Labdien! Visiem veiksmīgu vecā gada aizvadīšanu un jēgpilnas apņemšanās Jaunajā gadā. Kā vienu no lietām esmu apņēmusies, ir atrast psihoterapeitu, ar kuru veikt darbu ar sevi tā, lai uzlabotu psiholoģisko labizjūtu un beigtu besīt apkārtējos ar visām savām problēmām vai no tām izrietošām darbībām.

Sakiet, lūdzu- kā atrast psihoterapeitu,kuram ir sadarbība ar apdrošināšanu? Apdrošinātājs (Gjensidige) nav baigi palīdzošs ar info, sakot,ka pēc iesniegta čeka apmaksās tādu speciālistu,kurš ir sertificēts ārsts un psihoterapeitu (?) reģistrā, bet tad jāiesniedz čeks un viņi izskatīs. Reģistru atradu, bet gribētos saprast, kur tie speciālisti strādā, lai var palasīt atsauksmes un tā. Ja to apmaksātu (vai līdzmaksātu) apdrošināšana, vēlētos pamēģināt pat kaut ko tādu ilgstošu kā psihoanalīze. Varbūt ir iesakāmi konkrēti speciālisti? Paldies!
https://www.arstipsihoterapeiti.lv/lv/psihoterapeits.html
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 16?
Ziņa: