Tuvinieks atsakās sadarboties

Aizsāka Anonīms1234 

Anonīms1234
Tuvinieks atsakās sadarboties
14.02.2018 14:25
Jau vairāk nekā gadu dzīvesbiedre pilnā nopietnībā uzskata, ka mūsu dzīvoklī ir kameras viņas novērošanai. Apvaino savu bijušo darba vietu hipnotizēšanā, filmēšanā tualetē un citos prātam neaptveramos pārkāpumos. Apvaino citu cilvēku iejaukšanos mūsu privātajā dzīvē, lai gan man pilnīgi nav pamata, lai uzskatītu, ka tā notiek. Apsūdz bijušo darba vietu, mani un pārējos ģimenes locekļus dalībā shēmā, kurā mēs sazināmies viens ar otru, lai liegtu viņai atrast jaunu darba vietu. Bieži vien skandalēšana beidzās ar bļaušanu, neskatoties uz diennakts laiku. Esam saņēmuši sūdzības no kaimiņiem un mums tādēļ var nākties atvadīties no dzīvesvietas, taču tas nav bijis pietiekams iemesls, lai pārtrauktu bļaušanu.

Esmu izturējies ar sapratni, n-tās reizes pārlicis savas sarkanās līnijas. Arī pēdējo nedēļu brīdinājumi saukt policiju vai ātro palīdzību nav mainījuši viņas izturēšanos.

Esmu iedzīts izmisumā. Nespēja to pārtraukt ir traucējusi manu miegu naktī, negatīvi ietekmējusi manu veselību.

Viņa uzskata, ka tāda ir normāla, pilnīgi vesela, cilvēka uzvedība.

Nezinu, kā šajā situācijā rīkoties. Ja cilvēks pats atzītu savu problēmu, tad viss būtu vienkārši - varētu doties pie ārsta. Tomēr nē, nenormāli ir visi apkārtējie shēmā iesaistītie. Tur arī sākās mana lielākā problēma - kur varu meklēt palīdzību, ja viņa atsakās sadarboties?
Re: Tuvinieks atsakās sadarboties
14.02.2018 14:28
Tvaika ielas ambulatorie psihiatri konsultē arī tuviniekus.
Re: Tuvinieks atsakās sadarboties
14.02.2018 16:14
Cilvēku tādā stāvoklī nav iespējams pārliecināt par pretējo, jo murgu idejas kļūst par īstenību.
a kas notiek ,ja palūdz viņai,lai parāda kur ir tās kameras???
xxxx
Re: Tuvinieks atsakās sadarboties
14.11.2018 12:24
Šitādi tekstiņi ir dzirdēti. Tipisks narcisa/psihopāta/vardarbīga vīrieša teksts.
Pa kluso mājās iekausta, terorizē un kontrolē dzīvesbiedri, neļauj viņai strādāt, lai viņai nebūtu sava nauda un nevarētu aiziet, bet pats visiem klāsta, ka sieva nenormāla. Un laikam vēl pamanījies pārliecināt kādu ģimenes locekli, ka ar sievu nav labi, jo vardarbības dēļ sieva visticamāk ir izmainījusies - ir kļuvusi nervoza, depresīva un tml.. Vardarbīgiem vīriešiem ārkārtīgi patīk savas sievas pataisīt par "trakām", tad var droši iekaustīt un ņirgāties, jo visi domā, ka sieva fantazē. Un pats te vēl cietēju tēlo. Pat te "piekritējus" atradis, kas tik saka: "Davai, davai, uz psiheni". Laikam pārbauda kā cilvēki reaģē uz šiem tekstiņiem. Ne visi ir tādi muļķi, lai tam noticētu. Varu pateikt priekšā, kas nodod, ka rakstītājs ir vardarbīgs cilvēks - tas, ka tiek rakstīts, ka sieva skandalē un bļaustās. Vardarbīgs cilvēks ir tas, kas vienmēr izraisa skandālus un strīdus, bet vienmēr ir svēti pārliecināts (vai vismaz citiem apgalvo), ka viņš ir tas nabadziņš, cietējs, un ka viņš tikai "aizstāvas", bet skandālus rīko tas otrs. Un vēl tas, ka izdomā tik primitīvus pierādījumus sievas slimībai - novērošanas kameras, hipnotizēšanu un aizdomīgumu. Un arī tas, ka sūdzību dēļ no kaimiņiem var nākties atstāt dzīvokli. Tipiski vardarbīga cilvēka rīcība - melot. Nevienam dzīvokli nevar piespiest atstāt tāpēc vien, ka kaimiņi pasūdzējās. Cauri spīd pozīcija "ak, es nabadziņš, bet viņa maita, kas man dara pāri, nestrādā un neklausa mani".
Nezinu pagaidam
Re: Tuvinieks atsakās sadarboties
08.01.2019 11:36
A varbut nevis atsakas sadarboties bet atsakas tikt shemots? Nu nevar ta but ka no viena notikuma radas peksni desmitiem teoretisko bernu. Ja notika tad notika ar vienu nevis desmit un tapec kas tur nepareizs ja prasa ar kuru tiesi un kur ir tie berni? DNS analizes nav? Bet friks nav.
aberz
Re: Tuvinieks atsakās sadarboties
15.01.2019 09:51
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tvaika ielas ambulatorie psihiatri konsultē arī
> tuviniekus.


;-D

labticīgie noziedznieki
neviens tur pat nepaskatīsies mantošanas situāciju
apmelošanas iespēju, aptaukojušos radu riebeklības utt.

reāli potenciālam slimniekam nav iespējas ,
ja līdz tiesai nonāk , tad vēl smieklīgāk.
psihiatru monopols, jo tiesa paļaujas uz psihiatru kā ekspertu.
Tobiš tiesā eksperts ir tas pats kura lēmumu
tiesājamais apstrīd. Būtībā viss ir otrādi, nevis slimnieks
apsūdz ārstu, jo viņam ir pretenzijas, bet ārsts
apsūdz slimnieku ka viņš ceļ pretenzijas un pats ir eksperts.

Bet vispār pasaulē viss ir otrādi, tāpat kā desā ir tikai soja un cīpslas drusku a saucas
pārtika, tāpat tiesa no taisnības atšķiras ar to pašu.

Tāpat tas prokurors ēdīs to desu, ārstu aizstāvēs tas advokāts
a neatklātais slepkava novāks savu izmeklētāju kuru nehzglābs
tas pats ārsts kura bērnu nepatiesi notiesāja.

Satiksimies visi ;-D
vienā vietā
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 19?
Ziņa: