā,tad tu vari izmantot audio materiālus,ietaupot uz psihoterapeitu un ne tikai.
bmw
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 19:43
enfuego,tev e pasts kāds?
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 20:04
bmw Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> enfuego,tev e pasts kāds?


d.sneiders@inbox.lv Saprotu, krieviski, bet dramitiski, ja iet par psihoterapiju, tad labāk, izsprastu latviešu valodā, bet varam arī pamēģināt krievu audio ierakstu!

bmw kur strādā?
Un cik tev gadu?
Bērni?
precējies?
Nu varam ieiet feniksā:) Vai kautkur uz vecrīgas pusi pastaigāties, arī skatoties kādi laikapstākļi!

To prasu tāpēc, lai zinātu, kāda ir atšķirība starp mums!



Edited 5 time(s). Last edit at 01.04.2013 20:10 by enfuego.
bmw
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 20:32
Esmu precējies,patreiz 1 bērns,visu nerakstu forumā,gadi-51,problēmas risinu 36 gadus,un aizvien veiksmīgāk,atšķirība ir-esmu daudz ko pieredzējis,ja tu tā biji domājis,bet-ja domā-vai es sapratīšu tevi,tad-neraudi,jaunība ir kā slimība,ātri pāriet:))Es arī tagad nejūtos vecs,pilnīgi noteikti.
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 20:50
51 gads uuuj, nezinu ko lai saka, es jūtos jau vecs 27 gados :) Lab es jau tev aizsūtīju uz e-pastu!
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 21:19
Bāc, bet Tu esi ļoti seksīgs draudziņos enfuego, tāds ļoti simpātisks, ļoti žēl, ka stulbāks par mani - bet tas laikam vienmēr ir tāds kā komplekts. Es, piemēram, esmu nedaudz gudrāks par Tevi, tomēr diemžēl esmu arī ļoti neglīts. :(
bmw
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 22:01
Gvdk
Domā vien ,ka esi neglīts,un nevienai meitenei nepatiksi,sāksi domāt pretējo-un visām patiksi.Ja tā kārtīgi un no visas sirds domāsi tā.
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 22:11
bmw Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Gvdk
> Domā vien ,ka esi neglīts,un nevienai meitenei
> nepatiksi,sāksi domāt pretējo-un visām
> patiksi.Ja tā kārtīgi un no visas sirds domāsi
> tā.


njā...svēti vārdi patiesībā...
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
01.04.2013 22:16
Gvdk, še tev pieci, par gudrību :)
mad smīkņādams
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
02.04.2013 16:24
...ar striķīti galvā grūti saprast, ko gudri onkuļi runā...enfuego, cik vārdu Tu lieto savā leksikā???...par 50 vairāk nebūs...pie tam, pusi no šiem vārdiem Tu pat neproti uzrakstīt pareizi...tātad manas gudrās domas un smalko izteiksmes stilu Tev nav lemts izbaudīt...var jau nolaisties līdz grīdlīstei, lai pakomunicētu ar Tevi...bet tad atbildi uz vienu jautājumu - ko Tu gribi dzirdēt no manis???...gribi man pastāstīt, cik Tev grūts liktenis, kā Tevi dzīve situsi, lai es izprastu Tavas problēmas???...kāds būtu šīs kafijas pauzes mērķis???...
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
02.04.2013 18:25
mad cilvēki jau ir atsūtījuši uz e-pastu uzaicinājumus, tu es slims cilvēks, un vēlreiz saku ei dirst!
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
02.04.2013 18:27
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...ar striķīti galvā grūti saprast, ko gudri
> onkuļi runā...enfuego, cik vārdu Tu lieto savā
> leksikā???...par 50 vairāk nebūs...pie tam,
> pusi no šiem vārdiem Tu pat neproti uzrakstīt
> pareizi...tātad manas gudrās domas un smalko
> izteiksmes stilu Tev nav lemts izbaudīt...var jau
> nolaisties līdz grīdlīstei, lai pakomunicētu
> ar Tevi...bet tad atbildi uz vienu jautājumu - ko
> Tu gribi dzirdēt no manis???...gribi man
> pastāstīt, cik Tev grūts liktenis, kā Tevi
> dzīve situsi, lai es izprastu Tavas
> problēmas???...kāds būtu šīs kafijas pauzes
> mērķis???...


lab mad tu apstiprināji sevi atkal. mad ei dirst slimais!
mad smīkņādams
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
02.04.2013 19:57
...redz, kunkulīt, es intereses pēc pačekoju, kas tas tāds enfuego ir...dāvids vai aivars, kas tad ir īsti???...laikam esi no siguldas???...vai tik tas suns, kurš sakoda kaimiņieni, nebiji Tu???...meitenes arī esi sācis vervēt transportēšanai uz īriju un izprecināšanai čurkām???...pārītī forumu, kur Tu ņemies, Tevi arī jau sūta dirst kā slimo...bet tas tā...saproti, invalīd, man nav jābūt gaišregim, lai palasot Tavus postus citur netā, pateiktu, ka Tu esi puveklis, kura klātbūtnē arī Tavi tuvākie sāk pūt...un pareizi rakstās - ej dirst, nevis ei dirst...

...un ir jābūt normāliem argumentiem, lai es mēģinātu apskatīties uz Tevi...Tu pat nevari atbildēt uz manu jautājumu - kāds būtu šīs kafijas pauzes mērķis???...sāki atkal dirsties, tātad nomīzi...ko ta mīz, kretīneli, ko ta' izvairies no atbildes???...tāpēc, ka bail, ka kāds Tevi izkodīs līdz galam...

...saprati, bumbulīt???...un nesāc te atkal tēlot varoni un pārvilkt kārtis uz savu pusi...kgan Tavi spiedzieni jau ir paredzami...un zinu, ka pie savas klavas aiz skrobas pats sev esi gatavs iekost dirsā...veiksmīgu mēģinājumu, piesmietais...:)
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
02.04.2013 20:26
Enfuego speciali ta raksta :)
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
02.04.2013 21:10
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...redz, kunkulīt, es intereses pēc pačekoju
ei dirst runkulīt hujkukulīt



Edited 1 time(s). Last edit at 02.04.2013 21:10 by enfuego.
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
02.04.2013 21:15
Enfuego,varam tikties papljapat...
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
02.04.2013 23:28
okei tikairakstidraugos, man lūdzu,vai pm!!! Rīt varam satikties!
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
03.04.2013 16:46
Kad taisīsi randiņu ""sirdzējiem"".Enfuego?
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
03.04.2013 17:23
Te ir mīksto bars!
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
03.04.2013 17:56
Varētu ielūgt Runceni un Ekssistenciāli ( ja šis vēl dzīvs :) )
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
03.04.2013 18:24
Enfuego,uzraujam gaisā Tavu ienaidnieku madu.Es iesaku šādu variantu:1.pustonna dinamīda 2.trīssimts kg trotilheksogēna ( tas ir no sērijas CL,nabaga šramekam norāva galvu) 3.urāna izotopu - urāns 235,kādus 10 kg,tad tas paliek nestabils...Nu ko? Kruta? Ko teiksi? :)
Re: AD nomaiņa un jēga no tā?
03.04.2013 18:33
...uz priekšu...tikai nabagam enfuego visu šo vielu vietā iesmērēs kārtaino mīklu un urāna vietā pusķieģeli...lāsēn, nāksies iet pašam pirkt...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 10?
Ziņa: