šoferēšana

Aizsāka kk 

šoferēšana
12.04.2013 00:55
Beidzot izdomāju iegūt B kategorijas apliecību. Teoriju CSDD nokārtoju (tiesa, viegli negāja). Tagad braucu. Zāles - Welbutrin ar Serdolect. Miegainību neizsauc, bet esmu ar tām nedaudz izmainīts, varbūt kustību koordinācija.
Teoriju nokārtoju dzerot zāles (ar tām ir daudz lielāka mērķtiecība) un tagad esmu iegrimis pārdomās vai turpināt arī braukājot ar instruktoru.
Jāpamana zīmes, ātri jāspēj reaģēt uz jaunu situāciju, jānoturas joslā.
Šinī dzīves periodā kārtoju, jo tagad ir finansiāla iespēja un brīvs laiks. Kā domājat - ar zālēm vai bez? Un kāda ir šī foruma dalībnieku pieredze tiesību kārtošanā un pēc tam braukšanā?
Re: šoferēšana
12.04.2013 01:04
Ej ātrāk un piesakies psihenē. Nav ko trakajiem braukāt apkārt, vēl pie tam zāles sadzērušamies!
Re: šoferēšana
12.04.2013 01:22
emm... ja ar zālēm ir koordinācijas traucējumi, tad ko tu plāno pie stūres darīt? :))
Re: šoferēšana
12.04.2013 01:39
Īsti jau nezinu vai tos jūtu. Braukt mācos samērā vēlu un nezinu vai vienkārši esmu netalantīgs kursants vai dēļ zālēm tā grūti iet. Daudzi jau 18 gados tiesības dabū.
Tā pieņemts, ka neiroleptiķi kustību koordināciju pasliktina.
Kādreiz esmu arī tae kwon do trenējies, sacensībās piedalījies arī lietojot zāles. Negribās jau atteikties no dzīves tāpēc, ka zāles kādreiz vajadzīgas.
Tiesības pagaidām izmantošu kā personapliecinošu dokumentu, jo kā minēju pašlaik ir labvēlīgi apstākļi brīvs laiks un nauda.

Runāju arī ar psihiatru. Viņa gan teica, ka 2 mg serdolect (1/2 no 4 mg tabletes) ir uzturošā deva un varot jau arī paņemt nost t.i. palikt uz Welbutrin.
Re: šoferēšana
12.04.2013 08:25
droši uz priekšu, kauču ar zālēm.

bet zāles gan varbūt kādas ir jēga pamainīt. ja traucēta kustību koordonācija, tad, iespējams, vajag kādu korektoru.

es nepropagandējumu braukšanu tādā stāvoklī, bet vispirms tiesību nolikšanu.
dzīvē vienmēr nožēlo to, ko NEizdara.
Re: šoferēšana
12.04.2013 08:49
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> droši uz priekšu, kauču ar zālēm.
>
> bet zāles gan varbūt kādas ir jēga pamainīt.
> ja traucēta kustību koordonācija, tad,
> iespējams, vajag kādu korektoru.


Korektoru! :DD

Elektro konvulsīvo terapiju viņam vajag kā korektoru.
Re: šoferēšana
12.04.2013 09:04
2 grupa, Lietoju nomierinošos, B kategoriju varu likt? Jo man jau nav kordinācijas traucējumi! Nu ir variants, caur psihiatru uzstaisīt, vienkārši āpiemaksā! Atzinumu, ka es varu likt tiesības.
Re: šoferēšana
12.04.2013 15:54
enfuego,
Lūdzu paplašini savu komentāru.
Re: šoferēšana
12.04.2013 15:55
Nu vai es varu ar 2 grupas invaliditāti nolikt tiesības? Kādas ir iespējas un kādas nē?
Re: šoferēšana
12.04.2013 16:04
Invaliditāte jau neaizliedz tās likt.
Galvenais spēja savākties, lai teoriju iemācītos un noliktu. Braukšanā parādās, cik esi vai neesi piemērots šoferēšanai.
Sāc ar teoriju. Nokārtojot CSDD, rezultāti gadu derīgi (kura laikā jānokārto braukšana).

Man psihiatrs teica - liec, tikai neizvēlies autovadīšanu kā nodarbošanos, naudas pelnīšanu.

Kādus nomierinošos lieto?



Edited 1 time(s). Last edit at 12.04.2013 16:05 by kk.
Re: šoferēšana
12.04.2013 16:34
Da visus nomierinošos, bet man nav miegainības vai traucējumi no viņiem koncentrēties un es pie stūres neaizmiegu :) bet ja es iegūstu auto, tad man noņem pabalstu nost!
Re: šoferēšana
12.04.2013 16:50
Kur tu to esi dzirdējis?
Ar grupām pat bija kādas atlaides gada auto nodoklim vai vēl kam.
Re: šoferēšana
12.04.2013 19:05
ja pilsonis nopērk auto, viņš zaudē trūcīgā statusu...

enfuego daudzus labumus zaudēs; invaliditātes pabalstu jau gan neatņems.
Re: šoferēšana
15.04.2013 19:50
Eksistenciāli,vai ta tu neesi vēl psihenē iespundēc?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 1?
Ziņa: