trakvilizatori vs marihuāna

Aizsāka navy 

navy
trakvilizatori vs marihuāna
28.01.2017 17:18
Kas ir veselībai kaitīgāki - trankvilizatori - lexotanil, xanax... u.tml. vai marihuāna?
Re: trakvilizatori vs marihuāna
28.01.2017 22:20
Trankvilizatori, bet tiem ir lielāka medicīniskā vērtība. Ja man būtu ārkārtas gadījums un vēlētos aizmigt vai nomierināties, tad izmantotu trankvilizatorus, nevis marihuānu.
sambo
Re: trakvilizatori vs marihuāna
24.04.2017 19:37
Nu iesaku kombinācijua laba marihuāna plus trankvilizatori-klonazepāms.Un terapeitiskais efekts būs ļoti labs.Daudziem no zāles nāk virsū paranoja-trankvilis to nonjem nost.Marihuāna lieliski atslābina muskulatūru,pati strādā ka antidepresants.tapēc sajaukumā ar trankvilizatoriem taa dod gan kaifu...gan arii aarstē.Bet LV marihuana ir aizliegta atceraties to.....savaadaak balandu strebsiet!!!
Elzia
Re: trakvilizatori vs marihuāna
27.04.2017 12:51
navy, kaa zinaams no kajepeem taisa visko un arii marihuaanu.
Šos pilienus ieteica FB forumaa un no paaris pilieniem juutams uzlabojums, taa ir kanjepju eļļa lielā koncentrācijā, kā es saprotu. Pasūtiju arī es un iemēģināšu, jo atsauksmes ļoooti labas:
https://www.hanf-gesundheit.de/eshop/cbd-hanfol-5-41-detail

Ir arii 2% un 10%, atkarīgs cik speeciigi tev simptomi, es panjeemu 5%.
mad elziai
Re: trakvilizatori vs marihuāna
05.05.2017 19:55
...tā kā cannabis Latvijā ir klasificēts kā aizliegta viela, tad ir risks, ka paciņu ar hempa eļļu saņemsi kopā ar mentiem..un viņiem ir pie dirsas - CBD vai THC eļlas...
Re: trakvilizatori vs marihuāna
06.05.2017 01:28
CBD Latvijā nav aizliegts.
mad smīkņā
Re: trakvilizatori vs marihuāna
27.05.2017 18:57
1.4. augu valsts produkti ar narkotisku iedarbību:

Nr. p.k.
Nosaukums
1.4.1. jēlopijs
1.4.2. magoņu salmi
1.4.3. preparāti, kas izgatavoti no jebkura veida magonēm, ja tie satur narkotiski aktīvos opija alkaloīdus: morfīnu, kodeīnu, tebaīnu (ekstrakti, uzlējumi un novārījumi ar aktīvās vielas saturu jebkurā daudzumā)
1.4.4. kanabiss, kanabisa sveķi, eļļa, ekstrakti un tinktūras
1.4.5. kokas krūma lapas
2. Vielas un augi, kas klasificēti atbilstoši 1971.gada 21.februāra Konvencijai par psihotropām vielām:
de facto
Re: trakvilizatori vs marihuāna
28.05.2017 01:36
Principā CBD ir atļauts (aizliegto vielu sarakstā "3. *** Izņemot kanabidiolu."), bet daži no likumsargiem uzskata, ka tomēr nav https://twitter.com/hatestreets/status/530645185844494336. Nedod dievs ekspertīzē uzrādīs kaut minimālu THC saturu tajā eļļā.
mad piebilst
Re: trakvilizatori vs marihuāna
28.05.2017 04:01
...par to arī paužu...lai kā attīrītu, THC klātbūtne niecīga, bet ir...
Re: trakvilizatori vs marihuāna
29.05.2017 00:22
CBD izklausās pēc ļoti vērtīgas vielas ar plašu pielietojumu, tikai tie ekstrakti, manuprāt, ir smieklīgi pārcenoti, ņemot vērā, ka to iegūst no "latveikas" ekstrakta, kur CBD ir ap 40%.
Re: trakvilizatori vs marihuāna
29.05.2017 09:23
de facto Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Principā CBD ir atļauts (aizliegto vielu
> sarakstā "3. *** Izņemot kanabidiolu."), bet
> daži no likumsargiem uzskata, ka tomēr nav
> https://twitter.com/hatestreets/status/53064518584
> 4494336. Nedod dievs ekspertīzē uzrādīs kaut
> minimālu THC saturu tajā eļļā.


Tā gan, sajaucu. Tikai 100% CHD skaitās atļauts, ekstrakti vai pat 98% CHD, kur būs kāda smaka no kaņepēm, prasīsies pēc smaga kriminālsoda. Tāpēc jāuzmanās. Līdzīgi ar efedrīnu ir, zāles un tabletes, kur tas tīrā formā, nekas traks, bet, nedod dies, ja izmantosi efedras augu.
mad piebilst
Re: trakvilizatori vs marihuāna
29.05.2017 12:03
Composition Medihemp CBD Oil

Medihemp CBD Oil is EU certified. The high quality CBD oil from Medihemp is developed specially for the customers looking for the cleanest and purest CBD oil on the market. Our CBD oil contains 5% CBD and less than 0,2% THC. As the levels of THC are so low, you will not have any psychoactive effects from CBD oil.
Besides CBD our Medihemp CBD oil contains some more valuable ingredients such as: proteins, vitamin B and E, minerals, carotene, gamma linoleic acid, Omega 3 and Omega 6.

Risks ir, ja salīdzina procentuāli sastāvu...
useme
Re: trakvilizatori vs marihuāna
29.05.2017 12:17
Mani satrauc daudzu cilvēku neprāts. Ja facebook ieteica un ebay nopirki, tas nenozīmē, ka ir legāls, viss būs kārtībā. Kāpēc vispār par to vajadzētu publiski stāstīt. Sasodīts, cik cilvēki vieglprātīgi uzvedas internetā, vispār neapjaušot sekas.
Ja Drošības policija lasītu tavu ierakstu un viņiem būtu līdzekļi, tad attaptos ar specvienības izlauztām durvīm. Nekāds hihī un sarkasms, bet pavisam reāli. Latvijā viss ar narkotiku glabāšanu un ievešanu valstī ir smags noziegums ar vairāku gadu cietumsodu un tur iesaista veselu operatīvo vienību. Nevienu neinteresēs, cik stiprs tas, ko glabā, ir, vai ārstējies vai narkojies, visi lasa likumus - ja tas ir 1.sarakstā un virs 1g, esi iesūtījis valstī - tad tev būs psc tā vai tā.
It īpaši, ja zināji, ka tas ir no kaņepēm, kas ir visiem zināms sarkanais signāls - varēji taču sākumā painteresēties pirms tam, vai to vispār drīkst ievest valstī, bet vnk ņēmi un izdarīji kriminālpārkāpumu.
useme
Re: trakvilizatori vs marihuāna
29.05.2017 12:24
Mad, tu arī nelasi likumus. Nav nozīmes, vai ir thc vai nē. Ja tā ir kaņepju tinktūra un ekstrakts, tev ir cauri. Atslēgvārds likumos kanabiss, nevis thc. Latvijā ir bijušas tiesvedības, kur apreibināties kāri pusaudži izžāvē pļavās atrastas kaņepes un viņus vēlāk noķer. Thc zem 2%, bet tas pats process notiek.
Latvijā var audzēt un pārstrādāt kaņepes tikai pie īpašiem nosacījumiem, ko laikam visiem te vajadzētu izlasīt. Mums vēl paveicies, citās valstīs vispār neko nedrīkst.
mad usemei
Re: trakvilizatori vs marihuāna
29.05.2017 12:42
...Tu izlasi tikai burtus, no kuriem sastādi teikumus, bet ielikto messidžu laikam Tev nav lemts saprast...es paužu precīzi to pašu ko Tu...esi skatījusies rullīšus, kur ar Alcheimera slimību sirgstošie CBD ietekmē spēj normāli eksistēt???...mūsu likumdošana iet kretīnu pavadā, kuriem hemps ir kā sarkana lupata bullim...par Vācijā CBD skaitās legāls, neskatoties niecīgajam THC procentuālajam piemaisījumam...da ko ta burteļus tērēt...kamēr apmātie ar par šo tēmu būs pe šprices, farmakaloģijas bizness plauks un zels...painteresējies, kāda peļņa Latvijā iz farmācijas biznesā...
alinjs
Re: trakvilizatori vs marihuāna
30.05.2017 02:21
es dzeru miestiņju un ir zajebis un nekadas narkotikas nevajag lietot ok
Re: trakvilizatori vs marihuāna
31.05.2017 00:35
Vaidi un gaidi,
Strādā un gādā, –
Projām būs smaidi,
Rūpes tik prātā.

Iebrūķē alu,
Nebēdā galu,
Nedomā daudz, –
Laimīgs tu būsi,
Kamēr reiz kļūsi
Kapenēs rauts.

Iežūpo šodien,
Iežūpo rītu,
Un, ja nav naudas,
Dos tev uz krītu.
Re: trakvilizatori vs marihuāna
05.03.2020 14:12
Jāsaprot, ka CBD kaņepju eļļa ir pilnīgi likumīga un tai nav nekā kopīga ar noziedzību. Šī eļļa palīdz nomierināties, uzlabo veselību un tiek izmantota medicīnā. Jūs varat lasīt vairāk šīs lapas apakšā: https://www.naturallineshop.com/lv/products/cbd-ellas-ekstrakts/



Edited 4 time(s). Last edit at 05.03.2020 14:17 by Janissss.
Re: trakvilizatori vs marihuāna
19.05.2020 15:24
Iegādājoties var izmantot dažādus CBD zīmolus, piemēram, cannadorra review
Joho
Re: trakvilizatori vs marihuāna
19.05.2020 18:16
Starp citu, visā ES cbd ir atļauts tikai zāļu sastāvā, citādi nav atļauts. Visi šie tirgotāji, kas pārdod internetā to, principā darbojas nelegāli, gan jau uz pudelītēm sīki rakstīts, ka nemaz nav domāts lietošanai. Ļoti iespējams, ka klāt ir nelegālās vielas arī, to tikai tiesu ekspertīzē pateiks. Tā kā domājat paši sekas pirms ko sūtiet. Vai tas fantastiskais efekts tiešām ir to vērts?
SOS
Re: trakvilizatori vs marihuāna
22.05.2020 20:35
Cik gadus tas Ivars var šantažēt ar viņu pilnīgi un nekādi nesaistītu cilvēku

Tak Iveta Ozoliņa šajā forumā neraksta, tikai ieskaitās un konstatē faktus, ka psihopātijas slimnieks NEPĀRTRAUKTI MURGO !!!

jo kas tad cits tas ir, ja ne psihopāta Ivara murgi

Ivar. Es nekad neesmu klonējusi un rakstījusi tur, tajos komentos, kur tu iedomājies, ka rakstu IT KĀ ES

ATJĒDZIES , NENORMĀLAIS PSIHOPĀT IVAR

KAS MAN IR JĀDARA?

Man uz policiju nav laika iet

Vai tiešām neviens nevar to PSIHOPĀTU IVARU NOBLOĶĒT !? MUGRI TAK VIŅAM NEPĀRIET

Prātu izkūkojis psihopātijas slimnieks, bez jebkāda no Ivetas Ozoliņas puses dota iemesla, gadiem ilgi te, šajā forumā terorizē cilvēku !

Tas no Ivara puses nebeigsies, ja reiz līdz šim nav beidzies! Viņam tak 40+ gadus ir diagnoze - psihopātija, kas nav nepakļāvusies nekādām ārstēšanās metodēm.


Ivara sieva, Ivara radinieki - dariet kaut ko ! Atpestījiet Ivetu no sava Jūsu slimā radinieka!

Foruma administrācija, SOS!



Terors, naturāli terors forumā no tā psihopāta Ivara
Re: trakvilizatori vs marihuāna
30.05.2020 13:54
Es tā arī neiebraucu par to IVARU!!!
eses
Re: trakvilizatori vs marihuāna
30.05.2020 23:02
Slimās zives murgi.
tas eses ir šitā kriminālā roža:

https://jauns.lv/raksts/zinas/122613-sarlatans-valdis-vilcans-no-letticigajiem-izkrapis-80-000-eiro-foto

narkomāns, kas virtuālā vidē nodarbojies bija ar melno maģiju

Murgi bija pašam Ivaram, kura niku bija klonējis neviens cits, kā linkā iekopētā kriminālā roža.
Parādi man savus draugus un es pateikšu kāds tu esi
...un kurš to būtu teicis?
Vai cilvēks, kas kaut vienam, svešam, citam neprātim, dzīvību būtu centies izglābt?
Cits jautājums, vai vajadzēja glābt to, kurš no 80 000 ne kapeiku pat viņa fantāzijās, nebija aizdomājies novirzīt psihoterapijai, tikai nepatikšanās, vēl pamatīgākās pats sevi un citus bija iegrūdis, lai gan, toreiz, pirms tiesas, varēju tam tur, neprātim, aizstāvības runu sagatavot, tipa, ka nauda "pozarez" bija vajadzīga LV dārgajai medicīnai, tāpēc arī krāpa, vot.

bet, duraks, ir un paliek duraks...

Da negribēju es te to visu cilvāt...

Nu, neko, kas bijis, bijis... atpakaļ nepagriezīsi.

Dzīvojam katrs savas dzīves, cits cita netraucēti !
okkk
Re: trakvilizatori vs marihuāna
02.06.2020 13:06
Kāpēc tu pazīsti viņu?
okkk Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kāpēc tu pazīsti viņu?



Dīvains jautājums. Es varu zināt cilvēku un zināt arī to, ka esam ļoti atšķirīgi.
Nekad pers. mani nav interesējusi melnā maģija, tāpēc saku, vienlīdz dumji ir tie cilvēki, kas ar to nodarbojas, kā tie, kas to visu apmeklē un/vai patērē.
piebilde

vienlīdz dumji ir tie cilvēki, kas ar to nodarbojas, kā tie, kas to visu apmeklē un/vai patērē, t.i. vienlīdz dumji ir tie, kas par to MAKSĀ...
okkk
Re: trakvilizatori vs marihuāna
02.06.2020 14:45
Nav ko pīties ar višadiem zekiem, šarlatāniem un narkomāniem! Pie skaidra prāta neviens to nedarītu. Cita lieta, ja biji iemīlējusies vai saņēmi par to naudu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 11?
Ziņa: