atsauksmes par ārstu?

Aizsāka user 

atsauksmes par ārstu?
22.05.2018 21:14
Kādas atsauksmes par ārstu Pēteris Pilders (Ļermontova ielā),es domāju pie viņa pierakstīties ,bet neesmu drošs vai viņs labs ārsts?
neesi drošs -neej!neaiziesi-neuzzināsi vai viņš ir labs ārsts vai nē!

pavisam vienkārši...
E=❤️^∞
Re: atsauksmes par ārstu?
24.05.2018 04:16
Varbūt šis ārsts var izrakstīt zāles un izlikties, ka pastāv āderes, bet betona grīdas segumi ir ļoti izolējoši materiāli kas satur negatīva rakstura informāciju un enerģiju. Par to zina visi savējie. Kur skatiens vērsts, tur darba netrūkst. Jā, un tā bija pirmā reize kad ir nepieciešams sev pateikties par to mīlestību, ko esi sev liedzis.

Pēteris Pilders ļoti labi ārstē mani un manus draugus. Pateicoties viņam varu teikt, ka esmu vesels un pat pārāk vesels, kā neviens cits šajā kosmiskajā telpā. Redzu, dzirdu un jūtu kā no pirmavota!

Paldies, paldies, paldies un PALDIES, laimīgu likteni nevar lūgt, to jānopelna, Latvijas ārsti to ir nopelnījuši vēl vairākām pārdzimšanām uz priekšu.
P.S.
Re: atsauksmes par ārstu?
24.05.2018 04:20
Kādam šķitīs, ka esmu trakais, bet jums vēl tāls ceļš ejams. Ko tādu piedzīvot un ļauties tam ir debešķīga skaidruma un vieduma kombinācijas piepildījums. Elle nepastāv, to pat pāvests zina, elle ir jums galvā. Jums un jūsu tradīcijām bagātajā kultūrā(smejos, hihi)!!!
Heh, es "ļoti" savlaicīgi atbildu uz jautājumu, pēc trim gadiem. :D
Pēteris Pilders ir ļoooti labs psihiatrs. Es pie viņa ārstējos Jūrmalā, "Neirožu Klīnikā", kad man tika uzstādīta diagnoze - Rekurenti depresīvi traucējumi ar veģetatīvu disfunkciju, šobrīd vidēji smaga epizode. :D
uzbeks
Re: atsauksmes par ārstu?
04.02.2021 19:22
Arcisss Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Heh, es "ļoti" savlaicīgi atbildu uz jautājumu,
> pēc trim gadiem. :D
> Pēteris Pilders ir ļoooti labs psihiatrs. Es pie
> viņa ārstējos Jūrmalā, "Neirožu Klīnikā",
> kad man tika uzstādīta diagnoze - Rekurenti
> depresīvi traucējumi ar veģetatīvu
> disfunkciju, šobrīd vidēji smaga epizode. :D


Būtu Tev depresija, smiekli nenāktu.
shamann
Re: atsauksmes par ārstu?
04.02.2021 21:44
Depresijām ir kā inimums 200 dažādu veidu. Ne pie visām depresijām cilvēki ir truli un ļauni, bet ļauni un dumji cilvēki nekad no depresijas netiks laukā.
uzbeks
Re: atsauksmes par ārstu?
05.02.2021 17:20
200 veidi :D es domāju, ka tev ir 200 smadzeņu šūnas.
shamann
Re: atsauksmes par ārstu?
05.02.2021 18:10
Jā, man ir 200 smadzeņu šūnas. Esmu traumēts un smagi aprobežots, kopš dzimšanas. Psihiatri to var apstiprināt. :D
Re: atsauksmes par ārstu?
07.02.2021 14:19
shamann Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Depresijām ir kā inimums 200 dažādu veidu. Ne
> pie visām depresijām cilvēki ir truli un
> ļauni, bet ļauni un dumji cilvēki nekad no
> depresijas netiks laukā.

Ļauniem cilvēkiem nemaz nav depresijas. Un dumji cilvēki nemaz neatšķir kas ir depresija!
shamann
Re: atsauksmes par ārstu?
07.02.2021 16:08
Ļauniem cilvēkiem ir kaut kas daudz nopietnāks, nekā depresija.
Varbūt viņi nekad nav jutušies labi, varbūt viņi nemaz nezin, kā ir justies viegli, brīvi, priecīgi, nepiespiesti, aizrautīgi, jautri, dzīvespriecīgi, tāpēc viņi nemaz nezin, kā ir, kad tiešām viss ir labi. Laikam viņi no tā baidās. :D
Viņos nav nekā interesanta. Tāpat, viņi nav spējīgi būt izpalīdzīgi, atbalstoši, noderīgi. Kā tādi parazīti viņi ir, no kuriem labāk izvairīties.
Ārēja bravūra nekur netiek vērtēta kā kaut kas veselīgs vai "vērtīgs". Garīga nabadzība tā ir un ar ārējo bravūru viņi laikam cenšas kompesnēt garīgo nabadzību. :D
Tur nav ne smakas no iekšējas harmonijas un garīgā spēka.
Cita lieta ir fiziskas aktivitātes, kas paaugstina dopamīna līmeni jeb tā saukto laimes hormonu. Bet, tajā nav ļaunuma.
Ārēja bravūra ir tikai maska. Diemžēl, dažiem cilvēkiem tā maska ir kļuvusi gandrīz par tādu kā otru ādu - tik ļoti ar to agresīvo viņi ir saraduši un saauguši kopā, ka nemaz nezin vairs, kā ir justies adekvāti.
Ai, ko te daudz izplūst...
Re: atsauksmes par ārstu?
12.02.2021 22:13
Ko jūs varat ņemties, vnk sarunu nevarat uzsturēt.

Ļauniem cilvēkiem man liekas nav depresijas. Likums iedala sliktos un labos. Cilveķs iedala sev labos un sliktos cilvēkus.
Jebkuram pat ļaunam cilvēkam ir bailes, ja nav bailes viņš ir uzskatāms (par sātanu vai psihiski slimu cilvēku).
Ļauns cilvēki arī ir uzskatāmi, deputāti, ministri, prezidenti. Jo Tā ir vara, a kur ir vara tur nav nekā godīga pret tautu. nabadzīgs cilvēks arī varbūt ļauns, saucamais MŅE VSJO POHUJ I NA VSEH POHUJ.

Shaman saki maska? Ideāli cilvēki ir vienā maskā, tur nav nekā godīga un patiesa.Kā kuram tas laimes hormons, man laimes hormons rodās, naudā, mīlestībā un karstā saulainā dienā. Ja cilvēks dara to kas viņam patīk un jūtās laimīgs, vot ir tas laimes hormons, man dopamīns neražojās, jo nav tas ko es vēlos un nedaru to ko vēlos.

Dzīvespriecīgi cilvēki nav interesanti tas ir fakts, viņi ir optimisti, kas redz tuneļa galā tikai gaismu nevis vilcienu. Man vairāk patīk reālisti un filozofi. Es biju optimists līdz 20 gadiem, pēc tam kad sapratu, ka tas mani tikai padarīja aklu, sāku palikt pesimistas, kad sāku saprast, ka tas ir ceļš uz bedri, paliku reālists.
Entonijs
Re: atsauksmes par ārstu?
18.02.2021 18:05
Beidz filozofēt jefiņ
shamann
Re: atsauksmes par ārstu?
20.02.2021 20:52
Es daudz lasu grāmatas par psiholoģiju.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 19?
Ziņa: