Antidepresanti un saaukstesanas

Aizsāka fima 

fima
Antidepresanti un saaukstesanas
08.04.2013 09:41
Lietoju AD un tagad esmu slima un nepieciesams dzert citas zalees - pret saaukstesanos, ir augsta temperatura. Vai uz so bridi,kad dzersu pretsaaukstesanas zales man partraukt lietot AD? Ar arstu konulteties tagad nevaru, jazin tulit ka rikoties.
Re: Antidepresanti un saaukstesanas
08.04.2013 09:48
AD var dzert kopā gandrīz ar da jebko uz pasaules. Vai tad zāļu instrukciju palasīt arī neproti? Tur skaidri gaiši rakstīts ar ko kopā dzert nevar.

Jezus Maria, cilvēki paliek arvien dumāki un dumāki....
Ar paracetamolu var?
Re: Antidepresanti un saaukstesanas
08.04.2013 11:06
www.zva.gov.lv

lodziņā "pārbaudi zāļu cenu šeit" ierakstām LATĪNISKU medikamenta nosaukumu, kāds ir uz kastītes mazākiem burtiem; pārsvarā beidzas ar "um". Nokļūsim pie cenām; pēc tam spiežam uz medikamenta nosaukuma un nokļūsim pie instrukcijām.

ja nekas par paracetamolu nav minēts tad var.

bet galvenā doma jau bija pateikta :

"AD var dzert kopā gandrīz ar da jebko uz pasaules."

taisnība.

ja vien tas nav MAO (monoamīnoksidāzes inhibitoros), bet tos izraksta ļoti reti un tas būs rakstīts/uzsvērts instrukcijas pirmajā teikumā.
Re: Antidepresanti un saaukstesanas
08.04.2013 13:36
AD var arī dzert tīri imunitātei Failu hostings Vismaz manā gadījumā pret narkotikām, imunitāte ir uzlabojusies Failu hostings
ikdiena
Re: Antidepresanti un saaukstesanas
08.04.2013 23:59
Mans dakteris teica, lai uz slimošanas laiku pārtraucu lietot AD, bet nekas jau nenotiks, ja iedzersi 1tab. paracetamolu.
Re: Antidepresanti un saaukstesanas
10.04.2013 05:12
ikdiena, Tev gan gudrs dakteris. Papildus jau tā sliktajai pašsajūtai slimojot vēl klāt vajag piemest lomkas no AD pārtraukšanas.
Re: Antidepresanti un saaukstesanas
10.04.2013 10:21
Tikai tagad ieraudzīju "ikdienas" postu...

Mjā... ko tur teikt, tikai piekrist eksistenciālim.

Bet man ieteica nekādā gadījumā nepārtraukt... gan ģimenes doka, gan psihiatre; paralēli bija visa bronhīta artilērija.

Vai viņiem katram sava relīze, kā jārīkojas?

Vai tad nav ne reizi sanācis kauču aliņu, šampi vai vīnu pagaršot kopā ar AD... kurš no tā ir miris?

Un te tikai paracetamols...



Edited 1 time(s). Last edit at 10.04.2013 15:09 by Runcene.
Re: Antidepresanti un saaukstesanas
10.04.2013 11:06
Runcen, tev dažreiz neliekās, ka vispār šinī forumā ir pārāk daudz liekas demagoģijas?
Re: Antidepresanti un saaukstesanas
10.04.2013 11:48
Kas, Tavuprāt, ir lieka demagoģija?

Šī tēma, manuprāt, ir informatīva.

Cilvēki stāsta to, kas viņiem svarīgs.

Kad Tev pašam uznāk rakstāmais, tad jau arī neviens nevar turēt līdzi.
Re: Antidepresanti un saaukstesanas
10.04.2013 11:54
Piekrītu, bet baigais bardaks izveidojās līdz arto. Narkomānijā ir lieki raksti. PM nāk no visādiem narkomāniem.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.04.2013 11:54 by enfuego.
Re: Antidepresanti un saaukstesanas
10.04.2013 12:11
Enfuego, man arī visu laiku ļauži sūdzas par visu ko... Gan ka nelaipni atbild, gan ka pārāk laipni, gan ka neārstē te pietiekami labi, gan ka uzņemas ārstu lomu, gan ka neatbild, gan ka uzbāžas ar atbildēm... Apmēram no sērijas: "Mani pieskaitīja, jādod pa purnu!"

Katrs te raksta savu pieredzi. Un lasītājs var izvēlēties sev to, kas viņam der.
Ja kāds nevar izsijāt, tad lai iet pie daktera.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 21?
Ziņa: