Ārsts atsaka izrakstīt haloperidolu

Aizsāka MeloDem 

MeloDem
Ārsts atsaka izrakstīt haloperidolu
25.12.2019 11:15
Vai ir kādi citi risinājumi?
Lietoju agrāk, ļoti patika. Labi palīdzēja. Tagad jau pusgadu izraksta jaunākas paaudzes dranķus, kas nepalīdz, un kategoriski ir pret maniem lūgumiem izrakstīt haloperidolu. Saka, ka viņa rokās nonākuši pētījumi, ka tas esot kaitīgs un varbūt man esot jau izveidojies pieradums... Pēdējoreiz biedēja, ka atklāts, ka narkomāni izmantojot, jo uz dažiem cilvēkiem tas var iedarboties kā narkotikas. Ka tā izplatās kā ielu narkotika, tiek pārdota tālāk. Katrā ziņā man tās nav narkotikas, varu galvot, un nevienam citam nepārdotu nekad. Haloperidols neizmaina apziņu, bet tieši ļauj pilnvērtīgi funkcionēt kā normālam cilvēkam. Tā nav nekāda dzīve bez tā, jo man tiešām nekas cits tik labi nepalīdz! Tie aizstājēji ir vājāki un tik pilnvērtīgi neidarbojas.
Man ir diagnosticēti trauksmes traucējumi, panikas lēkmes. Pirms tam haloperidolu lietoju 2 gadus bez nopietnām blaknēm, nekad nebiju tik labi jutusies. Esmu gatava dzert, pat ja mana dzīve saīsinās no tā par pāris gadiem, vismaz esmu laimīga.
Kā ārsts vispār vai atteikt zāles, kas palīdz?
guruguru011
Re: Ārsts atsaka izrakstīt haloperidolu
25.12.2019 12:43
Nu bet Tu neesi padomājusi- kapēc tieši haloperidols, ja ir tikai panika, trauksme? Ir taču visādas zāļu kombinācijas kas strādā pat ļoti labi, nomaini psihiatru un paprasi lai piemeklē kaut ko derīgu..Tas jau vispār itkkā būtu labi, ja ārsts cenšās nerakstīt kaitīgas zāles, sanāk ka rūpējas par tevi.
guruguru011
Re: Ārsts atsaka izrakstīt haloperidolu
25.12.2019 15:46
https://www.youtube.com/watch?v=hcDATabaBs8

2:20- 3:00 vajag noklausīties.
Provokācija. Haloperidols ir anti-narkotika.
guruguru011 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu bet Tu neesi padomājusi- kapēc tieši
> haloperidols, ja ir tikai panika, trauksme? Ir
> taču visādas zāļu kombinācijas kas strādā
> pat ļoti labi, nomaini psihiatru un paprasi lai
> piemeklē kaut ko derīgu..Tas jau vispār itkkā
> būtu labi, ja ārsts cenšās nerakstīt
> kaitīgas zāles, sanāk ka rūpējas par tevi.

Un kādi ir varianti? Esmu dzērusi arī alprazolamu un bromazepāmu pašā sākumā ar ad pirms haloperidola pamēģināšanas. Kad panikas lēkme nāk, zem mēles turēt. Citādi var veidoties smaga atkarība, trauksme vēl niknāka paliek, pati saprotu un man nevajag. No haloperidola ir tā, ka var dzert katru dienu un panikas lēkmes nenāca virsū vispār! Nekas cits nav vajadzīgs.
Nav tā, ka esmu dzērusi tikai to. Ir izmēģināts daudz kas.
guruguru011
Re: Ārsts atsaka izrakstīt haloperidolu
27.12.2019 23:39
Varianti ir- piemēram trankvilizators+ kvetiapīns+ amitriptilīns vai finlepsīns+ amitriptilīns, es varbūt nezinu daudz ko no tā ko tagad raksta, bet dažas vecākās zāles darbojās ļoti neslikti, pat viens pats amitriptilīns var stradāt.
Re: Ārsts atsaka izrakstīt haloperidolu
16.01.2020 04:38
Nu paēmēģini Finlepsīns(tas pats Carbolex)+Spitomīns+Tizercīns+Diazepeks.

Nav tā ka nekas nepalīdz, tas prasa mēnešus, kamēr atradīsi pareiazo zāļu kombināciju!

Ja gribi pliņķi mest krūmos ēd klonazepāmu un miers :)
Aizej pie cita ārsta un paskaidro,ka tev citi līdzekļi nepalīdz,bet palīdz tieši....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 15?
Ziņa: