fishe

Aizsāka Runcene 

SZxXx
Re: fishe
31.08.2015 16:49
* derealizāciju
Re: fishe
31.08.2015 23:01
Es neko daudz par ketamīnu nezinu, tikai ievācu informāciju. Daudzko esmu mēģinājis, pagaidām bez panākumiem lieliem :(
Joprojām ir cerība, ka kādreiz varētu dzīvot, kā dzīvoju līdz mani piemeklēja šī kaite, bet nezinu... nezinu vai kādreiz vēl jutīšos labāk...
SZxXx
Re: fishe
01.09.2015 05:47
Ko Tu esi mēģinājis?
Re: fishe
01.09.2015 19:57
Psihiatri vairāki, medikamenti daudzās kombinācijās, dziednieki, baznica, psihoterapeits, aktīvāks dzīvesveids u.c
SZxXx
Re: fishe
02.09.2015 14:06
Kāpēc tieši ketamīns? Ir jau visādi brīnumstāsti par citām psihoaktīvām vielām.
Arī ketamīnam līdzīgas iedarbības vielu ir padaudz. Piemēram, metoksetamīns, kas skaitās urīnpūslim draudzīgāks un mazāk toksisks.
Dažādas vielas, kas iedarbojas uz NMDA receptoriem ir legālas. Arī, piemēram, amantadīns, memantīns (izmanto pret Alcheimera slimību), tiletamīns. Varbūt ne tik efektīvas.
Re: fishe
03.09.2015 11:11
Es par to maz zinu, vai kāds ar to Latvijā nodarbojas legāli arstē vai kā citādi ?
thechemist
Re: fishe
03.09.2015 16:52
Nē, Latvijā neviens ar to nenodarbojas, jo tas ir nelegāli. Ja Tevi pieķers kaut vai smēķējot zālīti, tad Tu automātiski esi narkomāns.
Par to ketamīnu domāju ir tā, ka, atkarīgs, kas ir sekas un cēlonis - depresija un sekas ir derealizācija vai otrādi?
SZxXx
Re: fishe
03.09.2015 17:22
Izmanto pret Alcheimera slimību. Amantadīnu izmanto pat pretgripas medikamentos. Neesmu dzirdējis, ka kāds ar tiem apreibinātos, lai gan pats par to neko daudz nezinu. Ir internets, katrs pats informāciju var atrast.
Interese izklausās tiešām pēc mistiskas labsajūtu sniedzošas panacejas meklēšanas, respektīvi, narkotikas. Kaut kā konstruktīvi ir jāmeklē laime dzīves norisēs un paša spēkiem. Varbūt jāpievēršas ekstrēmajam sportam - tad arī izjutīsi, ka esi dzīvs un viss ir reāli.
Re: fishe
03.09.2015 19:47
thechemist - cik es saprotu tad jā, visticamāk ka tā ir.

Narkotikas noteikti nemeklēju, meklēju kā uzlabot savu labsajūtu. Es saporotu, es jau meklēju - cenšos! Pagaidam nēesmu atradis, visu laiku jūtos slikti :(

Esmu jau teicis, ka lieliski saprotu, ka jākustas, jādarbojas, bet man tas nemaina to stāvokli kas ieslēdzies, tur tā lielākā nelaime.
....
Re: fishe
05.09.2015 16:29
Līdzīgs amantadīnam ir arī rimantadīns,kuru var nopirkt bez receptes,arī vāji bloķē NMDA receptorus. Esmu mēģinājis pats,bet tikai neilgu laiku,tāpēc par effektivitāti nemācēšu teikt.
SZxXx
Re: fishe
05.09.2015 17:40
.... Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Līdzīgs amantadīnam ir arī rimantadīns,kuru
> var nopirkt bez receptes,arī vāji bloķē NMDA
> receptorus. Esmu mēģinājis pats,bet tikai
> neilgu laiku,tāpēc par effektivitāti
> nemācēšu teikt.

Principā jēga kaut ko lietot ir tikai īsu laika periodu.
Ja ketamīns ir jālieto ne biežāk kā reizi nedēļā mazā devā, lai justos labi nepārtraukti, un pēc pusgada esi "izārstēts", ka nevajag vispār lietot, tad tā ir efektivitāte. Ja jālieto katru dienu un nav uzlabojumi bez tā, tad tā ir narkomānija.

Interesants raksts, kur arī ketamīns pieminēts:
http://puaro.lv/interesanti/narkotikas-paaugstina-intelekta-kapacitati/
Jau uzreiz sapratīsi, ka ne visi, ko ieņemot, paliek par ģēnijiem. Ir tādi, kas klīst pa maskačkas ielām un prasa cigaretes, un atbild nepareizi, ja prasa, cik ir 12+21. Kāpēc? Viss galu galā no cilvēka atkarīgs, ne vielām. Nekas no nekā nerodas. Ja cilvēks visu mūžu izglītojas, sevi attīsta utt..., tad viņam tas var palīdzēt virzīties tai virzienā vairāk, kaut ko saprast savādāk. Bet, ja neko nedara un cer, ka mistiska ripiņa - ketamīns vai kas cits - izdarīs visu tā vietā, tad būs aplauziens - ja ne uzreiz, tad ar laiku atspēlēsies.. Intelekta vietā ieliec labsajūtu, tas ir tas pats! Lapsajūta ir kas tāds, kas pašam jāizkopj, jāiemācās...
Viss uzskaitītais... psihiatri, medikamenti, dziednieki, baznīca... tas viss ir gaidīšana, ka kāds cits pasniegs roku, bet ko citi izdarīs - tas nav viņu ķermenis vai saprāts. Pašam sevī ir kas jāmaina un jāizkūņojas.
....
Re: fishe
05.09.2015 21:16
Lietoju 2 reizes nedēļā pa 300mg,bet neatceros vai bija kāds efekts
starp citu
Re: fishe
04.02.2016 15:14
http://www.sciencealert.com/ketamine-found-to-have-an-unbelievable-effect-in-treating-severe-depression
vulgaris
Re: fishe
02.06.2016 18:02
kur var dabūt ketamīnu? Liels paldies!
Delta-T
Re: fishe
02.06.2016 19:23
2F-Ketamīns:
http://chemicalstory.com/index.php/product/2f-ketamine/
D-Ketamīns:
http://chemicalstory.com/index.php/product/d-ketamine/
K-hole
Re: fishe
02.06.2016 20:18
Pie vetārsta, dīlera, augstāk minētie analogi pieejami daudzviet, kā arī https://www.reddit.com/r/DarkNetMarketsNoobs
vulgaris
Re: fishe
02.06.2016 22:04
bet man vajag īsto ketamīnu nevis anologus.
Re: fishe
02.06.2016 22:14
Ja neinteresē narkošanās, bet gan AD medicīniskais efekts, tad visiem analogiem jeb NMDA receptoru antagonistiem jābūt vienlīdz efektīviem.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.06.2016 22:18 by Synapscape.
vulgaris
Re: fishe
02.06.2016 22:59
nē, esmu mēģinājis dekstrofānu, palīdz tikai uz pāris stundām. Ketamīns ir visselektīvākais un efektīvākais, cik esmu lasījis.
Re: fishe
03.06.2016 00:11
Izrādās šī tēma vēl ir aktuāla. Sen nebiju šeit bijis. Pagājis kāds laiciņš kopš šeit kaut ko rakstīju. Man joprojām šī tēma aktuāla. Kāds ir mēginājis ketamīnu, ko variet pastāstīt ?
thechemist
Re: fishe
03.06.2016 04:40
Prieks redzēt Tevi, fishe. Ketamīnu neesmu mēģinājis, bet legālu ketamīna "brālēnu" gan. Antidepresīvs efekts ļoti izteikti jūtams bija, pat kaut kāda hipomānija. Protams, tas antidepresanta pēcefekts pamazām pāriet. Neesmu vairs lietojis. Biju dziļā bedrē, ļoti izlīdzēja. ;)
Re: fishe
03.06.2016 08:00
Ketamīns nav visefektīvākais. Tas ir sen ieviests medicīnā, līdz ar to populārāks un vairāk pētīts. Līdz ar to dārgāks, jo cilvēki maksā par vārdu. Mūsdienās ir daudzi analogi ar garāku iedarbību, kā arī mazākām devām - neietekmē urīnpūsli tik negatīvi.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.06.2016 08:03 by Synapscape.
Re: fishe
03.06.2016 12:47
Es kaut ko darbojos, sakartoju ēdienkart, pa lietoju vitamīnus uzlabojāš viss, bet nav tas ko gribētos, gribas iet tālāk un justies vēl labāk. Uzmācīgās domas ir atkāpušās, tas labi. Traucē tā nerealitātes sajūta...

Synapscape - Paldies par info. Iedod nosaukumu kādu, es varētu pasūtīt un nomēģīnāt kaut ko..
narkomans
Re: fishe
04.06.2016 15:21
a kads gadiena nezin, kur dabut var magiskas senes? nevienam zales dilerim manam nav atradu spokos rakstu labu http://spoki.tvnet.lv/sports/Halucinogenas-senes-Latvija-/753095 senes izarste depresiju!!!!
Re: fishe
04.06.2016 22:19




Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:40 by crucial333.
andzalv
Re: fishe
05.06.2016 18:51
pret depresiju nekas nav vel labak izdomats par snabi :)))
Anadrols
Re: fishe
06.06.2016 01:13
Evv, a pasakiet kur var dabūt heroīnu? http://www.foxnews.com/health/2012/08/29/non-addictive-heroin-like-medicine-may-soon-crush-major-depression.html
Re: fishe
06.06.2016 20:00
qu'est-ce que tu fous là
Re: fishe
07.06.2016 13:42
Labi, ka es nelietoju medikamentus vairāk, skatos Jums galīgi traki )))
Starpcitu, kur Runcene ?
Re: fishe
08.06.2016 19:32
Man liekas Runcene ir tajos labākajos medību laukos. Sen nav manīta.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 6?
Ziņa: