Posttraumatiskais stress

Aizsāka Bzzz 

Posttraumatiskais stress
15.01.2019 11:19
Labdien! V32.
Pirms pusotra gada piedzīvoju smagu šķiršanos un samērā garu stresa periodu. Sākās problēmas ar miegu, naktī bieži murgoju utt. Itkā pārgāja kaut kādu brīdi un šķita ka viss ir normāli.
Mēdzu bieži pārdomāt dažādas lietas, problēmas, iepriekšējus konfliktus vai problēmas utt. Darbā arī daudz stresa, darbs ar kolektīvu, intrigas, problēmu risināšanas - paaugstināta stresa situācijās nonāku bieži.
Kad sāku dzīvot viens, tad aptuveni pirms gada sākās miega problēmas, REM miega fāze ir periodiska un sastāv ap 2h no visa miega, dziļais miegs vispār gandrīz vai nav, tikai light un REM. No rīta pamostoties slikti jūtos un no tā vēl vairāk nav garastāvokļa.
Šobrīd visu laiku galvā kaut ko pārcilāju, vecas konfliktsituācijas, problēmas, strīdus, gan darbā, gan attiecībās, rādās murgi utt, dažkārt tāda sajūta, kad no rīta pamosties un smadzenes nemaz nav izslēgušās pa nakti, bet darbojušās nepārtraukti. Tas jau notiek automātiski un grūti pārslēgties. Ja bijusi stresaina diena tad tas ir izteiktāk, dažkārt, ja viss ir mierīgi, tad ir normāli. Cenšos protams kaut kā atslēgties, pavadīt brīvo laiku, lai novadītu domas, bet 24h diennaktī to izdarīt nav iespējams.
Post traumatiskā stresa sindroms?
Riņķi zem acīm, gremošanas traucējumi, duršana krūtīs, viegli aizsvilstos, galva nestrādā normāli, miega problēmas u.c. simptomi.
Iet pie psihoterapeita?
y
Re: Posttraumatiskais stress
16.01.2019 16:07
Jap! Psihoterapija varētu palīdzēt!
Nop
Re: Posttraumatiskais stress
17.01.2019 09:08
Nekads psihoterapeits nepalidzes.vajag kadas miega zales padzert kadu laiku lai var normali izguleties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 12?
Ziņa: