Lode galvā

Aizsāka Kadence 

Kadence
Lode galvā
21.04.2013 10:29
Pirms 5 dienām pamēģināju narkotikas (laikam klonazepāms). Bija nenormāla eiforija, jutos kā paradīzē. Tagad jūtos tā it kā lode galvā būtu. Gribu lietot vēl, dabūt to kaifu, bet zinu, ka nedrīkst.
mad no malas
Re: Lode galvā
21.04.2013 11:40
...mazliet pagaidi..pāries pats no sevis...bet ...tātad esi tendēta uz atkarību...nja...ko te vairs bilst...samierinies, ka esi riska grupā...:)
Re: Lode galvā
21.04.2013 17:10
huiņa pilnīgākā
Re: Lode galvā
21.04.2013 17:15
Re: Lode galvā
21.04.2013 18:35
No klopiem eiforija pirmaja reize?? fufelis..Cik tad apriji krustinus?
mad smīkņādams
Re: Lode galvā
21.04.2013 19:30
...nja...dirst visi gudri...atceros sevi savu gaitu sākumā...varu pat pateikt, pēc gadiem, no kā pieķēra uzreiz...klonis nav izņēmums - divas šaibas jau pieķer...protams, ja cilvēkam pēc tā konstitūcijas tuvāks ir baltais , tad klonis nedos vajadzīgo efektu...ja polfas, tad pilnīgi pieļauju, ka pieķēra...ja mūsējais, tad gan nekam nevajadzētu būt, tikai nogurumam...tātad - vai tas bija klonis?...starp citu, kad pirmo reizi iegrūdu sevī morfi, pieķēra normāli...otrs, kurš dūrās kopā ar mani, palika tikai zaļš un kārtīgi izkorķējās...:)

...katram savs, kunkulīši...

...ja kāds troļlo, lai troļlo...es izsaku savas domas...un to, ko zinu...
Re: Lode galvā
21.04.2013 19:49
Viss klāstījums ir pasniegts neloģiski. Varbūt arī tīneidžerim pieķēra, kurš nav pat alko vēl nobaudījis, jo no tā ir kudiš lielāka eiforija nekā no kaut kādiem benzodiazepīniem. Un nevienam slikti ar pēc tā nav bijis. Un vēl pēc 5 dienām? Tukša diršana.



Edited 2 time(s). Last edit at 26.04.2013 17:46 by existential fool.
Re: Lode galvā
21.04.2013 19:59
Un vispār, lode galvā. Kas tā vispār ir par figņu? Katram lūgtum iztēloties pa savam.
......
Re: Lode galvā
21.04.2013 20:12
Kur jūs izrakāt, ka diskusijas autoram/autorei slikti ir? Pamēģināja un patika tas klonis... tik vienkārši. Grib vēl. It īpaši, ja cilvēks pirms tam dzīvojis ilgstoši stresā un ierij kloni... nu tad jūtas kā paradīzē...
......
Re: Lode galvā
21.04.2013 20:13
Klonazepāms ir pieskaitāms pie smagajām narkotikām, ja jūs nezinājāt. Viens no smagākajiem benzodiazepīniem.
Re: Lode galvā
21.04.2013 20:26
daudzumdaudzipunkti, nu es jau arī par to padomāju. Bet- "tagad jūtos tā it kā lode galvā būtu". Izklausās sāpīgi. Nu vismaz nekomfortabli. :)



Edited 1 time(s). Last edit at 21.04.2013 22:54 by existential fool.
mad smīkņādams
Re: Lode galvā
22.04.2013 00:06
..laikam šoreiz izteicienu - lode galvā - esmu ievazājis es...cic šo sajūtu formulē savādāk...būtība - pastāvīga doma, ka vajadzētu ieņemt, ievilkt, iedurt vai savādāk dabūt iekšā kko labsajūtai...jau tizlenim enfuego teicu, ka šī sajūta ar laiku notrulinās...bet saglabājas gan...un pie tam uz visiem laikiem...bet kadencei...nja...
Re: Lode galvā
22.04.2013 09:29
Te laikam foruma lasītāji nolemj, ka nedrīkst piedalīties, ja nav atkarīgi no kaut kā...

Kur tad nu dabūji to klonazepamu?

Un uzreiz šitā atkarājies?

Zinu sievieti, kura lietoja miegam pa 1/2 tabletei pēc pēkšņas tuvinieka nāves. Teica, ka nevar saprast, kas tur par kaifu un par smagām narkotikām. Iedzer tikai vakarā, lai var gulēt, un miers. Pēc apmēram 3 mēnešiem laikam atmeta; pārgāja uz kaut ko vieglāku, vēlāk zāles atmeta vispār.

Un kā nu tā uzreiz nemaz nezini, kas tad bija. Tāds kaifs, tāds kaifs :)
Re: Lode galvā
22.04.2013 10:18
Kads Tur kaifs,nevar tas but,itipasi pirmo reizi paprovejot!:) Ja butu apedusi/is vienu tableti,butu biki slikta dusa,un miegainiba,nekada gadijuma ta nebutu ka raksta(Kadence) Nu bet ja 2,un vairak tad butu bezfilma un pamostos narkologija. Zinu jo pats tam biju gajis caur.Varbut tas nebija klonis? Bet kads Extazy?:)))
Re: Lode galvā
22.04.2013 10:21
es kkā pirmajā mirklī iedomājos, ka tas ir kāds joks.. čalīts visus izāzēt grib :))
mad noraudams zobu
Re: Lode galvā
22.04.2013 12:48
...labāk lode galvā nekā miets drsā.... :)
mad uzjautrinās
Re: Lode galvā
22.04.2013 19:25
...gribi atdarināt, sīkpirdi, vismaz ievēro, kā es rakstu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 14?
Ziņa: