Kapec sabiedriba slimo ar stereotipiem?

Aizsāka Borjakto 

Borjakto
Kapec sabiedriba slimo ar stereotipiem?
14.06.2019 23:25
No kurienes tas debilais stereotips radies ka vientuli cilveki ir friki jeb LGBTQ+ citiem vardiem ar nestandarta orientaciju?
Pats esi kungs!
Re: Kapec sabiedriba slimo ar stereotipiem?
15.06.2019 01:12
Tas ir bērnudārza līmenis. Lielākajai daļai sabiedrības nepatīk "atkritēji", uz tiem ir viegli projicēt savas apspiestās dziņas un nedrošības. Jautājums ir, kāpēc tas tevi uztrauc? Liec mīksto uz sistēmas vergiem un homofobiem, domā par sevi, nevis par citiem. Neesi kalps, neizdabā, izcīni cīņu savā galvā, sarauj važas ar apspiedējiem un sasniedz to, kas tev pašam ir svarīgs. Vadies pēc savas sirdsbalss, neklausi divkošus, kuri tevi cenšas kaunināt un tu tapsi laimīgs! Tas nav viegli, jo tā ir cīņa pret simtiem paaudžu ilgu "programmu", kas tomēr izrādījās nepilnīga.

“It is No Measure of Health to Be Well Adjusted to a Profoundly Sick Society” - Jiddu Krishnamurti
Re: Kapec sabiedriba slimo ar stereotipiem?
05.07.2019 20:27
Vienkārši tā ir ērtāk un ātrāk - atrast ticamāko un plašāk izplatīto iemeslu un projicēt to uz visiem. Tā ir veidotas mūsu smadzenes, tās necieš variantu "es nezinu", bet gan mēģina aizpildīt tukšās vietas ar pieņēmumiem, balstoties uz iepriekšēju pieredzi.

Noteikti, ka tēmas autors arī būs kādreiz izmantojis šādu attieksmi, ka "es nezinu" vietā tiek kaut kas piedomāts, taču kļūda netika pamanīta, ja vien kāds uz to nenorādīja. Vienkāršs piemērs - ieraugot uz ielas streipuļojošu cilvēku, pirmais pieņēmums būs "piedzēries". Savukārt, iedomāties, ka varbūt tā ir kāda slimība, jau prasa ilgāku laiku, kura mums parasti pietrūkst.
Janis Krumins
Re: Kapec sabiedriba slimo ar stereotipiem?
08.07.2019 02:17
Mēs braukajam pa arzemju komandejumiem, sukajot lieliem viriem pimpjus un dratejot vietejos :D
Nu cilveeki domaa, ka ir jaabuut tacu iespeejai iepaziities. Un ja veel labs izskats-kur probleema?!!Kaapeec nav otraas pusiites tad!!! Cita orientaacija, kuru sleepj….Retaak ir cilveeki , kuri grib dziivot vieni, taapeec vairums domaa, ka kakut kas nav kaartiibaa
marko_nepolo Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Noteikti, ka tēmas autors arī būs kādreiz
> izmantojis šādu attieksmi, ka "es nezinu" vietā
> tiek kaut kas piedomāts, taču kļūda netika
> pamanīta, ja vien kāds uz to nenorādīja.
> Vienkāršs piemērs - ieraugot uz ielas
> streipuļojošu cilvēku, pirmais pieņēmums būs
> "piedzēries". Savukārt, iedomāties, ka varbūt
> tā ir kāda slimība, jau prasa ilgāku laiku,
> kura mums parasti pietrūkst.

Kadreiz? Protams, bet tas bija skolas laikos bet esmu izaudzis. Tagad mani neinterese vai kads uz ielas iet taisni vai skibi bet ko ar to iesanu dara vai nedara parejiem. Nesen pirms kada laika atpakal pietura redzeju gulam bomzi. Man jau netrauceja bet policijai gan..
Pats esi kungs! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tas ir bērnudārza līmenis. Lielākajai daļai
> sabiedrības nepatīk "atkritēji", uz tiem ir
> viegli projicēt savas apspiestās dziņas un
> nedrošības. Jautājums ir, kāpēc tas tevi
> uztrauc? Liec mīksto uz sistēmas vergiem un
> homofobiem, domā par sevi, nevis par citiem.
> Neesi kalps, neizdabā, izcīni cīņu savā
> galvā, sarauj važas ar apspiedējiem un sasniedz
> to, kas tev pašam ir svarīgs. Vadies pēc savas
> sirdsbalss, neklausi divkošus, kuri tevi cenšas
> kaunināt un tu tapsi laimīgs! Tas nav viegli, jo
> tā ir cīņa pret simtiem paaudžu ilgu
> "programmu", kas tomēr izrādījās nepilnīga.

Vieglak pateikt neka izdarit. Neesmu komiksu varonis. Nevaru visas cinas uzvaret.
Re: Kapec sabiedriba slimo ar stereotipiem?
03.08.2019 19:32
Nu ir arī vēl aseksuāļi vai tādi ar ļoti zemu tieksmi, kuriem sekss nemaz nav vajadzīgs vai arī ja sagribas, tad vienmēr atrodas kaut kas interesantāks, ko darīt. Un tādā situācijā ir grūti atrast ilgtermiņa partneri, jo visa attiecību būvēšana jāsāk pavisam no cita gala, ne tā kā vairumam, kam ir rozā brilles, medusmēneši, tauriņi vēderā un galvā utt.
kto a čōm a všivij o baņe

redzi ka katram dzīvē savas problēmas
grūti tiem psihiatriem iet

iedzer tableti un pusdienas par velti
visas problēmas
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 19?
Ziņa: