Tad, kad iemieg...

Aizsāka kleo 

janka
Re: Tad, kad iemieg...
23.12.2004 13:31
Vai nevareetu buut, ka juus visi,kam ir taadas sajuutas, esat kaadreiz apmekleejushi visaadus ziilniekus un ekstrasensus.Varbuut vinju ietekme uz juusu zemapzinju ir radiijusi shaadas sekas.Ne jau velti briidina, ka vinji ir biistami cilveeka psihei. Varbuut arii kljuudos, taads ir tikai mans subjektiivais viedoklis, taapeec nenjemiet paaraak nopietni.
ego
janka
23.12.2004 13:37
Es - nekad neko tamliidziigu neesmu apmekleejusi....
Re: Tad, kad iemieg...
23.12.2004 13:38
to janka
Muïkîbas par zîlniecçm/ekstrasensiem :)))
Vienkârði tieðâm labi uzzinât, ka tâ ir tâda puslîdz normâla lieta. Un nejûtos viena;)))
shausmas
Re: Tad, kad iemieg...
23.12.2004 16:10
Veel viens shausmu staasts. Shoreiz par garu izsaukshanu, jeb shkjiiviishu dancinaashanu. Ja kaads to veic ,gari atnaak, bet ne vienmeer veelas pamest sho s cilveekus vai maaju, taados gadiijumos meedz notikt taa, ka tieshi miegaa shie gari moca savus upurus. Vot taa. Varbuut pasauciet priesteri, lai izdzen shos moskjus aaraa. Varbuut jums nezinot, juusu dziivoklii ar spiritismu nodarbojies kaads cits, piemeeram ieprieksheejais dziivotaajs.
ke
Re: Tad, kad iemieg...
23.12.2004 17:04
:) Tad man netikai tas maajaa dziivo, bet pakal staigaa. Vajaataajs, johaidii :), jo tas man ir gadiijies vismaz 3 dazaadaas vietaas.
Re: Tad, kad iemieg...
23.12.2004 17:55
Man arii tas ir gadiijies gan maajaas, gan ciemos... taa kaa maanjticiibu pie malas.

Nemaz nezinaaju,ka tik daudziem ir shaadi miega trauceejumi. Patiikami apzinaaties, ka neesi vieniigais cilveeks uz pasaules ar, kuru taa notiek :)))
funk-dove
to: ego
23.12.2004 18:12
nevajag njemt galvaa taas maanjticiibas... ziilnieces, extrasenci, whatever... nekad nekam taadam neesmu ticeejis, tas vienkaarshi smiekliigi.

ego rakstîja:

> Luudzu,luudzu,luudzu pastaasti par to pastaigaashanos
> laikaa,kad atradies shajaa staavoklii..

ok! tas varbuut ir stipri induviduaali. liekas, ka man visvieglaak to ir izprovoceet guljot uz muguras. kad tas saaakas, es censhos vai nu celties seedus vai arii velties uz saaniem(velties ir vieglaak, bet celties efektiivaak). protams, shajaa paraliizes staavoklii, tas nav viegli, jo buutiibaa pastaav divas iepseejas, pamosties un piecelties seedus... vai arii celties buutiibaa paliekot guljot, gruuti to izstaastiit, taa sajuuta nav iisti aprakstaama.

Kad tas izdevaas pirmoreiz, tad pat neiedomaajos, ka es esmu "sapnii", aizgaaju liidz virtuvei, viss ir kaa naakas, gaismas bija diivainas, taadas kaa stipraakas, bet to var arii nepamaniit un dazhreiz arii taa nav. Es meegjinaaju padzerties uudeni, bet liidz tam netiku. Ieraugot sevi guljam, bija "shoks", un es pienjeemu paargalviigu leemumu -- izlecu pa logu, cauri loga ruutiim, tie pat neizraadiija nekaadu pretestiibu. tas bija 4staavs, kritu lejup, bet sho kritienu vareeja kontroleet... un tad es lidoju, virs pilseetas, viss izskatiijaas preciizi, protams, es shiis vietas biju redzeejis tikai pastaigaajoties pa zemi, vai manas smadzenes peec atminjas speetu uzkonstureet taadu 3d pasaules modeli?... es nezinu atbildes! Tonakt es daudzkaart modos, jo arii pamoshanos shajaa staavoklii var kontroleet, daudzkaar arii centos iemigt un visu laiku ceelos...

lai neradiitu mistikas pieskanju, pienjemsim, ka tas ir kontroleejams sapnis, es to esmu piedziivojis daudzkaart, un dazhreiz pasaule shai sapnii nemaz nav tik skaidra, ir visaadas anomaalijas, bet arii to var kontroleet.

http://www.aufora.org/discuss/messages/6465.html

ar mums viss ir kaartiibaa... es taa domaaju!
ieva26
Re: Tad, kad iemieg...
23.12.2004 19:54
:)) jap, Alstere un kleo - tieshaam patiikami uzzinaat, ka neesi vieniigaa/ais, kam taa ir Es arii domaaju, ka ar mums viss ir kaartiibaa ;)
man gan nekad nav bijis taa kaa funk-dove, man vispaar nav taadas paraliizes sajuutas, bet taa vietaa man bez dunonjaam, kas skan galvaa iemiegot, skan arii kas cits-tipa 'atrautas' fraazes, savas domas kaut kaa galvaa skalji ieskanas, taa, ka nobiisties......nav taa, kaa domas dienaa...
IR KAADS, KAM IR BIJIS TAA? halucinaacijas taas nav ;)) esmu paarbaudiijusies ;))) juutiigi un 'talantiigi' mees esam :) kaa man savulaik teica Dr. J.Zaaliitis, nervozi cilveeki ljoti biezhi ir arkaartiigi talantiigi, jo juutiigi. Pusnomods ir kaa reiz taa stadija, kad viss kas taads var buut :)
Alpha
Re: Tad, kad iemieg...
16.12.2008 21:07
Dvesele pameta kermeni un pectam atgriezas. Kas zin, mosh ta ari ir. :)
sakne
Re: Tad, kad iemieg...
16.12.2008 21:31
Kaut kas traks, pirmo reizi kko tâdu lasu...
Ojj, kaa es juus visus saprotu.
Pasham arii ir bijis taa, vienu reizi atceros iipashi spilgti, guleeju viens istabaa, durvis ciet, peekshnji paarnjeema taada ljoti spiedosha sajuuta, it kaa kkas mani meegjinaatu nomociit, nevareeju paelpot, centos kliegt, bet izdevaas tik taada vaarga skanja. Tad vienaa briidii sanjeemu visus speekus kopaa un centos pakusteeties. Tad peeksnji atveeraas acis un es pamodos, nekaveejoties pieceelos seedus, sirds dauziijaas pamatiigi, attaisiiju durvis, atveeru aizskarus, bija jau gaishs, tad kkaa paarnjeema neliela droshiibas sajuuta un iemigu.
Tagad lasot visu sho paarnjeema taada kaa interese, bet liekas, ka citu rakstiitais par lidoshanu utt buus, kas cits, es jutos pilniigi paralizeets un nospiests, ne smakas no briiviibas..
Re: Tad, kad iemieg...
10.08.2009 23:40
kleo Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...ir bijis vairaakas reizes taa: miegu iekshaa un
> ausiis saak skaneet taada kaa telefona stabaa
> dunonja+ neaprakstaamas bailes no kaut kaa. Un
> nevar saprast vai esmu iemigusi vai nee... tad,
> kad censhos pamosties, iestaajas pilniiga
> paraliize. Praats ir pamodies, bet miesa nekustas,
> nevar pat mazo pirkstinju pakustinaat, kur nu veel
> acis paveert. Peec kaada laika tas paariet, un
> esmu atveerusi acis, ja nepaarmainu pozu kriitu
> atkal tajaa pashaa murgaa iekshaa un viss saakas
> no jauna.

Vispirms ir jānoskaidro, kas ir ar mugurkaula kakla daļu. Reizēm tā var dot tādas lietas. Rentgens tai daļai - obligāti. Droši vien, problēmas tur ir. Tālāk - pie laba rehabilitologa, lai labo. Un vēlams arī galvas asinsvadus paskatīt.
eMMa
Re: Tad, kad iemieg...
12.08.2009 04:21
Nusss, arī viss augstākrakstītais piedzīvots N-tās reizes, bet..., parasti vienmēr sapnis sākās ar to, ka it kā mans gars dažus cm iziet ārpus ķermeņe..., un pēc tam netiek atpakaļ un tāpēc tā nespēja pakustēties pie pilnīgi skaidras apziņas... Jā, pēc tam nāk virsū panika jeb pamatīgas bailes un it ā tikai ar šo baiļu palīdzību izdodās tikt atpakaļ savā ķermenī un atmosties...
Vienreiz (uzsveru - VIENREIZ) biaj liels slinkums mosties un nolēmu paeksperimentēt ar to iziešanu no ķermeņa... Kopš tās reizes sapratu, ka tā eksperimentēt nedrīkst!!! jo likās, ka..., ka esmu "izgājusi" par tālu, t.i., ka esmu pārkāpusi TO robežu... Es sevi redzēju no malas, kā guļu, kā izskatās lietas ap manīm... Tas bija šausmīgi!
Nezinu, varbūt es ne par tēmu..., bet citādi sajūtas līdzīgi, kā citi jau aprakstījuši.
p.s. bet, jo vecāka kļūstu, jo retāk tā notiek, jeb - esmu iemācījusies kontrolēt sajūtas, lai tā nenotiktu...
žēl gan ,ka tu sabijies, sevi redzot no malas.. kgan tas ir normāli un tā notiek ar lielu daļu, kas sevi pirmoreiz ierauga no malas un iziet astrālajā plānā.. ;) tā nav dvēsele un tas nav arī gars un nosprāgt jūs nenosprāgsiet un no šī stāvokļa atmodīsieties vienmēr.. cilvēkam ir vairāki ķermeņi , un viens no tiem lūk dažiem vēlas pastaigāties.. daži arī aiziet pa logu izlekt un palidinās pa pilsētu..tas atkarīgs no jūsu vēlmes eksperimentēt.. es pats ar esmu lidinājies, tikai ātri zaudēju kontroli un ielienu iekšā parastajā sapnī.. jāpatrenējas. tas jau ir sapnis, kurā apziņa darbojas nomoda stāvoklī un tiem, kas te saka, ka apziņai ir jāpaguļ - jūs kļūdāties.. apziņa vienmēr rosās tikai vai nu jūs esat nomodā vai aizmiguši..starp citu vēl runājot par miega paralīzi (tad kad jūs esat savā ķermenī un nekustaties) - jā, taisnība, ka stresa situācijas to stadiju var radīt mokošu - ir jūtama kāda klātbūtne, vai arī nospiedoša sajūta, kas apgrūtina elpošanu - patiesībā ar jums nekādas izmaiņas nenotiek - tās ir jūsu sajūtas. jūsu straujie sirdspuksti pamošanās brīdī rodas no bailēm un izbīļa, arī man tā bija tad, kad tas likās kas jauns. ja laika posms, kurā jūtat miega paralīzi nav stresa pilns, jums nevajadzētu justies apgrūtinātiem.. tad nu sāciet eksprimentēt un nebaidieties! jūsu astrālā pasaule būs tik gaiša, cik gaišas būs jūsu domas..:) vispār jāpatrenējas arī tiem mediķiem un zinātniekiem savu zināšanu lauka palielināšanā.. un arī tiem tipiem, kas sūta mūs - cilvēkus ar nedaudz(un arī daudz) atvērtāku apziņu pie nervu ārstiem ..

Dr. Igors Kudrjavcevs:"Vispirms ir jānoskaidro, kas ir ar mugurkaula kakla daļu. Reizēm tā var dot tādas lietas. Rentgens tai daļai - obligāti. Droši vien, problēmas tur ir. Tālāk - pie laba rehabilitologa, lai labo. Un vēlams arī galvas asinsvadus paskatīt."
- atvainojos, bet man šķiet rentgens ir nepieciešams jūsu smadzenēm. protams, jūs par to saņemsiet kārtējos latus, ko ieripināt veikalu kasēs, bet ziniet, ka ir cilvēki, kuri bauda to ,ko sniedz,jūsuprāt, mugurkaula kakla daļas traucējumi. :)

veiksmīgu sapņošanu!
Re: Tad, kad iemieg...
12.01.2010 19:11
Vai tā tēma nebija jāpārnes uz citu sadaļu?
Cieņā.
Un es domāju, ka tiešām gals klāt. Ļoti dīvaina sajūta katrā ziņā un sirds dauzās, kā negudra. Jautājums sekojošs - vai eksperimentējot ar to konkrēto miega paralīzes stāvokli nevar pamosties un pa tiešām izjust to, kā miegu, bet īstenibā patiešām izlekt pa logu?
Raivi jautājums tad, vai tagad, kad tu šo lasi - tu apzinies, ka esi pamodies? To stāvokli, kāds ir kad tu tiešām esi nomodā nekad nav iespējams sajaukt. Sapnī tev var likties, ka tu esi īstenībā, bet otrādi - nekad. (nu ja neskaita šizofrēniju un citas iedomu pasaules) Un visbiežāk ir tā - miega paralīze sākumā tev ir process , no kura tu baidies un sirds dauzās. Bailes ir tāpēc, ka tas ir kas jauns un nepiedzīvots, nezinu vai ir kādas sajūtas, kas būtu analogas tām, ko izjūt cilvēki brīdī, kad viņu apziņa ir nomodā, bet ķermenis guļ .Jo ātrāk pieņem to, ka ar tevi nekas slikts nevar notikt, jo mazāk no tā baidies. Turklāt, pie nākamajām reizēm tu atpazīsti šo stāvokli līdz ar to ar laiku tu apzinies, ka patiesībā neesi pamodies. Ne visi tiek tik tālu , ka var aiziet pastaigāties, vai izlekt pa logu, bet ja nesāc dzert kaut kādas miega zāles, tad visticamāk tevi tas piemeklēs. (kaut gan es īsti nezinu, vai miega zāles to var apslāpēt) Arī es pats pirmajā reizē neapzinājos, ka neesmu pamodies, bet ar laiku to atpazinu (liekas it kā plakstiņi krīt ciet, pakustēties īsti nevar), ar laiku jau kustēties tu vari - tikai vairs nav tā sajūta, ka esi savā ķermenī. Gals klāt vēl nu nemaz nav- tā tikai liekas, ja tas iepriekš nav pieredzēts. Pamosties tu vienmēr pamodīsies, kaut arī aizceļosi tālāk par savu istabu. ;) Daļa cilvēku tā sapņo - lielākā daļā tikai no rīta pamostoties saprot, ka patiesībā sapņoja.
Re: Tad, kad iemieg...
15.01.2010 13:10
Pec pedējās reizes kad "gaju" sadaa sapni uz virtuvi, neesmu vairs uzdrosinaajusies.... vienigais ko daru (kas ari nav maz) necensos uzreiz pamosties - laujos, gaidu, kas bus taalaak, parasti juutu ka pacelos pusmetru vis gultas, dazreiz ar galvu uz leju (taisu visadus akrobatiskus vingrojumus) he he... dazreiz pat izjutu seksualas sajuutas.....

p.s. uztaisiju rentgenu mugurkaula kakla daļai (ne jau del miega paralizes, bet viena roka tirpa) - jaa problemas tur ira.... jaiet uz medicīnas sporta centru vingrot.
kādēļ vairs neesi uzdrošinājusies iet uz virtuvi ? :)
Re: Tad, kad iemieg...
19.01.2010 13:37
hm.. vienkarsi bija tada neomuliga sajuta, gaju uz virtui tapec, ka no loga krita divaini spilgta gaisma iekshaa un gribeju redzet kas tur ir :) (neapzinajos ka isteniba gulju) puscelja man palika dikti neomuligi un tad pamodos - un tad palika vel neomuligaak, del ta ka bija tada realitaates piegarsha - tikai gaismas tik diivainas...

citureizi redzeju tadu ka izpluudushu stavu, kas stav pie loga un ar strauju kustibu atver aizskarus, peksni paliek gaish.... pamozhos pa istam - tumsha istaba, aizkari ciet...

vienreiz piecelos no gultas, piegaju pie loga un pieskaros ar rokam stiklam un tam nebija pretestibas, izgaju cauri ka ziepjburbulim.. uz ielas (dzivoju tad pirmajaa staavaa).... bet tad viss kaut kaa sagriezaas nekontrolejamaa sapnii..


p.s. pashai man pec tam no rita ir skrobe uz sevi, ka nesanjemos eksperimentam.. :))
Re: Tad, kad iemieg...
14.10.2010 17:35
Man vis ir preciizi taa pat kaa tev - punkts punktaa .............. skatos ka tu to rakstiji 6 gadus atpakal ............... interesanti kaa tev tagad, kkas ir majniijies ??
man viss tas atbilst ar. no sakuma bija bail, bet tgd pat interesanti ir.
wuuhu..
i`m in..
priecaajos ka atradu sho topiku, googlee mekleejot par lietuveenu.

tas viss saakaas piektdien(pirms divaam nedeeljaam) ap vieniem dienaa, kad peec lekcijaam aizgaaju paguleet..
pirms tam, ljoti garsh sapnis, kuraa piedziivoju, daudz kaa jauna, piemeeram sapnii lasiiju internetaa par polijas piliim, polju valodaa(polijaa nekad neeesmu bijis, nezinu nevienu pili, un valodu nemaaku)..ok beidzaas taa, ka pamostos, un esmu paralizeets- tajaa briidi, par visiem 100% varu apgalvot, ka istabaa kaads bija, un liekas ka tas nebija sapnis, kgan taa bija diena, bet likaas ljoti tumssh un auksts..+veel taas tirpinjas, kuras izskrien cauru..buuu aa un apskatoties pulkstenii, guleetas bija 15.min(preciizi, ne vairaak un ne mazaak)
taa bija pirmaa reize, kad kko taadu piedziivoju, un sajuutas bija tik reaalas-savaa zinjaa pretiigas..
ok, pieceljos, paskatos spogulii, esmu baals un izspiezhas asinvs vadi..kaadas 40min. vnk seezhu un galvaa praatoju wtf(?) protams, kaa toposhais inzhenieris un labs filozofs, saistiiju to ar kko- ne mistisku.

peec tam sanjemos un eju atkal guleet.. atkal jociigi sapnji, un pieceljos..atkal nevaru pakusteeties, tachu biju izdomaajis, ja es ieraudziishu to, kas man to dara, tad vinjsh paarstaas to dariit..ar visu speeku kliedzu, protams nesanaaca..un arii plakstinju meegjinaaju atveert..liidz pusei kresajai acij atveeru un viss leenaam pazuda...guleejis atkal biju preciizi 15min. tieshi tajaa briidi ienaaca draugs istabaa(neeesmu gejs, dziivoju kojaas:D) un prasa, kas vainas, paskatos spogulii un esmu baals kaa kriits, un asins vadi uz rokaam tik lieli nav bijushi pat peec kachalkas..

+ veel googlee ieraavu polish castles un atradu ljoti liidziigu maajas lapu ar zilu fonu un piliim..par visiem simts% varu teikt, ka biju jau vinju lasiijis

ok izstaastu, vinjsh taa it kaa pasmiin, bet es visu dienu gruziijos..peec tam nevareeju aiziet guleet, ja istabaa nebija veel kaads..vnk paarnjem naaves bailes... tad deelj shii iemesla saaku lietot alkoholu, balleeties un meegjinaas skaidraa neiet guleeet.. gandriiz nedeelju dzeeru, tikai deelj taa, ,,lai gan peec dabas neeesmu dzeeraajs... ok, likaas jau, ka jaaiet pie psihologa(terapeita)nezinu kaada tur taa atshkjiriiba starp vinjiem:D)
bet tad tas viss paargaaja..bet taapat neomuliigi bija iet guleet.

tas viss vairs neatkaartojaas, liidz shai dienai..atkal piektdiena, pagaajushas 2vas nedeeljas...pulkstens raada ap vieniem, eju guleet, jo nakts nebija guleeta(sesija+exam)
sapnjoju garu sapni, liidz briidim, kad atkal esmu pamodies, tachu paralizeets+veel juutu roku, kas ir starp manu roku un veedera dalju..
taa bija ilga atmoshanaas, jo jutu, ka kaads teel atkal atnaacis ciemos, dzirdeeju, kaa dushaa kaads mazgaajaas un jutu, ka neviens nesadzirdees un buushu atstaajis sho dziives dalju..tachu atkal tomeer sanaaca atveert plakstinju un klusaam kliegt(iideedt)
kad pamodos kaads veel blokaa, bija dushaa un shoreiz to par sapni nu ne kaa nevareeju nosaukt

tieshaam biju sabijies un vnk visa diena likaas jociiga, tachu tgd vismaz lasot ka neeesmu vieniigais, mekleeju izskaidrojumu un ceru ka tas paliidzees..
Re: Tad, kad iemieg...
22.01.2011 10:38
man ar ta bija
Re: Tad, kad iemieg...
22.01.2011 19:46
Dr. Igors Kudrjavcevs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kleo Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > ...ir bijis vairaakas reizes taa: miegu iekshaa
> un
> > ausiis saak skaneet taada kaa telefona stabaa
> > dunonja+ neaprakstaamas bailes no kaut kaa. Un
> > nevar saprast vai esmu iemigusi vai nee...
> tad,
> > kad censhos pamosties, iestaajas pilniiga
> > paraliize. Praats ir pamodies, bet miesa
> nekustas,
> > nevar pat mazo pirkstinju pakustinaat, kur nu
> veel
> > acis paveert. Peec kaada laika tas paariet, un
> > esmu atveerusi acis, ja nepaarmainu pozu kriitu
> > atkal tajaa pashaa murgaa iekshaa un viss
> saakas
> > no jauna.
>
> Vispirms ir jānoskaidro, kas ir ar mugurkaula
> kakla daļu. Reizēm tā var dot tādas lietas.
> Rentgens tai daļai - obligāti. Droši vien,
> problēmas tur ir. Tālāk - pie laba
> rehabilitologa, lai labo. Un vēlams arī galvas
> asinsvadus paskatīt.


man tādi paši simptomi kā tev!
Re: Tad, kad iemieg...
22.01.2011 19:52
Es kad iemiegu, mans ķermenis guļ, bet prāts neguļ visu dzirdu un visu nakti esmu nomodā, dažreiz es krītu nogultas ārā un gribu piecelties, bet nekādīgi nevar piecelties, un bailes ir kā īstenībā, gribu piecelties un es uzreiz saelpojos fū beidzot piecļos!
Re: Tad, kad iemieg...
24.01.2011 22:55
super klubins! vajadzetu savakties,paterzet...a par temu-ja laujas tai paralizei,tad iespejams iziet no kermena un palidinaties.esmu experimentejis. viena te raxta par it ka par klatesosam butnem-ari taisniba.cilveks pats so stavokli neizraisa-un uz stresu un nerviem nav janovelj.
Re: Tad, kad iemieg...
25.01.2011 13:48
rover, Rīgā, Tvaika ielā 2 jau šis klubiņš atrodās. Pagaidām pievienoties neesot problēmu. :)))
Re: Tad, kad iemieg...
25.01.2011 14:01
Sveiki!

Man pavisam nesen bija tads piedzivojums. Biju pie sevis stipri nolemusi, ka tad ja atkal atnaks "shitais te" :) Ar varu celshu sevi augshaa - raushos aaraa no gultas. Vienu vakaru atluzu gultā, draugs vel skatijās filmu lielajaa istabaa, kad saakaas miega paraliize, neko nedomajot raavos augshaa, kaa rezultaataa izgaju no kjermenja - piesedos gultaa seedus. Leeni griezos atpakalj - gribeju sevi ieraudziit guljam, bet nervi netureeja :D un taa vietaa "liidu" atpakalj kermenii, kas jasaka bij diezgan nepatikami, tada kā materijas pretestība. nu apmeram sajuta tada, it kaa lidojuma laikaa, butu entaas gaisa bedres jap[iedziivo...

Kas Jums jauns??
Re: Tad, kad iemieg...
25.01.2011 15:04
kleo, bet tas jau ir forši. Citi cilvēki speciāli gadiem trennējas, la spētu šito izjust.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 12?
Ziņa: