Kapec sabiedriba slimo ar stereotipiem?

Aizsāka Borjakto 

Borjakto
Kapec sabiedriba slimo ar stereotipiem?
14.06.2019 23:25
No kurienes tas debilais stereotips radies ka vientuli cilveki ir friki jeb LGBTQ+ citiem vardiem ar nestandarta orientaciju?
Pats esi kungs!
Re: Kapec sabiedriba slimo ar stereotipiem?
15.06.2019 01:12
Tas ir bērnudārza līmenis. Lielākajai daļai sabiedrības nepatīk "atkritēji", uz tiem ir viegli projicēt savas apspiestās dziņas un nedrošības. Jautājums ir, kāpēc tas tevi uztrauc? Liec mīksto uz sistēmas vergiem un homofobiem, domā par sevi, nevis par citiem. Neesi kalps, neizdabā, izcīni cīņu savā galvā, sarauj važas ar apspiedējiem un sasniedz to, kas tev pašam ir svarīgs. Vadies pēc savas sirdsbalss, neklausi divkošus, kuri tevi cenšas kaunināt un tu tapsi laimīgs! Tas nav viegli, jo tā ir cīņa pret simtiem paaudžu ilgu "programmu", kas tomēr izrādījās nepilnīga.

“It is No Measure of Health to Be Well Adjusted to a Profoundly Sick Society” - Jiddu Krishnamurti
Re: Kapec sabiedriba slimo ar stereotipiem?
05.07.2019 20:27
Vienkārši tā ir ērtāk un ātrāk - atrast ticamāko un plašāk izplatīto iemeslu un projicēt to uz visiem. Tā ir veidotas mūsu smadzenes, tās necieš variantu "es nezinu", bet gan mēģina aizpildīt tukšās vietas ar pieņēmumiem, balstoties uz iepriekšēju pieredzi.

Noteikti, ka tēmas autors arī būs kādreiz izmantojis šādu attieksmi, ka "es nezinu" vietā tiek kaut kas piedomāts, taču kļūda netika pamanīta, ja vien kāds uz to nenorādīja. Vienkāršs piemērs - ieraugot uz ielas streipuļojošu cilvēku, pirmais pieņēmums būs "piedzēries". Savukārt, iedomāties, ka varbūt tā ir kāda slimība, jau prasa ilgāku laiku, kura mums parasti pietrūkst.
Janis Krumins
Re: Kapec sabiedriba slimo ar stereotipiem?
08.07.2019 02:17
Mēs braukajam pa arzemju komandejumiem, sukajot lieliem viriem pimpjus un dratejot vietejos :D
Nu cilveeki domaa, ka ir jaabuut tacu iespeejai iepaziities. Un ja veel labs izskats-kur probleema?!!Kaapeec nav otraas pusiites tad!!! Cita orientaacija, kuru sleepj….Retaak ir cilveeki , kuri grib dziivot vieni, taapeec vairums domaa, ka kakut kas nav kaartiibaa
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 3?
Ziņa: