kādas blaknes?

Aizsāka minija 

Re: kādas blaknes?
05.05.2013 21:07
Jā krāniņš ir jāpatur, jo savād biksēs vr iečurāt :)



Edited 1 time(s). Last edit at 05.05.2013 21:07 by enfuego.
Re: kādas blaknes?
06.05.2013 21:40
Enfuego.Kā iet? Ruksē pa šveicaru :)
Re: kādas blaknes?
07.05.2013 01:01
Šveicers, officiants. bet Tākā firma ir privātā, minimālā uz papīra un pārējais uz rokas! Praktiski dēļ štata samazināšanas, pat trauki ir jāmazgā, jo nevar viesnīca atļauties vēl vienu trauku mazgātāju. Darbu skaits ir samazināts, ja es pierādīšu, ka esmu universāls, strādnieks un aizstāšu jenkuru darbu, es palikšu uz ilgāku laiku, bet pagaidām, tas ir tikai uz sezonu. Viesnīca nav liela, spēj uzņēmt 90 cilvēkus nummuriņos, ir konferenču zāles, kuras es sagatavoju un cienāju ar kafiju! Pārsvarā tūristi ir no Japānas, Somijas, Spānijas, Vācijas. Nummuriņš makša 50Ls. Ja man darbs ir līdz 23:00 tad viesnīcā varu palikt pa nakti. Ēst varu par velti, ceļš man arī ir par velti, restorānā, Soms man atstāja 10Ls, tikai par to ka iesākām runāt par hokeju un atradām kopēju interesantu tēmu, kas viņu aizrāva. Japāņi vispār neatstāj tējas naudas!



Edited 1 time(s). Last edit at 07.05.2013 01:03 by enfuego.
Re: kādas blaknes?
07.05.2013 10:30
Tas jau nav nekāds retums, ka viesnīcās viss jādara. (90. gados un 2000. sākumā iznāca daudz pavazāties pa pasauli, un pat ļoti lielās viesnīcās bija tā, ka cilvēki dara visu. Viens otrs trīsreiz dienā mainīja formu :)

No rīta bokastīs oficiants, baltu kreklu, amīšos bija viens smuks melnais šitāds :), pēc pāris stundām viņam bija kaut kāda zaļa uniforma, ko darīja – nezinu; pēc tam zila, un viņš stūma netīrās veļas ratus. Vakarā atkal bija balts krekls, tik šlipse citā krāsā. Tā, ptrotams, bija visiem. Tā kā lai nu Tev veicas!

Sākums un beigas visiem viens; nav starpības, ar ko ģimeni baro, ja vien darbs ir vajadzīgs un kādam derīgs!

Dzeramnaudas saņēmējs ne ar ko nav zemāks par tās devēju. Un otrādi. Kaut ar Bībeles Dievam neticu, tomēr esmu pārliecināta, ka daudzo un dažādo dievu acīs visi vienādi.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.05.2013 20:39 by Runcene.
mad smīkņādams
Re: kādas blaknes?
07.05.2013 23:39
...kā tautai patīk doma par vienlīdzību...
Re: kādas blaknes?
08.05.2013 00:49
Mēs visi esam vienlīdzīgi, tikai daži ir ir vienlīdzīgāki par pārējiem.
mad no malas
Re: kādas blaknes?
08.05.2013 12:11
...klau, eksistenciāli, nemaz neesi tik dumš, kā te izliecies..:)
Re: kādas blaknes?
08.05.2013 15:07
mad no malas Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...klau, eksistenciāli, nemaz neesi tik dumš,
> kā te izliecies..:)


Jā grupavuha mošk jums sanāktu :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 10?
Ziņa: