Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?

Aizsāka Adam Gontier 

Daudzām šīm zālēm ir diezgan smagas blaknes un tās parasti parādās tieši ilgtermiņā un lēnām, ka cilvēks pat izmaiņas nepamana un pat nesaprot, ka kaut kas notiek īstenībā no tām zālēm. Nezinu kāpēc, bet psihiatriem ir tendence blaknes noklusēt, vai viņiem tur kāda nauda algā atlec par katru izrakstīto medikamentu vai kas... Tā kā tās būtu jālieto tikai tad, kad tiešām savādāk nevar.


Jums nevienam neienāk prātā, ka psihiatriskās slimības nav vienīgās, kuras ārstē ar smagām zālēm no kurām ir blaknes, blaknes ir no jebkura medikamenta.

Es arī dzeru AD un šī ir mana vienīgā iespēja dzīvot ar prieku!
ikdiena Rakstīja:

> zālēm no kurām ir blaknes, blaknes ir no
> jebkura medikamenta.
>
> Es arī dzeru AD un šī ir mana vienīgā
> iespēja dzīvot ar prieku!


dotaja gaijuma tas nav medikaments bet psihotrops lidzeklis, kas nav nepieciešams ārstēšanai bet kā
dzīvot ar prieku..... nu alkohols un velsistas
apreibinosa viela + smadzenu skalosana

nu es tikai saku ko domaju
blaknes ir termins, nu ja tu gribi sabojat aknas un lidz arto ..

nu savus piedzivojumus es saku ka ja ir stimuls bet kad tu nonaksi skaidra stvokli
tev dzives dala zem zalem liksies ne tava dzive sapnis vai piem viltus dokuments par darba stazu
jo to tu pat īsti nerubisi vai tad bija ar tevi, vai ar tevi sapni vai zem zalem
vai tavas ribas vai hipnozes

laba znja ka zem zalem var melot neviens melu detektors nemanis
jo reakcijs organismam ir ka nez...
Adam Gontier, vai Tu māki arī citu kā spamot? Pastāsti, lūdzu kā medikamenti Tev palīdz. Kādas bija sūdzības pirms tam, kā uzlabojusies dzīves kvalitāte tagad?

Tāpēc arī cilvēki ir pret psihotropajiem medikamentiem, ka tie ne sūda nelīdz un ja uzrodās kāds, kam palīdz, tad vairāk par ievada postu viņs netiek.

Kā citi jau teica, Tu esi nekas vairāk kā trollis, Adamdidomštier!
Esmu ar ievērojis, ka tas Adams kaut ko uzdrukā un vēlāk vairs diskusijā neiesaistās, uz jautājumiem neatbild. Tas ir ļoti nepieklājīgi.
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
28.04.2013 13:44
...... Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Esmu ar ievērojis, ka tas Adams kaut ko uzdrukā
> un vēlāk vairs diskusijā neiesaistās, uz
> jautājumiem neatbild. Tas ir ļoti
> nepieklājīgi.


Pieklājība, nesmīdini :)
Dodomštērs -misters trollis.
Adam Gontier Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Šie kokteiļi daudziem palīdz normāli nodzīvot
> vēl vienu kārtējo dienu, un tā dienu pēc
> dienas, nekādi psihologi ar savu muldēšanu tur
> neko nevar palīdzēt.


nu īšta atkarība, kā alkohols kā ... kā naudas atkarība vai azartspēles
samksāji daļu kredīta vai dabūji devu un dzīvo kādu laiku

a bez atkarībām ir brīvība, dzivo cik lien...

starp citu kameŗ lieto tos drankjus ir labi bet vienmēr ir doma a kābūtu ja nebūtu viņi
varbūt labāk? a to pārbaudīt nevar jo kā sāk nelietot ir bailes kas notiks, neviens nezina
ārsti saka būš vēļ trakaķ būs jalieto vairāk tikunta atvilksies pēctam utt bet tā varbūt baida tikai
lai nepazūd klients :-) nu pēc ilga laika ir tomēr vērts kāsaka nodzīvot kaut dienu skaidrā
nekā gadiem justies labi tvaikā... nu to es no pieredzes

:-P
Adam Gontier rakstīja pirms kāda laika, ka viņam ir šizofrēnija. Šaubos, vai šādā gadījumā ir labi nelietot zāles. AD nav vajadzīgi, bet bez spēcīgiem neiroleptiķiem neiztikt.
Lai pats uzraksta, kas viņam ir. Ko klusē?
Pietiekami daudz cilvēku šīs zāles lieto bez iemesla. Nespēj izturēt realitāti, bet tā vietā, lai paši iemācītos izturēt, paļaujas uz psihotropām vielām. Vāji cilvēki.
Psihiatri tik raksta visiem, kas pie viņiem atnāk, neatteiks tak cilvēkam, kas tur bez maz raudādams sēž.
Kas tev pa daļu kā kas ārstējas?
Nekādas daļas.
Aizstājiet diskusijas tematā un Adama tekstā "psihotropie medikamenti" ar "heroīns", izlasiet tekstu vēlreiz un pasakiet kā tas atšķiras no narkomānijas. Viņš tādā stilā to arī uzrakstīja! Un pats neko nesaprot.
Kāpēc tad psihiatra pakalpojumus tieši apmaksā valsts, nevis psihoterapeita? Psihiatrs bez maksas, jo tā var vairāk cilvēkus uzsēdināt uz narkotikām. Pie psihoterapeita aizej pāris reizes un jutīsies labāk, pie psihiatra cilvēki gadiem iet, jo ir uzsēdināti uz narkotikām.
Pilnīgi vienalga ko katrs lieto - dur heroīnu vēnā vai diazepamu tableti rij - bet nu neesiet liekuļi un saprotiet, ko jūs reāli darat, ka tā nav nekāda ārstēšanās.
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
28.04.2013 20:58
Adam Gontier nesaprot, ka visiem nav šizofrēnija.

Citi nesaprot, kas ir šizofrēnija...

Kāda var būt diskusija; ja viņam visu laiku, piemēram, ir baigais troksnis galvā, to nav iespējams izturēt, haloperidols ir tādu cilvēku vienīgai glābiņš. Viņš droši vien domā, ka tā ir visiem.

Kaut kur youtube vai tml. bija ielikts fails ar to, kas visu laiku skan/var skanēt šizofrēnijas pacienta galvā.

Par pārējiem taču katra paša darīšana, ko viņš dzer vai nedzer. Tāpat otra vietā nedzīvosi, dzīve ir viena un baigi īīīsssaaa, nav jēgas šķiest enerģiju.

Zinu daudzus, kuri mūžu dzīvo ar "nervu zālēm". Nu i ko padarīsi... tāpat katrs cilvēks ir citāds, daži ir ļoti daudz varējuši izturēt, kas pār viņu galvām ir nācis, kur "veselie" droši vien sabruktu.
Daudzpunktiņ, cik zinu šizofrēniju nevar izārstēt... nav ārstēšanu neviens reklamējis... ir pat otrādāk. Neiroleptiķi notrulina smadzeņu receptorus un cilvēks arvien vairak pie tiem pierod un, kad pārstāj tos lietot, šizofrēnija viņam atnāk atpakaļ daudz smagākā formā nekā pirms tam. Bet ko tur izdarīs - labākas zāles nav izgudrotas. Neiroleptiķi vispār ir ļoti netīras, nejaukas vielas - nav dzirdēts, ka kāds tos izmantotu labsajūtas gūšanai.
Neteicu, ka viņam nebūtu jālieto zāles. Ja šizofrēnija, tad ir jālieto. Bet uzrakstīja viņš tā, gluži kā atkarīgais. Nevaru uzminēt, kas katram ir.
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
28.04.2013 21:28
Viņš taču te ir par sevi rakstījis, turklāt vēl kā. Skaidrs, ka slims. Nevajag prasīt to, ko no veselā. Varbūt vispār nespēj pienākt pie kompja. Un ja lieto veco haloperidolu, tad nez vai ir ko ēst... lai gan dažiem palīdz tikai haloperidols. :( kas saslimuši jaunībā un ir bez darba stāža, saņem Ls 45 pensiju.

Manam radam ar diabētu arī sākās panika, kad kvalitatīvāko insulīnu vajadzēja sākt pirkt par savu naudu. Bij tādi laiki. Nezinu, kā tagad. Stingri ņemot, arī atkarības izpausmes.

Ar haloperidolu nez vai kāds kaifo (ko lieto mūsu tēmas autors), jo no tām zālem paliek stīvs žoklis. Pat ar visu ciklodolu.
Runcene, kā ta nu Tu to visu zini. Lai pats AdamGontiers pastāsta. Nav jau zīdainis.
Vai tev, Adam, šizofrēnija ir tik smagā stadijā, ka nevar paiet vai pastaigāt? Vai tas no tām smagajām zālēm - tās tiešām var fiziski notrulināt cilvēku.
Ja vienu komentāru uzrakstīji, varēji iesaistīties diskusijā vairāk. Ja fiziski tiešām nespēj - ļoti atvainojos, esmu kretīns.
Atvainojos tiešām. Tagad sapratu, ka gan jau ļoti slikti tev ir, es tik sarakstīju stulbības. Bet tā tas nebija domāts, tas vairāk attiecas uz citiem zāļu dzērājiem, kas šeit forumā apgrozās, kurus jau pazīstu. Tevi nepazīstu.
daudzpunkti, Tev arī šizofrēnija? Atvainojies pats savam postam?
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
28.04.2013 22:57
A man ir šizofrēnij un es ar to lepojos :) Sāk viss iet uz labo pusi, šizo dar tas kas ir jādar :)



Edited 1 time(s). Last edit at 28.04.2013 22:58 by enfuego.
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
28.04.2013 23:14
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> A man ir šizofrēnij un es ar to lepojos :) Sāk
> viss iet uz labo pusi, šizo dar tas kas ir jādar
> :)


šizo tu esi tikai uz papīra. dzīvē tava diagnoze ir mīkstais :))
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
29.04.2013 00:19
Zato mīkstais pieder pie šizofrēnijs :) :)
...bingo, normāli...:)
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
29.04.2013 01:01
Jā forši, trāpīts. Agree.
Re: Kāpēc tik daudzi šejienieši ir pret psihotropajiem medikamentiem?
29.04.2013 08:00
ja par Adam Gontier, tad galīgi negribēju teikt runu viņa vietā, vien atgādināt, ka viņš jau runu ir teicis, varbūt kāds vienkārši nav paskatījies.

Palika nospiedums par viņu kā par nevieglu raksturu, bet tas cits stāsts.

Tas eksistenciālim.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 20?
Ziņa: