Nakts paralīze

Aizsāka enfuego 

Nakts paralīze
14.04.2013 03:51
Plkst 3:00 natkī eju gulēt, miegs nāk, acis jau pilnas ar miegu, eju gulēt. Iemiegu, un grbās piecelties, jo jūti ka nemaz neguli, bet esi tikai paralizēts, un knapi, ar visām mokām es cenšos piecelties, un tā 4 reizes līdz nolēmu jau 3 klonazepānu iedzert, lai izrubītu. Kad iemiegu, sirds sāk dauzīties un bailes, ka mirstu, jo jūtu, ka mirstu. Atkal AD nelietošana? Kas tā par iemigšanu, ka tu nemaz neguli, bet esi paralizēts un nevari pakustināt neko, un ar visiem spēkiem centies piecelties, sāku elpot straujāk, un sirds sāk dauzīties ātrāk. Neko, uzvanīju ātrajiem, tagad sēžu un speciāli nēeju gulēt. Jo jēga iemigt un tanī pašā laikā negulēt, bet peldēt, un vēl plus rādās visādi gļuki, tanī paralīzē, līdz ko atveru atcis (ļoti smagi to izdarīt tanī kondīcijā), atkal esmu piecēlies, tagad mēģināšu vēlreiz iet gulēt, ir bijis tā arī agrāk, tagad vistrakāk. Miegs nāk joprojām, bet nezinu ko lai dara, dēļ tā fluanxola, vai to ka es AD nedzēru 3 dienas 40 mg dienā? Sajūtas drausmīgas iedzēru vēl sirds pilienus, visu ko vien var lai izrubītu.. pats interesantākais, ka iemiegot es visu pilnīgi apkārt dzirdu un jūtu, tikai neredzu. Kā to nosaukt, konsultatīvais tālrunis bija bezjēdzīgs, bet psiholoģiski vienīgais pieejamais, runājamais, kuram pilnīgi nav sajēgas par psihiatriju. Labi arlabunakti, hren viņ zin kā tagad es iešu gulēt.
Re: Nakts paralīze
14.04.2013 11:53
Neko aizmigu, pēc 5 mēģinājuma. Jobanie nervi.
nihed
Re: Nakts paralīze
14.04.2013 12:08
:D :D
Viens no parastiem apzinātās sapņošanas stāvokļiem. Tak tādi katram otrajam cilvēkam ir. Man varbūt 100 reižu viss kas tāds bijis. Pirmās reizes miega gļuki var būt pat bailīgi, bet ar laiku jau tas nav nekas.

LOL par kārtējo Tavu izgāšanos. Tiešām.
Re: Nakts paralīze
14.04.2013 12:18
Yep, izklausās pēc lucid dreaming paša sākuma. Vēlāk Tu, ja esi ietrenējies, vari zaudēt daļu apziņas un sapņot ļoti spilgtus un skaistus sapņus, ko pats kontrolē.
Izklausās, ka Tev nav pieredzes ar halucinogēniem, ka tāda paniska reakcija. Tas ir kā dabisks halucinogēns. Šī sākuma daļa ar miega paralīzi un parasti arī trokšņiem ausīs diezgan iesūkā. Vismaz tajā brīdī man ir arī tāds nepatīkams spiediens galvā. Agrāk baigi gribēju pats tīši ieiet šādā stāvoklī, tagad cenšos no tā izvairīties.
Miega paralīze ir pilnīgi dabisks stāvoklis. To mūsu organisms rada katru nakti REM miega fāzē (tad kad sapņojam) un par to vispār nebūtu jāuztraucas.
Īstenībā ļoti daudzi grib sasniegt šo stāvokli tīši, bet viņiem tas tā arī nav izdevies. Tā kā savā veidā Tevi apsveicu.

"Neko, uzvanīju ātrajiem, tagad" - par šo es labāk nekomentēšu



Edited 2 time(s). Last edit at 14.04.2013 12:49 by Gvdk.
Re: Nakts paralīze
14.04.2013 13:22
Da nu; Tavs kārtējais iznāciens ar AD....

Nauda beidzās vai pie šrinka slinkums vilkties?

Ja lieto, tad lieto, ja nelieto, tad nelieto.

"Neko, uzvanīju ātrajiem..."

Nebija kam naktī piezvanīt? :)

Ja katrs AD lauziena neturētājs šiem zvanītu, tad uz psihiatriju vien būtu jāstrādā.
Re: Nakts paralīze
14.04.2013 14:31
Neko pēc 3 klonazepāna aizmigu. Domāju AD iznāciens, jo pēc katras reizes kā AD nav lietots kādu laiku, sākās visādi sūdi. No pieredzes.
Re: Nakts paralīze
14.04.2013 15:13
Tā jau nav AD blakne, normāls miega stāvoklis bez jebkā lietošanas.

http://lv.wikipedia.org/wiki/Apzin%C4%81t%C4%81_sap%C5%86o%C5%A1ana
Re: Nakts paralīze
14.04.2013 15:44
tas vairāk izskatās pēc panikas lēkmes naktī; strauji atcelts AD dod tādu efektu daudziem, citreiz nē, bet tieši tad.

varbūt ir klāt vēl citi elementi, bet enfuego jau tā ir bijis, kad viņš pārtrauc zāles...
Re: Nakts paralīze
14.04.2013 17:00
Paklau enfuego! Cik tev gadi bracin,ja nav noslepums?
Re: Nakts paralīze
14.04.2013 17:13
PM nosuutiju!
Re: Nakts paralīze
14.04.2013 17:36
Pa radio stāstīja par vienu trako, kas zvana simtiem reižu mēnesī ātrajiem, šim visu laiku liekas, ka viņš mirst. enfuego, tas esi Tu?
Re: Nakts paralīze
14.04.2013 21:04
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pa radio stāstīja par vienu trako, kas zvana
> simtiem reižu mēnesī ātrajiem, šim visu laiku
> liekas, ka viņš mirst. enfuego, tas esi Tu?


nop
Re: Nakts paralīze
15.04.2013 23:00
Kao4 fluanxols, kas tas pa sūdu, nevau pat acis atvēt, bezspēks, miegains, tuls. fa nu nahuj, atgiežos pie vecās eveptes.!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 21?
Ziņa: