Tvaika iela

Aizsāka bunkums 

bunkums
Tvaika iela
09.10.2019 20:33
Kādas atsauksmes?
gagaga
Re: Tvaika iela
09.10.2019 22:56
Parasta iela Sarkandaugavā.
10.10.2019 10:59
Ļoti sliktas, sliktākā psihine Latvijā, Strenči ir labāki, es jau gribēju pastāstīt kas īstenībā tur notiek, bet labi paklusēšu!
Ghetto
13.10.2019 19:34
Nu un kas tur tāds notiekās? Nav jau nekāds sanatorijs.
21.10.2019 19:35
Jā, kāpēc jābaidās rakstīt? Kas notika?
22.10.2019 18:44
enfuego, es saņēmu Tavu ziņu, bet nevaru atbildēt, kaut kad ir nojucis saitam.
24.10.2019 19:57
Es ar nevaru nosūtīt privātos PM! tagad saņēmu vairākas tavas vēstules

Edited 1 time(s). Last edit at 24.10.2019 19:59 by enfuego.
apnik_skaidrot
19.11.2019 23:30
Putins varbut ir cars bet analfabets jo nelasa ko rakstu interneta. Es 1001 reizes visu paskaidroju ka ir noticis parpratums. Tak lasit iemacieties. -_-
apnik_skaidrot
21.11.2019 20:48
Ble nu zb. Tas notika kojas.
apnik_skaidrot
21.11.2019 22:10
Jebkura gadijuma, vovcik, uzrakstot garu stastu isu ir pavisam vienkarsi: Konkursa vinneja viena no dualitates valstim un tas ir maz. To es 100% zinu. Parejas valstis vienkarsi besijas vai skauz bet lai priecajas jo nav jau nekas krutaks polubomu. Mazak galvassapes bus.
apnik_skaidrot
21.11.2019 22:46
Man ar vajadzes Tvaicenes palidzibu..skaidrojot normali ignore. Konkursa vinneja SL un GS. Parejam vienkarsi besi kautkas. Ja mani izmantoja aferam pielauju ka esmu "modificets" pirmajos dzives gados.
apnik_skaidrot
27.11.2019 20:52
Joprojam nevar atsuties. Vovcikam joprojam megina boret ka es esmu nederigs bet es esmu derigs un nipricom. Es jau paskaidroju ka uz skuni neskreju aiz bailem bet aiz berniskiguma. Citiem vardiem sakot berniem ir velme but komforta zona un nedaudz mazvertibas komplekss. Kad augu lielaks tad nemuku. Kautka neatceros ka butu toreiz mucis gan no tiem diviem pie skolas gan ar BMW utt. Un logiski ka busu stresa gabals jo vai nu nevajag nemaz vai vajag par daudz vai trauce nepareizos laikos. Es jau visu uzrakstiju. Bosi tiesam nemak lasit komentarus? Analfabeti vai sazverejusies.
apnik_skaidrot
28.11.2019 09:41
Atkal liek no malas man galva kaiminu vardu(s). Vai tik tiesam egiptiesi nav pricom..kuri tad vel kaujas caur savaldzinasanas meginajumiem..vai ari 4kajainie..bet mani neinterese gulta kaimini bet ja kaiminiem interese cilvekgala tad vini kanibali.
apnik_skaidrot
29.11.2019 20:44
Pensacola: Wings of Gold bija bridinajumserials par meginajumiem mani cakaret? Es neesmu apsests. Taspats zens kas kadreiz. Tikai turpinu stukot kas man reputaciju cakare.
:@
29.11.2019 20:53
Beidz spamot forumu, pamuļķi!
apnik_skaidrot
30.11.2019 15:12
Var ielikt mani psihene kautkad bet es zinu labak par 'i'. Es neesmu nojudzies tikai tapec ka ticu citplanetiesiem un tapec ka censos attirit nepatiesi aptraipito reputaciju. Bet Bosiki ir ar mazu IQ ja man netic. Akstu bars. Es no sakuma zolidi skaidroju ka nepareizo ķurmā liek un soda un es no sodiem nebaidos jo nipricom. Es gik surtur pieteloju ka baidos. Cerot ka sapratis ka normals. Un ko var (dekor) draudet? Ja vajadzes pats "aiziesu". Tikai tad nebus kas man kompenses problemas. Un kada veida mana nave atrisinas to ka tiku izmantots aferam? Itka es butu vainigs ka man galva cips vai tamlidzigi un teoretiska trauma kapec neatceros savu agro zidainibu|bernibu. Paranoiski apsesti mulki.
apnik_skaidrot
30.11.2019 15:15
:@ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Beidz spamot forumu, pamuļķi!

Tad ble iestasti tam vovcikam vai kurstur ir pie teiksanas bet netic komentariem lai beidz saubities par mani ble! Pasi pargudri parmulkie. Tad kad mana dzive atgriezisies normalajas sliedes un necakares ikdiena tad ari nomierinasos. Bet tas var nozimet framery|set up turpinajumu. Tapat jauzmanas.
apnik_skaidrot
30.11.2019 16:54
Vispar jau tiri ironiski ka 2 mazi telefoni piekava 1 lielu telefonu. Jo testos mani ari cakareja vismaz divi bet es tad viens. Man tad normala psihe tikai ierobezojumi.
apnik_skaidrot
01.12.2019 14:41
Es varbut ari esmu potencialais Tvaika ielas pacients jo mani ietekme citplanetiesi bet vovciks ja man netic ka esmu iepits kautkada(s) afera(s) pret savu izpratni un piekrisanu ir vairak ka duraks..es pat uzzinot par 'i' nevaru ne atkartot ne saprast kas un ka man uztaisija hijack un fck_u. Gan jau apbizoti par pagatni. Es tak nezinu kas mani iespaido un kas (ne)notika. Tacu kautini nebija godigi. Vajag lai abi iesaistitie var uzvaret un zaudet. Un man tiesam neiedeva atslegu. Es pat nezinu kada veida varu but koma vai virtuala realitate ja neviena speja iznemot cilvecisko kundalini kas ir jebkurai dzivibas formai.
apnik_skaidrot
01.12.2019 22:13
Es varbut esmu Tvaicenes pacients jo citplanetiesi domas liek galva sadtad bet mani nesalauza jo nav godiga cina..un pats saliecos. A team citata joprojam darbojas. Man patik kad plani izdodas. =D
apnik_skaidrot
02.12.2019 21:23
Tos "testus" es nesaprotu bet uztaisiti lai man butu jaskaidrojas abos gadijumos. Un es jau komandai visu paskaidroju. Nav mana vaina ka nepielec ka patiess. Es neesmu debilniks. Un man nav ne rokas ne kajas bremze vienkarsi ar kajam grutak asins cirkulaciju dabut. Tur nav ipatniba bet logisks dabiskums. Un beidziet mani mocit jo Simple Life un Gloria Sol JAU vinneja. Tak es jau uzrakstiju.
apnik_skaidrot
02.12.2019 21:26
Un par pasnavibu es nopietni domaju tikai ja cits nekas neatliks un vovciks ar bosiem galigi IQ zaudejusi. Primitivus komentarus bez zemteksta neprot lasit. Analfabetisms. E S N I P R I C O M!
apnik_skaidrot
02.12.2019 21:29
Un es nevis izvairos no atbildibas bet man nelauj tikties ar adopciju un atvasi. Tak pirms parmest ka neliekos ne zinis varbut iepazistiniet aci pret aci? Un vairaki testi ir jaatkarto bet tikai pec tam kad mani attiris no iespaidosanas no malas un smadzenu virusiem.
guruguru
02.12.2019 22:12
Palūdz medmāsiņai haloperidolu, man palīdzēja.
apnik_skaidrot
03.12.2019 06:26
Tas kas notika nesen aizdomigi sakrit ar wikia aprakstu par Mikaboshi. Kuram tad vel interesetu mani par bareni taisit nezinot ka jau tads esmu.
apnik_skaidrot
03.12.2019 09:08
Jebkura gadijuma ir vairakas teorijas.
apnik_skaidrot
04.12.2019 21:02
Kautkas grib atcelt ka konkursa vinneja Simple Life un Gloria Sol jeb dualitates valstis tapec gaida kad rakstisu datumus kurus neatceros jo bija vairaki datumi kad testeja uz JC|1|M bet vienigo datumu ko stabili atceros ir ~20.junijs jo kops tas dienas man gluko libido.
apnik_skaidrot
04.12.2019 21:04
guruguru Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Palūdz medmāsiņai haloperidolu, man
> palīdzēja.

Es labak gribetu V'eselibas dzerienu nevis Viagru..
apnik_skaidrot
06.12.2019 07:36
Ja es melotu tad kapec visu ko es rakstu neatkarigi ar kadu aparatu JAU zin dualitates valst(i)s pirms uzrakstisanas? Es vienkarsi pats nezinaju par adopciju un atvasi(kapec man nelauj tikties)(tad nesudzieties ka nerupejos) un par 'i'.
apnik_skaidrot
06.12.2019 07:41
Teoretiski ja tiesam ir vairakas(tacu es nedevu consent arpus dualitates valstim pagaidam)..tad varbut ari rupetos par vairakam. Bet man nevar acu prieksa bazt svesus un feikotus bernus sakot ka tie mani. Jo veidosanas akta tad nav. Tapat ka Discord cata temai par Strife. Kamer nav notiksanas akts tikmer var domat ko grib.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 3?
Ziņa: