Antidepresanti, kas palīdz pret sāpēm

Aizsāka egl 

Man ir hroniska problēma, sāpes. Ārsts ārstējamu neredz, jo tur ne iekaisuma nekā, ieteica algologu. Palasīju, ka šie arī izmanto antidepresantus kā sāpju noņēmējus, ja sāpju cēlonis ir bijusi nervus sistēma, respektīvi kaut kad bijis palaidējmehānisms, kas gadu gaitā nostiprinājās.
Var kāds nosaukt medikamenta nosaukumu, ko varbūt paši dzerat un kam ir sāpju bloķējošas īpašības? Gribu palasīt aprakstu.

Es pati nezinu, jo man ar tādiem ārstiem kā psihiatriem, algologiem arī, nebija bijusi darīšana, it kā nav depresijas, nekad nebija konstatēta. Tāpat iet pie kaut vai psihiatra negribu, baidos, ka mani nesapratīs.
Tricikliskos antidepresantus parasti izmanto pret sāpēm, kā amitriptilīns, piemēram, bet tas ir recepšu medikaments ar saviem riskiem.
Re: Antidepresanti, kas palīdz pret sāpēm
27.01.2022 03:13
Pret sāpēm psih tabletes? hmmm strange!
nu man arī liekas strange, bet tādas tās ārstēšanas metodes, ja sāpēm cēloni neatrod - nu tur iekaisumu vai visi izmeklējumi tīri - rentgens, kompjūtertomogrāfija, ieteica algologu. Bet algologs tāpat izrakstīs to pašu, pie tam algologu jāpameklē, psihiatrs tuvāk. Pagaidām neesmu bijusi, tomēr gaidu konsultāciju martā vēl pie viena manas slimības speciālista.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 15?
Ziņa: