Nu tad tomēr ASV piekrita!

Aizsāka enfuego 

Nu tad tomēr ASV piekrita!
07.02.2022 22:37
Varēju tikai parādīt to ko varēju, ievērojot līgumu un nepārkāpjot to!



Edited 2 time(s). Last edit at 08.02.2022 20:39 by enfuego.
Re: Nu tad tomēr ASV piekrita!
07.02.2022 23:41
0



Edited 7 time(s). Last edit at 08.02.2022 20:36 by enfuego.
zanīte
Re: Nu tad tomēr ASV piekrita!
09.02.2022 19:23
tev ko- pirkstu dibenā iestūma?
Re: Nu tad tomēr ASV piekrita!
10.02.2022 09:56
zanīte Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tev ko- pirkstu dibenā iestūma?


Man patīk tādi cilvēki kā tu, viņi bez acīm un prāta mēģina uzminēt ko man iestūma :) Nu redz tu jau Latvietis lohs dalbajobs a es bandera, tāpēc tu nekad neko neuzminēsi, nezināsi un nesapratīsi, ei labāk bļauj par hokeju un uzdziedi ar visu Latviju dziesmas :) Jeb mošk iestumt dibenā tu domāji to pipelīti? Nu es jau saprotu, ka tu tā domā, jo tu jau pats esi pipele, jo tādas domas nāk tikai tādiem, kā tu :)

Jā nu tev jau tā pieredz lielāk, man galvā nenāk tādas dibenā iestumšanas, tu jau esi ietrennējies ar to iestumšanu, tad jau tu pat esi salaga, nevaig stumt, bet spraust, jo tu takš zin ka kaka, knapi iznāk ārā, tur ar stumšanu nesanāks.

Nu izdari savus secinājumus. Stumt vari ratus, a dibenā iestumt, nu tas ir kautkas jauns, paldies, ka parādīji cik tu esi debīls cilvēks!
zanīte
Re: Nu tad tomēr ASV piekrita!
10.02.2022 11:57
mincītis tu mans:)
Re: Nu tad tomēr ASV piekrita!
10.02.2022 12:16
zanīte Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> mincītis tu mans:)


Ah tu pidaras izradās jobanais :)
Malaģec
Re: Nu tad tomēr ASV piekrita!
10.02.2022 15:07
7 reizes laboji, lai uzrakstītu 1 nullīti. Riktīgs šiziķis!
Re: Nu tad tomēr ASV piekrita!
10.02.2022 21:26
Malaģec Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 7 reizes laboji, lai uzrakstītu 1 nullīti.
> Riktīgs šiziķis!


Jā loģiski, un kur tu saskatīji šizofrēnīju labojot 7 reizes to? Es tā gribēju un tu nezini pat kāpēc es tā darīju. Es pēc 10 Prakses jobanā Psihiatrijā ieraugot cilvēku seju, valodu, kustību, emocijas, domas, kautkā varu pateikt vai ir atkāpe smadzenēs vai nervos.

Bet, te jau rekordisti izrādās jau diagnozes uzshujārī :) Es esmu tāds, kāds esmu, daru tā kā gribu, kad gribu, ko gribu un es sev patīku, ja kādam kautkas nepatīk tur ir durvis un pis nahu,j viss ir ļoti elementāri. Bet nu standarta Latvietis, aferists, zaglis, nodevējs, pierāda atkal ka Latvija ir dalbajobu tauta lielākā daļa.

lai kautko tādu uzdirstu ka ir šizo, pierādi un argumentē tad, un es tev preti tā ieargumentēšu, ka tu brīnisies kātad tā. Ir lietas kuras nesaku, kāpēc jo man ir robežas ko drīkst teikt un ko nē.

Davai bliez vaļā un pierādi! Esi takš īsts vecis vai nē :) Es varu pierādīt, bet nedrīkstu to publiski te jau vecie zeļļi un dāmas zin, ka man jau patik kautkas arī. Davai malakosos sražaisa :) :) :)

Ja tu mani uz ielas redzētu tu njehuja nezinātu dalbajobs tu tāds.
Re: Nu tad tomēr ASV piekrita!
10.02.2022 21:28
Bļedj joptvai tagad nakti nostrādājis, negulējis, piefiksēju, ka tu pie tās nullītes piepisies, skaidrs dalbajobs, čau un dosvidanjije LOHS.
zanīte
Re: Nu tad tomēr ASV piekrita!
10.02.2022 23:09
Nabadziņš:DDD
Re: Nu tad tomēr ASV piekrita!
10.02.2022 23:53
zanīte Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nabadziņš:DDD


Stulba trolle kuce fake, kā ir prikalīgi ne :) Atnāc nabadziņam atsosu jo nabadziņš ir Šizo un nevar neko :) Jā man ir kājas, rokas acis, ausis, mute, deguns, huj zin mošk pipele, nepārbaudīju moška smadzenes, bet nu esmu pilnīgs autisms, tā levits man teica un es viņam noticēju viņš man ir kā tēvs, viņš mani pameta :)
zanīte
Re: Nu tad tomēr ASV piekrita!
11.02.2022 10:34
nu nedusmojies, smukulīt:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 20?
Ziņa: