Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?

Aizsāka Adam Gontier 

Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
23.04.2013 17:24
Kāpēc tiek kultivēts uzskats par briesmīgajiem ''bioloģiskajiem psihiatriem'' un viņu lielajiem ļaunajiem kokteiļiem.
Šie kokteiļi daudziem palīdz normāli nodzīvot vēl vienu kārtējo dienu, un tā dienu pēc dienas, nekādi psihologi ar savu muldēšanu tur neko nevar palīdzēt.
Pret? Visu laiku ir licies, ka visi šeit ir par. Kaut kāds narkomānu tusiņš. Lai gan forums ir paredzēts arī psiholoģijai un psihoterapijai, vispārēju psihiskās veselības profilaksei, te tik runā par ķīmiju.
Cilvēkiem ir smagas saslimšanas, kad bez šīm zālēm nevar, gan jau ka tā ir arī tev. Bet zini, 80% foruma publikas šīs zāles tomēr izmanto ļaunprātīgi, kad varētu iztikt ar citiem ārstēšanas veidiem, un cilvēkiem ārpus šī foruma attieksme pret tabletītēm būs vēl negatīvāka, šeit jau tiešām gandrīz visi diskutētāji tās dzer un slavē...
Daudzām šīm zālēm ir diezgan smagas blaknes un tās parasti parādās tieši ilgtermiņā un lēnām, ka cilvēks pat izmaiņas nepamana un pat nesaprot, ka kaut kas notiek īstenībā no tām zālēm. Nezinu kāpēc, bet psihiatriem ir tendence blaknes noklusēt, vai viņiem tur kāda nauda algā atlec par katru izrakstīto medikamentu vai kas... Tā kā tās būtu jālieto tikai tad, kad tiešām savādāk nevar.
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
23.04.2013 19:28
Adam Gontier

Tev taču neviens nav teicis, lai Tu atsakies no ārstiem vai zālēm; un pat tad, ja kāds to teiktu, kā tas var ietekmēt Tavu izvēli?

Bet kāpēc Tu savukārt izsakies nicinoši par tiem, kas iet "muldēt"? Dažiem tas palīdz izvairīties no zālēm un saprast savas domāšanas un dzīves kļūdas. Tevi taču tur neviens ar varu nestumj.

+ ļoti liela patiesība ir nule pateiktais:

"Daudzām šīm zālēm ir diezgan smagas blaknes un tās parasti parādās tieši ilgtermiņā un lēnām, ka cilvēks pat izmaiņas nepamana un pat nesaprot, ka kaut kas notiek īstenībā no tām zālēm."



Edited 1 time(s). Last edit at 23.04.2013 20:47 by Runcene.
Adam Gontier
Varbūt kādreiz Tu sapratīsi,ka apgalvojums-neko palīdzēt nevar-ir aplams.Nevajag tā iespringt-es arī dzeru zāles,bet domu sfēru uzskatu par svarīgāku,kas ir jāsakārto.
"Daudzām šīm zālēm ir diezgan smagas blaknes un tās parasti parādās tieši ilgtermiņā un lēnām, ka cilvēks pat izmaiņas nepamana un pat nesaprot, ka kaut kas notiek īstenībā no tām zālēm."

nu kolosaii noformulets

nu piem es satieku tevinju uz 190 cm uz 110kg
tad ka pazistams skatiens

ejam uzpipet, ok
tu ari AD lieto ja
var redzet, pr ko tev
a tuseju klubos nu tur ta
zobi ir , ne smaganas frr zobi krit ara , tas no ta
a agrak biji tik resns un lens ,, ne es tak teicu (koteica neaceros)
utt
vobscem cilveks pūūūst un priecajas ka zarbas līp ka zobi krīt ka sāp visu laiku
ieros un doma ka tas ir normali,,,

vai ari sieviete krokodila paskata laimga iet pa ielu sarijusies zales un jūtas

nu tur sviesta viss saiet, galvā
un nokāpt no tam ir bezcers smagi izmaina visu dzīvi

bet ka jalieto tam jalieto

fakts ka ja iedzer to zali esi cita pasaule un pats vairs sevi nevadi
un izlist no ta nevar jo tev liekas ka tas ir normali
...kā tikko pārliecinājos,kaut pirms pati noliedzu,psihologs palīdz gan,bet pašam arī jāstrādā,savādāk rezultāta nav.
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
23.04.2013 23:09
tāpēc ka viņa organismi, nespēj panest tos mēslus!
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
24.04.2013 00:51
vo vells, daži tic tām ūberzālēm un ir laimīgi ar viņām... citi psihoterapijai un arī ir laimīgi, apmierināti.. bet ko darīt man, ka neticu nekam? :D

nu ko man darīt.. šis pavasaris ir sācies ar čammīgu depresiju. 1) zāles negribu, jo - patiks!! negribēšu atmest un vēlāk būšu dārzenis. ir pieredze ar trankviļiem. nu nedrīkst man tādas dot. 2) psihoterapija neder, jo - dakteri izlamāšu ! nu godīgi.. es jau cik biju pie neirologa un šamais man stāstīja ar to cīnies tā un šitā. es gribēju viņu izlamāt. nu ko viņa no tā saprot, pati ir izjutusi ? darīju visu pilnīgi šķībi viņas teiktajam, jeb kā man likās pareizi. nu tiku uz pekām. tās ripas ko nozīmēja tik izdzēru, kad viss galīgi zb pa vairākām uzreiz, ar ideju - atlūzti un beidz domāt. tas strādāja. pāri tiku.
bēēt... tā depresija uznāk ik pa laikam.. nu uznāk.. sitiet mani nost.. nevaru pavisam atbrīvoties.
Normāli-nejauc neirologu ar psihologu:)...pēdējais,kā izrādās,nemāca kā dzīvot...
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
24.04.2013 09:16
vijolīt es nejaucu. tas bij neirologs, kurš man nozīmēja artilēriju un mācīja kā dzīvot :))
pie psihologa bez attiecīga kalibra nemaz kāju nespertu :))

Labojums :
ahh, nē... tas bij domāts par psihiatru. pie psihologa vel varētu aiziet.. nu lai viņu pamācītu kā runāt ar cilvēkiem :))



Edited 1 time(s). Last edit at 24.04.2013 09:21 by normālis.
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
24.04.2013 13:11
Neirologs vai ģimenes ārsts arī tā varētu izdarīt, reizēm arī psihiatrs. Zināma ģimenes ārste bez kautrēšanās veic diezgan plašu izskaidrošanas darbu apmēram tādā stilā:

"Vai tu gribi dzert zāles visu mūžu?"
"Tu neesli psihiski slims, tā ir domāšanas slimība!"
"Tu gribi slimnīcā?"
"Jā, jā; sāc gan klonazepāmu..."

Viņai ir 20 min. laika, un tai laikā viņa izdara visu, cik saprot; turklāt viņa iesaka arī psihoterapeitus, viņai pat ir daži iecienītie.

Ģimenes ārsta, psihiatra vai neirologa līmenī tāda retorika pilsonim ar VD ir ļoti normāla, jo dažam labam liek stipri padomāt.

Psihoterapeits tā nerunā, tur ir cita, smalkāka fiška.
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
24.04.2013 14:03
Vēl gribēju piebilst, ka Daudzpunkts acīgi uzsvēra: šeit ļoti daudz runā par zālēm, bet tas jau neveido visu cilvēka dzīvi; arī forums neveido, vismaz ne manējo. Vienkārši, kad zāles vajag, gribas parunāt ar citiem līdzīgajiem.

Un lemšana par zālēm tomēr ir smalka lieta; to varbūt lai katrs pats izlemj.

Tiesa, forumā, ir asa retorika pret zālem (piemēram, aberz), tā ir viņa pieredze, un kurš ir teicis, ka daudziem viss nevar beigties tāpat kā viņam?

Mana pozīcija visu laiku ir tāda, ka nav sevi jāspīdzina, ja nevar citādi, bet ir ļoti veselīgi uzklausīt arī pretējus viedokļus; vismaz man tie reizēm ir ļoti likuši domāt un arī patikuši.

Psihiatrijā pieredzējis cilvēks bieži pateiks kaut ko tādu, ko NEKAD nepateiks ārsts. Tāpēc arī šāda tipa forumi ir diezgan apmeklēti. Bet forums var radīt arī zināmu stresiņu; ja nervi netur, tad varbūt nevajag.
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
24.04.2013 15:45
Jāņem vērā, ka interneta vidē vispār diskusijas kopumā ir niknas, kritiskas un cilvēki saka to, ko acīs nekad neteiktu, tā kā vaina ir ne gluži šajā forumā.

Nav runa par medikamentiem, bet jebko. Internetā nevar atrast tematu, kas būtu brīvs no ļaunu izteikumu klātbūtnes. Cilvēkiem nepatīk viss - gan mūziķi, gan sportisti, gan arī veselīgs uzturs - pie jebkā var atrast negatīvus komentārus, tā kā nav tur ko brīnīties par medikamentiem un psihiatriem.



Edited 1 time(s). Last edit at 24.04.2013 16:13 by Gvdk.
gribetu redzēt kā tu ārstam no kā atkarīga tava
dzīviba vai dokumenti vai ierēdnim vai citam varas
pārstavim kko pateiksi acīs :-)

viebkārši nepārvarama vara
un te ar var tikai pacepties

bet motīvs ir taspats

PADOMĀT

nevis akli uzticēties, lēmumus pieņem pacients pats

es cepos lai kādam būtu doma ka var būt citādi
nevis dormeo gulesanai blendamed zobiem ADti veksmei

bet gulet var ari uz grikju spilvena zpbus tīrīt ar krīta masījumu ar zālu ekstraktu cita tubinja
un bezmiegu un veiksmi nemeklēt pie psihiatrs

kas it taspats kas
nepamatota zālu lietošana ir kaitīga veslībai

kas nozīmē
la zāles reklamēt drgst
bet tā ir tikai to deputātu uzvara
kas lobē farmāciju kam ir nauda
a pārējie panāca tikai to ko pacienti

tas ir tikai to piebildi maziem burtiem ka tas nav labi
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Neirologs vai ģimenes ārsts arī tā varētu
> izdarīt, reizēm arī psihiatrs. Zināma ģimenes
> ārste bez kautrēšanās veic diezgan plašu
> izskaidrošanas darbu apmēram tādā stilā:
>
> "Vai tu gribi dzert zāles visu mūžu?"
> "Tu neesli psihiski slims, tā ir domāšanas
> slimība!"
> "Tu gribi slimnīcā?"
> "Jā, jā; sāc gan klonazepāmu..."


tieši tā un mediķi zina ko dara

man piem bija brīdis kad varēju pardomāt
man aptiekāre paskatījās un ar domu sausmas kas te notiek
teica

no stām zālēm zālēm ir atkarība :-(

tāpat kā narvesenā kad puisis prasa kuras desinjas labakas
pardeveja godigi saka :-( visas vinjas ir sliktas

un ta notiek kā kad izplatītāji skaraidīja pa birojiem, jums dāvanā šitas nopāerc šito
paskaties šeit šitas navienam nav ņem dāvanu paņēmi bet tair tad ir janopēc
pa 40ls pārējo taad tev jāpek, laiks āizgajis maksā

psohadkteriem vēl ir tada metode ka ja nelietosi vari nomirt
vai otādi ja lietosi tur alkoholu utt tev jādzer šitas utt

par to iet runa


>
> Viņai ir 20 min. laika, un tai laikā viņa
> izdara visu, cik saprot; turklāt viņa iesaka
> arī psihoterapeitus, viņai pat ir daži
> iecienītie.
>
> Ģimenes ārsta, psihiatra vai neirologa līmenī
> tāda retorika pilsonim ar VD ir ļoti normāla,
> jo dažam labam liek stipri padomāt.
>
> Psihoterapeits tā nerunā, tur ir cita, smalkāka
> fiška.

nu nez
psihiatri pārvalda hipnozi
psihiatrs var visu

paņem pildspalvu pagriez otrādi un
pasaki nedzr zāles

un pacients skries pēc zālem pats
un neviens neko nepierādīs jo
pacients pats teiks ka pats gribēja

tāpec nelieneit kur nevaig
laiki grūti galu galā vēļ joprojām psihiskā veselība statistiski ir vissliktākā
kur ir tuvumā ārstējošais psihiatrs

es neršaubos ka to spēku var vērst arī pozitīvā gultnē bet
piem publiskus hupnozes seansus vairs nepraktizē
kā kādreiz uttt... tāpēc es saku domājiet


//////////>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
24.04.2013 23:46
"paņem pildspalvu pagriez otrādi un
pasaki nedzr zāles

un pacients skries pēc zālem pats
un neviens neko nepierādīs jo
pacients pats teiks ka pats gribēja"


Labs :)

Bet kā kurš ārsts...
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
25.04.2013 11:50
Mad, tad Tev varbūt vajag pie manis :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
...aiz kam es...???...es te vispār klusēju lupatiņā...:)
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
25.04.2013 13:12
te viens i***** atkal bija ielicis kaut kādu Tavu "it kā postu" ar veselu teikumu nika vietā un izstiepis forumu.

es to laikam vienlaicīgi dzēsu un ku! vienlaicīgi postēja...

tur bij kaut kas par Taviem aizcietējumiem vai tml.
Man gan gluži vienalga ko dara citi,dze zāles,smigu,durās,šņaucās...katrs savas laimes kalējs:)

Līdz šim brīdim biju kategoriski pret ps-terapistiem,līdz gadījās piedāvājums pamēģināt,pie tam par baltu velti...un esmu pārsteigta...vb gan pati arī virzos milzu soļiem,jo gribu tikt no šī murga vaļā, bet vienlaicīgi nedadz lietoju AD,taču,lai cik paradoksāli tas būtu,kopš eju pie psihologa uz mākaslas un ergoterapiju, neesmu lietojusi nievienu Xanax'u...nevajag...:)

Man palīdz un esmu cieši nolēmusi piebeigt manas "draudzenes":VD,trauksmi un paniku,tā kā šo psihola apmeklējumu turpināšu "do pobednogo".

Patiesībā esmu dienas stacionārā,Ļermontova ielā,kur,uz šo mirkli,ir savākusies labākā komanda kāda var būt! Paldies viņiem!!!

Un neviens mani tur nemāca dzīvot,domāt utt.,ja pašai ir galva tad o.k.,ja nav un nav mērķa tikt ar sevi galā, bet tik vien gaidīt ka kāds kko iedos lai ir labi,nav pat vērts iet,kur nu vēl par maksu...lai pēc tam nav jāspļaudās ka visi muļķi un nauda vējā:)
Vot tā.
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> te viens i***** atkal bija ielicis kaut kādu Tavu
> "it kā postu" ar veselu teikumu nika vietā un
> izstiepis forumu.
>
> es to laikam vienlaicīgi dzēsu un ku!
> vienlaicīgi postēja...
>
> tur bij kaut kas par Taviem aizcietējumiem vai
> tml.

...vai tad nevari iedomāties, kurš ir tas itiotiņš???...te mums tāds ir tikai viens...
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
26.04.2013 01:27
Jums neapnīk, nāk vasara, pagalma uzskopašana, darbs!!! vi tkal bla. bla un bla!
Adam Gontier, padalies lūdzu, kā tieši medikamenti Tev palīdz? Haloperidols un citi. Kādi ir Tavi tā saucamie simptomi?
enfuego, nu tad Tu esi atpakaļ uz fasādes vai atkal plosto?
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
26.04.2013 19:38
Ne izlēmu viesnīcu, esmu komfortā ar sevi. Nah to fasādi, auksts un netīrs darbs, viesnīcā smuks, ēdu kad gribu, esmu apmierināts, vakar epoškas bankets bija zasun huj 4ai :)
Bet vai tas, ka Tu esi šestaks Tevi it nemaz nepazemo?
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
27.04.2013 14:28
Parto ja tu saņem naudu, tā nav šestakošana. Protams, var arī to uzstvert tā, un ar tādu domu gājienu strādāt, bet es tā nedomāju. Ieejot restorānā tu pats iesi virtuvē ēdienam pakaļ? Vai tomērrestorāna īpašnieks gribēs, lai kāds labāk atnes no virtuves ēdienu??
Nu bet kas ir šveicars? Tīrākais šesķorka. Un ja par to saņem naudu- tad Tu vairs neesi šesķorka, Ja es kādam maksāju, lai viņš man sūdu pēc diršanas noslauka- kas viņš būs? Cienījams darbinieks? lol
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
27.04.2013 15:45
Nu tad nejauc cieņu ar šestjorku, te nav cietums! Es pildu, gan šveicera pienākumus, gan gan officianta! Tur nav nekādas saistības ar šestjorku. Tie ir tikai uzskati, kā kurš klients to uzstvers!



Edited 1 time(s). Last edit at 27.04.2013 15:46 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 7?
Ziņa: