Vairs nemeklēju draudzeni

Aizsāka existential fool 

Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 14:13
patiesībā jā.. bet šaubos, ka ar topiku ''meklēju draudzeni'' to var izdarīt...
ja diskusijās ar kādu rodas domu apmaiņas, ir interesanti diskutēt... nu kapēc nepaturpināt diskusijas privāti un vēlāk arī satikties...
tādā veida arī man draudzene atradās :)

unn.. es vispār vel biju tāds daļēji sociofobs, ka nu tādas tikšanās man ni un ni nebij pieņemamas.. bet kad jūtu, ka cilvēks manu stāvokli saprot , tas nešķiet būtiski cik viegli vai grūti būs satikties :)
Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 14:54
Tas labi, tik diemžēl visas reālās čikses šajā forumā kā Runcene un Vijolīte sen jau aizņemtas...
Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 15:55
Runcene jau veca vecene :D
bmw
Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 18:57
Lāsēn,tu pavisam nepieklājīgs.

existential fool

A kapēc tev tomēr nemēgināt iekļauties šajā dzīvē,līdzīgi citiem?
Sabiedrību vainot ir bezjēdzīgi,tikpat efektīvi ir vainot ūdeni,ka tas ir slapjš.
Ja tev ir riebums pret naudu-tev tās nekad nebūs,riebums pret jebko citu-tev tas nekad nebūs.Tev ir tas ko tu domā-ja tev riebjas viss,kas ir apkārt,tad riebsies vēl vairāk.Bet-tu vari mainīt nevis sabiedrību,bet sevi.Gada laikā tu varētu panākt,ka čIksas tev rakstītu-vai negribi iepazīties,un-būtu gan darbs,gan nauda,gan mašīna,tā nav tāda lieta kam jākrāj nauda kā PSRS laikos.
Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 19:47
Eksistenciālis ir ļoti foršs puisis, inteliģents, gan jau arī tiešām labi izskatās. Es varu tikai rekomendēt meitenēm pamēģināt uzrakstīt viņam. :) Ja būsiet kļuvušas par viņa meiteni, tad tās būs ļoti dziļas un īpašas attiecības. Nekur otru tādu puisi neatradīsiet!

Tikai es ļoti uztraucos, ka viņš var jūs nepieņemt. Izskatās kā ļoti smaga personība, kam grūti pieņemt citu uzskatus un, iespējams, viņam daudz kas jūsos nepatiks, viņš to nevarēs pieņemt. Tā varētu būt vienīgā problēma. Prasības viņam ir ļoti augstas. Ja ne šis, tad kā puisis ideāls!



Edited 1 time(s). Last edit at 29.04.2013 19:48 by Gvdk.
bmw
Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 21:07
Smaga personība un perfekcionisms ir visai nopietnas lietas,īpaši attiecībās,bet-no tā var tikt vaļā,ja grib.Savus uzskatus pārskatīt nav nemaz tik kaitīgi,dažkārt tas var dot superīgus rezultātus,ja domās un emocijās ir negatīvisms,dažkārt to cilvis pats nezin,vai arī-negrib atzīt,tomēr-kapēc gan kādam kko nepilnveidot sevī?
Es vispār neteicu,ka eksistenciālis būtu slikts,bet-tāda attieksme pret naudu un materiālajām lietām ir galīgi garām,tāpat kā sabiedrības vainošana savās problēmās-lai cik tas neliktos netaisnīgi-tomēr-katrs pats ir pilnībā atbildīgs par situāciju,kādā atrodas,tas var likties netaisnīgi un nelogiski,tomēr-tā ir.
Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 22:26
Reku, šāda man patiktos :)

Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 23:00
Ārprāts! Es tagad jūtos samaitāts!
Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 23:13
Tā jau ir aizņemta. Bet neķer krenķi, Gvdk. Eku es Tev arī vienu atradu. :D

Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 23:37
eksistenciāli, Tavam ideālam ir kaut kāda skarbuma pieskaņa... ka sasprindzinot gurnus viņa varētu nolauzt krānu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 23:42
ku! Tu kaut ko sajauci. Tā otrā jau nav mans ideāls, bet priekš Gvdk. :)
Re: Meklēju draudzeni.
29.04.2013 23:48
Perversas abas bildes ir. :o
Re: Meklēju draudzeni.
30.04.2013 00:06
Tā, mēs esam apprecināti ar ku!...ku! laikam nemaz nav lasījis.

Ja jau mēs izplūktos mājās, tad nevajadzētu plūkties forumā...

Ku! tiešām ir vairākkārt apstiprinājis, ka ir forumā atradis sievu, taču viņa te bija senāk; tagad laikam netusē, nu bet lai pats stāsta...

Bet es?

Ne jau nu vecene, bet eksistenciālim noteikti vajadzētu jaunāku, ko tur liegties; vismaz viņš pats taču meklē meiteni. Un aizņemta arī esmu. Nu ir viens tāds Runcis :)

Bet Tu, Lāsēn, piesargies, Runcis ir IT specs, atradīs Tevi un atņems Tev visus Tavus zemeņu pieniņus :)

Vajadzēs bēgt psihenē, lai māsiņas atkal ar baudu var Tev iešpricēt dupsītī haloperidolu kopā ar diazepāmu.



Edited 1 time(s). Last edit at 30.04.2013 00:10 by Runcene.
Re: Meklēju draudzeni.
30.04.2013 00:20
Tavs viedoklis par lietām ir tik tuvs manam, ka man tiešām likās, ka esam viena vecuma. Tavam runcim ir ļoti paveicies ar Tevi. ;)
Re: Meklēju draudzeni.
30.04.2013 01:07
Hmm? Nemaz nezināju, ka esmu ar Runceni apprecējies... bet kas gan pa dzērumu negadās... :) Bet Tu Runcen neķer kreņķi. Mēs ar Tevi sadzīvosim. Saliksim punktiņus uz "i" un viss būs bumbās... :) Vot ar kailo gan nez vai mēs sadzīvotu. Viņa visu laiku redz manī noziedzīgu natūru...

Jap, bija te tāda att... bet viņai forums neintersē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Meklēju draudzeni.
30.04.2013 01:11
extensili skatos tavai sieviešu izvēlei pietrūkst viena detaļa, tā au ir diagnoze :) Ja tev patīk sievietes bez sejas :)
Re: Meklēju draudzeni.
30.04.2013 01:37
He, he, ir veči kas zaķim uzmauc tūtu galvā kad to lietu dara... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vairs nemeklēju draudzeni
01.05.2013 03:09
Jā tjipa spaini un vālē :)
Re: Vairs nemeklēju draudzeni
01.05.2013 13:09
Nē, spaini galvā liek lai izvairītos no citplanētiešu ietekmes uz smadzenēm...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Runcene.Knaab suudaa :D
Re: Meklēju draudzeni.
02.05.2013 00:36
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> He, he, ir veči kas zaķim uzmauc tūtu galvā
> kad to lietu dara... :)


Šajās lietās jābūt piesardzīgam. Es personīgi tai muskuļistajai neriskētu maukt tūtu galvā, šī drīzāk uzmauks man pašam to tūtu galvā un atštaukās. :)
Re: Vairs nemeklēju draudzeni
05.05.2013 00:27
šizo mājas lapa, vot dajot narod :)
Māmiņa
Re: Vairs nemeklēju draudzeni
09.05.2013 22:18
Existential fool, Tu palūdz, lai potenciālās kandidātes izģērbjas un tad izvērtē, kura no visām Tev der...:D
Taisnība
Re: Vairs nemeklēju draudzeni
21.05.2013 22:54
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vot tā.
>
> Visām redz mašīnu vajag, a kas vainas
> tramvajam? :)

Ja es izskatīgs, tad nav vainas tramvjamam.

Ja neesi izskatīgs, tad gādā babkas.
Re: Vairs nemeklēju draudzeni
22.05.2013 09:51
Eš ešmu izskatīgs :D
Re: Vairs nemeklēju draudzeni
26.05.2013 00:38
.



Edited 2 time(s). Last edit at 26.05.2013 20:56 by existential fool.
Re: Vairs nemeklēju draudzeni
26.05.2013 00:40
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Eš ešmu izskatīgs :D


Lāšēn, veci "izškatīgi" perdeļi nevienam vairs neinteresē. :)
Re: Vairs nemeklēju draudzeni
26.05.2013 09:02
Ej gulēt :D
teeja
Re: Vairs nemeklēju draudzeni
18.06.2013 11:31
kur var šitādus sviestus rakstīt :O vāks!

vot, ja džeks sakarīgs nevajag nekādu mašīnu, bet ko tad tu existential vispar vari piedavat kaut vai no savas personibas? spitibu -ietiebibu - visa apkart esosha ieniishanu??? nu tadu jau toch nevienai nevajag. tev vajag beidzot parskatit savu slimo domashanu, tas ir murgs, kur tu sevi dzen ar savam slimajam domam. ja tu sita domasi, tev nekad nebus labak, bet vai tu vispar gribi, lai tev butu labak? izskatas, ka nee. Tu vienkari nesaproti loti butiskas lietas uz kuram tev vislaik citi sakarigaki cilveki tev censas noradit... tev laikam vienk. tadas lietas lidz smadzenem neaiziet, kamer tu nesaksi sevi mainit - lenam un pakapeniski.... labak neklus... runa vispirms ir par domashanas mainishanu, tad vismaz butu ceribas, ka kaut pec 10 gadiem tu varetu sakt dzivot pilnvertigu dzivi, bet tu jau to nemaz negribi, jo neko nedarit un visu noliegt tacu ir daudz vieglak!
fekālijs
Re: Vairs nemeklēju draudzeni
19.06.2013 22:19
Viņš nav saticis īsto cilvēku, kā dēļ būtu spiests mainīties. Diemžēl ar savu ietiepību un pašlepnumu viņam tas arī neizdosies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 2?
Ziņa: