Kur var pasūtīt modafinilu uz Latviju?

Aizsāka Kultuurmustika 

Kultuurmustika
Kur var pasūtīt modafinilu uz Latviju?
01.01.2020 21:30
Cik zinu Buy Moda nesūta uz Latviju, tāpat arī Eufinil vairs neatrādā un visi pārējie saiti, ko skatījos izskatās krāpnieciski. Varbūt kāds te zina, kur šo vielu var iegādāties?
Nevajag. Vispār neieteiktu nekādas tabletes pirkt ārpus Latvijas. Pēdējā laikā ļoti tiek kontrolēti sūtījumi. Muita var aizturēt un pārbaudīt nedēļām jebkādas zāles, pat aizdomīgus uztura bagātinātājus.
Nav jēgas tam stresam, kas būs komunicējot ar attiecīgām iestādēm. Izņemot, ja tās ir zāles, kura trūkuma dēļ nopietni apdraudēta Tava dzīvība.
Agrāk sūtīju modafinilbank, bet dzirdēju, ka vairs nestrādā. Bet vispār neiesaku pārāk aizrauties. Savulaik biju sajūsmā par darba spējām un domu ātrumu, bet pēc kāda gada lietošanas gandrīz katru darba dienu parādijās blaknes - panikas lēkmes, tahikardija 150 utt. Tagad joprojām ik pa laikam uznāk tādas kā mazās lēkmītes, īpaši uz pohām. Laikam ar vienu kāju iedzīvojos veģitatīvajā distonijā. Un tas nav tā vērts.
Un alkohols ar pohām nerada tādus simptomus?
nootropicsjet.com
saņēmu 4 dienu laikā, vienīgi cena varētu būt labāka
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 13?
Ziņa: