Доказательная медицина

Aizsāka aberz 

Iesaku jums pašiem censties saprast kas ar jums notiek...
Pirms doties pie psihiatra...

https://www.youtube.com/watch?v=zX6d6Fh65PM

ielieciet google sho
Re: Доказательная медицина
14.11.2017 22:15
Derētu arī zināt, ka viņa ir viena no scientoloģijas sektas pārstāvēm un, kā redzams, arī izcila demagoģe.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.11.2017 22:15 by crucial333.
crucial333 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Derētu arī zināt, ka viņa ir viena no
> scientoloģijas sektas pārstāvēm un, kā
> redzams, arī izcila demagoģe.

Vai tad piederība kristiešu sektām ir labāka? Jeb sliktāka? Vispār viņa pareizi runā, visai pareizi.
Man vispār pārsteidza ka piederība kādai sektai tiek kaut kā vērtēta saistībā ar to ko viņa iesaka.
Nu Ļeņins ir dzīvs !
Bet kosmosā tak uzlidoja.
Jā, nu kristiešiem var būt grūtības to pieņemt.... varu saprast..
Katrā ziņā šajā video ārste visai skaidri pasaka kāds ir pilnīgas veselības noslēpums https://www.youtube.com/watch?v=EFNcKxMkzKY

Lai gan tur vēl šo un to var pateikt- visai daudz... daudz kas netiek pateikts te bet citos video, daudz kas vispār vēl netiek pateikts bet tas jau ir ļooooti daudz kas ir pateikts.
Vēl varētu šo video ieteikt- https://www.youtube.com/watch?v=X1ESETNmPlE

Lai gan tas nav viss ko vajag bet ārste pasaka pašu galveno un tas tik daudziem var atgriezt veselību..Jā- tur ir nepilnības bet ne par to...
Re: Доказательная медицина
15.11.2017 14:47
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man vispār pārsteidza ka piederība kādai
> sektai tiek kaut kā vērtēta saistībā ar to ko
> viņa iesaka.


Saistība ir tāda, ka scientoloģijā ir pseido-reliģija, kuru izveidoja zinātniskās fantastikas rakstnieks L.Ron Hubbard ar mērķi iegūt naudu no sekotājiem. Turklāt viņiem ir izteikti anti-psihiatriska nostāja un biedriem ir aizliegts izmantot psihiatru un psihologu pakalpojumus. Šī sekta vaino psihiatrus Hitlera radīšanā un 9/11 izraisīšanā, daudzas citas anti-psihiatriskās kustības sevi distancē no scientoloģijas sektas un viņu radītās CCHR organizācijas.

Arī šo video autore taisa šādus te video ar mērķi nokāst naudu no lohiem (kaut kāda mistiska testa aizpildīšana maksā pie 100€), kritiski komentāri zem viņas video nav atrodami, jo tiek bloķēti.
Man maz interesē reliģiskās mācības bet varu paskatīties arī ja būs laiks. Fakts ir tas ka es viņu agrāk nepazinu bet mani secinājumi ir visai līdzīgi un galvenais- tas strādā un ļoti labi strādā. Par 9/11 nerunāsim lai gan varētu bet tā būtu pavisam cita tēma, man liekas ka Tev gribās visu saistīt ar ideoloģiju bet nevajadzētu.
Es vispār nepaklausījos viņu visu un nezinu vai viņa tā noliedz arī psihoterapiju bet tas ko viņa atzīst ir pilnīga taisnība un to ir viegli pārbaudīt izmēģinot pietiekami ilgi.
Saproti- es nemeklēju to kas nestrādā un nenoliedzu ne psihiatriju ne psihoterapiju, nezinu kā Tu. Bet visam ir sava vieta un iespējas..
Bet psihiatriju un zāles piemēram Runcene noraida vairāk ka es, ko tagad lai dara?:) Nu neko- tas nav šķērslis.
Man gan ir aizdoma ka Tu esi kristietis un tāpēc nespēj objektīvi vērtēt to ko viņa saka.
kritiski komentāri zem viņas video nav atrodami, jo tiek bloķēti./c/ Nav taisnība, ir kritiski komentāri un nekas netiek bloķēts, ceru ka saproti ka nepatiesību var viegli atklāt.
Re: Доказательная медицина
15.11.2017 19:10
Neesmu nedz kristietis, nedz ateists, drīzāk agnostiķis ar tieksmi apšaubīt to, kam nav reālu pierādījumu. Ja domā, ka esmu psihiatru aizstāvis, tad arī tur Tu maldies. Es vienkārši redzu, ka šī sieviete taisa biznesu uz viegli ietekmējamiem cilvēkiem. Tur nav ne kripatiņas altruisma. Un tādas izdarības man šķiet netaisnīgas.

iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kritiski komentāri zem viņas video nav atrodami,
> jo tiek bloķēti./c/ Nav taisnība, ir kritiski
> komentāri un nekas netiek bloķēts, ceru ka
> saproti ka nepatiesību var viegli atklāt.


Starp 67 komentāriem atradu tikai vienu komentāru, kurā tiek izteikta kritika, taču tas ir rakstīts pirms 1 gada. Tagad visi komentāri iet cauri filtram, ko ir viegli pārbaudīt, ja iesniedz komentāru un atver to pašu video inkognito logā.
Vai tad psihoterapija ir labdarības pasākums? Un vai es iesaku iet pie viņas un maksāt viņai? Runa ir par to vai tas ir efektīvi un vai strādā.Redzi- labas lietas visur maksā, nav altruisms:))))
Komentāri ir, bet neargumentēti..
Pretenzijas pret psihiatriju un psihologiju ir Krievijai raksturīgās - politiskās, nav runa par tām.
Lai gan- ir altruisms arī, tā infa vien ir vērta.
https://www.youtube.com/watch?v=vdCwEaY2lls
Ir 3 mēnešus vecs neiecietīgs komentārs, tā ka nekas netiek dzēsts... komentāri varbūt neizsaka visu bet drusku izsaka.
Re: Доказательная медицина
15.11.2017 19:51
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> https://www.youtube.com/watch?v=vdCwEaY2lls
> Ir 3 mēnešus vecs neiecietīgs komentārs, tā
> ka nekas netiek dzēsts... komentāri varbūt
> neizsaka visu bet drusku izsaka.


:D Ne jau pret Sofju tas komentārs ir vērsts.
Nu beidz, tur ir rakstīts- šausmas , kā tādu paciest! Bet vispār runa nav pat par komentāriem.
Viņa ir ārsts psihiatrs un saka to pašu ko es saku un esmu pieredzējis, izmēģinājis. Pietiekami ilgi.
Re: Доказательная медицина
15.11.2017 20:31
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu beidz, tur ir rakstīts- šausmas , kā tādu
> paciest! Bet vispār runa nav pat par
> komentāriem.


Komentāra doma bija piebalsot autores teiktajam, aptuvenā doma "šausmas, kā iespējams paciest tādu "netaisnību"". Bet nebūsim sīkumaini. Tur tiek veikta komentāru cenzūra un tas ir fakts (pamēģini iesūtīt jebkāda satura komentāru, lai to momentāli redzētu arī pārējie - nesanāks).

Ortomolekulārā "medicinā" nav nekas jauns, bet diemžēl nav neviena pierādījuma, ka tā būtu efektīva psihisko slimību ārstēšanā. Jāsaprot, ka no uzturvielu deficīta var rasties psihiatriski simptomi, kurus var novērst ar modificētu uzturu (sezonālā depresija un D vitamīns utt.), taču patiesās psihiskās slimības ar vitamīniem, minerālvielām un tējiņām neizārstēsi.
Tu pat neesi iepazinies- par ko iet runa, tā nepavisam nav tikai par minēto. Par ko tad Tu vispār diskutē?:)))
Re: Доказательная медицина
15.11.2017 23:47
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tu pat neesi iepazinies- par ko iet runa, tā
> nepavisam nav tikai par minēto. Par ko tad Tu
> vispār diskutē?:)))


Tēmas oriģinālā posta video viņa runā par to, ka psihiatriskas problēmas rodas no ķermeņa "дефициторных состояний" - vitamīnu, minerālvielu un mikroelementu trūkuma, ko, savukārt, izraisa psihotropu vielu lietošana un visas psihiatrijas zāles nosauc par narkotikām un indēm. Beigās aicina vērsties pie viņas, lai izietu tur kaut kādus mistiskus testus un novērstu šo "deficīta stāvokli", kas maksā lielu naudu.

Ar ko vairāk man vajag iepazīties? Neiešu taču skatīties visus viņas reklāmvideo.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.11.2017 23:48 by crucial333.
Es ieliku to ko es iesaku noklausīties un kur manuprāt ir visai svarīgas lietas pateiktas, ne viss bet tomēr.
смтрю в книгу, вижу фигу.

crucial333

ĶER DOMU, ko tev cenšas pateikt, labais ko te var izvilkt ir tas ka..

paņem interneta tabulu, kur aprakstīts katrs vitamīns un minerālviela.
izlasi, kas notiek, ja trūkst un ja pardaudz.

piemēram

B3 vitamīna nepietiekamība izpaužas:
- nogurdināmībā;
-sliktā apetītē;
- depresijā;
-reiboņos;
- galvassāpēs;
-muskuļu vājumā;
- lūpu čūlās;
- vājos nervos;
-kuņģa darbības traucējumos;
-sliktā miegā, izklaidībā.

ie B6 vitamīna trūkuma:
-nogurums;
- depresija, bailes;
- nervozitāte;
- grumbaini mutes un acu kaktiņi;
-artrīts, vāja muskulatūra;
-tukšuma sajūta rokās un kājās;
-matu izkrišana;
-asinsrites traucējumi;
-vāja koncentrēšanās spēja.

.............................................................................

un tā ar katru vitamīnu.

Autore saka, ka pirms iet pie psihiatra pārbaudi vai tev ir visi vitamīni minerāļi,
jo psihiatram ir pofig, kad esi tvaika ielā tur tev palagu neiedos kamēr neiedzersi
leponexu vai ciclodolu, jo vinji tak nezina vai tu nesāksi ārdīties vai kārties.

Tāpēc viņa saka ka ir humāns cilvēks un pirms sēdināt uz psihotropām vielām,
noskaidro, vai var iztikt bez tām, nevis kā pieņemts uzreiz grūst kaut ko dārgu.
Vienkārši normāls cilvēks ārsts kas devis hipokrāta zvērestu nevis darba līgumu ar nelabo
nu farmāciju. Nenavreģi,

Tiešām, ja tu dzer tabletes tad tur neviens nesapratīs cik tev tur bija tie vitamīni cik nē.

Nu dārgi?///
Nopērc multivitamīnus pa 1.50eur un ķirbi pa 2eur un apēd. Pēc nedēļas ja nav labāk,
tad ej indēties.

A ja tu zinātu cik maksā tie trankviļi?//
Tūkstošiem veselu cilvēku sēž uz kompensējamiem medikamentiem
kā uz narkotikām tikai tāpēc ka tie ir kompensējami un rada atkarību un ārstam rindu.

Runa nav par to ka ārsti ir negodīgi, bet ka viņa strādā godīgi bet par viņu visi
smejās. Pasaule ir nojūgusies, godīgs ārsts, jurists vai taksists ir apsmiekla vērts
kā deputāts , kas dzīvo no algas. Viss ir otrādi.

A tu sekta komentāri utt.
Aberz, viņa iesaka vēl kaut ko un nevajag izraut no konteksta tikai vitamīnus ja grib labu rezultātu. Ir jāskatās un jāklausās viss, ne to kur tiek kkas kritizēts bet ieteikts...Tajos 2 video ko es ieliku ir svarīgākais pateikts.
Par viņas testu- nu tas ir ļoti apsveicami ka piedāvā. Bet ja nav naudas tad var iztikt bez.
Unikāla doma- psihiskas problēmas sākas ar zarnu traktu.... un tā tas ir, lai kā kāds nestrīdētos...
Vēl drusku par pierādījumiem.... vai metodes efektivitāti ja tā sastāv no 4 punktiem var pierādīt vispār, principā? Tie ir 4 atsevišķi punkti kas nestrādās katrs atsevišķi bet tikai kopā, salikti pareizās proporcijās. Nepareizas proporcijas- nestrādās, jebkādas citas kļūdas- arī nē. Vēl ir arī naudas un laika jautājums- ko tas paprasītu un ko dotu..kāpēc lai kāds finansētu tādu pētījumu? Jā- varbūt ir 5 punkti..
Vienkārši- pierādījumus var prasīt zālēm, ne atveseļošanās sistēmai.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 5?
Ziņa: