Veldres iela

Aizsāka Lauruks 

Veldres iela
10.05.2013 09:29
Labdien,
Vēlējos uzzināt, kādas iespējas ir jaunajā Veldres ielā atvērtajā debresijas un neirožu nodaļā? vai šajā nodaļā var saņemt tikai ambulatoru palīdzību vai pieejams arī stacionārie pakalpojumi līdzīgi kā tās bija 20.nodaļā Tvaika ielā? cik saprotu tad Tvaika ielā vairs nav 20.nodaļa.
Re: Veldres iela
10.05.2013 10:12
Nu ja, tagad tā ir 20 nodaļa. Ira visi pakalpojumi, ko vajag.
Re: Veldres iela
10.05.2013 11:02
nu ja 20. nod. vad. bija dr. Taranda un ja vinja ir vadiitaaja arii Veldres ielas stacionaaraa un ja 20. nod. slimniicaa vairs nav, tad laikam logjiski, ka tas pats vien buus.

vismaz pacienti tur ir redzeeti klejojam pa daarzu :)

veel tur ir dienas stacionaars un ambulatori ppienjemoshie aarsti.


bet taads pats pasaakums ir arii Ljermontova ielaa, tikai bez stacionaaraa stacionaara :)

ir doki un dienas stacionaars. eku muusu forumiete Vijoliite bija ljoti prieciiga par Ljermontova ielu.
mad no malas
Re: Veldres iela
10.05.2013 16:51
...es arī jūtu Vijolītes noskaņojumu maiņu uz labo pusi...tā ka varu teikt tikai to labāko...
Re: Veldres iela
10.05.2013 18:28
Varbūt kāds zina, kādi ārsti pieņem Veldres ielā tieši šajā 20.nodaļā?
Re: Veldres iela
10.05.2013 19:05
20. nod. ir stacionārs; tur neviens nepieņem.

Strādā Z. Taranda un A. Pamše laikam.

Viena ēkas daļa ir stacionārs, otra ambulatorā nod. (polene, citiem vārdiem) ar dienas stacionāru 2. stāvā.

ja gribi zināt visus, kas tur pieņem, tad no galvas droši nepateikšu, bet tauta var mani papildināt.

Laikam ir Surģeniece, Feldmane, Vasiļevska, Amoliņa, Reiktere, Šternberga utt.
Re: Veldres iela
10.05.2013 21:44
Veldres iela, valsts psihiatres, ir lielas rindas un nav pretīmnākoši ārsti. Viņi grib lai tu lieto zāles tā kā viņi uzskata, bet ja tu sāc pretīm runāt, tad jau viņi tevi uzskata par debīlu, piemēram, es saku, ka man vaig klonazepānu, o man ir labi, a viņi saka, ē klonazepānu, nevar mēs jūs gribām ārstēt, a es saku ko jūs diršat nav tādas izārstēšanās ir tikai nosprāgšana ātrāka!!
Re: Veldres iela
10.05.2013 21:45
mad no malas Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...es arī jūtu Vijolītes noskaņojumu maiņu uz
> labo pusi...tā ka varu teikt tikai to labāko...


mad juteklīgais Failu hostings
Pacients 20.nod.
Re: Veldres iela to Lauruks
27.08.2013 00:24
Tur(20.nod.) strādā Z. Taranda un A. Pamše(laba daktere patīk izrunāties un uzklausīt pacientus).
Vēl varu ieteikt labu psihiatri M. Loseviča.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 9?
Ziņa: