bezmiegs

Aizsāka Priede 

bezmiegs
12.12.2018 14:38
jau 2 gadus lietoju miegazales, bet organisms pierod un vairs nelidz. ludzu iesakiet kadu labu arstu, vai dalieties sava pieredze
patiesība
Re: bezmiegs
13.12.2018 01:12
a tā ir ar visām zālēm un narkotikām, organismu nepiečakarēsi.
Re: bezmiegs
13.12.2018 15:32
vai kadam ir izdevies nokapt no zalem un gulet sava miega, vai tas ir iespejams?
Re: bezmiegs
13.12.2018 17:40
Jāceļ deva aukšā vai nu jāmaina citas ir tikai divi varianti!
casta
Re: bezmiegs
13.12.2018 21:42
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jāceļ deva aukšā vai nu jāmaina citas ir
> tikai divi varianti!


Opiņā, enfuego augšāmcēlies?
Priede
Re: bezmiegs
14.12.2018 14:08
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jāceļ deva aukšā vai nu jāmaina citas ir
> tikai divi varianti!

vai tiesam tik bezcerigi, man jau ta lielas devas
iii
Re: bezmiegs
14.12.2018 14:31
Jā, ir izdevies.
Priede
Re: bezmiegs
14.12.2018 14:41
iii Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā, ir izdevies.

tad pastasti sikak, ko tu dariji?
iii
Re: bezmiegs
14.12.2018 15:57
Tu varbūt brīnīsies bet es attīrīju organismu, to darot ilgi, bezmiegs izzuda..
Bet ar visai spēcīgām metodēm, tagad jau 3,5 gadi kā zāles sāku atmest, agrāk arī tās bija daudz. Fenazepāms, kvetiapīns, amitriptilīns, vēl otrs ad, vēl finlepsīns. Samērā lielas devas.
Re: bezmiegs
14.12.2018 16:54
vai ta ir kada ipasa attirisanas metode, kas tev to ieteica?
iii
Re: bezmiegs
14.12.2018 23:48
Principā itkā nav nekas īpašs un arī ir, jo metodes ir vairākas savienotas vienā, pats sameklēju informāciju. Bet vispār viss ir aprakstīts arī kaut kur, tie avoti ir daudzi, kaut kas ir te:
http://vesels.latvianforum.net/f5-veseliba
nm
Re: bezmiegs
16.12.2018 10:15
pirms vispār kādreiz sāki lietot miegazāles, vajadzēja kopā ar ārstu noskaidrot iemeslus tam bezmiegam. A tu uzreiz lielu devu miegazāles un domā, ka problēmas atrisinātas. Katram simptomam ir iemesls un kaut ko mainot ikdienā var iztikt bez zālēm.
Pilns te tādu, kas grib brīnumtableti un gaida, ka pēc tam viss dzīvē būs tikai saulaini. Esmu atskatījies uz tādiem psihiatru uzgaidāmajās telpās. Brauc un brauc, zāles maina un maina, bet ar katru reizi tie ļaudis izskatās arvien sliktāk un sliktāk.Sēž sastingušu skatienu un skatās grīdā. Pats arī tāds biju kādreiz
Re: bezmiegs
17.12.2018 16:05
nm, es jau 2 gadus lietoju zales, jutu, ka pieradums, bet ka lai noskaidro to bezmiega celoni, jo arsti jau piedava tikai zales. man ari arvien sliktak paliek, bet ka lai to izmaina?
Re: bezmiegs
03.02.2019 02:17
Jau vairāk kā pusgadu lietoju kvetiapīnu miegam. Pēc psihiatra teiktā, pašas nekaitīgākās miega zāles, kas var būt (ja nepalīdz B vitamīni, melatonīns, tējas). Arī sāku domāt, ka jāmet lēnām nost zāles. Nezinu, kā tikšu galā.
Priede
Re: bezmiegs
02.03.2019 18:45
Es ari lietoju kvetiapinu, bet nu jau vairs nelidz pat 200 mg, meginaju 400 mg, nu ljoti caurs miegs, turklat visam pa virsu nak vel lorafens 2,5 mg.
Tagad izrakstija 2 lorafenus, 2 tizercinus, 1 haloperidolu un cikladolu. Gulju, bet no rita pamatigs nogurums, kas nemazinas ari dienas laika, esmu izmisuma, kur palicis mans miegs?
Duff
Re: bezmiegs
03.03.2019 03:15
Tevi tikai bezmiegs nomoka?
Priede
Re: bezmiegs
03.03.2019 15:59
Duff Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tevi tikai bezmiegs nomoka?
Es zinu savu diagnozi, bet tas ir zales, kuras man jalieto uz nakti, miegam
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 17?
Ziņa: