kas ar mani notiek?

Aizsāka ne savā ādā 

ne savā ādā
kas ar mani notiek?
28.08.2013 12:59
Man pašai visu mūžu gāja grūti, parasti jutos slikti, kā nesaprasts cilvēks, taču neskatoties uz to, nekad neatļāvos būt rupja, ļauna, netaktiska. Vienmēr esmu bijusi ļoti iejūtīga un saprotoša, pret visiem cilvēkiem vienāda, jo īpaši, pret bērniem, veciem cilvēkiem, grūtdieņiem, vienmēr ar labsirdību pratu atrast pieeju jebkuram cilvēkam, pat bezatbildīgajiem vai slaistiem.
Taču nu esmu kļuvusi tik ļauna, ka pašai no sevis bail paliek... Es vairs nevienu nežēloju, pat pamanīju, ka esmu sākusi maldināt, krāpt, melot, noklusēt, radīt labiem un nevainīgiem cilvēkiem nepatikšanas un klapatas. Vairs nespēju sevi kontrolēt. Vispirms izdaru, un tikai tad saprotu, ka es nemaz tāda neesmu, tā neesmu es. Man kauns par sevi.
jakupuripodio
Re: kas ar mani notiek?
28.08.2013 17:26
Tu ilgi esi bijusi nelaimīga, rezerves tika izsmeltas.
Re: kas ar mani notiek?
28.08.2013 17:26
Droši vien, ka esi psihologa vai psihoterapeita klients.

Ja pats nevar izprast cēļoņus, tad jāmeklē palīdzība, nav ko sevi mocīt.

Varbūt esi bijusi pārāk altruistiska, laiks mainīties, bet es nezinu... kā jau teicu – jāiet pie normāla, sertificēta speca.
jakupuripodio
Re: kas ar mani notiek?
28.08.2013 17:46
Tikai ir viena problēma- pagaidām vēl tie gudrie, sertificētie "speci" neko nerubī par cilvēka psihi. Viņu nožēlojamās zināšanas parasti ir 20. gs sākuma līmenī- ap Freida laiku.
Re: kas ar mani notiek?
28.08.2013 18:49
Un Tu rubī? :D

Baigi augstprātīgi skan.
santa b
Re: kas ar mani notiek?
28.08.2013 19:42
psihiatrija mūsu laikos, patiesi ir nožēlojamā līmenī.. tam es tikai piekrītu,viņi - šie ārsti nav ne uz ko spējīgi + patiešām labu psihoterapeitu var atrast vienu no miljona, jo lielākā daļa būs tikai tukši muldētāji un tev acīmredzamu faktu konstatēšanu, zinu to no pieredzes
Re: kas ar mani notiek?
28.08.2013 21:05
jā, 19. gs. bija brīnišķīga psihiatrija un vēl superāka psihoterapija :)
šīs lietas jau tomēr risinās dvēselē. ja neesat ticīga tad laipni lūdzu tālāk nelasīt :), bet pati diezgan ilgi esmu gājusi uz dzivibasstraumēm.lv, tur ir dažādi 10 un 30 ned. kursi, visbiežāk jau tomēr jānonāk pie slēdziena šādās reizēs, ka ir nepieciešama visa garīgā ķermeņa restartēšana. dzivibas straumes ir ekumēniska organizācija katoļiem, luterāņiem, baptistiem un tml. te galvenais ierocis, ko jāņem līdz ir ticība. darbs grupās notiek reizi nedēļā rīgā, klostera4.
Re: kas ar mani notiek?
28.08.2013 22:26
jakupuripodio Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tikai ir viena problēma- pagaidām vēl tie
> gudrie, sertificētie "speci" neko nerubī par
> cilvēka psihi. Viņu nožēlojamās zināšanas
> parasti ir 20. gs sākuma līmenī- ap Freida
> laiku.


Ludzu nespried par lietam,par kuram nav sajegas, psihoterapija nesastav tikai no Freida teorijam.
Pateicoties arstam,psihoterapeitam - sesijas vairaku gadu garuma,tagad jutos labi un speju normali dzivot.
Ari man pirms 10 gadiem reizeem uznaca shaads krekskis un jutos loti slikti,ja tas notika publiska vieta.
Runcenes ieteikums pats labakais - psihoterapija.
Lai veicas!
ne savā ādā
Re: kas ar mani notiek?
29.08.2013 11:44
psihoterapija man nepalīdzēja, biju vērsusies pie vairākiem psihologiem, apmeklēju arī dažādas grupu nodarbības, nesēdēju rokas klēpī salikusi, meklēju risinājumu psiholoģijas grāmatās, bet tas viss tikai pasliktināja manu stāvokli un tagad ir iestajušās sekas - "krahs" , kuru jau biju intuitīvi jutusi...
Ja pirms pusgada es vēl centos ieklausīties citos cilvēkos, tad šobrīd, kā rakstīju paša sākumā, es izvairos, meloju, neuzticos, es pat varu aizvainot, t.sk. psihologu vai jebkuru citu ārstu...
ne savā ādā
Re: kas ar mani notiek?
29.08.2013 11:53
udenszalei,
..pusotrs gads pie psihoterapeitiem - tas ir ļoti ilgs laiks, tā ir apmēram divdesmitpiektā daļa no saprātīgā mūža, un ņemot vērā to, ka esmu jau nodzīvojusi pusi no mūža, es meklēju daudz ātrāku izveseļošanos..
Re: kas ar mani notiek?
29.08.2013 13:00
Varbuut vairaak seksu vajag, buusi mazaak iigna uz paareejiem :)
ne savā ādā
Re: kas ar mani notiek?
29.08.2013 13:19
123...

vairaak seksu? kur to dod?
Re: kas ar mani notiek?
29.08.2013 13:22
Šīm "kaitēm" ātra izveseļošanās notiek reti. Diemžēl. Var sanākt tā, ka izmēģinot ātros risinājumus, tiek iztērēts vēl ilgāks laiks.
Re: kas ar mani notiek?
29.08.2013 14:30
Seksu var dabuut no viira, drauga, pazinas, vibratora....
Re: kas ar mani notiek?
29.08.2013 15:00
Alstere Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Šīm "kaitēm" ātra izveseļošanās notiek
> reti. Diemžēl. Var sanākt tā, ka izmēģinot
> ātros risinājumus, tiek iztērēts vēl ilgāks
> laiks.

Āmen.

Pusotrs gads psihoterapijas var nebūt nekas, tikai mazs sākums. Es nezinu nevienu ātro risinājumu, un es arī nezinu nevienu cilvēku, kurš +/- ir ticis galā, kur tas būtu noticis ātri.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 14?
Ziņa: