Vairs nemeklēju draudzeni

Aizsāka existential fool 

Vairs nemeklēju draudzeni
28.04.2013 18:01
Vot tā.

Visām redz mašīnu vajag, a kas vainas tramvajam? :)



Edited 2 time(s). Last edit at 30.04.2013 22:47 by existential fool.
Vijolīte...
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 19:44
Pavasaris tomēr dara savu:)
ieinteresētā
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 20:24
Tiešām esi vizuāli pievilcīgs? Kā pa Latviju gribi ceļot - ar mašīnu vai kā? :)
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 21:45
Mašīnas man nava. Vajadzēja uzreiz pateikt. Esmu bomžara. :)
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 21:49
Eksistenciali,te jau nau iepazišanās.com :D
bmw
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 21:56
existential fool
Gribi smuku meiteni un pats bez mašīnas?Tad jau laikam-vai kā:)
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 22:01
Ja meitenei viss, kas ir vajadzīgs ir mašīna, tad lai viņa kratās. Viņa man nav vajadzīga 100 gadu.
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 22:03
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Eksistenciali,te jau nau iepazišanās.com :D


Lāšēna, Tu dzīvs!! Es jau domāju, ka vēnas pārgriezis kaut kur trūdē.
es esmu nemirstigs :)
......
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 22:14
Eksistenciāli, kā tu domā ceļot pa Latviju? Normālu jautājumu uzdeva.

Jā, daudzām meitenēm svarīgi, lai vīrietis būtu materiāli nodrošināts. A ja tā visas pēc kārtas pasūtīsi, tā arī meiteni nedabūsi.
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 22:23
...... Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Eksistenciāli, kā tu domā ceļot pa Latviju?
> Normālu jautājumu uzdeva.
>
> Jā, daudzām meitenēm svarīgi, lai vīrietis
> būtu materiāli nodrošināts. A ja tā visas
> pēc kārtas pasūtīsi, tā arī meiteni
> nedabūsi.


Visas cacas ar gēla nagiem un augstpapēžu kurpēm es atstāšu Tev. Tādas man nav vajadzīgas.
......
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 22:31
Laikam meitenes slikti pazīsti. Ikvienai ir svarīgs +/- vīrieša mantiskais stāoklis, jo tas norāda uz to, cik viņš dzīvē ir sasniedzis/sasniegs, ambīcijas. Tieši tādām 16 gadīgajām tas interesē mazāk, bet virs 25 gadiem - tas jau kā standarts, lai vīrietim būtu darbs, vieta dzīvošanai un mašīna. Jo vecākas sievietes, jo pret to ir prasīgākas. Tas nav normāli, ja tu 40 gados vēl neesi neko dzīvē sasniedzis.
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 22:40
Vislabāk man patīk, ka piemeklēšana notiek psihiskās veselības forumā - gribas cilvēkam psihiski slimu meiteni. ;D
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 22:40
Un vai tas ir normāli, ka 40 gados no stressa tu jau gandrīz esi impotents, neko citu, kā savu darbu nezini. Intelektuālā attīstība tev ir apstājusies vidusskolā. Tu esi vienkārši tukša čaula. Dzīvs mironis. "Toties pilnvērtīgs sabiedrības loceklis." āmen
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 22:42
Es piekrītu daudzpunktei. Un vari teikt, ka tas nav normāli eksistenciāli, bet tā tas ir - nauda ir ļoti svarīga.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.04.2013 22:44 by Gvdk.
......
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 22:49
Jā, nauda ir ļoti svarīga! Ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem. Gribi teikt, ka satiktos ar skaistu bomzieni - nu neticu!
Varbūt beidz te tēlot dumpīgu tīni, kas izsmej sabiedrības normas, bet beidzot kļūsti par normālu sabiedrības locekli. Dabūsi meiteni un visu pārējo kā to visi dara. Un nevar teikt, ka viņi ir nelaimīgi. Nelaimīgi ir tādi cilvēki kā tu, kas nevar beidzot izdzīvot savus pusaudža gadus.
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 23:17
Par normālu sabiedrības locekli? Kā Tu? Paldies, es nevēlos. Normāls sabiedrības loceklis ir aita, kuram visu priekšā pasaka- ko tu savā zemē drīksti darīt un ko nē. Drīz jūs normālie sabiedrības locekļi dzīvosiet lāgeros. Pakustini bišķu savu debīlo smadzeņpodu un paskaties uz ko viss ved. ANO, Eiropas savienība, u.t.t. ASV un militārais komplekss.

Bet vienas rievas smadzenēm pietiek vien ar Panorāmu un LNT ziņām.
bmw
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 23:22
existential fool
Es jau nedomāju,ka kādai meitenei viss kas interesē ir mašīna,bet-darbs un dzīvesvieta tāpat vajadzīgas lietas,te jau nav runa-kāda tev mašīna,par to daudzas pasaka-vienalga.
Tas viss liecina par tevi-jo jebkura meitene grib normālu dzīvi,džekam kkādām ambīcijām ir jābūt.Ko tad tu gribi-lai glīta meitene ar nelielām nervu problēmām tev atsauktos?Ar nelielām problēmām,bet foršu meiteni ņemtu jebkurš kārtīgs vecis ar ambīcijām,mērķiem,situēts.Tev vajag drusku pacelt cīņassparu.
bmw
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 23:26
existential fool
Kā tu domā,tā arī dzīvo un dzīvosi,ja domā,ka viss ir slikti-tad tev arī būs slikti,a tam kas domā ka viss ir labi-tam tā arī ir,man iet ar katru dienu labāk:))Tu vari izvēlēties.
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 23:29
fool, bet salīdzini kā dzīvo tu un kā dzīvo vairums cilvēku ? nu kuriem ir labāk?
nu jēga n tā ka tu gudri d*rs un meklē kkādu jēgu un taisnību? tev no tā paliek vieglāk? tu no tā kko iegūsti ? viss ko tu vari atļauties ir forumā meklēt draudzeni... tas tavuprāt ir normāli? nebūtu interesantāk, ja varētu kautko atlicinātu no vidējas algas un uzlūgtu uz vakariņām kaut to pašu darba kolēģi, vai ka ar draugiem aiziet uz bāru un padiskutētu par sievietēm ?
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 23:36
bmw, ak ta mašīna ir tā galvenā. Tāpē es skatos, ka pilna Rīga idiņu braukā apkārt. Ja kucei vajag mašīnu, gluži kā taksometru, tad tāda kuce man nava vajadzīga. Lai kratās pie idiņiem, fabriku darbiniekiem, tiem vismaz būs kāda grabaža, ar ko vizināt.

Un lūdzu nesāc man ļečīt te smadzenes, Ivars nummur divi!
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 23:39
Nē nu tas ir tāds foršs sapnis', kas ir ikvienam vecim, - ka viņā iepatiksies kāda skaista un seksīga meitene, tieši viņā, viņa stilīgajā un dziļajā personībā, nebūs vajadzīga, ne nauda, nekas cits, viņa būs sajūsmā tāpat. Kurš gan par to nesapņo! :D Tas ir sapnis, tāpat kā nevar dzīvot bez naudas un darba, bez mājokļa. Tādi hipiju murgi par kapitāliskās sabiedrības sazvērestībām, par ļauno valdību, kas neļauj teikt, ko domā, darīt, ko vēlies. utt. Sapņo, sapņo, sapņo... bet varbūt vajag beidzot dzīvot?

Es jau piedāvāju satikties. Aizietu kopā kaut kur meitenes copēt, ne internetā burtiņus rakstītu caurām dienām.
Re: Meklēju draudzeni.
28.04.2013 23:51
Gvdk

Tie nav nekādi sapņi. Sakarīgi džeki meitenēm patīk. Un nav vajadzīgi nekādi sūda džipi un citas figņas. Vienkārša draudzība. Tāpat kā man galīgi nerūp meitenes mantiskais stāvoklis.

Man riebums nāk, kāda ir kļuvusi šī sabiedrība. Visur tikai nauda, nauda, nauda. Hujauda.

Pēc gadiem mēs lūkosimies atpakaļ uz sevi ar riebumu.
Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 00:13
"Tie nav nekādi sapņi. Sakarīgi džeki meitenēm patīk." - varbūt tā ir.

Bet sapņošana, domāšana... tās ir tās lietas, ko Tu realizē, nevis īstu rīcību realitātē... Man gan ir tādas problēmas, tā kā nav viegli.

Tu laikam visu apdomā un pārāk daudz, bet Tev trūkst dzīves realitātē... Cilvēki staigā apkārt, drāžas viens ar otru nedomājot par sekām. Nedomā par to, vai dabūs kādu sev meiteni vai nē, viņi vienkārši dabū.
Nu atvainojos, bet nodrāz vienu meiteni, nodrāz otru - kāda starpība, kurš to skaita? Kuram tas rūp? Viņai nerūp. Kāpēc, lai rūpētu Tev? Neviens to pat nemana, ka Tu viņu drāzi, visiem pohuj. Tur nav ko domāt vai piedomāt.

Un nauda... mēs nevaram dzīvot bez naudas. To nevar tā vienkārši ignorēt.
Ir cilvēki, kuri ir slimi uz naudu, kaut arī to viņiem pat nevajag, nu viņi ir debīli, bet naudu kaut nedaudz vajag visiem.
bmw
Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 00:29
existential fool
kādā sakarā te kādai būtu jādomā,ka tu esi sakarīgs džeks?Tev nekā nav,un tu neko nevari piedāvāt,ko tad tu domāji,ka meitenei tavu pliko pimpi tikai vajag? Neko citu viņa nedrīkst gribēt? Lūzeris tu esi.Sabiedrība ir tāda kāda tā ir,vai tev tas patīk vai nē.Un tai nav ne vainas,kas ir-naudu nopelnīt nevari?A ko tad tu vari?
Tu lūkosies atpakaļ ar riebumu,nevis visi citi.
Patīk vai nē-nauda ir ļoti svarīga,tā nodrošina labu dzīvi,bet ir drusku jāpacenšas,lai to nnopelnītu.Un to tu nespēj.A kurš pie tā ir vainīgs? Visi pārējie? Lohs tu esi.Pat meitene ar vizuāliem defektiem drīkst gribēt džeku,kas varbūt nav izskatīgs,bet tomēr spētu gādāt par gimeni,a tu esi pēdējais lūzeris un nevis tāpēc ka slims,vienkārši-tu tāds esi.
Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 11:29
Bmw - labi teikts :)))
Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 13:22
Eksistenciāli.Gangrīz viss ko Tu apkārt redzi(ieskaitot Runceni,bet izņemot mani),ir pakļauts un darbojas pēc šīs pasaules paradigmas.To ko tu postulē,un gribi,šeit(izņemot īpašus stāvokļus) nav sasniedzams.
Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 13:53
Ai da labi, neko es nemeklēju, vienkārši muldu.
Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 13:58
Lāsēns♥ un Gvdk

Starp citu, šis forums manuprāt ir ļoti piemērots atbilstošas otrās pusītes atrašanai. Ko es arī šeit izdariju gadus 5 atpakaļ... Tieši šajā sadaļā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 14:04
Nopietni? Runcene?
Iespaidīgi! Apsveicu Tevi ku!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 4?
Ziņa: