Problēmas ar miegu

Aizsāka LauraSp 

Problēmas ar miegu
29.01.2018 10:31
Pēdējā laikā man vakaros ir grūti iemigt un nakts laikā vairākas reizes mostos augšā, kad naktī pamostos reizēm sanāk ātri iemigt, citreiz nē, paiet kāds laiks. Varbūt kāds var ko ieteikt?
iii
Re: Problēmas ar miegu
29.01.2018 10:54
iii
Re: Problēmas ar miegu
29.01.2018 16:25
Tikai vispirms derētu Tev kaut ko drusku pastāstīt - kas pa problēmām jo visas nerisinās vienādi.
Re: Problēmas ar miegu
29.01.2018 19:23
Iespējams, ka tā ir neirozes izpausme. Vislabāk ārstējas ar psihoterapeitiskām metodēm.
No medikamentiem varu ieteikt melatonīnu, bet tas vairāk palīdz iemigt un ir jāatrod sev īstā deva. No viņa neveidojas atkarība, atšķirībā no trankvilizatoriem.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.01.2018 19:24 by crucial333.
iii
Re: Problēmas ar miegu
29.01.2018 19:36
Varbūt vispirms vajadzētu cilvēku uzklausīt, zināt ko saka arī ārsts? Jeb pa fikso kaut ko ieteikt?
Re: Problēmas ar miegu
30.01.2018 19:00
Pro tip: var atvērt autores profilu un iepazīties ar viņas vēsturi, kur redzams ka cilvēks ir psihiatrijas pacients, un ne velti viņa raksta psihiskās veselības sadaļā.

Ieteicu metodes, kuras ir pierādītas gan zinātniski, gan darbojas manā pieredzē.



Edited 1 time(s). Last edit at 30.01.2018 19:01 by crucial333.
iii
Re: Problēmas ar miegu
30.01.2018 19:23
Tur nekā tāda nav ko iepazīt, vienkārši melatonīns ir ļooooti vājš līdzeklis un ne visiem tās problēmas ir tik vājas, es jau nesaku ka Tu iesaki kaut ko neatzītu, nē... bet cilvēkam tas var nederēt... bet nu neiespringsti lūdzu. Vienkārši melatonīns manuprāt nav priekš šiem pacientiem.. bet nu ok. Tas labi ka Tu raksti.
Re: Problēmas ar miegu
30.01.2018 20:46
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tur nekā tāda nav ko iepazīt, vienkārši
> melatonīns ir ļooooti vājš līdzeklis un ne
> visiem tās problēmas ir tik vājas, es jau
> nesaku ka Tu iesaki kaut ko neatzītu, nē... bet
> cilvēkam tas var nederēt... bet nu neiespringsti
> lūdzu. Vienkārši melatonīns manuprāt nav
> priekš šiem pacientiem.. bet nu ok. Tas labi ka
> Tu raksti.


Jā, bet es negribu ieteikt miegazāles, no kurām rodas pierašana vai pat atkarība. Jau minēju, ka melatonīns ir tikai iemigšanai (palīdz cilvēkiem ar cirkadiānā ritma traucējumiem) un tas ir tikai palīglīdzeklis. Ja cilvēks ar sevi nestrādās psiholoģiski, tad var iedzīvoties arī totālā bezmiegā. Ja vispār nevar pagulēt, tad gan labāk ir kaut mākslīgs miegs.



Edited 1 time(s). Last edit at 30.01.2018 20:47 by crucial333.
iii
Re: Problēmas ar miegu
30.01.2018 21:17
Nu labi, vienkārši ir jau arī antidepresanti ar ko guļ visai labi un ir jau starpība vai ir vairāk stress un trauksme vai depresija.
Ja cilvēks ar sevi nestrādās psiholoģiski, tad var iedzīvoties arī totālā bezmiegā/c/ strādāšana psiholoģiski no tā var galīgi nepasargāt ja depresija ir vairāk endogēna un to es atkal saku no savas pieredzes.. bet nu neuztver to tā ka es Tavu viedokli gribētu nomākt, labi?
iii
Re: Problēmas ar miegu
30.01.2018 21:18
Vienkārši man ir zināma pieredze ar bezmiegu, visai ilga..un laba.
Re: Problēmas ar miegu
01.02.2018 09:11
Padomà.kas rada trauksmi...tad jàtiek ar to galà. Zinu pèc sevis.saraustìts miegs naktìs ir visu laiku.bet tiklìdz tà..mana probl.atkal uzrodas.tad stipri saasinàs.Jàsakàrto dzìve.
iii
Re: Problēmas ar miegu
01.02.2018 10:11
Bet ja problēma pazūd tad bezmiegs pilnīgi nepazūd, cik var saprast?
Re: Problēmas ar miegu
02.02.2018 08:29
iii...ja par manu problèmu.tad tà velkas lìdzi jau kàdu laiku.nepazùd.bet kad saasinàs.tad ir nevis 2x piemośanàs.bet ik pèc 1h
iii
Re: Problēmas ar miegu
02.02.2018 22:41
Es nekad neesmu pārliecināts ka šitā var noteikt kas ir cēlonis un kas sekas.. man arī pirms 14 gadiem centās iestāstīt ka psiholoģisks cēlonis..vnk neesmu pārliecināts, jo var būt ka abas lietas ir sekas kaut kam citam..
Re: Problēmas ar miegu
02.02.2018 22:53
LauraSp Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pēdējā laikā man vakaros ir grūti iemigt un
> nakts laikā vairākas reizes mostos augšā, kad
> naktī pamostos reizēm sanāk ātri iemigt,
> citreiz nē, paiet kāds laiks. Varbūt kāds var
> ko ieteikt?


ja es ari mocos ar tadu problemu......man palidz zzzquil.atri iemiegu un gulu lidz ritam,ja pamostos uz tualeti,tad tulit aizmiegu un gulu talak.pirms tam nelidzeja ne melatonins liela deva 15 mg,ne balderjani,ne kumelites......jau 3 vakarus lietoju,un beidzot izgulos
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 1?
Ziņa: