Zāļu atmešana, secinājumi, un analīze.

Aizsāka enfuego 

Zāļu atmešana, secinājumi, un analīze.
13.06.2013 15:56
AntiDepresanti, (Paroxatin Actavis) 40mg:
3 mēnešus nelietoju serotīna veida ražotāju. Nu nezinu kam pateicoties, man nav blakusparādību, sākumā mēģināju, bija blakusparādības, ļoti, ļoti nepatīkamas.

Depakine Chromo 750mg:
Nezinu īsti ko viņš man deva, bet nekādu blakusparādību nav.

Fluanxols 1mg:
Arī nesapratu kāda jēga no viņa, neturpināju dzert, jo miegainība.

AntiDepresants no rīta stimulam 150mg: (aizmirsu tā nosaukumu)
Nedzeru 2 nedēļas, nu pagaidām nekā nav.

Klonazepāns jeb nomierinošie: 4mg
Nelietoju 2 nedēļas,nu kā jau biju domājis slikts miegs bez nomierinošā, saspringums.

Rezultāts:
Kā jau biju domājis, ka dominējošais effekts no zālēm būs nomierinošais. Tās ir iemigšanas problēmas, un ja iemiegu kaut uz 4 stundām, tad pilns ar murgiem, un sapņiem. protams deva Klonazepāma, pamazām arī jāpalielina, ja patstāvīgi lieto no 2mg dienā, līdz pat 6mg dienā. Tagad man palidz 2mg dienā, jo bija pārtraukums. Tas pats arī attiecās uz Bromazepāmu, kuru man vajag 12 mg dienā, un Diazepāmu 10mg dienā, protams uz nakt, kad eju gulēt. Šie te nesaprotamie ķīmiskie processi, neļauj īsti saprast, kāda zāle ko dara. Pamēģināju no brāļa palietot Carbalex 300mg Dienā, nekāda efekta, tikai sirds klapē, 5 dienas bez nomierinošiem, es turējos uz mixa Failu hostings Corvalovs 35 pilieni + Balderiāņi 35 pilieni + Carbalex 300mg uz nakti, tad kautkādīgi nakti var izsturēt, bet vienalga velk atpakaļ pie nomierinošiem, jo balderiāņi kaut 100 pilieni nekāda lielā jēga nebūs vismaz manā gadījumā. Corvalovs man sirds klapi noņem uz nakti, balderiāņu tinktūra, biskiņ dod žāvas. Kas ir pats interesantākais un tanī pašā laikā nepatīkamākais, ka žāvas nāk, bet iemigt nevar, es secinu, ka tas ir dēļ iekšējā organisma saspringumu.

Cita tēma:
Biju tvaicenē, pie foršā paziņas, kurš joprojām netiek ārā, jo nāk no ieslodzījuma, atnāku ciemā ar ciema kukuli, Legalaize par 2Ls Failu hostings + 2 melnās tējas + cigarešu paciņu + 2 citroni + čipsu pakas. Skatos tie izrādās ārā legālo pīpē Failu hostings un futeni spēlē, cietumnieki, kā runāju palikuši baigi gudrie, visi mauc uz otro grupu Failu hostings. Vot tādas tās lietas ir notikušās, nu protams alkohols, kā vienmēr, tā kā velns kas parauj aiz astes, izārdos kādu nedēļu, tad atkal mēnesi manējais ir mierā Failu hostings.



Edited 2 time(s). Last edit at 13.06.2013 15:57 by enfuego.
Re: Zāļu atmešana, secinājumi, un analīze.
15.06.2013 12:09
Izskatās ka viņš pats vairs nezin kas viņam līdz, rij tik bezjēdzīgi ripas. Neredzu jēgu ka dienā vajag tik daudz trankviļu.
Re: Zāļu atmešana, secinājumi, un analīze.
16.06.2013 00:01
Veica ,a kam tu to gribēji teikt? Visiem pārējiem foruma lasītājiem? Tu izscēlies, pasakot, ka esmu dumš?

Estev teikšū tā, kraties ka no šejienes prom, un neraksti lieki, nepiesārņo narkomānu vidi!



Edited 1 time(s). Last edit at 16.06.2013 00:01 by enfuego.
Re: Zāļu atmešana, secinājumi, un analīze.
16.06.2013 10:52
Nesatraucies tur pirms tam bija viens cits komentārs, kurš izskatās ka ir izdzēsts :D



Edited 1 time(s). Last edit at 16.06.2013 11:07 by Vieca.
Jēsuz Kristuz un svētā gara vārdā, āmen! Pieņem Jēsu kā savu glābēju un visas tavas ciešanas būs izlīdzinatsas. Viss būs ok.
io Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jēsuz Kristuz un svētā gara vārdā, āmen!
> Pieņem Jēsu kā savu glābēju un visas tavas
> ciešanas būs izlīdzinatsas. Viss būs ok.


Pieņēmu jau,labāk nepaliek,moš pieņemt vēlreiz?:)))
Re: Zāļu atmešana, secinājumi, un analīze.
18.06.2013 09:42
bmw tu man šodien no rīta sasmīdināji Failu hostings Failu hostings Failu hostings Failu hostings Failu hostings Failu hostings Failu hostings Failu hostings Failu hostings Failu hostings Failu hostings Failu hostings Failu hostings
bmw, Tev vēl vajadzēja ielaist sirdī Svēto Garu. Ielaidi?
io Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> bmw, Tev vēl vajadzēja ielaist sirdī Svēto
> Garu. Ielaidi?

A tas nebij sākumā rakstīts,a kā to dara? Man bail kko laist sirdī iekša,es nomirt nevaru no tā?
Kkā aizdomīgi liekas....Tu taču rakstīji:

Jēsuz Kristuz un svētā gara vārdā, āmen! Pieņem Jēsu kā savu glābēju un visas tavas ciešanas būs izlīdzinatsas. Viss būs ok.
Atbildēt Citēt

A tagad vēl kkas sirdī jālaiž,man ar sirdi viss kārtībā,nesāp,strādā,pričom te sirds?
Jaspēlē ir pēc noteikumiem. Tā vienkārši ir tāda sistēma- lūdz neredzamu gariņu, pieņem viņa dēlu par savu glabēju un tiec glābts ar svēto garu. Un vēl ej izstāstīt visu ko tu nerātnu esi sadarījis jocīgam vecim paltrakā, kuram parasti patīk seksuāli izmantot mazus zēnus.
io Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jaspēlē ir pēc noteikumiem. Tā vienkārši ir
> tāda sistēma- lūdz neredzamu gariņu, pieņem
> viņa dēlu par savu glabēju un tiec glābts ar
> svēto garu. Un vēl ej izstāstīt visu ko tu
> nerātnu esi sadarījis jocīgam vecim paltrakā,
> kuram parasti patīk seksuāli izmantot mazus
> zēnus.

Vot,vot,es viņam stāstīšu,kā es kulakā rāvu,a viņš mani pēc tam dupsītī?
Nu,nefiga tur nebūs ok,man taču sāpēs,ko,ne?Un pēc tam teiks,lai pēc nedēļas atkal nāku?Mums pagalmā vienam jau bij šitā,es negribu,pē,labāk spēlējos pats ar savu čibriku:)))
Re: Zāļu atmešana, secinājumi, un analīze.
19.06.2013 13:17
bmw zaimotājs Failu hostings degsi elles ugunīs Failu hostings
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> bmw zaimotājs degsi elles ugunīs


Par ko tad?:)
Re: Zāļu atmešana, secinājumi, un analīze.
19.06.2013 19:10
Par zaimošanuFailu hostings
Nu,ja neļaušana drāzt d***ā ir zaimošana,tad es tev atļauju padot savu dupsīti priesterim vai kādam citam-mācītājam...:)))Varbūt tas tev ļaus izbēgt no elles,bet-tikai tad,ja tu to darīsi regulāri un labprātīgi:))Logiski,ne?
Starp citu-baznīcu darboņu kritika nav zaimošana pret jebkādu augstāko varu,saprātu,Dievu.
Baigi normāli būtu-priesteri varētu teikt-nesiet mums mazus puisīšus ar svaigiem dupsīšiem,un tas arī būtu jādara,lai nezaimotu Dievu?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 19?
Ziņa: