Zāļu kombinācijas

Aizsāka enfuego 

Zāļu kombinācijas
20.09.2019 05:07
Nu ko 7 gadu laikā esmu izdzēris visādus variantus, viskautko kombinējis ar psihiatru palīdzēja diva veida kombinācijas.

Nr.1
Truxals
Klonazepāms
Atmešanas iemesls Truxalam ir pieradums un ir ar laiku grib negrib jāpaugstina deva, nācās meklēt citu.

Nr.2
Spitamīns
Tizercīns
Klonazepāms
Deva nav jāpaugstina

Klonazepāma gadījumā, kā visi uzskata, ka jarīj viena divas trīs pēc tam jau četras, manā gadījumā ir dažreiz vienu dažreiz divas un visas dzeru tikai pirms gulēt iešanas.

Mans saraksts kādas zāles esmu mēģinājis

Depakine Chromo - nesapratu jēgu
Galoperidols - vispār garām blaknes
Ciklodols - neder
Kventiax - nepalīdz
Kvetiapīns - nepalīdz
Coaxils - nepalīdz
Bettamax - staigāju kā zombijs
Lexotanils - pa vāju
Almaprazols, vispār vājš
Fenazepāms - nepalīdz
Rexetīns - blaknes nepalīdz
AD vispār nepalīdz - ir vairāki aizmirsu nosaukumus
Truxals - palīdz japalielina lielas devas
Diazepāms - palīdz ja spricē tikai
Diazepeks - tas pats
Carbolex - nesapratu jēgu
Klonazepāms - palīdz vienmēr visās situācijas
Ir vēl, bet jau aizmirsis esmu!

Esmu mēģinājis 3 reizes slimnīcā atmest nomierinošās (trankvilizatorus), diemžēl, kamēr citi iedzer 2 tizercīnus viņu guļ visu dienu un nakti es vienīgais esmu aukšā un staigāju pa gaideni, viss ko viņi panāca, klonazepāma vietā diezapāmu lietot. Tākā visus šos gadus pārbaudes, dabīgās, psihoterapeiti, veselība, esmu sapratis, ka man būs jādzer visu mūžu zāles, kā arī noteica slimnīcā psihiatres, jo tādas, kā es dzeru 3-5 tabletes tizercīna, no kura citi jau gāžās no kājām un 2-3 spitamīnus un 1-2 klonazepāmu uz nakti lai es aizmigtu.

manas galvenās problēmas, nenāk dabīgs miegs un ja nav nomierinošās, varu bez trauksmes negulējis izsturēt max 3 dienas pēc tam iestājās ķēdes reakcija, assinsspiediens, trauksme un beigās jau panikas lēkmes!

Slimnīcā man pateica viņi nezina ko ar mani darīt, lai nelietotu zāles tik stipras, es jau prasīju lai dod kautko spēcīgāku, prasīju kāpēc citi visi tur knapi iet un guļ a es aizmigt nevaru viņi teica, ka dod to pašu ko man tikai viņiem iedarbojās, man nē!



Vot tā viņš ir. Veiksmi jums turaties!



Edited 3 time(s). Last edit at 20.09.2019 05:13 by enfuego.
.....
Re: Zāļu kombinācijas
20.09.2019 16:21
Njā, man arī no neiroleptiķiem ir tikai staigāšana, miegs tikai no olanzapīna nāk.
Re: Zāļu kombinācijas
20.09.2019 19:08
Kāda kventiax deva Tev bija miegam? Ar devām taču arī var manipulēt.
Re: Zāļu kombinācijas
22.09.2019 20:17
Nu kventiax vispār nedod man neko, neatceros vairs devas! Manipulēt jau nesanāk ar zālēm var tikai kombinēt,tākā eksperimeta trusīšus.

Es ilgi esu kombinējis sākumā, sākumā runcen atceries, kā es juku prātā. Tagad es zinu visu, un diemžēl jālieto zāles, lai var aiziet uz darbu un būt normālam cilvēkam!



Edited 2 time(s). Last edit at 22.09.2019 20:23 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 16?
Ziņa: